|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kamp primeren za počitnice z dojenčkom - Hrvaška
10.4.2010 15:32:04   
tintin
Ker smo strastni kamperji že razmišljamo o letošnjem dopustu. No, ker v kratkem pričakujemo novega družinskega člana, ki bo v času predvidenega dopusta star dobre 3 mesece, se priporočamo za imena kampov, ki so posebej primerne za kampiranje mladih družin. Imamo še enega 2.5 letnika, na dopust pa nameravamo avgusta. Verjetno na Hrvaško. Želimo si luštne plaže, ne preveč gužve in senčko.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kamp primeren za počitnice z dojenčkom - ...
10.4.2010 16:34:12   
moci
mi bomo šli v njivice. smo bili lani in nam je bilo všeč, še posebej, ker je res fajn senca.


(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kamp primeren za počitnice z dojenčkom - ...
23.4.2010 17:35:28   
pi82ka
Tudi na Pagu Straško je full fajn za dojenčke...maš vse pri roki, je sicer mal dražji, sam men je zakon. Lani, ko sem imela jaz trebušček, sem si že ogledoval kako in kaj bo letos z dojenčkom v tem kampu.
Midva ponavadi vzameva parcelo, sicer v avgustu moraš imeti srečo, da jo dobiš...ampak se najde luštn plac v senci. Men je full dobr k skoz mal pihlja in ni take grozne vročine. Verjetno bova letos odšla prav na Pag.

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kamp primeren za počitnice z dojenčkom - ...
2.5.2010 10:36:01   
voznikvozniku
Bolj kot razmišljam bolj prisegam na kamp Straško, samo če ni malo predaleč za potovanje, načeloma je do tam iz Ljubljane cca 4 urce vožnje, seveda to ne velja za glavno sezone ob sobotah, ko je kar velika gneča za trajekt. V Straškem imate namreč vse na enem mestu, senca po celem kampu in  nekako najboljša senca tudi na plaži, tako da imaš lahko dojenčka v senci, sama pa si že na soncu. Pa zadosti dolg kamp je tudi za sprehajanje in po cesti ob plaži je prepovedan promet za vozila.

Sem bil v kar velikem številu kampov, pa mi ne pride noben boljši na idejo. Pri vseh ostalih najdem neko napako npr. kamp Njivice dobra senca, slaba plaža, kamp Runke dobra senca, ampak slaba opremljenost, kamp Finida je večinoma poln in se včasih sploh ne da dobiti parcele, kamp Ježevac nima sence na plaži...


(odgovor članu pi82ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kamp primeren za počitnice z dojenčkom - ...
11.5.2010 13:18:52   
tintin
smo se odločili in gremo v kamp šimuni na pag!

(odgovor članu voznikvozniku)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kamp primeren za počitnice z dojenčkom - ...
11.5.2010 14:02:34   
kakadoo
Uf dobre ste da greste z dojenčki v kamp... kaj pa če ima slučajno
krčke, pa se celo noč dere... Pa vs kamp v luft vrže....?????
Js se ne bi upala user posted image

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kamp primeren za počitnice z dojenčkom - ...
12.5.2010 7:48:49   
kalbo
Kamp Straško je za te stvari idealen, WCji so oppremljeni s kopalnicami za dojenčke, vse je čisto, je pa za najin žep ta hip predrag, tko da smo tri sezone nazaj šaltali na Murter.
Kampiranje ni bav bav in ni podobno življenju Robinzona Crusoja, to ljudem, ki niso videli kampa od blizu nikakor ne moreš dopovedat. Vsi moji trije otroci vedno uživajo v kampu že od malih nožic. Lažje je z dojenčkom v kampu, kot pa v hotelu.

(odgovor članu kakadoo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kamp primeren za počitnice z dojenčkom - ...
17.5.2010 8:36:45   
josephine27
čisto tako informativno me zanima kateri kamp na Pagu vam je za male otroke boljši Straško al Šimuni. V Strašku sem bila enkrat ampak že dolgo nazaj ( preden sem prvič rodila), tako da takih stvari nisem glih gledala, vem pa da je senčka pa plaža lepa. Kaj pa Šimuni? 

_____________________________



(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kamp primeren za počitnice z dojenčkom - ...
17.5.2010 17:04:34   
viv_
tintin - vi mate pa tok kilometrine, da se boste imeli povsod super... user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kamp primeren za počitnice z dojenčkom - ...
2.6.2010 10:51:37   
pi82ka
Kam na Murter ste pa šaltali...mi letos tud gledamo da bi šli na Murter...cenovno je bolj ugoden, pa mal spremebe tud ne škodi.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kamp primeren za počitnice z dojenčkom - ...
22.6.2010 11:32:03   
ksenjak
Malo bi oživila tole temo, saj sem si ravno danes ogledovala kampa Straško in Šimuni. Sta me oba precej navdušila, ustavilo pa se je pri ceni - za Straško sem v avgustu za nas štiri izračunala cca 35EUR/dan (to mi je sprejemljivo), za Šimuni pa kar cca 60EUR/danuser posted image (to mi je pa za kamp absolutno preveč). Sem šla kar trikrat računat, saj nisem mogla verjeti, da je ta kamp tako drag.

Sem bila kar presenečena, ko sem na forumu zasledila, da vas kar veliko v ta kamp hodi dopustovat.

Zdaj pa še vprašanje oz. še kakšne izkušnje s kampom Straško.

Hvala in lp

(odgovor članu pi82ka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kamp primeren za počitnice z dojenčkom - ...
22.6.2010 11:39:23   
ksenjak
Sem odprla novo temo, da ne bom avtorici smetila, saj vidim, da sprašuje na splošno in ne za kakšen dotičen kamp.
Se opravičujem.

lp

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kamp primeren za počitnice z dojenčkom - ...
23.6.2010 12:05:18   
pikecpokec
Mi tudi hodimo na Murter že kar nekaj let in nam je super!
Kalbo, v kateri kamp hodite?

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu pi82ka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kamp primeren za počitnice z dojenčkom - ...
2.7.2010 12:10:34   
vesna_b
no, glede kopalnice za Šimuni ne vem, Straško pa ima full dobro poštimano - banjice za kopanje dojenčkov. mi smo bili v Straškem, 14 dni, tamala je bila stara 3 mesece, in je full uživala. no, uživalauser posted image
v morju je nisva kopala, razen tega, da smo nogice namočil, drugače je pa spala tako lepo, celo noč, in čez dan na ležalniku, tako da...
raje grem v kamp, kot v hotel. no, lani in letos smo bili pa v apartmaju. hotel mi z malim otrokom ne diši najbolj, ker... nimaš hladilnika, pa še kak polpenzion, otrok bi jedel večkrat na dan...
pa saj ni tako težko skuhat pa pol pomit... to smo naredila, ko je tamala spala. kompliciramo pa na dopustu itak ne. ko se je zbudila, se je najedla, pa smo šli dalje.

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kamp primeren za počitnice z dojenčkom - ...
3.7.2010 11:03:35   
Roberta69
Mi vsa leta kampiramo (prikolica - pavšal ob morju) v Valkaneli in smo bili tam tudi z 2,5-mesečnim dojenčkom in se nam je super obneslo, zoprno mi je bilo malo edino tisti čas, ko sem bila z malim sama, ker je WC precej daleč (prikolica je tako, da je najdalj oddaljena od WC-ja), pa moj voziček je bil preširok, da bi šel skozi okvir vrat od tuša in WC-ja (potem sem vse počela kar pri odprtih vratih, izbrala sem le kabino na koncu in upala, da me ne bo kdo videl :))). Drugače bi pa rekla, da je kampiranje najboljša varianta za otroke vseh starosti.

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?