|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poročne princese 2010
13.4.2010 15:02:45   
vesna_b
bi mogle še za datume met en seznam... he he heuser posted image

(odgovor članu muhica2)
Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: poročne princese 2010
13.4.2010 15:05:06   
maja1985
momo obleko sem našla na ebayu, samo sem si jo dala delat tle v Velenju k eni šivilji. Poročiva se pa 10. 7. Danes sem končno našla še srajčko za dragega, pa za tamalga imam že tudi vse. Zdaj še samo čevlje zame, pa smo vsi trije oblečeni :)
Momo, kdaj si pa ti poročiš?



(odgovor članu muhica2)
Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: poročne princese 2010
13.4.2010 16:10:05   
hrchy
Maja, ful je lusna oblekica - jaz bom tudi iskala kaj takega, mogoce celo malo krajsega!

(odgovor članu maja1985)
Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: poročne princese 2010
13.4.2010 16:11:51   
momo1
user posted image maja, midva se poročiva 28.8. Toda civilno poroko bova imela v sredo 25.8. in iščem eno takšno oblekco samo za civilno poroko, za tistih par minut in ta mi je noro lepa. Prav poročno že imam (sem jo dala v album, nabavila sem jo preko e-buya). 

(odgovor članu maja1985)
Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: poročne princese 2010
13.4.2010 16:20:38   
maja1985
Saj jaz bom imela malo krajšo ... tak da bo max. do kolen :) Sicer sem še imela dve nagledani, sam pol ko sem vprašala moški del (mojo pričo, ker dragi naj ne bi videl oblekce prej user posted image ) je rekel, da je ta najlepša. Pa do zdaj je bila še vsem, ki sem ji jo pokazala, noro všeč :)

Kje ste/boste kupile balone?

(odgovor članu momo1)
Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: poročne princese 2010
13.4.2010 16:21:20   
momo1
user posted image vesna, nisem našla nobenega gumbka, nobene zanke. Sem pa tudi videla, da imajo nekatere takšne oblele zankico na koncu, ki si jo potem (npr. med plesom) daš na prst in si tako priprimeš obleko. Še vedno si ne znam predstavljati, kako plesati v tej dolgi obleki...

muhica in maja, koliko pa sta dali za obleko?

(odgovor članu momo1)
Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: poročne princese 2010
13.4.2010 16:23:44   
momo1
user posted image balone imajo poceni v magic.si sevnica, imajo spletno trgovino, si lahko pogledaš ali pa v funfood.si

(odgovor članu momo1)
Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: poročne princese 2010
13.4.2010 16:31:38   
maja1985
Za obleko bom dala z blagom vred 100 €.
Hvala za balone, bom pogledala :)

(odgovor članu momo1)
Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: poročne princese 2010
13.4.2010 21:22:24   
klaja
Suzy kakšne čeveljčke pa misliš kupit hčerkici ali jih že imata? Jaz se ne morem odločit, videla sem ene take čisto preproste, ampak so mi taki lakasti bolj všeč, zdaj pa ne vem. 

(odgovor članu maja1985)
Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: poročne princese 2010
13.4.2010 21:54:07   
momo1
user posted image punce, ki še nimate poročne obleka ali pa tiste ki bi si rade malo napasle oči, oglejte si : http://www.facebook.com/photos.php?id=110391621545
Večina oblek je iz e-buya, malo so dražje kot če bi si jih same naročile, so pa krasne obleke, morda še dobite kakšno idejo...

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 535
   RE: poročne princese 2010
13.4.2010 22:24:31   
muhica2
klaja v dajhmanu majo take lepe balarinke lakaste bele za 9 €jaz sem jih kupla za  našo malo!meli so še pa takezaprte čevlčke z amlo petko tudi lakaste za 6 €pa še nekaj!!

Momo1 za obleko sem dala 350€

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: poročne princese 2010
14.4.2010 8:15:57   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: klaja

Suzy kakšne čeveljčke pa misliš kupit hčerkici ali jih že imata? Jaz se ne morem odločit, videla sem ene take čisto preproste, ampak so mi taki lakasti bolj všeč, zdaj pa ne vem. 

čeveljčkov še nimava. kupila ji bom bele čeveljčke, kje pa še nimam pojma. grem danes malo v deichmana pogledat. nimam namena zanje dat 50eur, ker jih bo verjetno nosila samo na poroki. lani sem čevelčke, ki bi jih lahko uporabila tudi za poroko, našla v žilniku.


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: poročne princese 2010
14.4.2010 8:20:09   
vesna_b
momo - potem pa najboljše, da greš do šivilje, pa ti tist gumbek našije, pa zankico. se sploh ne vidi... čak, malo kasneje jaz naložim svojo oblekco gor - z vlečko, tudi s speto vlečko...

čevljev za tamalo pa tud jaz še nimam, samo sem študirala, da ji bom kar ene sandalčke kupila, da jih bomo naprej poleti ponosile... ma ne vem.

malo še letamo okol, z vabili, mava še eno vikend akcijo v ljubljani, potem pa sva zaključila. komaj že čakam, da si malo oddahneva.

aja, pa superuser posted image  za slikce, jih bom potem pogledala...

(odgovor članu muhica2)
Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: poročne princese 2010
14.4.2010 12:14:27   
vesna_b
evo...
obljuba dela dolg in sem dala še nekaj slikc na net. vabilo, meni (sicer je notri še dodatno okrancan user posted image ), in pa mojo obleko... iz vseh možnih kotov... he he he

čau

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 539
   RE: poročne princese 2010
14.4.2010 12:19:38   
momo1
user posted image vesna, tole pa izgleda super. To bom pa zagotovo naredila in se nehala obremenjevati, kako bom plesala z vlečko. A imaš ti zankico ali gumbek? A lahko narediš še kakšno slikico od bližje, da bi se videlo, kako to izgleda? A je potem še en gumbek za podkrilo pripet ali kako je to? Ne znam si predstavlajti, kako to izgleda. To je pa zato, ker nisem bila v nobeni sposojevalnici in probavala obleke, ker so kar direkt in nahitro naročila. Ja, pa lepo obleko imaš... ti zelo paše. A si si jo sposodila ali kupila?

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: poročne princese 2010
14.4.2010 12:36:27   
momo1
user posted image Punce, kje boste pa kupile čevlje in koliko boste dale zanje?

Vesna, pošlji mi prosim mail, pa ti popoldne pošljem slike moje obleke, da mi daš nasvet, hvala.


(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: poročne princese 2010
14.4.2010 13:00:20   
vesna_b
našit je gumbek, mal nižje pa ena zankica, katero potem zatakneš na gumbek.
saj je tak, luštkan gumbek, da se ga skor ne opazi... v bistvu se vse skupaj, s podkrilom spne gor.

obleko sem si izposodila - sem bila takrat še preveč skeptična, da bi obleko naročila na e bay-u, sem pa potem kasneje naročila par stvari in bla full zadovoljna, tako da... bi sedaj tud obleko upala naročit...

hm, bolj podrobno sliko od obleke ti lahko pošljem čez mesec in pol :) ker jo grem takrat šele iskat. no, jaz sem dejansko iskala obleko z vlečko - zarad slik. pa tud potem, ko obleko prav spneš, še lepše stoji, kot na sliki. men morajo gumbek mal višje prestavit, zato na sliki prodajalka drži...

čevlje sem kupila decembra - čist slučajno - in to v akciji, v trgovini la scapra, za 25€. satenasti, v šampanjc barvi, notri usnjeni, pa dokaj visoka in ozka peta. čist tko, kot mi je všeč... bom pa kupila še ene rezervne, sicer isto s peto, ker obožujem petke... he he heuser posted image user posted image

mail sem ti poslala, upam, da si dobila :)

čauči

(odgovor članu momo1)
Neposredna povezava do sporočila: 542
   RE: poročne princese 2010
14.4.2010 13:53:06   
klaja
Suzy jaz sem imela čeveljčke za moji dve že v rokah, pa sem si premislila, so pa prišli nekje 15 €, potem pa tako niso imeli dveh parov iste številke. Še za tamalo moram vzet neke copatke, samo za njo ni problem, sem jih že videla v Pikapolonici.

Moji čevlji pa so bili znižani in so prišli 17 €, kupla pa sem jih  v trgovini Pami, imajo kar nekaj teh čevljev na špic, prav za take priložnosti, kot je poroka, ampak jaz ne morem tega obut, ker me potem bolijo prsti in ne morem hodit, tako da moram imet odprte spredaj.

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 543
   RE: poročne princese 2010
14.4.2010 15:00:37   
karmen7
Jaz pa grem danes v lov za čevlje, pa zvečer zrihtam album in pokažem oblekco :)

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 544
   RE: poročne princese 2010
14.4.2010 21:04:09   
karmen7
Eto, danes sem kupla še svoje čeveljce, ki so bili znižani za 40% in sem jih dobila za 20,00 EUR user posted image Pa končno mi je uspelo naredit album - madona sem ponosna, da mi je končno uspelo user posted image

(odgovor članu karmen7)
Neposredna povezava do sporočila: 545
   RE: poročne princese 2010
14.4.2010 21:22:44   
bobica
tudi jst sm danes kupila čeveljčke.......v Pamiju imajo sedaj kar lepa znižanja user posted image

(odgovor članu karmen7)
Neposredna povezava do sporočila: 546
   RE: poročne princese 2010
15.4.2010 8:10:58   
suzy85
karmen7 user posted image za čevlje! kje pa si jih kupila?

bobica bom tudi jst šla pogledat v pami. upam, da kaj najdem!

sem pa včeraj našla čeveljčke za evo v žilniku za 20 eur. pa jih bo lahko tudi kasneje nosla user posted image slikce so v albumu user posted image


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu bobica)
Neposredna povezava do sporočila: 547
   RE: poročne princese 2010
15.4.2010 8:21:44   
karmen7
Suzy85 v Papriki - so že itak imeli full hecno ceno, pa še znižani so bli dodatno za 40% in sem dala za njih 20,00 eur. So takoj šli z mano, brez ugovarjanja user posted image

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 548
   RE: poročne princese 2010
15.4.2010 9:21:40   
vesna_b
jutro, bejbe

evo, pa so tudi moji čevlji v albumu. pa pladenj, na katerega bomo dajali piškote za domov svatom. sva se pogovarjala o plastičnih ali papirnatih škatlah, potem pa sva dobila eno x idejo, pa še obema je bla všeč...

bom pol prpopala še polnegauser posted image

ja, sedaj nama pa res ostane sam še njegova obleka in čevlji, in čevlji za tamalo.

hm, jaz imam še 1 mesec in 2 tedna user posted image  do poroke oz 1 mesec do F in D. joj, kako gre hitro naprej...

(odgovor članu karmen7)
Neposredna povezava do sporočila: 549
   RE: poročne princese 2010
15.4.2010 9:29:24   
suzy85
joj, kolk mate vse visoke petke! čevlji so vsi zelo lepi, sam jst nisem navajena takih pet in kaj podobnega ne pride v upoštev pri meni.
ma jst mam prave probleme s temi čevlji! peta ne sme biti previsoka, ker je user posted image samo 6 cm večji od mene. pa še ne maram čevljev spredaj na špic, ampak bi rada mela bolj zaobljene. ma pravi podvig... user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?