|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako živite z velikim kreditom za hišo
15.4.2010 10:22:11   
Tarči
Zanima me kako živite z velikim kreditom za hišo za dobo 30 let in z enim otrokom. Sama imam z možem problem kajti obrok za hišo nama skupaj nanese 1200€ na mesec poleg tega imava še 500€ stroškov (hrana, položnice, avto). Praktično nama ne ostane nič. Želiva si imeti otroka a enostavno nevem in si neznam predstavljati kako bi ga živela. Zanima me ali sploh možno v današnjem času imeti svojo hišo in imeti otroka ter živeti nekakšno dostojno življenje v današnjem času?

Skratka kako živite z visokim kreditom in imate otroka?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako živite z velikim kreditom za hišo
15.4.2010 10:32:09   
Anonimen
Imamo tolko kredita, kolkr smo bli zanjga sposobni se stegnit. Pa je kar velik, preko 500€. Pri tem sem že prej gledala računico vsega skupaj. Kaj ti tega nisi?user posted image  

(odgovor članu Tarči)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako živite z velikim kreditom za hišo
15.4.2010 10:36:28   
Balerina
Ne vem no midva takšnega kredita nebi bila sposobna plačevati. Sicer kredita še nimava trenutno še varčujeva vandar ko bova jemala kredit bo višina podobna trenutnemu verčevanju ker veva da toloko sva sposobna odplačevati pa še vedno si lahko privoščiva dva ali tri otroke in gremo lahko na dopust. Ker jaz sem rekla lahko se odpovem ''luksuzu'' če to dopust je za max 5 let več pa ne ker da bom pa 30 let hodila v službo in mi potem vse pobere bajta, tolk pa ni vredna. Raje molj skromna hiša ali stanovanje pa da v vsakdanjem živlenju uživam ker cel živlenje samo za cegle delat pa ne vem no jaz ne vidom smisla.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako živite z velikim kreditom za hišo
15.4.2010 10:39:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Balerina

Ne vem no midva takšnega kredita nebi bila sposobna plačevati. Sicer kredita še nimava trenutno še varčujeva vandar ko bova jemala kredit bo višina podobna trenutnemu verčevanju ker veva da toloko sva sposobna odplačevati pa še vedno si lahko privoščiva dva ali tri otroke in gremo lahko na dopust. Ker jaz sem rekla lahko se odpovem ''luksuzu'' če to dopust je za max 5 let več pa ne ker da bom pa 30 let hodila v službo in mi potem vse pobere bajta, tolk pa ni vredna. Raje molj skromna hiša ali stanovanje pa da v vsakdanjem živlenju uživam ker cel živlenje samo za cegle delat pa ne vem no jaz ne vidom smisla.


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Balerina)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako živite z velikim kreditom za hišo
15.4.2010 10:41:04   
Tarči
Seveda računico smo gledali ampak nova hiša stane 100.000,00€ ali več. Sedaj ko ima človek topel dom in si želi imeti družino pa nastane problem. Kako naj človek živi v današnjem času na pošten način in živi nekako dostojno življenje?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako živite z velikim kreditom za hišo
15.4.2010 11:04:39   
Anonimen
 
Ja težko. Midva sva naredila drugače. Sva imela najprej otroka,
zdaj pa varčujeva za hišo. Ravno zaradi tega problema, se še vedno stiskamo
v eni sobici pri starših in upamo, da bomo lahko nekoč šli na svoje..
Tebe pa razumem ja. Razmišljala si samo o tem kako boš šla čimprej na svoje,
kako bo pa naprej... pa ne.
Žal je danes tako, da si ne moreš vsega privoščiti. Ali eno ali drugo. Če bi jaz želela
imeti najprej hišo, potem otroke... Potem bi jih lahko imela šele čez 20 let.
Moraš pretehtat, kaj ti več pomeni. Če že zdaj ne moreš plavat, potem boš še z enim otrokom še težje..



(odgovor članu Tarči)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako živite z velikim kreditom za hišo
15.4.2010 11:14:56   
Ženkica
Ljudje, jaz vas ne razumem čisto dobro - brez zamere, ampak kaj vam je, da se tok pufate; a mislite res celo življenje samo za cegle delat???? user posted image

To je vse kar lahko napišem..............mi je zlo žal. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako živite z velikim kreditom za hišo
15.4.2010 11:22:57   
sanelaa
Uf, midva sva z dobrim skupnim dohodkom kupila veliko, renovirano stanovanje..................obrok 500€ na mesec. To nama je bilo sprejemljivo, s takšnim obrokom za kredit še vedno dobro živimo tudi po tem, ko plačamo položnice. Imava enega otroka in drugega na poti.

ne vem no, se vprašam, če imata 1200€ na mesec obroka za kredit, potem sta tudi dohodke morala imeti ogromne. So se vaa zmanjšali?
ker dobit kredit s takšnim mesečnim obrokom, s predpostavko da zajema 70% vrednosti nepremičnine, moraš imet ultra dobre prihodke.

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako živite z velikim kreditom za hišo
15.4.2010 11:27:39   
gita10
Midva imava oba dva dobre plače za slovenske razmire ampak kredita za 1200 eur pa nisem prepričana, da bi lahko odplačevala- odplačevala že ampak kako bi pa živela pa rajši ne pomislim.
Midva kredita za hišo nimava, imava svojo hišo ,ki je kar precej velika in zato so položnice predvsem pozimi ogromne.Naprimer samo plin ogrevanje v januarju 500 eur tako, da enostavno morajo biti dve plači da zmoreš vse ( da ne govorim da potrebujemo dva avta ker živimo na deželi...)

Se pa nebi zaradi zidov odpovedala otrokom ( prav zaradi njega želimo biti na svojem), dopustom, hobijem ....
Potem bi bila rajši v majhni sobici in ŽIVELA.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako živite z velikim kreditom za hišo
15.4.2010 11:32:38   
Tarči
Razumem ampak vsi enkrat pridemo na to samo mogoče v drugačni situaciji ali drugačni obliki. Vsi razmišljamo o svojem domu o svoji zasebnosti in skratka o svoji družini. Želim povedati da menim da si vsi nekako želimo podobno. Midva sva se odločila da si ustvariva domek in nato nadaljujeva svoje cilje in moram reči da se izredno trudiva tudi s tem da med vikendi delava da lahko človek vsaj nakaj našpara. Kar sem hotela vprašati je kako lahko v današnjem krutem svetu ki si eni delijo bajne vsote in nekateri nimajo praktično tudi za boljši jogurt ne kako preživeti v tem svetu?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako živite z velikim kreditom za hišo
15.4.2010 11:36:42   
Tarči
Ne morem reči da imava slabo plačo nikakor ne. Ampak najin kredit zajema polovico 600€ mojega in polovico 600€ njegovega kredita.To skupaj nanese 1200€.

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako živite z velikim kreditom za hišo
15.4.2010 12:17:32   
Anonimen
ja da se živet tud s kreditom...
samo vidva sta očitno šla z njim "na polno" in zdaj ni denarja za ostale stvari.
morš si pustit eno "rezervo" - nikoli ne veš kaj vmes pride.

(odgovor članu Tarči)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako živite z velikim kreditom za hišo
15.4.2010 12:26:09   
Tarči
Hvala Tedy samo to sem hotela slišati da se da živeti da se nekako pride čez, saj tako rekoč v današnijih časih vsi nekako umetno živimo dejansko smo pravi umetniki glede na to kako se trudimo kolikim stvarem se odrečemo smo dejansko res umetniki. Ja res je želela sva hiško in res sva šla v to sedaj nekako še dodatno delava da imaš neko rezervo ker nikoli ne veš kaj te čaka jutri za ovinkom tako da je kot ena zlata rezerva pa čeprav ne velika vem da nekega dne pride prav. Hotela sem samo slišati da lahko nekako preživiš tudi če imaš otroka ker si ga močno želiva. Hvala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako živite z velikim kreditom za hišo
15.4.2010 12:35:52   
NEVA-1
Vajin kredit v 30 -ih letih nanese 432.000 eurov...ojoj...dobra sta

(odgovor članu Tarči)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako živite z velikim kreditom za hišo
15.4.2010 12:42:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: NEVA-1

Vajin kredit v 30 -ih letih nanese 432.000 eurov...ojoj...dobra sta



Uf ja res je... Midva se še za 150.000 ne upava zapufat!

(odgovor članu NEVA-1)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako živite z velikim kreditom za hišo
15.4.2010 12:43:40   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: Ženkica

Ljudje, jaz vas ne razumem čisto dobro - brez zamere, ampak kaj vam je, da se tok pufate; a mislite res celo življenje samo za cegle delat???? user posted image

To je vse kar lahko napišem..............mi je zlo žal. user posted image


Zakaj žal...nekateri pač uživajo in jim je glavni cilj v življenju, da imajo sanjsko hišo in če si to najbolj želijo, naj v tem uživajo. Jaz nimam nič proti. Kakor komu paše.

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako živite z velikim kreditom za hišo
15.4.2010 12:53:11   
Tarči
Nevem koliko ste poskusile ampak hiša je bila v 3 podaljšani gradbeni fazi vse ostalo sva s prihranki ki sva jih imela dokončala in še vedno nimava vsega dokončanega. Nevem ako živite ampak ko poskusiš dobiti kredit in od tega moraš skoraj na kolenih prositi da ti ga dajo na koncu ko da dobiš kupiš hišo v katero moraš vložiti še kar nekaj denarja kajti stene so gole ničesar praktično ni in ko imaš elektriko, vodo in osnovne zadeve se končno vseliš. Kredit se odplačuje ti pa poskušaš imeti družino in živeti dalje. Nismo vsi rojeni pod srečno zvezdo, nismo vsi podedovali, nimamo vsi babic v ameriki in nas je malo ki želimo na pošten način živeti.


(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako živite z velikim kreditom za hišo
15.4.2010 13:03:14   
ALWAYS LARA
jah midva mava pufa skupej za bajto in avto okol 1000€ majčken manj. ampak k sreč ne na 30 let.
mah gre nekak. sej si tut prvošmo zadeve, morje pa kak drug izlet pa tko. ni pa bajta še čist fertik..okolica pa to še mal čaka, pa še en cajt bo pomoje čakala.

(odgovor članu Tarči)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako živite z velikim kreditom za hišo
15.4.2010 13:05:25   
hrchy
jah po toci zvoniti je prepozno - tako da ja, s tem, kar imata, bosta (boste) ze preziveli - na tak ali pa drugacen nacin...
Ce ne bo slo, lahko se zmeraj hiso prodata...

(odgovor članu Tarči)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako živite z velikim kreditom za hišo
15.4.2010 13:08:49   
Tarči
Ja morje si privoščiva pa kakšen manjši izlet če že imava kaj časa in to je to. Koliko pa vam nanesejo stroški za oroka recimo ko je še dojenček ali malček nekje sem zasledila da recimo 400€˘na mesec?

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako živite z velikim kreditom za hišo
15.4.2010 13:11:55   
tinkamarinka
Za 1200 e na mesec, za obdobje 30 letih sta šla kupit 3.pgf???? Zdaj pa jamraš kako ne zmoreta nosit stroškov in kako si "privoščit" otroka? Mimogrede, večina ljudi nima tete v ameriki, pa pregurajo. In pri 1200 e kredita vama ziher ostane več kot 500e na mesec in marsikdo s tem denarjem preživi.
Ampak razlika med njimi in vama je, da sta si vidva sama kriva. Sta se zakalkulirala. Zato zdaj ne drugih gledat kaj vse imajo in kako vsi goljufajo. In če si res želiš otroke jih boš imela, kljub napačni računici.

(odgovor članu Tarči)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako živite z velikim kreditom za hišo
15.4.2010 13:19:32   
Tarči
Nevem kako živiš ampak da ti gre 1200€ za kredit in ti recimo ostane manj kot 1000€ gre potem 500€ za stroške in ostalih 500€ za bencin in sproti za kruh ali kaj podobnega. Nevem kako po tvojem ostane 500€?

(odgovor članu tinkamarinka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako živite z velikim kreditom za hišo
15.4.2010 13:24:20   
gita10
Ja sem glih zadnjič računala koliko me stane moj 8 letnik:
- položnica za prehrano v šoli cca.80,00 eur/ na leto 700 - ker so nekateri meseci manjši
- položnica za nogomet 16,00 eur/160
nekje 50 eur na mesec za oblačila /600
- v šoli razni izleti, dodatno cca. 10 eur/ 100
- kakšen kino, igrače, nalepke, dodatni material za šolo cca. 50 eur/ 550
potem so dodatni tečaji naprimer tenisa, smučanja... ki jih ne bomo računali ker so že skoraj luksus ampak če že hočeš naprimer 500 eur na leto

hrane ne bom računala, ker mislim, da nič manj nič več ne porabim zaradi enega otroka in malo več je pralnega praška, vode in elektrike pa dajmo še tu 20 eur oz. 240 eur
Se pravi da te letno 1.otrok stane 2000 eur.
To, da jih pa mi razvajamo in jim kopujemo dodatno še kakšne dobre znamke oblačil, igrače... to pa je dodatek pri katerem se starši nečemo za sebe odpovemom in bi itak zapravili.

Se pa stanje spremeni ko otrok začne hoditi v srednjo šolo - to me pa še čaka in za to že sedaj šparam.




(odgovor članu Tarči)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kako živite z velikim kreditom za hišo
15.4.2010 13:43:30   
donat
jooooooj kak imate velike krediteuser posted image user posted image , jaz sem imela minimalno plačouser posted image o kreditu pa da ne govorim saj ga na tisto plačo ne morem dobiti. Zdaj pa ko sem na Zavodiuser posted image , pa tudi ne. Tako da živim dan po dan.

A da še napišem nimam niti kaj dati pod hipotekouser posted image



(odgovor članu Tarči)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kako živite z velikim kreditom za hišo
15.4.2010 14:01:05   
sanelaa
IZVIRNO SPOROČILO: NEVA-1

Vajin kredit v 30 -ih letih nanese 432.000 eurov...ojoj...dobra sta


isto sem jaz pomisla.............Mislim, za tak dnar bi lahk kupla...........uf, marsikaj drugega...............ne vem no, a sem jaz čudna al sta vidva? user posted image

(odgovor članu NEVA-1)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?