|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  87 88 [89] 90 91   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
16.4.2010 10:14:53   
tanika1
Country čestitke za dva user posted image . Uživajte, pa upam, da se sestrica kmalu navadi na bratca.

Wannabemommy srečno danes, upam, da boš čimprej cartala in da ne bo preveč boleče.

Jutri je pa tudi že moj pdp, res že komaj čakam, da se kaj začne, pa ne vem če se bo. No danes mam spet pregled, pa upam, da na ctgju ne bo spet ravna črta. SEj drugače me že nekaj dni občasno špika in boli v spodnjem delu trebuha in križu, ampak ni pa še rednih popadkov. Pa trebuh mi skoz otrdeva.
Moram rečt, da sem zdaj pa že res nestrpna.

Vsem želim lep dan, pa upam, da bo kmalu spet  kaj novičk o novih aprilčkih in aprilčicah.


(odgovor članu natasaxy)
Neposredna povezava do sporočila: 2201
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
16.4.2010 12:15:39   
NATAŠA35
se javljam malo...sem klicala G glede vode, ki sem jo morala dat zaradi prehlada, pa ni nič narobe, samo izcedke imam...tako da čakam torek, ko imam pregled, sem pa gledala da je še 5 dni do PDP-jauser posted image user posted image

prehlad se je malo umiril, vsaj toliko da lahko diham sama na nos user posted image , pa upam, da se še ostalo umiri...si bom naredila sok od pomaranč, čeprav se bojim, da me bo pekla potem zgaga user posted image user posted image ....

sem že malo pospravila, dala prat posteljino in brisače - zdaj se že suši, pa grem še malo pospravit, mi je ostal v veži en kup, da sortiram stvari, pa se mi nekako ne dauser posted image user posted image ...grem vseeno malo prestavit škatle, ker bo potem zgledalo, da sem vsaj nekaj naredilauser posted image user posted image .....

_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu tanika1)
Neposredna povezava do sporočila: 2202
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
16.4.2010 12:41:21   
didi5


Speeeet doooomaaaa! Torej jaz še danes očitno ne bom poskrbela za novo aprilčico. So me poslali domov,

CTG 18.4.2010

Mi je pa dohtar rekel, da če v nedeljo še ne bo nič se pa itak vidiva v pon. ali tor. Upam da to pomeni sprožitev, ker bom že skor 1 teden čez rok. Danes je namreč 2 dan čez. Pa baje moram fuuuul jest mlečnih izdelkov, ker mi verjetno primankuje kalcija (so mi zdaj 2 dni zatekale roke, ostalo nič) pa čim bolj tekoče jest (zaradi hemoroidov). To je to - smo na čakalni listi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Je pa ta dohtar v ptujski taka faca - ker smo ga itak že čakali fuuuul dolgo nas je nosečke vzel naprej in ko se je sestra prikazala z nekimi kartotekami ostalih ji je rekel, da imajo mamice prednost. Pol je pa na dolgo razlagal kako več nihče ne da na avtobusu prednost nosečkam, pa da so včasih na tržnici nosečkam zastonj sadje talali user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Mu je rekla sestra, da okar so proglasili da nosečnost ni bolezen so nosečnicam odvzete vse pravice. Stari je še stara gentelmenska šola - bi najraje kar mojega zraven zvlekla da se kaj pametnega nauči. No dr. je sicer mnenja da nosečnost je ENA SAMA BOLEZEN (otekanje, sladkorna, hitro pridobivanje teže, krčne žile, hemoroidi) baje fašemo vsaj 50% najpogostejših bolezni user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Vsaj en pameten dohtaruser posted image user posted image .

No jaz grem v horizontalo ker itak več ne morem nič delat :(

Se pišemo!


_____________________________

Ustvarjamo našo malo družinico


(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 2203
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
16.4.2010 12:42:24   
Anonimen
Natasa, ocitno bova midve res skupaj v P. No ja, ti se bos vsaj malo od svojih dedcev odpocila, jaz bom pa itak pridna in tiho, ker imam knjigo v torbi pripravljeno user posted image

Ziva, a res pustijo 2 tedna? Kaj pa meni potem Klun laze?!? Saj vem, zato da bi mu dala mir in nehala teziti kdaj bom rodila user posted image

No, potem je pa tudi zame se sansa za majsko dete. Aprilcica, ti me samo pocakaj. Da bova svoj forum ustanovile. Na primer: Aprilski otroci, ki ne poznajo datumov user posted image
Pa hvala za pohvale glede slikic s trebusckom. Ne, zal me ni slikal isti fotograf kot poroko (je le obcutno predrag), ampak en kolega, ki se ljubiteljsko s fotografiranjem ukvarja. Mu je kar uspelo, a ne? Sem pa gledala slike od vajine poroke. Krasna sta! Pa zaljubljena!! Iiii. Pa tisti filmcek z motorji ... ne vem a so hormoni al kaj, ampak meni je slo kar na jok user posted image

Wannabemommy se je ze kaj javila?

(odgovor članu NATAŠA35)
  Neposredna povezava do sporočila: 2204
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
16.4.2010 13:19:52   
NATAŠA35
aglaia superca, bova kako na štiri oči rekle user posted image ...bom pa jaz raje križanke sabo vzela, ker baje oči ne smeš preveč naprezat, mene so bolele, pa tudi tv nisem mogla gledatuser posted image ....

didi mogoče pa boš rodila naslednji teden...vidim, da imaš tudi ti trmasto deteuser posted image ....

_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2205
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
16.4.2010 13:21:20   
babyloverka
hej bejbe še jaz na raportu user posted image

kva dogaja? nič, razen standarnih težav user posted image  ne ne, ne grem še nikam. bi se kar včlanila od klub od aglie in aprilčice o otrokih ki ne poznajo datumov user posted image  

moj je prej nekaj na brzino prebral ko sem vas čekirala in zasledil da eno špika v hrbtu pa mi reče: tebe špika kaj? ja madonca, če pa ti govorim da me vse boli pa da pritiska user posted image  eh moški user posted image  

sem pa včeraj malo bolj delala, zvečer otečena tak da je groza, glede prstana ni variante da ga dobim dol, nikakor ne gre. zjutraj sem se zbudila pa me je ščemelo vse od riti navzdol in po rokah, taki neprijeten filing.

didi5 kateri pa je ta zdravnik? upam da tudi jaz kdaj naletim na njega.

natasa35 tudi jaz se strinjam da je potrebno otroke kdaj po riti, za brezveze jih itak ne boš. in upam da sta druga dva sina to videla in se zamislila malo. in srčno upam da bo kaj zaleglo user posted image  super da prehlad mineva user posted image

nič morem it zdaj malo spucat, imam tak prahu v sobi da je joj user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2206
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
16.4.2010 13:30:43   
nizy
IZVIRNO SPOROČILO: Aglaia

Nizy, ne vem kje bos rodila, ampak meni je G vceraj rekel, da v LJ cakajo do dopolnjenega 41 tedna. Torej, jaz imam rok 21. Potem me bo narocal na 2 dni in ce do 26 nic ne bo, moram 28 direkt v porodnisnico. Tam mi bodo dali vaginalete in bom do 29 rodila. Razen, ce se skregam z njimi, da hocem cakati naravno. Potem me bodo pustili pri miru, ampak se to ne vec kot 1 teden. V Postojni pa bojda pustijo, da matere rodijo tako kot same cutijo, da bodo. No, jaz nic ne cutim kdaj bi naj, tako da si bom cist pustila sproziti, ce bo treba.

V glavnem, ne vem ce ti bo uspelo priti na poroko. Bi ti pa verjetno tisto poplesavanje tam kaj sprozilo user posted image


rodila bom na Jesenicah, v prejšnjiuser posted image so sprožili porod 6 dni čez rok , sm pa bila že 4 cm odprta ,ampak popadkov pa od nikoder user posted image , se je še G nahecal, naj jih kupim v salamoncu , jaz pa njemu nazaj , da se tam prodajajo samo kg in strije , popadkov pa nihče noče prodatiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2207
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
16.4.2010 13:36:37   
nizy
ja , če bi šla na poroko še noseča , bi si mogla še prej evropsko konvencijo  uredit , če me kaj v Villahu zagrab,.... pa pozanimat , kje majo porodnišnicouser posted image user posted image user posted image user posted image ali pa da bi med vožnjo  čez korensko sedlo rodilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,....no saj je mene mamica tudi v avtu rodila par 100m pred bolnicouser posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 2208
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
16.4.2010 13:37:41   
NATAŠA35
babyloverka mah ne mi o prahuuser posted image user posted image ...pobrišem en dan, naslednji dan lahko izvažam...dobro da sem šla malo ven v knjižnico, da sem si glavo spucala, ker bi lahko še kdo dobil batineuser posted image user posted image user posted image user posted image ...veš vozek pa bom zgleda dobila šele v začetku maja, so mi napisali da ga dobim KW17/18 - pa ne vem kaj to pomeni, pa še mene sprašujejo kaj hočem da naredijo grrrrruser posted image user posted image ...da mi pošljejo vozek že 1x.....sem se pa zmenila za sposojo lupinice od prijatelja, pravzaprav se je sam ponudil, tako da sem vesela...če slučajno prej rodim, predno pride vozek, si jo bom sposodila, potem pa počakala na vozekuser posted image user posted image

_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 2209
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
16.4.2010 13:38:05   
Anonimen
Hej hej.

Kaksno zatisje na Aprilcicah!

Seveda, javljamo se samo se tiste, ki imamo PDP naslednji teden. Tiste od prej so ze vse rodile, tiste bolj proti koncu so pa ze marca guzvo po porodnisnicah delale. Ah, cist sem nevoscljiva user posted image

Nizy, saj ne vem, ce se mi ni moj G zlagal, samo da bi mu dala mir. Ziva pravi, da se caka 2 tedna. user posted image
Sicer pa vidim, da imas ti tudi enega takega kul ginekologa, ki so mu zenske v visoki nosecnosti vir zabave user posted image

Kako so ti pa prvic sprozili? Z vaginaletami ali umetnimi v zilo? Kako je blo? Mene to zdaj ful zanima, ker vedno bolj dvomim, da bo pri meni slo naravno. Ah, zakaj bi na easy, ce nam ni treba, a ne? user posted image

(odgovor članu nizy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2210
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
16.4.2010 13:51:22   
nizy
IZVIRNO SPOROČILO: Aglaia

Hej hej.


Nizy, saj ne vem, ce se mi ni moj G zlagal, samo da bi mu dala mir. Ziva pravi, da se caka 2 tedna. user posted image
Sicer pa vidim, da imas ti tudi enega takega kul ginekologa, ki so mu zenske v visoki nosecnosti vir zabave user posted image

Kako so ti pa prvic sprozili? Z vaginaletami ali umetnimi v zilo? Kako je blo? Mene to zdaj ful zanima, ker vedno bolj dvomim, da bo pri meni slo naravno. Ah, zakaj bi na easy, ce nam ni treba, a ne? user posted image


ja , je bil en G iz Lj user posted image pa sm že pozabila , kako se je pisal , je pa starejše šole user posted image

pri meni je potekalo takole:britje, klistir , nato  takoj ob 12.10 predrt mehur ,12.50 umetni v žilo, pred tem pa še 2 svečki   za mehčanje MV ,13.50 stanje isto kot na začetku ,14.20 pa  začnem tulit , da moram potiskat, takoj vsa ekipa zraven in 14.40 je bila že Azra zuniuser posted image user posted image

tako , da sem bila v 2.5 uri fertik, začela pa z nule ,no z 4cm , sam to itak pravijo , da je cm manj kot en prstuser posted image
ampak bolečine so bile pa user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2211
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
16.4.2010 14:41:07   
babyloverka
natasa35 te razumem da prideš tako daleč da ti prekipi. že nasploh more bit stresno pri veliki družini in pomankanju časa, zdaj si še pa pri koncu nosečnosti in si še občutljiva pol je pa to recept za nemir user posted image  ampak bo bolje user posted image
glede vozeka: tisto res mislim da so tedni, ker delam v nemški firmi in vem da oni vse po tednih delajo tak da sem skoraj 100 procentna da so to tedni mišljeni. saj v bistvu za iz porodnišnice rabiš samo jajčko, pol do tačas ko boš lahko pa šla ven z user posted image  pa bo vozek že tu, vem da ni pošteno in prijetno ampak kaj hočemo, ne?

aglaia res je zatišje, ni nas dosti ostalo user posted image  

mene danes tako boli križ, sem prej pomislila da se to lahko vleče še dva tedna in če bo tako bom takrat ko bi morala imeti največ moči že izmozgana user posted image

nizy vprašala bi te glede britja in klistirja, seveda če ni preveč osebno:
ali je bilo britje potrebno oziroma če naravnost vprašam: jaz se brijem nekje na tri dni kolikor se zdaj pač lahko, brijejo tudi če imaš tiste kratke dlačice ki zrastejo v dveh dneh?
klistir pa bi naj počasi ukinjali, zdaj baje dajejo svečke? koliko časa nazaj si ti rodila?

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 2212
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
16.4.2010 14:52:04   
NATAŠA35
babyloverka res so tedni mišljeniuser posted image user posted image ...madonca tako bo skoraj dva tedna minilo od plačila, čeprav so mi napisali 2-3 tedne po plačilu...škoda da ga nisem naročila takrat ko ti, pa bi ga že imela user posted image user posted image , ampak bom pač počakala na vozek, pa še moja pikica zgleda da ne bo še la ven, čeprav tudi mene matra križ user posted image user posted image ...

glede britja, mene moj vsake toliko časa obrije, pa so me vedno brili, klistirali pa samo 2x, ker sem v prvo bila vsak krvava pa niso upali...upam, da ga res ukinejo, ker je to res neprijetno, pa še po klistiranju bi mogli jest bolj tekočo hrano in samo zelenjavo nekaj dni, kar pa v P ni mogoče...

nizy tako se je tudi meni dogajalo vsega je bilo hitro konec, zdaj pa me je kar strah, da se bo malo zavleklo...

aglaia ja res je zatišje, vse so že šle rodit, tako da nas samo še nekaj vztraja, pa se ne damo, a ne da? jaz mislim, da bom imela bikico, ne ovnico user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 2213
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
16.4.2010 15:17:05   
Anonimen
Heyuser posted image

Jaz sem se nakofetkala in načvekala. Zdajle sem pa posesala dnevno, kuhinjo in spodnji hodnik in me prav zanima, če bo moj dragi opazil, da je sploh posesanouser posted image user posted image user posted image Zdaj pa ko tak crknjen ligenj ležim na sedežniuser posted image

Ja, nič se ne javlate večuser posted image Potem pa zgleda kot bi jaz cele dneve tu gor viselauser posted image No, tudi najin user posted image bo bikec, tako da se bo res zgodilo to, kar sem govorila že pred petimi meseci: da bomo v hiši ovenček, kozorog in bikecuser posted image user posted image Trije rugeciuser posted image

Pridne bodite.

(odgovor članu NATAŠA35)
  Neposredna povezava do sporočila: 2214
   [Brisano sporočilo]
16.4.2010 15:34:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2215
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
16.4.2010 15:38:49   
nizy
IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka


nizy vprašala bi te glede britja in klistirja, seveda če ni preveč osebno:
ali je bilo britje potrebno oziroma če naravnost vprašam: jaz se brijem nekje na tri dni kolikor se zdaj pač lahko, brijejo tudi če imaš tiste kratke dlačice ki zrastejo v dveh dneh?
klistir pa bi naj počasi ukinjali, zdaj baje dajejo svečke? koliko časa nazaj si ti rodila?


tudi jaz redno brijem , pa je babca  rekla , da mora malo popravit , ker sem mal zgrešila na enem koncuuser posted image user posted image v bistvu čist na koncu pri presredku , pa da je to potem mal nerodno , če si šivan user posted image ,... tako , da je samo čez ta  predel enkrat potegnila , ostalo sem pa že sama uredilauser posted image user posted image

klistir se pa men zdi bolš kot svečke , ker deluje takoj user posted image ,...
nazadnje sem  rodila februarja 2008

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 2216
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
16.4.2010 15:42:00   
babyloverka
natasa35 če bi človek vedel kaj bo bi se svet drugače vrtel user posted image  pač nisi takrat naročila kaj moreš zdaj, jaz še vedno mislim da bo pravi čas, čeprav vem, da bi se boljše počutila če bi ga že zdaj imela doma

< Sporočilo je popravil babyloverka -- 16.4.2010 15:44:22 >


_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 2217
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
16.4.2010 15:42:00   
nizy
IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10

No, tudi najin user posted image bo bikec, tako da se bo res zgodilo to, kar sem govorila že pred petimi meseci: da bomo v hiši ovenček, kozorog in bikecuser posted image user posted image Trije rugeciuser posted image

Pridne bodite.



mi mamo 2 levčka ,2vodnarja , pa če zdaj rodim na rok bova še 2 bikici user posted image uuffff bo pestro pri naš bajt user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2218
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
16.4.2010 15:42:08   
NATAŠA35
madonca cojka kako lahko tako dolgo hodiš, mene že pet minut utrudi, da ne govorim o trgovini, ko pridem na blagajno sopiham kot, da bom zakuhala vsak čas user posted image user posted image user posted image

aprilčica jaz tudi nekaj delam, pa upam, da bo vsaj nekdo opazil, da sem naredila...bi mi pa prov prišla, če bi še meni malo posesala...bom naterala mojga naj malo posesa, jaz pa sem zvalila na kavč in komandirala še tu, pa tam user posted image user posted image user posted image ...jaz sem rekla, da nam manjka samo še bikuser posted image user posted image , ker smo drugače oven, dvojčka, lev, škorpijon, pa kozorog...madonca bo pestro pri nasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2219
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
16.4.2010 15:48:46   
babyloverka
nizy hvala za info user posted image  klistir sem jaz že doživela in vem kak je, saj ne da se ga bojim, je pač neprijetno ampak boljše tako kot pa drugače, ne? no če bo potreben sem za, če ne bo potreben sem še bolj za user posted image

cojka jaz sem se odločila da v nedeljo naredim en daljši sprehod pa bo kar bo user posted image  madoniš si mi naredila te lušte ker si na Bledu, jaz bi pa kremšnito user posted image

tudi jaz sem sesala prej pa kopalnico počistla samo sploh ne upam pomislit da bi moj ded to opazil. no sicer ga itak ni doma, je v službi, pa jutri je v službi popoldan pa na nogometu, jaz se pa naj sama s sabo cartam al kaj?  user posted image

aja glede trgovine: midva sva danes šla v trgovino s pohištvom in sva ful čakala pa je blo tam ful stolov ko jih prodajajo samo se nisem upala dol vsest pa sem si mislila kak bi se na enega vsedla user posted image

< Sporočilo je popravil babyloverka -- 16.4.2010 15:50:33 >


_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 2220
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
16.4.2010 15:52:09   
babyloverka
joj kak me zajebavle ta seznam user posted image  dva dni se že ubadam s tem pa ne gree e user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 2221
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
16.4.2010 15:55:05   
didi5

Babike saj sem še jaz tudi tu - kako zatišje neki user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Babyloverka - dr. Kiril Georgiev (zelo star, sivi in z očali) - prvo se ti zdi ful resen pa še razumeš ga težko - če pa se z njim malo pohecaš je pa faca. Babice so tudi prijazne, samo z nasmehom moraš k njim pristopit pa je ok :):):)

Jaz pa skušam že celo dop. počivat pa mi nikak ne uspe - sami obiski - jaz pa sama doma in samo strežem in čistim za njimi. No saj je fajn malo poklepetat - ampak sedet več ne morem - to je problem. Zdaj še na hitro nekaj pripravim za jest (beri hallloooooo pizzzaaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ) pol pa upam, da se mi uspe malo umirit user posted image .

Pa pa




_____________________________

Ustvarjamo našo malo družinico


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2222
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
16.4.2010 15:56:07   
babyloverka

user posted image  



27.02.
nax05             Tai        (1910g ;44cm)  (PDP 10.04.)
13.02.
tanjaklemen   Matija   (3090g ;46 cm) (PDP 07.04.)
01.03.
gilda77            Kasia   (2390g ;47 cm) (PDP 08.04.)          
10.03.
mojca976       Lovro    (1720g ;43cm) (PDP 11.04.)
18.03.
katy83           Timotej (2320g ;47cm) (PDP 17.04.)
21.03.
ljupka             Luka      
(2650g ;49cm)
                       Eva        (2410g ;47cm)(PDP 24.04.)
25.03.
dacy                Aleksei 
(2635g ;47cm) (PDP 05.04.)
moci                Jakob    (3700g ;51cm) (PDP 10.04.)
26.03.
pupa*81         Tarja     (3210g ;49cm) (PDP 03.04.)
RIHANON       Erik Walt_er  (4420g ;54cm)(PDP 02.04.)
aprilski hrošček     Žiga   (3680g ;51cm)(PDP 04.04.)
27.03.
levinjica          Ema       (2980g ;49 cm)
(PDP 08.04.)
tesh                 Žak Mark  (3170g ;51cm) (PDP 07.04.)
30.03.
monolo            Tilen       (2890g ; 49cm)
(PDP 17.04.)
Bobek75         Metka     (2560g,50cm)
                        Nina       (2670g,50cm) (PDP 19.04.)
01.04.
Venera            Eva         (2850g ;50cm) (PDP 18.04.)
02.04.
neka_noč        Žak         (3030g ;51cm) (PDP 09.04.)
photo               Maša      (3070g;50cm)
04.04.

smeshka          Sofija     (3460g;52cm) (PDP 01.04.)
05.04.
Kimi6                Ema      (3270g;52cm) (PDP 04.04.) 
06.04.
flora1983         Urška   (4060g ;54,5cm) (PDP 04.04.)
08.04.
Marjanaj          Tibor    
(3370g ;52cm) (PDP 16.04.)
Rogljiček      Nieke Luna (2360g; 48 cm)   (maj 2010)
09.04.
Bela buča         Tajda    (3320g; 51cm) (PDP 06.04.)
11.04.
Majas  
             Jaka                                (PDP 13.04.)
Nejanejc           Nejc     (3200g; 50cm)    (PDP 06.04. )
13.04.
m*o*j*c*a*     Madai   (4060g; 53cm)    (PDP 15.04.)
mamika25        Maj       (4310g; 55cm)    (PDP 02.04.)
ahga                Arne       (3160g; 53cm)       (PDP 09.04. )
Ela24               Jan        (3590g; 50 cm)      (PDP 10.04. )
Pikica               user posted image                                       (PDP 14.04.) 
14.04.
Amelie             Žiga        (4160g; 51cm)    (PDP 06.04.)
xx.xx.
Aprilasemtu          user posted image                              (PDP 06.04.)
kepica83              Tej  (3410g ;50cm) (PDP 04.04.)
Mariposy              user posted image


user posted image    user posted image  14 user posted image   23


 
user posted image     

< Sporočilo je popravil babyloverka -- 16.4.2010 15:59:45 >

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 2223
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
16.4.2010 16:02:28   
didi5

Kaj pa to - glih kar napišem na RR, da bom šla po kosilo počivat - pa se mi napove že tretji obisk danes !!!!!! Zdaj bom pa mojega natirala strečt in pospravljat. KOnec koncev - saj bom mu pa skuhala ne user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ustvarjamo našo malo družinico


(odgovor članu didi5)
Neposredna povezava do sporočila: 2224
   [Brisano sporočilo]
16.4.2010 16:14:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu didi5)
  Neposredna povezava do sporočila: 2225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  87 88 [89] 90 91   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  87 88 [89] 90 91   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?