|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poročne princese 2010
10.5.2010 14:01:40   
googica
ah mi smo pa to vse razdelil.. bo mela priča čez cvetje , ker pozna enga ful kul cvetličarja.. razen mojga šopka, to bo mel moj čez, itak.. sem pa mu pokazala kašnga hočem :) zdej sva z musko obremenjena.. spevi so dvomljivi... so res mal predragi.. pa pojma nimam kje dobit nekoga fajnega, ki nardi dober žur, fajn povezuje in ma štose.. pa da ni predrago..

(odgovor članu karmen7)
Neposredna povezava do sporočila: 601
   RE: poročne princese 2010
10.5.2010 14:04:17   
klaja
Mene bo moj šopek iz 19 vrtnic prišel nekje okoli 50 €, potem pa še 9 naprsnih šopkov prav tako iz vrtnic, vzela pa bom še 8 vrtnic v epruvetkah, za moj aranžma, druga pa v cvetličarni ne bom rabla in me bo vse skupaj prišlo nekje 80 - 90 €.

Jaz pa se moram it še k frizerju dogovorit, kakšne frizure pa mislite imet, jaz še sedaj ne vem?

(odgovor članu karmen7)
Neposredna povezava do sporočila: 602
   RE: poročne princese 2010
10.5.2010 14:04:19   
vesna_b
ojoj, maš pa drago cvetličarko - al je bil pa šopek tako poseben...
sicer pa - saj greš lahko z isto sliko npr v več cvetličarn, pa cene primerjaš pol...

jaz sem mela, ko je prišla cvetličarka, pred sabo tri časopise poročne, pa na računalniku slike treh šopkov, pa sem kazala, kaj bi. aja, pa še ona je mela svoje slike s sabo...
user posted image

(odgovor članu karmen7)
Neposredna povezava do sporočila: 603
   RE: poročne princese 2010
10.5.2010 14:07:36   
vesna_b
jao frizure....
jaz imam lase do ramen... zadnjič sem mela eno probno, pa... je reku moj ne, ne, ne, ne...
danes grem še enkrat - k drugi frizerki.
pa k župniku greva še enkrat. nama je dal zadnjič knjigo poročni obrednik za domov, da sva berila pa evangelij izbrala, danes pa gremo spet nazaj :)

pa upam, da bo frizura boljša...

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 604
   RE: poročne princese 2010
10.5.2010 14:48:09   
karmen7
Se mi je zdelo, da je malo draga. Bom še malo pri drugih povprašala, ker to pa je čisto preveč. Aja, pa šopek ni nič posebnega, najraje bi itak imela marjetice - to pa verjetno ni ravno najdražja roža. Frizura? Jaooo, jaz imam probo konec maja, upam da bo šlo to nekako spet gor. Imam jih tam malo čez ramena, ampak imam fulll težke in goste in potem frizerke kar malo jamrajo. Ona naj meni samo porihta za uradni del, pol pa tudi če pade vse dol mi je vseeno user posted image

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 605
   RE: poročne princese 2010
11.5.2010 11:56:38   
momo1
user posted image Vesna_b, v poročnem kotičku mi bodo zrihtali tisti gumbek za 6 eur in bo končno konec s tem.

Punce, zanima me, kakšno cvetje boste imele v šopkih, aranžmajih... Sem zadnjič videla en noro lep aranžma s kamilicami, ful dobra ideja, ampak ne vem, če bo konec avgusta še sezona za kamilične cvetke, verjetno že bolj za čaj...

(odgovor članu karmen7)
Neposredna povezava do sporočila: 606
   RE: poročne princese 2010
11.5.2010 12:01:03   
vesna_b
o, momo, super user posted image  
no, moja frizura je pa uspela, tako da frizerko mam. sem full vesela.

rože pa - jaz bom imela vrtnice. bordo rdeče in pa šampanjc vrtnice. šopek, naprstni šopki, srce na avtu in restavracijo.
joj, komaj že čakam.

aja, punce, če bi katera mela poročni obrednik v pdf-ju, povejte, lahk pošljem user posted image

(odgovor članu momo1)
Neposredna povezava do sporočila: 607
   RE: poročne princese 2010
11.5.2010 16:04:09   
googica
js bom mela cvetje neki tulipanov, temno vijolčnih, pa zraven neki temno modrega, še ne vem kaj.. tko da bo bolj močnih barv, ko bom že jaz vsa bela:)

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 608
   RE: poročne princese 2010
11.5.2010 18:23:28   
klaja
Vesna kaj pa je to poročni obrednik?user posted image

Imela pa bom vrtnice v mojem šopku in v aranžmaju na najini mizi, ostalo pa bodo moje rožice iz najlonk.

(odgovor članu googica)
Neposredna povezava do sporočila: 609
   RE: poročne princese 2010
11.5.2010 19:27:57   
maja1985
Jaz bom pa imela šopek iz pšenice in grintavcev.

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 610
   RE: poročne princese 2010
12.5.2010 7:46:25   
googica
klaja mislm da je obrednik pač obred.. kako poteka.. :D

(odgovor članu maja1985)
Neposredna povezava do sporočila: 611
   RE: poročne princese 2010
12.5.2010 8:06:00   
maja1985
googica, mi ga pošlješ, prosim? hvala!

(odgovor članu googica)
Neposredna povezava do sporočila: 612
   RE: poročne princese 2010
12.5.2010 8:07:00   
vesna_b
ja, kako poteka cerkvena poroka - katera berila si lahko izbereš, pa kdaj kaj je....

midva sva kopirala berila, in jih dala najima izbranima za branje berila. imava pa poroko z mašo.
pa poročno svečo in blagoslov vina. to je župnik sam predlagal, ker ve, da je moj vinogradnikuser posted image

(odgovor članu googica)
Neposredna povezava do sporočila: 613
   RE: poročne princese 2010
12.5.2010 8:07:48   
vesna_b
če misliš obrednik, ga imam jaz :)

aja, sam tvoj mail rabimuser posted image  vem, smo si že emajlale, sam... al mam tolk maj, da ne vem, katera si, prek zs pa ne morem poslat. daj mi mail pošl :)

< Sporočilo je popravil vesna_b -- 12.5.2010 8:17:56 >

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 614
   RE: poročne princese 2010
12.5.2010 8:50:52   
maja1985
Sem ti poslala ZS user posted image Torto ste že naročile? Kakšno boste pa imele?

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 615
   RE: poročne princese 2010
12.5.2010 9:11:34   
vesna_b
ja, torto mava naročeno :)
bo čist simpl, ker mi je bolj pomembno, da je dobra, kakor lepa... no, simpl...
petnadstropna, na stojalu, okrašena s smetano, ne s tično maso, sam... saj pravim, to me ne gane, ker dobra bo. ne dela s tično maso, ker nima časa - ima preveč tort naročenih, so pa preverjeno dobre...  
3 bodo ledene z višnjami, 2 pa sadne. rekla sem ji, naj okoli nariše kak srček, pa okrašena bo z rdečimi vrtnicami. slikco bom dala pol v galerijo user posted image

ej, v soboto mava F in D, pa je napovedano slabo vreme.... saj vem, ne morete pomagat, sam moram pojambrat. DOST MAM DEŽJA!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu maja1985)
Neposredna povezava do sporočila: 616
   RE: poročne princese 2010
12.5.2010 9:22:08   
maja1985
Kje sta pa naročila torto? Koliko bosta pa plačala?

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 617
   RE: poročne princese 2010
12.5.2010 9:44:50   
ROŽICI
tudi jaz se vam pridrožujem user posted image poroko imava 22.5.2010' sicer bolj skromno oz. ožji družinski članiuser posted image

_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu kattix)
Neposredna povezava do sporočila: 618
   RE: poročne princese 2010
12.5.2010 10:01:20   
vesna_b
maja, torto sva naročila pri eni "kolegici" (prijateljica od moje prijateljice user posted image ) - peče doma torte, ma pa full gužvo. je iz šmarjeških toplic. točno ceno sedaj ne vem, nisem niti spraševala, smo pa dal septembra 2008 po 1€ za kos - ko smo mel za krst. je pa treba kar kmal rezervirat.
ceno ti lahk povem po 29.5. user posted image

rožici - dobrodošla in lepe priprave user posted image  pa en čudovit dan

< Sporočilo je popravil vesna_b -- 12.5.2010 10:02:23 >

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 619
   RE: poročne princese 2010
12.5.2010 10:02:11   
karmen7
Vesna_b a bi lahko tudi meni poslala? Prosim? user posted image Torte še pa jaz tudi nimam, imam samo stojalo zaenkrat rezervirano. Imam še nekaj časa, tam do konca maja jo moram priti naročit. Vesna_b držim pesti za lepo vreme user posted image

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 620
   RE: poročne princese 2010
12.5.2010 10:03:10   
vesna_b
seveda ti lahko pošljem, sam daj mi tvoj mail na ZS

(odgovor članu karmen7)
Neposredna povezava do sporočila: 621
   RE: poročne princese 2010
12.5.2010 10:35:46   
klaja
Torto bo meni naredila žena od bratranca, najprej sem si jo mislila sama plačat, sedaj pa priči vztrajata, da je to njuna dolžnost in bosta oni dve dali za material, mislim pa da bo nekje 100€. Bom pa imela kvadratno, na njej pa bosta še dva srčka, bo pa iz te tičine mase in seveda sadna. To je vse kar vem, ostalo sem prepustila, da naredi po svoje.

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 622
   RE: poročne princese 2010
12.5.2010 13:55:51   
googica
ojla.. mi bomo dal torto delat isti slaščičarki, kot za Jušev krst.. je nardila ful dobr, pa še naredi takšno, kakršno hočeš.. pokažeš sliko iz neta, pa nardi točno tako.. verjetno bo dvonadstropna, čeprav men ni čist jasno, kako se to potem reže.. a se najprej zgornjo, pa je spodnja torta pol neokrašena, tam kjer je zgornji del gor položen, al je bolje če je vsaka čist ločena, pa da se to stojalo vzame. men so drugač lepše te iz enega dela..  pride pa približno 1,5 na kos, torej za 50 folka bo okrog 75€če sm prov zračunala :)).. nisem se pa še odločla točno kakšno hočem imet..  no, noter bo sadna, zuni pa.. sem brez idej...

me pa neki zanima.. kolk prej naj bi se dal vabila? js jih morm še do konca narest, nalepit morm besedilo noter.. september bo hitr :))


< Sporočilo je popravil googica -- 12.5.2010 13:56:35 >

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 623
   RE: poročne princese 2010
12.5.2010 19:52:42   
klaja
Googica glede vabil, en mesec prej naj bi jih že vsi dobili.

(odgovor članu googica)
Neposredna povezava do sporočila: 624
   RE: poročne princese 2010
12.5.2010 22:01:15   
googica
aja samo en mesec>? pol je še zgodi če zdej pošljemo, glede na to da je poroka 4.9.?

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?