|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poročne princese 2010
12.5.2010 22:39:58   
klaja
Googica, če jih misliš razposlat po pošti, potem je po moje 2 meseca prej čisto dovolj, torej v začetku julija. Če jih bosta pa osebno nosila, pa je odvisno koliko imaš povabljenih in kam vse morata it. Ker nama sta šla skoraj 2 meseca zraven, preden sma končala z raznašanjem vabil, sma jih raznašala samo čez vikend, pa še to ne več kot 2 na dan, redko 3, že zaradi otrok ne, ker jim je bilo že preveč vsega. Vmes smo bili še bolni, tako da smo 1 vikend preskočili, potem smo imeli en vikend neke druge obveznosti. V glavnem en mesec pred poroko sma bila ravno gotova. 

(odgovor članu googica)
Neposredna povezava do sporočila: 626
   RE: poročne princese 2010
13.5.2010 13:21:52   
momo1
user posted image Googica, midva imava poroko en teden pred tabo in sva računala, da jih bova začela raznašati proti koncu junija, glede na to, da imava 120 ljudi. Mogoče pa kakšnega oddava že prej.

(odgovor članu googica)
Neposredna povezava do sporočila: 627
   RE: poročne princese 2010
13.5.2010 13:29:17   
vesna_b
punce, če boste nosil osebno - rajš prej kot kasneje...
verjemte, ker hitro pride kaj vmes. saj na začetku gre, ko greš tam, ko so bolj na kupu, potem se pa šele začne... en na enem koncu, drug čist kontra smer... pa koga ni doma, pa še poleti so dopusti, pa... še kaka bolezen pride vmes...
pa povsod se moraš vsest, pa je hitro ura mimo...

(odgovor članu momo1)
Neposredna povezava do sporočila: 628
   RE: poročne princese 2010
13.5.2010 19:16:44   
maja1985
Se strinjam z vesno_b ... midva sva mislila, da bova imela konec aprila vse urejeno z vabili ... pa je prišla vmes smrt babice pa kakšen piknik in še kaj podobnega ... tak da jih imava še 13 za raznosit (12 sva jih že) ...

Lep večer!

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 629
   RE: poročne princese 2010
13.5.2010 21:50:55   
momo1
user posted image Prav ponosna sem, ker mi je končno uspelo dat slike v naš album. Posebej so mi všeč moja vabila in zahvale in sedežni red in sem gledala cenik od Poročnega kotička in ugotovila, da če bi pri njih naročila komplet vabil, zahval in sedežnega reda bi za podobne izdelke morala odšteti preko 350 eur. Nore cene.

(odgovor članu maja1985)
Neposredna povezava do sporočila: 630
   RE: poročne princese 2010
13.5.2010 22:00:28   
momo1
user posted image Vesna_b, jaz bi imela poročni odrenik. Hvala.

(odgovor članu googica)
Neposredna povezava do sporočila: 631
   RE: poročne princese 2010
14.5.2010 9:29:57   
vesna_b
ojla, momo
sem slikce pogledala. res si pravi umetnik. pismo, punce, tukaj bi se mogle združit, pa vsaka svoje znanje tržit... ha ha ha - bi mele celovito ponudbo... ha ha ha
mal hecauser posted image
obrednik sem ti pa poslala

čau

(odgovor članu momo1)
Neposredna povezava do sporočila: 632
   RE: poročne princese 2010
14.5.2010 9:55:40   
Crystall
Drage moje ... tudi sama sem dodala slikce v album - to kar sem zaenkrat delala na temo poroke. Saj je še marsikaj, ampak zaenkrat samo par stvari user posted image

Vesna - prosim za obrednik user posted image

_____________________________

Od 4.11.2009 najino življenje bogati BLAŽ :)

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 633
   RE: poročne princese 2010
14.5.2010 11:40:05   
vesna_b
evo, sem ti poslala, sedaj pa šibam slikce pogledat user posted image

čau

(odgovor članu Crystall)
Neposredna povezava do sporočila: 634
   RE: poročne princese 2010
15.5.2010 22:46:06   
maja1985
Tako ... mi2 sva šla danes naročit torto ... naju bo prišla 50 €. Pa malo sva šla za prstane pogledat ... sva si par modelov nagledala, tak da se morava zdaj samo dokončno odločit. Čevlje sem si tudi našla, tako da počasi bo vse user posted image

Lep večer!

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 635
   RE: poročne princese 2010
16.5.2010 20:55:50   
momo1
user posted image maja, jaz sem ravno šla naročit prstane in sem našla res ful poceni varianto; zanje bom dala 320 eur. Tukaj (v Brežicah) imamo eno zlatarko, ki dela "skoraj" zastonj in so vsi prstani tako poceni, tako da celo od daleč hodijo sem. Dobim jih konec meseca, tako, da ti jih lahko pokažem, sem sigurna, da bodo super, ker imam s to zlatarko same dobre izkušnje. Ima zelo veliko izbiro ali pa dela po željah.

(odgovor članu maja1985)
Neposredna povezava do sporočila: 636
   RE: poročne princese 2010
16.5.2010 21:30:05   
maja1985
Kaj mi lahko napišeš kontakt? Vse prav pride :) Hvala

(odgovor članu momo1)
Neposredna povezava do sporočila: 637
   RE: poročne princese 2010
17.5.2010 7:52:59   
klaja
Najin dan se neizmerno hitro bliža, kaj ne Vesna!?

Sem se še odločila, da naredim škatljice za te bonbone konfetne ali kaj že so. Tako da še eno delo zraven. Pa če bo tako vreme, bom morala še za otroke za oblečt nekaj poiskat, ker jih bo zeblo v oblekicah in jopicah, še kake bluzice za spodaj. Groza je to vreme!!

(odgovor članu maja1985)
Neposredna povezava do sporočila: 638
   RE: poročne princese 2010
17.5.2010 8:18:34   
vesna_b
živjo
ja, najin dan sem bliža user posted image  
točno, klaja, si me spomnila, da moram tud jaz za tamalo kupit kako jopico, ker... mah, dost mam tega dežja.

no, v soboto sva imela F in D, pa je blo fenomenalno. tud dež nas na koncu več ni motil...user posted image
sicer ni bilo napovedane šajtrge, sam nič zato. no, je pa moj malo klecnil na koncu, in ... šepa. ja, neki pa mora bit, a ne? dobro, da je še skor 2 tedna...

sedaj pa grem finiširat še ostale stvari - raztegnit mašne, pa svečeokrasit, ki jih bodo svatje imeli, ko nama torto pripeljejo, pa preštet, če imam dovolj menijev narejenih,

aja, v sredo grem pa obleko probat... komaj že čakam... user posted image

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 639
   RE: poročne princese 2010
17.5.2010 9:06:41   
klaja
Vesna_b a mašne boš že raztegnila? Kam pa jih boš potem dala, saj vem da si mi že enkrat napisala, samo saj veš predporočna mrzlica me daje in sem pozablauser posted image . V škatlje ali kake vreče?

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 640
   RE: poročne phttp://www.ringaraja.net/forum/p...
17.5.2010 9:21:23   
vesna_b
ojla
ne, ne bom še čisto takoj šla na mašne - to bo čisto na koncu, čeprav sem res prvo to napisala. to bo ene 2-3 dni pred poroko, preden si grem nohte naredit. dala pa jih bom potem v škatle. bo ogromno škatel, sam v vrečki se velik prej zmečkajo.
prvo je na vrsti štetje menijev, potem moram še poklicat - snemalca, fotografinjo, restavracijo, pa za pogostitev na Bogenšperku, potem moram oprat vse pladnje - na katerih bodo dobili svatje piškote, potem moram v darilne vrečke dat najin "konfetek", pa najino darilce, pa potem notri dobijo še zahvalo z najino sliko. potem bom sveče zavijala v papir, potem bom pa mašne raztegnila. sicer res ne vem, kam bom vse to dajala. aja, pa za otroke moram pripravit njihove paketke...moram še mehurčke kupit. bom šla kar v kikuser posted image
no, pa moj še nima obleke... kriza. bova v sredo v ljubljani pogledala. če bo le lahko dobil dopust. al se bomo pa enkrat gor zapeljala ekstra za njega.

ma ne, prvo morava še ljudi preklicat, ker eni še kar niso javili, če pridejo. madonca sem jezna user posted image
glih čas mam še to klicarit pa ljudi lovit...

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 641
   RE: poročne phttp://www.ringaraja.net/forum/p...
17.5.2010 11:40:22   
klaja
Si mi dala idejo za mehurčke, bom to nabavla za drugi dan, da jim ne bo dolgčas.

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 642
   RE: poročne phttp://www.ringaraja.net/forum/p...
17.5.2010 12:14:38   
Anonimen
Punce moje, jaz vas ne dohajam, ker sploh nimam časa vsega prebat. Obljubim, da bom, pa sigurno je še kaj novega v albumčkihuser posted image user posted image user posted image user posted image Zdaj se počasi bližajo že vaši poročni dnevi. Moj se mi zdi že tako daaaaaleč stran, pa bi ga tako rada podoživela še enkratuser posted image Prav fouš sem vamuser posted image

Vmes sem končno dobila v roke svoj zakladek, tako, da dolgčas mi definitivno ni, mi pa dnevi minevajo s tako svetlobno hitrostjo, da res ne sledim več temu tempu...user posted image

Lepo bodite. vas preberem in pokomentiram, obljubimuser posted image

(odgovor članu klaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 643
   RE: poročne phttp://www.ringaraja.net/forum/p...
17.5.2010 12:19:06   
vesna_b
o, čestitke, za tvoj zakladekuser posted image . ti verjamem, da si v devetih nebesih user posted image , in da nimaš več toliko časa. joj, jaz sem pa tega tebi mal fovš... (me že mal daje, ker gremo avgusta tadrugega delat, he he he)

ja, naši dnevi prihajajo, pa se tud meni zdi, da bo prehitro mimo. bo treba večkrat obnovit zaobljube, pa bo... he he he
no, ti si le poglej slikce, pa tud sama lahk še kaj dodaš :) ne bomo nič jezne...

uživaj, pa lepo se cartajte...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 644
   RE: poročne phttp://www.ringaraja.net/forum/p...
17.5.2010 13:23:11   
klaja
Aprilčica čestitke za malega Benjamina!!!!!!!!!!!! Lepo bodi in uživaj z novim družinskim članom!!!

Vesna_b ja potem bo pa poročna noč ravno prava za naročilo še enega dojenčkauser posted image . Jaz pa nimam več želje, so preveč divje, sicer pa nas je tako že dovoljuser posted image

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 645
   RE: poročne phttp://www.ringaraja.net/forum/p...
17.5.2010 13:59:23   
vesna_b
ja, no, divje...
sam... mamo šele eno, pa sem rekla, da bi mela tri... bo kar treba začet, če ne bom že prestara user posted image

no, ja, še eden bo sigurno, pol bomo pa vidl. tud tebe lahk še prime... he he he

ampak prvo pa projekt poroka.

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 646
   RE: poročne phttp://www.ringaraja.net/forum/p...
17.5.2010 14:16:26   
karmen7
Aprilčica iskrene čestitke tudi od mene in obilooooo lepih trenutkov vam želim!!! user posted image

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 647
   RE: poročne phttp://www.ringaraja.net/forum/p...
17.5.2010 16:24:46   
momo1
user posted image maja, zlatarna Gala v Brežicah, no takšni prstan kot je v našem albumu med prstani, mislim da je tretji povrsti, je okrog 320 eur, lahko tudi v drugi različici zlata (belo, rdeče), če rabiš še številko, javi.

vesna_b, hvala za obrednik.

aprilčica, čestitke...... in veliko smeha.

(odgovor članu karmen7)
Neposredna povezava do sporočila: 648
   RE: poročne phttp://www.ringaraja.net/forum/p...
18.5.2010 20:23:33   
katjakokol
oj zelo rada vas prebiram in bi se vas jaz prosila kje se dajo videt te vase slikice iscem ideje za poroko..

hvala ze v naprej in lep pozdrav


_____________________________

15.1.2009 se je rodil moj najvecji zaklad MAI
mai pričakuje družbo

(odgovor članu momo1)
Neposredna povezava do sporočila: 649
   RE: poročne phttp://www.ringaraja.net/forum/p...
19.5.2010 9:42:25   
karmen7
Midva sva včeraj dobila prstane user posted image , jih poslikam danes in dam v galerijo, danes pa se grem v cvetličarno dogovarjat za šopek in podobno. Če bo predraga, grem kar drugam...

(odgovor članu katjakokol)
Neposredna povezava do sporočila: 650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?