|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
14.5.2010 7:11:25   
egleria
sa5i testiranje se opravlja med 35 in 37. tednom nosečnosti.. meni ga je delala G pri 34. tednu..  pač takrat se priporoča lahko se pa gre tudi kakšen teden prej ali kasneje.. fajn je pa it ker ena ki je rodila na isti dan kot jaz so ji ugotovili streptokok sam je prepozno to povedala v porodnišnici in se je potem tamala nalezla in je bila dva dni na infuzijah. če pa ti ne ugotovijo bakterije tudi otroka potem ne zdravijo in lahko pride potem do hudih posledic (ni pa nujno da se sploh okuži).. stane pa test 15€
jaz sem bla pozitivna na to bakterijo, dali so mi med porodom antibiotik v žilo in moj otroček se je rodil zdrav user posted image

(odgovor članu DragonLady)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
14.5.2010 7:17:01   
neodkrita
Sicer je vprašanje čisto, čisto ven iz teme, pa vseeno bom vprašala. Ker ste mlajše me zanima (vprašanje za tiste iz Maribora), če katera pozna Harija iz MB, ki tetovira in mogoče kakšno številko ali naslov.
Oprostite še enkrat ampak res bi nujno rabila!

Hvala!!!

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
14.5.2010 7:54:39   
sa5i
hvala za informacije user posted image toej se na naslednjem pregledu ravno lahko dam testirati. nevem če je obvezno ker meni tega moja G sploh ni omenila... user posted image

(odgovor članu neodkrita)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
14.5.2010 8:07:39   
egleria
IZVIRNO SPOROČILO: sa5i

hvala za informacije user posted image toej se na naslednjem pregledu ravno lahko dam testirati. nevem če je obvezno ker meni tega moja G sploh ni omenila... user posted image


ni obvezno.. mene je testirala kr zastonj ker sem imela zelooo huda vnetja med nosečnostjo..
nekatere G sploh nočejo tega delat ker se jim zdi nepotrebno.. ena moja kolegica se je mogla prav skregat z njo.. drugače je pa itak samoplačniško pa lahko greš h kateremukoli G user posted image

(odgovor članu sa5i)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
14.5.2010 8:12:38   
witch
Prej bi pojamrala prej bi se zgodilo. Moja user posted image je danes po 23ih dneh zamude prišla, v vsej svoji lepoti in bolečini user posted image user posted image Upam, da bo v ponedljek G lahko naredila kakšen pregled in bom dobila kakšne informacije kaj se to dogaja z mano...
Tako da bomo šli junija v nove boje... Je pa ne pričakujem x.6. bo pa to najin 5. krog..


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
14.5.2010 9:33:32   
emibu
jst sem bla skos za to testiranje no zdej sem pa v 38 tednu stopam v 39 tak da sem že prepozna,sam molim boga da bo use ok z mojim user posted image ...

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
14.5.2010 11:34:51   
Aninchy
Streptokok B - jst sem se ravno včeri testirala, cene so pa pri različnih G čiiiist različne! Eni nardijo tud zastonj, eni pa kasirajo... Pri men je blo celo tak, da sem zdej plačala 25€ za test, če bo pa pozitiven rezultat bom pa mogla doplačat (ne vem kolk), ker je odvisno kter antibiotik dobi user posted image ob porodu. Ehh, ful zakomplicirano.
Mi pa tud moja G ni nič omenla za to preiskavo, sem ji sama rekla, pa je rekla, da se je to kr fajn testirat, da je čedalje več pozitivnih v zadnjem času... No, in učeri k sem prišla tja, je v čakalnici celo visel plakat za testiranje za streptokok B. user posted image
Mi pa ni žal, da sem se dala testirat, ker se zadnje čase tolko govori o tem, da ne bi sama sebi oprostila, če bi slučajno moj sinek bil okužen...

Lep dan! user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
14.5.2010 12:01:29   
donna22

IZVIRNO SPOROČILO: witch

Prej bi pojamrala prej bi se zgodilo. Moja user posted image je danes po 23ih dneh zamude prišla, v vsej svoji lepoti in bolečini user posted image user posted image Upam, da bo v ponedljek G lahko naredila kakšen pregled in bom dobila kakšne informacije kaj se to dogaja z mano...
Tako da bomo šli junija v nove boje... Je pa ne pričakujem x.6. bo pa to najin 5. krog..


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
14.5.2010 12:52:14   
egleria
emibu nisi prepozna, še vedno lahko greš po mojem. pokliči pa vprašaj svojo G saj te nič ne stane..
drugače pa so ponavadi pozitivne tiste ki so imele težave z vnetji pa glivicami - ni pa nujno..

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
14.5.2010 12:52:56   
egleria
witch tebi pa pošiljam objemčke user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
14.5.2010 19:28:22   
Tincy90
Witch i will hug you too.user posted image user posted image user posted image js sm še zmer s tabo in držim pesti!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mislm kaj je spet tu? Nikjer nobene, spet use pomrlo.user posted image je treba spet tisto magično besedo napisat d boste pršle sm?user posted image evo je, klobasaaaaa, klobasicaaaa.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ma se vid d mi je dougcajt pol pa na neumnosti mislm in pišm. Tamalo je u igralnem centru, js pa na kompjutru k sm sama, je "možiček" šou delat pol pa itak grejo babi same pokvarjene "neumnosti" po glav.user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najina sreča in veselje - Alisa, 19.12.2009 & Alis, 24.4.2011

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
15.5.2010 11:26:54   
emibu
haljoo klobasa kak ste kj?user posted image user posted image user posted image kite?user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
15.5.2010 16:59:45   
nincy29
haha kake pogovore imate tu goruser posted image user posted image

mi smo pa danes stari 2 tednauser posted image user posted image in je prva bl slabo prespana noč za nami..so malega krčki dajali..ma smo pa zjutro spanec nadoknadili..včeraj smo šli drugič vozičkat in to za kar 2 uriuser posted image user posted image user posted image ..smo kar lepo sonček izkoristili..

jej emibu še mal a?se bojiš kaj poroda?

pa še naš korenjak 2 tedna star..

user posted image

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
15.5.2010 17:16:44   
donna22
Aninchy, sem vidla, da sodeluješ na majčicah in junijčicah - kako to?

nincy29, pravi maneken jeuser posted image user posted image

emibu, uf, še 4 dniuser posted image user posted image Lahko se zgodi vsak hipuser posted image

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
15.5.2010 17:19:14   
donna22


KLJUB MLADOSTI BOMO MAMICE


user posted image
user posted image ali user posted image pričakujemo

                             

Junij

mladika x.6. (8. krog)



NOSEČKE


user posted image




Maj

patella xx.5.2010 23let LJ
kaya333 08.5.2010 21let
emibu 19.5.2010 16 let okolica KK
nanny.girll 26.5.2010 19let LJ
biba88 30.5.2010 21let Kamnik


Junij

Aninchy 04.06.2010 21 let Žalec
innes4 04.06.2010 21 let Jesenice
sa5i 22.6.2010 20 let MS

Avgust

Ploha 13.08.2010 23 let
liam.90 23.8.2010 20 let

Oktober

zinchy 12.10.2010 22 let
Ninka21 19.10.2010 22 let
born*to*be*wild ??.10.2010 21 let

?

lila26 ??.?.2010 18let ?
tix ?.?.2010 ?let ?
sunshine84 ?.?.2010 25.let KR

December

BabyKitty 2.12.2010
zaljubljena23 25.12.2010 24 let






MLADE MAMICE


user posted image
letnik 2010

 *** egleria (1. pri 20 letih) ***
*** 3sonček3 (1. pri 20. letih)   ***
*** tinncyka (1. pri 20. letih) ***
*** Zvezdici (1. pri 21. letih) ***
***Chi_Pita (1. pri 23. letih) ***

***nincy29 (1. pri 19. letih)***

letnik 2009

 *** lucy86 (1. pri 22. letih)***
***donna22 ( 1. pri 22. letih)*** 
*** zoja10 (1. pri 22. letih) ***
***jasmina in tadej (1. pri 22. letih)
***

***Ploha (1. pri 21. letih)***
***M1987 (1. pri 21. letih)***

***Tamika87 (1. pri 21. letih)***
*** Mateja4 (1. pri 20. letih)***
*** Tincy90 (1. pri 19 letih)***
*** pondelak (1. pri 19. letih) *** 
*** črticaa (1. pri 19 letih)***
***jancyika (1. pri 19. letih)***
***Snoopyka (1. pri 18. letih)*** 
***litlleMiss (1. pri 18. letih)***


letnik 2008

*** Pikica5 (2. pri 21. letih)***
***kaya333 (1.pri 20. letih)***

***arupnik3 (1. pri 20. letih)***

letnik 2007


***MEGi20 (1. pri 19. letih)***

?

*** čebelica01 (1. pri 20. letih)***
*** petra88 (1. pri 20. letih) ***

*** angel_rebelde (1. pri 19. letih) ***
*** pikica36 (1. pri 18. letih) ***







user posted image




Kljub mladosti bomo mamice song
Mlade smo, polne energije,
čakamo, da se nam odkrije.
Da nam bo čimprej uspelo,
vsak dan zibati veselo .

Mlade nosečke se veselijo,
saj kmalu svojo pikico dobijo.
Skupaj čvekamo v dobrem in slabem,
da zagledamo + nepozaben.

Nekatere med nami pa so že mamice,
pomagajo nam lajšati naše težavice.
Znaki, skrbi in pričakovanja nas skrbijo,
mamice pa nam pomagati hitijo.






[/quote]

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
15.5.2010 18:57:13   
nanny.girll
joj ker bedn dan user posted image user posted image nč za pučet user posted image

nincy29 kako velik je že Nik user posted image user posted image

emibu kako kej pri tebi kaže? se že kaj dogaja? upam, da kmalu dobiš svojo štručko user posted image


(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
15.5.2010 20:22:10   
emibu
ni še 4 dni ker imamo zamik na 27.user posted image user posted image menda še nisem povedala tuki gor..čeprau ostajam optimist in trdno vrjamem da bo najkasneje 19user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nanny.girll)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
15.5.2010 21:49:21   
egleria
emibu ko bo pravi čas bo že prišel ven..

nincy res je pravi maneken tale tvoj Nik. pa njegovi laski so mi tak všeč user posted image

nanny.girll ti še maš tudi zelo malo do konca user posted image

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
15.5.2010 21:55:54   
Zvezdici
emibu - še malo. Že navijam zate, oziroma še vedno user posted image .
nanny - ti tudi samo še pikico! Pestke tudi zate!!
nincy -   lepega sinkota imaš. user posted image Pa krasne laske ima!! Pa čestitke za 2 tedna!

Jaz pa zdajle končno malo počivam. Je imela prej maa 1,5 ure napad histeričnega joka in sem mislila, da mi bo ušesa ven pognalo user posted image . Potem je pa HB zaspala. Upam, da ponoči ne bo problema.

Nič sem se hotela samo na hitro oglasit. Zdaj pa šibam pumpat moje mlekarne. Nekaj štrajkajo.
Uživajte ob klobasah, kitah ali karkoli že. user posted image

< Sporočilo je popravil Zvezdici -- 15.5.2010 21:56:11 >


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
15.5.2010 22:23:08   
Aninchy
IZVIRNO SPOROČILO: donna22

Aninchy, sem vidla, da sodeluješ na majčicah in junijčicah - kako to?



hehe, sej sm bla prvo k pri junijčicah (PDP 4.6.), pol mi je pa G prestavila termin na 31.5., pa sem mal začela majčice spremljat... Pa sem se nekak bolj vklopila tam, tak da upam, da bo mali še majček!user posted image Čeprav si je G prejšnji teden spet premislilauser posted image , da naj bi prvi PDP obveljal... ker v materinski mi ni nič popravila... Jst pa upam, da bo še maja! user posted image

Haha, a spet smo pri klobasah?! Ja supeeer! user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
15.5.2010 23:26:40   
Tincy90
Za vse kmalu bodoče mamice velik user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , da bo čim prej in čim manj boleče.

Aninchy me bomo zmer pr klobasah.user posted image user posted image user posted image user posted image kle sploh ni dvoma.user posted image


_____________________________

Najina sreča in veselje - Alisa, 19.12.2009 & Alis, 24.4.2011

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
16.5.2010 11:54:01   
Aninchy
Hahaha, no suuuper! Jst sm tud rada pr klobasah... user posted image user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
16.5.2010 12:01:27   
Tincy90
Yeah baby!user posted image user posted image

_____________________________

Najina sreča in veselje - Alisa, 19.12.2009 & Alis, 24.4.2011

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
16.5.2010 12:10:21   
nincy29
hey hey

hvala vsem za pohvaleuser posted image user posted image ..res je že velik..usaki dan se mi zdi da tok zraste..na  kilah ful pridobiva in tut cm pomojem ne štrajkajo ker vidim po oblekah kako mu majhne postajajo..ga oblačim v pajace in bodije mera 62 cm..in so mu ravno pravuser posted image user posted image

drugače pa pa mate vse lepe bejbije!!

jej sej res nanny girll ti si tut na vrstiuser posted image user posted image ..jej bojo bejbiji peli te dni tuki gor..

mi pa danes že drugo noč bl slabo spimo..tamalega krčki matrajo..pa je tak bogi..user posted image zdej čakam da dobim tiste fajne kapljice iz avstrije..upam da mu bodo pomagale..




(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
16.5.2010 16:02:44   
egleria
ooo nincy ste pa hitro že na 62 user posted image mi smo meli ziher en dober mesec 56 št.

a spet smo pri klobasah? user posted image user posted image user posted image joj ti hormončki user posted image

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?