|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  63 64 65 66 [67]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
5.7.2010 13:59:55   
Rakica_80
SS, meni so lani podaljšali superfact dokler ni se vse sščistilo, zraven pa sem vseeno dobila menopur, tudi ti si verjetno dobila zraven Puregona še Superfact ali so ti dali brez superfacta?

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1651
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
5.7.2010 14:02:19   
Rakica_80
SS, pa še to da te vprašam, kdaj si dobila pošto iz MB po posvetu, v bistvu koliko časa od razgovora? Imam že razgovor 02.08 in se bojim da bo prehitro, vsaj pol leta bi si dala malo mira s temi hormoniuser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 1652
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
5.7.2010 17:22:41   
športnica

IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

SS, pa še to da te vprašam, kdaj si dobila pošto iz MB po posvetu, v bistvu koliko časa od razgovora? Imam že razgovor 02.08 in se bojim da bo prehitro, vsaj pol leta bi si dala malo mira s temi hormoniuser posted image


bebii, po moje zacnes s tabletami toliko prej da imaš punkcijo nekje na koncu novembra. sicer ti pa piše na listu kdaj načrtujejo priprave na postopek in prištej cca 1.5 meseca pa boš vedela kdaj te čaka ta glavno. jst sm imela posvet 17.6. in imam punkcijo predvideno konc septembra.

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 1653
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
5.7.2010 19:33:02   
nana7
BEBIII hvala, ker si vprašala. Dr.D za user posted image  po suprefactu. Očitno sem imela takrat maternico na 0user posted image . Samo da vem, da ni bil to razlog  za neuspeli postopek.
Še enkrat hvala.

lp

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 1654
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
6.7.2010 7:08:18   
Anonimen
Jutro.

titty, ha ha, itak, da žlehnoba ven udarja. user posted image user posted image Ja, bomo videli jutri kako bo.

bebiii, ja, sedaj imam suprefact + puregon. Pošto, da so me dali v čakalno vrsto sem dobila cca. 14 dni po posvetu. Posvet sem imela 31.5., prejšnji teden sem dobila pa tudi, da se moram v četrtek zglasit gor, da mi dajo recepte. Se pravi, nekje 1 mesec. Ful hitro. Postopek naj bi bil nekje septembra. Jaz sem sicer sedaj klicala gor, povedala situacijo in mi je rekla, da naj kličem avgusta, da mi dajo nov datum.





(odgovor članu Rakica_80)
  Neposredna povezava do sporočila: 1655
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
6.7.2010 9:02:53   
Klavirka
Punce,

koga priporočate v Mariboru? Rada bi se tam naročila. Ja, pa še telefonsko bi rabila. A ve katera kam naj pokličem?

Hvala vam že vnaprej. SREČNO!!!!

K.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1656
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
6.7.2010 9:08:49   
sensi
Dobro jutro vsem skupaj. user posted image user posted image user posted image  pa mi je ratalo, dogovoriti se za novi postopek.Z zdravili štartam z avgustovsko menstruacijo 2 dan cikla, to je tam nekje 20-25.08.lp

_____________________________

Upanje umre zadnje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1657
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
6.7.2010 12:52:41   
IVYY
Drage moje,
sem se odločila, da si bom vzela nekaj dni pavze od RR, ampak ne morem brez vasuser posted image .
Ste namreč neprecenljiv vir informacij in kar je najpomemnbeje tukaj dobim moč in pogum za naprej.

Tako mi je žal, da sem prejšnji ponedeljek,ko me je črvičlo in šraufalo klicala ginekologa in šla dejansko že v 5. tednu na uz. Raje bi videla, da sploh nisem šla, ker me zdaj naroča vsak teden in se jaz po nepotrebnem obremenjujem.
Včeraj sem bila tako ponovno na uz in vse kar je ginekolog videl je to, da je gestacijska vrečka lepo zrasla, ploda pa še ni videl. Bila pa naj bi v 6.tednu. In zdaj čakanje do naslednjega torka, ko imam ponoven pregled in do takrat me bo pobralo od skrbi.
Skrbi me, ker je v enem tednu gestacijska vrečka zrasla iz 16 mm na 23 mm, ploda pa se še ne vidi, kaj pa šele srček. Ginekolog pa je rekel, da je vse v redu za enkrat in da se vidimo čez teden dni.
O velikosti gestacijske vrečke in prisotnosti ploda sem si ogromno prebrala in pri velikosti vrečke 23 mm bi se moralo že kaj videt.
Vem,da delam mogoče paniko brez veze, a vsaka vaša izkušnja mi pride zdajle prav.


Čebelica_Maja... dobrodošla !!!

Hanybany... kako si? Si bolje?

Suzi, TittyK.... lepo odpravita jutri !!!

Bebiii... si se nasapalauser posted image ?


_____________________________

Upanje je kot nočno nebo; nikoli ni tako temno, da ne bi odkrili kake zvezde

(odgovor članu sensi)
Neposredna povezava do sporočila: 1658
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
6.7.2010 13:38:14   
bibk
IVYY - nebi raje povprašala na IVF/ICSI  nosečke, ti bodo sigurno vedle več povedat kot pa mi tu ki še čakamo da pridemo do tvojih skrbi user posted image .

(odgovor članu IVYY)
Neposredna povezava do sporočila: 1659
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
6.7.2010 13:46:42   
IVYY
IZVIRNO SPOROČILO: bibk

IVYY - nebi raje povprašala na IVF/ICSI  nosečke, ti bodo sigurno vedle več povedat kot pa mi tu ki še čakamo da pridemo do tvojih skrbi user posted image .


sem jih žeuser posted image

_____________________________

Upanje je kot nočno nebo; nikoli ni tako temno, da ne bi odkrili kake zvezde

(odgovor članu bibk)
Neposredna povezava do sporočila: 1660
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
6.7.2010 18:09:34   
pikovit
Punce a ne boste odprle nove teme JULIJ,AVGUST?

(odgovor članu IVYY)
Neposredna povezava do sporočila: 1661
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
6.7.2010 18:39:27   
Rakica_80
Tema zaprta

http://www.vovko.si/vsebina/obesanka_image_slika_1.jpg

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1662
Stran:   <<   < Prejšnja stran  63 64 65 66 [67]
Stran: <<   < Prejšnja stran  63 64 65 66 [67]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?