|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poročne princese 2010
16.4.2010 11:21:30   
maja1985
Takle, pa mi je uspelo poslikat vabila in dat slikce v album user posted image Dodala sem tudi slikco podvezice user posted image
Ta vikend bova menda začela nositi vabila okrog. Imam pa problem, ker nikjer ne najdem čevljev :S

Lep vikend!

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 551
   RE: poročne princese 2010
18.4.2010 13:37:46   
googica
lep pozdrav vsem skupaj.. tudi jaz sem letošnja nevesta :) datum je 4.9... komaj čakam :))

(odgovor članu maja1985)
Neposredna povezava do sporočila: 552
   RE: poročne princese 2010
19.4.2010 15:47:12   
maja1985
googica pozdravljena!
S kje pa si? Že vesta, kje se bosta poročila?

(odgovor članu googica)
Neposredna povezava do sporočila: 553
   RE: poročne princese 2010
19.4.2010 16:52:16   
kemo
Pozdravljene tukaj še ena nevesta 2010. Poročiva se 31.7.

(odgovor članu maja1985)
Neposredna povezava do sporočila: 554
   RE: poročne princese 2010
19.4.2010 18:44:53   
googica
v Grosupljem smo doma, tukaj bo tudi poroka. ohcet bo v Ivančni gorici, v kmečkem turizmu Fajdiga.. majo ful fajn, pa še pocen je :).. pa še za prespat, glede na to, da mava pol leta starga Juša, nam bo soba prav prišla. :)

(odgovor članu kemo)
Neposredna povezava do sporočila: 555
   RE: poročne princese 2010
20.4.2010 8:05:47   
vesna_b
evo, po doooolgem času se spet javljam.

sva mislila, da bova ta vikend končala z raznašanjem vabil, pa... je tamala zbolela, in sem bila do nedelje ves čas pri njej...
od četrtka pa do nedelje je bruhala in driskala, tako da sva samo stregla... na obeh koncih. trebušna gripa. včeraj smo se še doma crkljale, danes pa spet na polno.

no, tako raznašava ta vikend, sam kaj, ko imamo še v soboto praznovanje 60-letnice... ah, menda bo.

sedaj grem pa še slikce pogledat, če je kaj novega user posted image

lep dan vsem

(odgovor članu googica)
Neposredna povezava do sporočila: 556
   RE: poročne princese 2010
20.4.2010 14:57:05   
vesna_b
punce - kje je pa naša aprilčica?

a je šla že rodit, katera kaj ve? že kar nekaj časa se ni oglasila...

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 557
   RE: poročne princese 2010
20.4.2010 21:24:49   
klaja
Sem šla malo vohunit za Aprilčico, pa kolikor sem prebrala, se njenemu user posted image nikamor ne mudiuser posted image

Pri nama pa se je sedaj vse malo umirilo, bo pa zadnji teden panika, ko še ne boma imela vsega urejenega, že kar vidim, kako boma laufala sem in tja. Pa doma še malo urejamo zunaj, da bo kolikor tolikor lepo.



(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 558
   RE: poročne princese 2010
21.4.2010 8:24:35   
vesna_b
hvala user posted image
no, sem mislila, ker se že nekaj časa ni oglasila. pa saj bo - ko bo dete pripravljeno... čeprav radi zamujajo, he heuser posted image

ja, pri nama je tudi mirno. ta vikend raznesemo vabila, potem pa... ej, se mi zdi, da ko ne bom imela več kaj za delat, da bom pa živčna... predvidevam
čeprav, no, bo kar pestro še. kak teden prej moram mašne raztegnit, pa konfetke v vrečke razdelit - bova mela malo darilno vrečkico za zahvalo, pa najina darilca, magnetke, pa konfetek
no, pa seveda v petek bo treba pecivo na pladnje zložit, pa zapakirat, pa... joj, se še nabere. in to vse zadnji teden, ja, imaš prav.

aja, doma sem pa rožice že posadila, tud na oknih, čeprav ne pridejo svatje nič domov...

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 559
   RE: poročne princese 2010
21.4.2010 9:56:05   
maja1985
Midva bova ta vikend in pa med prvomajskimi raznosila darila. Naličile se boste same ali boste našle kakšnega profesionalca? 

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 560
   RE: poročne princese 2010
21.4.2010 10:14:09   
karmen7
No pri nama je tudi mir trenutno. V soboto grema še enkrat v gostilno, pa njega sva prejšnji teden oblekla user posted image Vabila pa bova raznosla med prvomajskimi prazniki. Maja1985 jaz imam kar teto, ki me bo naličila, itak je to njena stroka, tako da me bo poštimala. Ne bi se jaz raje sama.
Aja, pa eno vprašanje; mogoče katera ve, kje bi lahko našla takšne plastične srčke, ki se odpirajo; bi dala noter bombone in jih podarila svatom. Vem da jih ima Lindt za svoje čokolade, ampak jaz bi rabila brez napisov in ne rabijo biti ravno barvni.


< Sporočilo je popravil karmen7 -- 21.4.2010 10:15:40 >

(odgovor članu maja1985)
Neposredna povezava do sporočila: 561
   RE: poročne princese 2010
21.4.2010 10:16:51   
maja1985
Ja, saj jaz tudi ne bi rada sama ... pa malo iščem tu v Celju ... bi raje dobila kej preiskušenega .... Mojmu moram pa še hlače kupit, pa sebi čevlje, drugače smo pa oblečeni :)

(odgovor članu karmen7)
Neposredna povezava do sporočila: 562
   RE: poročne princese 2010
21.4.2010 12:42:14   
vesna_b
jaz se tudi ne bom sama ličila. naj bo ta dan make up mal bolj svečan... user posted image

am, kolk vabil pa mate, da jih boste tako hitro raznesle? ker nama ni uspelo. (no, je pa res, da smo raznašali ob vikendih popoldne, ko se je tamala zbudila.)
ker... pri vsakem se moraš malo vsest, pa mal počvekat, tako da gre hitro ura okol... je tud moj bil tko - siguren, da bo v dveh tednih mimo.

nič, lep dan vam želim - ker se nam baje obeta potem dež... dajmo ga izkoristit...

čau

(odgovor članu maja1985)
Neposredna povezava do sporočila: 563
   RE: poročne princese 2010
22.4.2010 11:43:54   
suzy85
ja, tud moj user posted image je bil prepričan, da bova vabila raznesla 1, 2, 3, pa se je fejst uštel! user posted image

mi2 zdaj hodiva na par individualnih plesnih ur. imava danes spet. odločila sva se, da bova plesala na pesmi Skupaj na poti (Slapovi&Nuša Derenda) in Ko ugasnejo luči (Ansambel Nagelj). bova ansamblu kar cd prinesla, pa nama bodo zavrteli.

probo pri frizerki imam 4.5., ampak me bo frizirala in naredila make up prijateljica, ki se s tem poklicno ukvarja, tako da imam eno skrb manj user posted image

tiste, ki se poročite maja - že imate probe? kak to sploh poteka? imaš probo 14 dni pred poroko, pol pa prideš samo po obleko, al je še kakšna proba pred poročno soboto? kaj pa če še kaj shujšaš vmes?


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 564
   RE: poročne princese 2010
23.4.2010 9:37:15   
anci banci
ojla bejbe

midva sva vabila že razposlala..končno:)
jaz sem pa zamenjala poročno obleko:)

poročni meni sva šla tud probat(nesramno dober):)

čevlje pa še iščeva..jaz ne bom mogla nosit visokih pet, ker sem si pred 3 meseci zlomila gleženj, tako da bom imela kake balerinke tam za 20 EURž

no tukaj je pa slikca najinih vabil, ki sva jih sama izdelala:)

url=http://www.shrani.si/?33/3Q/3AqIlYKB/014-12.jpg]user posted image [/url]

no jaz se tudi že imela probo frizure in make-upa...in imam že dogovorjen datum za barvanje in striženje

probo za obleko pa imam 19.6 to je en teden pred poroko

< Sporočilo je popravil anci banci -- 23.4.2010 9:39:06 >

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 565
   RE: poročne princese 2010
23.4.2010 14:44:30   
vesna_b
ja, moški... vse bi na hitr, pa čeprav ne gre. pa saj dokler imaš več ljudi blizu, še gre. problem je, ko maš enga na enem koncu, druzga čist drugje... pa že vožnja vzame kar nekaj časa... ah pa saj bo user posted image  sva pa rekla, da bova vabila raznosila osebno...

anci banci - kako pa to? ti je kaka druga bolj v učke padla? zarad čevljev pa - boš pa bolj okomot user posted image  čeprav jaz obožujem čevlje s peto - si jih tudi v službi lahko privoščim, ko sem večino časa na riti user posted image  tako da... ne gre drugače. čeprav jih bom proti koncu večera najbrž malo klela. se bom pa sezula user posted image  sam da mi kdo skup ne pade pol user posted image




(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 566
   RE: poročne princese 2010
26.4.2010 7:09:18   
suzy85
pa dobro jutro!
za nama je super vikend! tako punce kot fantje so se zelo potrudili in pripravili dobre stvari za fantovščino in dekliščino! res je bilo noro! user posted image user posted image user posted image user posted image

edina slaba stran je bil user posted image   padec. hodili so s hoduljami in je padel naprej na obraz. user posted image tako da ima zdaj opraskano čelo, nos in malo levega lica. se kar fajn pozna, tako da oba upava, da se bo v 3 tednih zacelilo. upam, da bodo šle vsaj kraste dol, da ga bo lahko kolegica napudrala, ker poznalo se bo še ziher. zdaj umiva s fiziološko in maže s tea tree kremo, pa je že boljše za videti!

Eva je tudi bila pridna! user posted image so jo pazili user posted image starši in sestra in je bila baje zelo pridna. tudi ponoči je skoz spala! je pa bila ful vesela, ko naju je vidla!

< Sporočilo je popravil suzy85 -- 26.4.2010 7:10:37 >


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 567
   RE: poročne princese 2010
27.4.2010 9:02:06   
karmen7
No Suzy pa sta preživela user posted image Midva sva začela oddajati vabila - sem jih dala v album, nekaj še ta teden in naslednji vikend. Sem imela kar srečo, ker smo imeli piknik in sem jih dosti kar tam lahko razdelila. Naročeno je stojalo za torto, ta teden pa se grem še zmenit za balone. Moja priča bi sicer rada, da je prostor okrašen z rožami oziroma pač nekaj na mizah, jaz pa bi imela nekaj sicer na mizi pri nama, ostalo pa ne kaj preveč, ker je potem na teh mizah vedno taka gužva in nimaš kam kaj dati. Ne vem no, mogoče sem pa jaz čudna. In je zadnjič kar zamerla, ko sem ji rekla, da pač jaz nočem imeti tolko rož. user posted image

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 568
   RE: poročne princese 2010
28.4.2010 8:20:03   
vesna_b
suzy - super za uspelo F in D, škoda pa zarad ženinovega padca, ampak saj bo...

karmen - kar se pa tiče rož, je pa tvoja stvar, ne pričina. midva tud ne bova mela neki full okrašeno po mizah, sploh ker mava plošče.
vsake toliko bo ena vaza steklena, krogla, notri pa pesek in en plavajoč cvetek. vmes bo posipanih nekaj papirnatih srčkov.
pred nama pa bo ena namizna dekoracija, ikebana, ampak nizka, padajoča, da bom imela dober razgled...user posted image

(odgovor članu karmen7)
Neposredna povezava do sporočila: 569
   RE: poročne princese 2010
1.5.2010 9:21:20   
googica
lep pozdrav.. vam mal poročam kako poteka...
včeri sem bila pri šivilji.. za obleko bo računala 100 € za delo.. še ene 150 me bo prišlo blago.. oblega bo točno taka, kakšrno si želim.. in potem jo bom lepo prodala naprej, verjetno še za več kot bom sama dala zanjo :)))
vabila.. kolegica mi bo naredila ročna vabila, mislim da jih dobim ta teden, da še natisnem besedilo.. računa mi 1,60 na vabilo, kar je kar super cena :) no, pa saj midva ne bova imela tako veliko povabljencev, zahval ne bova pošiljala.. tako da tuki ne bo šlo veliko denarja...
naslednja stvar, ki me čaka je muska za ohcet.. priča od desca se je neki časa nazaj hvalila, da bo pa za najino poroko lahk zrihtala Spev.. če poznate.. sicer sama nisva lih pristaša domače muske, ampak oni naredijo res fajn žur, pa še posluh majo ful dober.. vsekakor bo s tako musko velik bolj fajn zabava, kot z enim tipom ki igra na sintisajzer in nekaj na pol poje zraven..
za poroko mava že vse, razen cvetja in obleke za mojga. no, pa tiste priprave morva še čez dat :))
prilagam link do moje obleke, kakšna bo dejansko prišla ven, verjetno bo mal drugač zaradi moje postave in izbire blaga, pa pokažem po poroki :)) http://lh6.ggpht.com/_U_YMvKrzcV4/Sk3cRyeNg8I/AAAAAAAAAuE/BAxrpCfuMyc/wedding-dress-gown.jpg
no, lp .))

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 570
   RE: poročne princese 2010
2.5.2010 19:10:44   
maja1985
Da se še jaz malo javim ... vabila nisva zdajle nič nosila okrog, ker smo imeli smrt v družini user posted image Zdaj je pa dragi šel na teren, tak da nimam pojma, kdaj jih bova nosila, ker ga bolj kot ne ne bo cel maj user posted image Jutri naročim balone pa počasi bom šla k šivilji, da začne delat obleko. Koliko časa prej ste šli naročiti prstane?

Lep večer!

(odgovor članu googica)
Neposredna povezava do sporočila: 571
   RE: poročne princese 2010
3.5.2010 8:38:08   
vesna_b
ojoj, maja, hudo. mate pa res pestro... saj če vama drugače ne znese, jih lahko pa pošljeta, saj bodo vsi razumeli...

no, midva mava prstane že kaka 2 meseca doma, pa se poročiva konec maja :)
ma nisem zdržala, da ne bi šla mal okol, pogledat. pol sva pa kar naročila, ko sva jih že izbrala... he he he

googica - a kar spev si boste privoščili? midva sva se tud zanimala za njih, sam... majo pa absolutno prehudo ceno... so dobri, priznam, sam... 2500€ za 6 ur, vsaka nadaljna ura je 500€. am... kmal bi me kap...
drugač majo pa kar zasedeno, tako da... jih je treba kar hitro rezervirat. baje...


no, slikce pa kar pokažite. komaj čakam :)
aja, prstane bom pa tud jaz dala v galerijo, sam da jih slikam...

pa lep začetek delovnega tedna...

čau

(odgovor članu maja1985)
Neposredna povezava do sporočila: 572
   RE: poročne princese 2010
3.5.2010 16:32:41   
buttercup
Ko že govorimo o princesah... ali je katera že videla film Alica v čudežni deželi? Moja prijateljica je bila tako navdušena, da je naredila nekaj čudovitih poročnih vabil na temo Alice. Mislila sem, da bi vas mogoče zanimalo, še posebno tiste, ki vabil še nimate, saj bo prijateljica eno vabilo podarila. Vse, kar morate storiti je, da tule pustite svoj komentar. Vso srečo! user posted image

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 573
   RE: poročne princese 2010
4.5.2010 13:34:32   
mami tiana
Ojla jst bi tudi geslo ,kje ga dobim pa prosim čimprej

hvala lp

(odgovor članu buttercup)
Neposredna povezava do sporočila: 574
   RE: poročne princese 2010
5.5.2010 10:59:27   
vesna_b
geslo? za našo skupno galerijo?

(odgovor članu mami tiana)
Neposredna povezava do sporočila: 575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?