|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
19.5.2010 18:33:07   
Tincy90
user posted image user posted image nannyka spet nisi mogla takrat se polulat, ko bi blo treba? Revica.user posted image no js držim pesti d bo ponoč kaka akcija in d že čim prej dobi moja hčerka že druzga snubca, ouyeah!user posted image user posted image namreč ma še enga luškanga fantka na izbiro, od mojga bratranca sinčka. Je tak srček ta Nolan.user posted image čak, sj če je od bratranca sinko ni pol nč u žlahti z mojo afno ali pač?user posted image user posted image k da je važn, če ga bo hotla ga bo mela, če ne pa ne.user posted image user posted image

_____________________________

Najina sreča in veselje - Alisa, 19.12.2009 & Alis, 24.4.2011

(odgovor članu nanny.girll)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
19.5.2010 18:35:14   
Tincy90
Eeej bejbe, hmal bo treba drug del odpret k smo že na 196.strani.user posted image sm js ga ne bom odprla kr ne znam forumov delat.user posted image  

_____________________________

Najina sreča in veselje - Alisa, 19.12.2009 & Alis, 24.4.2011

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
19.5.2010 18:48:23   
nanny.girll
evo sm že nazaj.user posted image user posted image sovržam to lulanje user posted image  user posted image  user posted image  tincyka tebe pa spet hormoni dajejo. da nauš ti kej mogla polulat user posted image user posted image user posted image   aja tko da ma Tian tekmeca. joj škoda. zdj je pa reku, da ga še 3 tedne ne bo vn user posted image user posted image  
zdj bom pa še jaz mal pisano pisavo dala. tale je res booooring. user posted image

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
19.5.2010 19:43:08   
Aninchy
No, pa da se še jst mal obarvam! user posted image

Jst se tud pridružujem klubu čakajočih mamic! Bi že tud šla kr rodit, čeprav mi po originalnem PDPju manjka še 16 dni... Ampak jst bi že takoooo šla v "Rim"!!!!user posted image No, emibu in nanny.girl, hitr se spokita, da lahk še jst pol rodim! user posted image

Lep večer vsem!



_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu nanny.girll)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
19.5.2010 20:17:07   
nanny.girll
user posted image user posted image user posted image user posted image  čestitke Alisi za 5 mesecev user posted image user posted image user posted image user posted image  nč se nisi pohvalila user posted image  
 
no če me podite pa grem res kr rodit user posted image  ni problema. user posted image

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
19.5.2010 20:20:38   
egleria
a bo ktera rodila na moj rojstni dan v petek? user posted image

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
19.5.2010 20:34:06   
Tincy90
Too punce, sm barvna pisava.user posted image k ni lepš za brat in tko na sploh?user posted image user posted image uuuu, pa res, sm kr pozabila.user posted image user posted image user posted image ja moja mala ma pa dans že 5 mescev, omg.user posted image user posted image še mal pa bomo sami čičal, pa puzal pa še bol mamici nagajal.user posted image user posted image

_____________________________

Najina sreča in veselje - Alisa, 19.12.2009 & Alis, 24.4.2011

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
19.5.2010 20:35:03   
Tincy90
Egleria, bom js.user posted image user posted image user posted image itak mam tok trebuha še k da bi bla noseča.user posted image

_____________________________

Najina sreča in veselje - Alisa, 19.12.2009 & Alis, 24.4.2011

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
20.5.2010 10:36:18   
Aninchy
IZVIRNO SPOROČILO: Tincy90

Egleria, bom js.user posted image user posted image user posted image itak mam tok trebuha še k da bi bla noseča.user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image Nč se ne štul zravn! Me bi rade res kej vn dale! user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
20.5.2010 10:57:49   
Tincy90
Ja prva sm bla, kaj me biga.user posted image user posted image user posted image sj neee, kr pejte rajš ve nosečke pred mano, bo bl pametno.user posted image

_____________________________

Najina sreča in veselje - Alisa, 19.12.2009 & Alis, 24.4.2011

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
20.5.2010 11:13:46   
egleria
IZVIRNO SPOROČILO: Tincy90

Ja prva sm bla, kaj me biga.user posted image user posted image user posted image sj neee, kr pejte rajš ve nosečke pred mano, bo bl pametno.user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
20.5.2010 11:42:06   
egleria
emibu sem poslikala kompletek pa lahko pogledaš v albumu.. ne vidi se tok fajn. je pa kombinacija bela, pa vanilijeva barva. sej bom še potem po krstu prilimala slikice ko bo oblečen user posted image

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
20.5.2010 11:50:41   
Aninchy
IZVIRNO SPOROČILO: egleria

emibu sem poslikala kompletek pa lahko pogledaš v albumu.. ne vidi se tok fajn. je pa kombinacija bela, pa vanilijeva barva. sej bom še potem po krstu prilimala slikice ko bo oblečen user posted image


A žih jst tud pogledam? user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
20.5.2010 12:04:43   
Tincy90
Ne aninchy ti pa ne smeš, tko kt js ne.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najina sreča in veselje - Alisa, 19.12.2009 & Alis, 24.4.2011

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
20.5.2010 12:09:57   
egleria
user posted image user posted image user posted image ja lahko pogledate user posted image

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
20.5.2010 12:47:19   
Aninchy
IZVIRNO SPOROČILO: Tincy90

Ne aninchy ti pa ne smeš, tko kt js ne.user posted image user posted image user posted image user posted image


Uups, jst sm tak firbec babji, da sm kuj letela pogledat! user posted image
Ful luštkan kompletek je! user posted image

_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
20.5.2010 13:27:43   
Tincy90
IZVIRNO SPOROČILO: Aninchy

IZVIRNO SPOROČILO: Tincy90

Ne aninchy ti pa ne smeš, tko kt js ne.user posted image user posted image user posted image user posted image


Uups, jst sm tak firbec babji, da sm kuj letela pogledat! user posted image
Ful luštkan kompletek je! user posted image


user posted image user posted image nisi edina k je ferbc. Sm šou tud js pogledat in Patrik bo zlo lepkan v njem. user posted image

Đe su pa kej ubimeuser posted image pa akynnanuser posted image ?user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najina sreča in veselje - Alisa, 19.12.2009 & Alis, 24.4.2011

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
20.5.2010 13:31:57   
Aninchy
ubime user posted image je na FBju prjavljena, sam tle pa nč ne piše.... nanny. pa jst nwm... user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
20.5.2010 14:28:19   
Tincy90
Dobr pol, pol še niso v Rimu. Sm kr živčna zard njih.user posted image

_____________________________

Najina sreča in veselje - Alisa, 19.12.2009 & Alis, 24.4.2011

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
20.5.2010 15:13:48   
emibu
bolečine v križu,zvijanje v trebuhu in boli me.. sicer use se še da zdržat...use to pa že od 3 zutri...sam nč ne pojača...user posted image user posted image

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
20.5.2010 16:18:36   
egleria
IZVIRNO SPOROČILO: emibu

bolečine v križu,zvijanje v trebuhu in boli me.. sicer use se še da zdržat...use to pa že od 3 zutri...sam nč ne pojača...user posted image user posted image


si kaj klicala G?
upam da bolečine čimprej minejo

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
20.5.2010 16:24:50   
emibu
nisem še nič klicala,sem čist zmedena po eni strani berem po netu da so to lahko popadki po drugi strani da ne..nebi rada šla zastonj v P ker mam 40 km v eno stran..pa da pridem s trbuhom nazaj me bojo spet usi napadl ja ka pa zdej to pa blabla...kaj bi ve nardile?user posted image user posted image user posted image se opr.kr tarnam tuki..

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
20.5.2010 16:46:08   
egleria
IZVIRNO SPOROČILO: emibu

nisem še nič klicala,sem čist zmedena po eni strani berem po netu da so to lahko popadki po drugi strani da ne..nebi rada šla zastonj v P ker mam 40 km v eno stran..pa da pridem s trbuhom nazaj me bojo spet usi napadl ja ka pa zdej to pa blabla...kaj bi ve nardile?user posted image user posted image user posted image se opr.kr tarnam tuki..


po mojem najbolš da kr pokličeš pa poveš kaj se dogaja.. potem ti bojo pa že povedali a se moreš prit pokazat al ne.. bolš da greš za brezveze tja pa nazaj kot pa da bi blo kej narobe..

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
20.5.2010 16:51:43   
Tincy90
IZVIRNO SPOROČILO: egleria

IZVIRNO SPOROČILO: emibu

nisem še nič klicala,sem čist zmedena po eni strani berem po netu da so to lahko popadki po drugi strani da ne..nebi rada šla zastonj v P ker mam 40 km v eno stran..pa da pridem s trbuhom nazaj me bojo spet usi napadl ja ka pa zdej to pa blabla...kaj bi ve nardile?user posted image user posted image user posted image se opr.kr tarnam tuki..


po mojem najbolš da kr pokličeš pa poveš kaj se dogaja.. potem ti bojo pa že povedali a se moreš prit pokazat al ne.. bolš da greš za brezveze tja pa nazaj kot pa da bi blo kej narobe..



Se strinjam z eglerio.user posted image


_____________________________

Najina sreča in veselje - Alisa, 19.12.2009 & Alis, 24.4.2011

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
20.5.2010 18:32:33   
donna22

IZVIRNO SPOROČILO: Tincy90

IZVIRNO SPOROČILO: egleria

IZVIRNO SPOROČILO: emibu

nisem še nič klicala,sem čist zmedena po eni strani berem po netu da so to lahko popadki po drugi strani da ne..nebi rada šla zastonj v P ker mam 40 km v eno stran..pa da pridem s trbuhom nazaj me bojo spet usi napadl ja ka pa zdej to pa blabla...kaj bi ve nardile?user posted image user posted image user posted image se opr.kr tarnam tuki..


po mojem najbolš da kr pokličeš pa poveš kaj se dogaja.. potem ti bojo pa že povedali a se moreš prit pokazat al ne.. bolš da greš za brezveze tja pa nazaj kot pa da bi blo kej narobe..



Se strinjam z eglerio.user posted image




Se strinjamuser posted image Poleg tega ti ni treba nikomur razlagat, kam in zakaj grešuser posted image

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?