|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mi imamo zombija
15.7.2005 14:23:52   
nesy
Kakorkoli se že sliši, naša nič ne spi, meni pa močno sveti rezervna lučka.

Naj vam povem samo včerajšnji primer. Spat je šla ob 20h, se kar naprej zbujala do pol devetih, ko se je odločila, da ima dovolj. Dvignila sem, jo in je uganjala burke do 23h, ko je začela kazati znake, da je zaspana. Šli sva na zakonsko posteljo, kjer se je kotalila sem in tja in se vrtela po vsej postelji do 1h, ko je končno zaspala.

Zbudila se je že ob pol treh, hotela jest,pa spet ob pol petih, hotela jest, pa ob pol šestih - duda in tako še 10-krat duda do pol sedmih, ko smo vstali.

Do zdajle, ko je ura pol treh, je spala 15 minut.

A je to normalno? A ima še katera kakega takega hiperenergetačarja? Aja, stara je 6 mesecev. Ponoči se zbudi tudi do 20-krat, dojiva se vsaj 4-krat, 5-krat, ostalo se potolaži z dudo. Meša se mi že. Imate kakšen nasvet?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Mi imamo zombija
15.7.2005 15:08:48   
Anonimen
Verjamem, da se ti meša, meni bi se tudi. Upam, da se nam ne bo obrnilo na slabše, a trenutno spi od 21. ure pa do 9. ure zjutraj, neprekinjeno. Star je pa 5 mesecev in pol.

Srčno upam, da tako tudi ostane.

Kaj narediti, pojma nimam. Kaj pa, če jo enostavno pustiš v posteljici, naj se igra in bo zraven sama zaspala. Ali se joče ta čas, ko noče spati?

Čez dan Nejc spi na vsaki 2 uri po 30-45 minut. Če slučajno izpusti kateri termin, zagotovo zaspi potem med flaško in je poje samo pol. Ga nič ne silim, ga kar dam spat. Ko se zbudi, pa poje do konca.

(odgovor članu nesy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Mi imamo zombija
15.7.2005 15:31:37   
corfu
tudi mi imamo doma takšnega razgrajača, kaj naj ti svetujem...hmm, počakaj da mine!!!

(odgovor članu nesy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Mi imamo zombija
15.7.2005 20:56:41   
Veverička
Tudi mi imamo nekaj podobnega :((:((:((
Jaz se tolažim, da je mogoče samo takšen teden (ker ta teden je namreč grozen ponoči). Jaz pa sem tako skromna in sem bila zadovoljna že s tem, da se je pred tem tednom zbujal "samo" dvakrat na noč!:)-:)-
Ah, saj bo minilo...

(odgovor članu nesy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Mi imamo zombija
15.7.2005 21:06:05   
ZARA
Joj mene je kar groza, ko berem vaše poste,punce...si ne predstavljam,jst bi zihr umrla...ker enostavno nisem 'nočni tip' človeka in morm spat!!
Jst mam tud srečo,res...se zmer bolj zavedam...
Upam,da vaši detki,čimprej padejo v (celo)nočno spanje!!!

(odgovor članu nesy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Mi imamo zombija
16.7.2005 7:38:16   
sarči
nesy,mogoče so pa zobki,moja spi celo noč zmeri,ko jo pa matrajo zobki(ima 2,prihaja tretji),pa celo noč rasaja.Probaj ji dat 2,5ml Calpola,moji pomaga!
Če pa niso zobki,je pa kaj težkega lahko pojedla(če ji že kaj dodajaš),vsaj pri moji so taki znaki,kadar ne spimo!!!

Čene pa res,potrpi,sej bo minilo:)-:)-:)-!!!

(odgovor članu nesy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Mi imamo zombija
16.7.2005 9:04:56   
Anonimen
Nam se je to dogajalo v noči iz srede na četrtek. Mala se je ob 4.30 začela igrat v stajici.
Očitno so to le taki dnevi (upam).
lp
Tash

(odgovor članu nesy)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Mi imamo zombija
16.7.2005 16:52:30   
katarina j.
Tak je bil moj prvi sin- zdrzali smo samo tako, da sva se z mozem menjavala- vsak je imel za "oddelat" polovico noci-on prvo polovico tam do 1-h, 2-h, jaz pa potem naprej do jutra. Zelo tezko je bilo, je pa trajalo od rojstva pa tam do 7,8 meseca, postopoma se je izboljsevalo. Vem da ste ze cist fuc, potrbno se je sprijazniti s tem, pa dobro organizirati izmene:muca:.
Veliko srece:zmeden2:

(odgovor članu nesy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?