|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Joooj te pleničke
12.7.2005 10:17:01   
Čiračara
Punce zanima me koliko pleničk in kakšne rabiš za novorojenčka? Prebrala sem že veliko vaših postov in vedno bolj sem zmedena:zmeden2:..
Če vse povzamem bi rabila nekako takole:
-20 tetra pleničk
-10 povijalnih pleničk
Rabim še kaj drugega?
Pa zanima me tudi kakšna je razlika med njimi. So tetra bombažne pleničke, povijalne so pa tiste v obliki trikotnikov za zvezat?
Prosim za pomoč, ker res še nimam čisto nič pojma o pleničkah.
Hvala:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Joooj te pleničke
12.7.2005 10:20:11   
Čiračara
Zanima me tudi, kje jih kupiti?:zmeden:..

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Joooj te pleničke
12.7.2005 10:39:01   
lex
Mislim, da se kupijo v Baby centru ali v Arielu, pa tud v Toysrus - u (če hodiš v avstrijo). Pa tudi trgovke ti bodo znale svetovat.

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Joooj te pleničke
12.7.2005 10:44:31   
Anonimen
Jaz sem imela tri povijalne (za široko povijanje) in je šlo skoz! Tetra pleničk pa imam okrog 40, ker je toliko polivala, da smo morali dokupili, ker nam enostavno ni zneslo toliko prat.



(odgovor članu Čiračara)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Joooj te pleničke
12.7.2005 10:44:42   
Antigona
Jaz sem jih kupila v Tosamini trgovini na Viru pri Domžalah. Cenejše so kot v baby cenru in Arielu. Poleg tega imajo povijalne bele in barvne. Jaz bom imela fantka in sem kupila modre, mislim pa da majo tud roza za punčke. Cena je v Tosami nekaj malega čez 600 za barvno povijalno, bele so pa nekaj čez 400 sit. Tudi v Arielu sem videla barvne povijalne, več različnih barv, vendar je ena 1000 sit.

Lp,
:rozica: :rozica: :rozica:

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Joooj te pleničke
12.7.2005 10:46:03   
Antigona
A ja tetra pleničk sem pa zaenkrat kupila 30 in so okoli 3000 sit za deset komadov (v Tosami)...

:rozica: :rozica: :rozica:

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Joooj te pleničke
12.7.2005 11:00:16   
Gina
Tetra pleničk rabiš minimalno 20, jaz ti svetujem več, ker jih rabiš povsod: za pod glavo v posteljjici, za pod glavo v vozičku, za na ramo, ko ga dvigneš, za obrisat, ko se pobruha (5x na dan), za v avtosedež, za široko povijanje (to jaz nisem, ker je brez pomena), kakšno pleničko imaš v torbi za vsak slučaj, raje dve....skratka, jaz bi ti rekla, da jih imej raje 30, razen če ga boš brisala s kuhinjskimi krpami, potem je pa 20 dovolj.
Povijalih sploh ne rabiš, razen če misliš povijat široko. Če bo kaj narobe s kolki (upam da ne), potem jih rabiš kakih 5, sicer pa, če boš široko povijala samo preventivno, ker se pač v Slo. to še gremo, kljub temu, da nihče na svetu več to ne dela, odkar imamo UZ, boš pa tudi s tremi pleničkami čisto ok skozi prišla. 10 jih ne rabiš nikakor. Ena plenička zdrži cel dan, razen, če se slučajno čez polula, kar je zeloooo redko.

Pleničke dobiš v vsaki malo večji prodajalni ali prodajalni z otroško opremo.

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Joooj te pleničke
12.7.2005 16:44:30   
tina104
Glede povijalnih pleničk - moja sestra jih je imela 5, pa je rekla, da je še to preveč, čeprav ga je prve tri mesece skozi široko povijala.
Tetra plenic so mi v glavnem svetovali vsaj 20 - za vse kaj so že druge naštele. Jaz sem tetra pleničke kupila v Rutarju - 10 za mislim da 2700 sit (je bla neka akcija). V DM jih imajo 5 za 1300 sit (so pa manjše - 70*70), od Kobacaja pa so verjetno res najbolj poceni v Tosamini prodajalni. Če pa imaš do tja predaleč, pa mislim, da so poceni tudi v DM ali v Pikapolonici (tu nekje med 3500 in 3800 se mi zdi), v Babycentru so preko 4000 (10 kom.).

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Joooj te pleničke
13.7.2005 15:14:42   
kimi
Jaz sem imela povijalne samo 2 mi je kar zneslo, ker se nisva rabila široko povijati. Za začetek ne pretiravati boš raje dokupila kot pa da bo stalo

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Joooj te pleničke
14.7.2005 20:54:58   
Rubin.
V Rutarju imajo tetra pleničke po 2.590 za 10 kom. in so baje čist o.k. jaz sem jih prav danes kupila 30 kom. in upam da bo zadostovalo.

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?