|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: talenti danes- veliki finale
7.6.2010 12:20:36   
alda
ja male afnice pa v veliki večini zrastejo v še večje afne ...na žalost


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 351
   RE: talenti danes- veliki finale
7.6.2010 12:25:36   
ZmajTolovaj
Česa ne razumeš, Oka? Da mi je čist mim, da sedemletnico tako forsirajo, ji perejo možgane s princeskami in zvezdicami? Da poje pesmi, o katerih nima pojma in ki jih, roko na srce, ne more ravno odpeti, pri čemer sploh ne kapira besedila? Da potem sama govori, da hoče biti slavna? Za kozlat mi je, da ima otrok take ambicije oziroma da MISLI, da jih ima, ker so ji tako pač rekli starši. Pojma nima, kaj sploh govori. In tudi, če se tebi zdijo male afnice prisrčne - meni se ne, mi je zelo žal, ampak mi je veliko otrok ne ravno prisrčnih ravno na račun njihovih staršev - bo iz nje zrastla velika velika afna, če je ne bodo malo ustavili. 

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 352
   RE: talenti danes- veliki finale
7.6.2010 12:29:56   
TaMaSa
Kaksne imate ene.Kot,da same niste bile nikoli majhne oz.imate same sinove.
Pa saj so vse puncke afnice in kaj so potem vse za kozlat?

Sicer je za kozlat al pa za zjokat,ko berem tole temo.

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 353
   RE: talenti danes- veliki finale
7.6.2010 12:30:45   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: TaMaSa

Kaksne imate ene.Kot,da same niste bile nikoli majhne oz.imate same sinove.
Pa saj so vse puncke afnice in kaj so potem vse za kozlat?

Sicer je za kozlat al pa za zjokat,ko berem tole temo.


Niso. Jih veliko poznam.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 354
   RE: talenti danes- veliki finale
7.6.2010 12:34:28   
TaMaSa
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

IZVIRNO SPOROČILO: TaMaSa

Kaksne imate ene.Kot,da same niste bile nikoli majhne oz.imate same sinove.
Pa saj so vse puncke afnice in kaj so potem vse za kozlat?

Sicer je za kozlat al pa za zjokat,ko berem tole temo.


Niso. Jih veliko poznam.



Ja ok,jaz pa nobene.

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 355
   RE: talenti danes- veliki finale
7.6.2010 12:41:41   
alda
Afnice, ki so zrasle v afne: pa še puhoglave povrst:
Paris Hilton,..sestre Olsen, ki se šlepata že celo življenje z eno roko na srce super vlogo,..user posted image user posted image
Pri nas pa je tudi dosti Cvetk-Marjetk; ki so pa kot reinkarnirani konji v frisih, v glavah z možgani "velikimi" kot ribjimi mišljenja da so oh in sploh, ker so jih vedno filali s tem kako so nekaj več in boljše kot druge!
Pa ne me narobe razumet: Bravo mali Lini za pogum, da je sploh stopila na oder in odpela nekaj o čemer nima pojma, jaz vem da tega ne bi bila zmožna niti pri 20h kaj šele 7...zato vsaka čast, ampak jaz imam občutek pri tej deklici, kot da ima določene odgovore kar naučene, ker če jo pa kaj mimo vprašajo, pa kar onemi,...nažalost je to za moje pojme dokaz kako so odrasli tisti ,ki forsirajo ta njen talent,..

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 356
   RE: talenti danes- veliki finale
7.6.2010 12:50:51   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: oka

Ne, ni me. Ker je res afna.


Sedemletne afnice so prisrčne. Odrasle afne pa ste če uporabim tvoje besede "za bruhat" (ni prav prijetno, če ti kdo reče afna mar ne). In mala stoji na odru in klati svoje, ti pa sediš za računalnikom in klofaš take, "da te nekam prime". Samo je hudič, ker je ona še presneto mlada. Kak pa je tvoj izgovor?


Jaz vem...eh bom raje tiho. 

< Sporočilo je popravil pety78 -- 7.6.2010 12:52:53 >


_____________________________



(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 357
   RE: talenti danes- veliki finale
7.6.2010 12:53:23   
talika81
meni se je tudi zdelo, da je imela nekatere odgovore naučene ...

pa tudi to me je zmotilo, ko so jo vprašali, kaj bi ji pomenila zmaga. in je rekla, da bi bila slavna, da bi jo vsi poznali, da bi imela veliko intervjujev, da bi se veliko slikala in da bi jo na veliko vabili na koncerte. user posted image  in tud to, ko je na koncu rekla, da bo zapela še težjo pesem kot je zapela v polfinalu. malo mim mi je blo to vse skupaj.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 358
   RE: talenti danes- veliki finale
7.6.2010 12:55:18   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: talika81

meni se je tudi zdelo, da je imela nekatere odgovore naučene ...

pa tudi to me je zmotilo, ko so jo vprašali, kaj bi ji pomenila zmaga. in je rekla, da bi bila slavna, da bi jo vsi poznali, da bi imela veliko intervjujev, da bi se veliko slikala in da bi jo na veliko vabili na koncerte. user posted image  in tud to, ko je na koncu rekla, da bo zapela še težjo pesem kot je zapela v polfinalu. malo mim mi je blo to vse skupaj.


Ja, ja, itak da bi morala reči, da bi ustavila revščino in da si želi mir na svetu!user posted image


Ma, kake mate. A ve nikoli niste bile majhne? Ziher niste želele biti pevke, igralke, zdravnice, slavne, z veliko denarja...

No, za velko denarja upate še vedno...user posted image user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 359
   RE: talenti danes- veliki finale
7.6.2010 12:58:01   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

IZVIRNO SPOROČILO: oka

Ne, ni me. Ker je res afna.


Sedemletne afnice so prisrčne. Odrasle afne pa ste če uporabim tvoje besede "za bruhat" (ni prav prijetno, če ti kdo reče afna mar ne). In mala stoji na odru in klati svoje, ti pa sediš za računalnikom in klofaš take, "da te nekam prime". Samo je hudič, ker je ona še presneto mlada. Kak pa je tvoj izgovor?


Jaz vem...eh bom raje tiho. 


Joj, to popravljanje postov se mi zdi tako....eh bom raje tiho user posted image



_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 360
   RE: talenti danes- veliki finale
7.6.2010 12:58:03   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

IZVIRNO SPOROČILO: oka

Ne, ni me. Ker je res afna.


Sedemletne afnice so prisrčne. Odrasle afne pa ste če uporabim tvoje besede "za bruhat" (ni prav prijetno, če ti kdo reče afna mar ne). In mala stoji na odru in klati svoje, ti pa sediš za računalnikom in klofaš take, "da te nekam prime". Samo je hudič, ker je ona še presneto mlada. Kak pa je tvoj izgovor?


Jaz vem...eh bom raje tiho. 


user posted image user posted image user posted image sem prebrala tvoj odgovor še pred cenzurouser posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 361
   RE: talenti danes- veliki finale
7.6.2010 12:58:35   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

IZVIRNO SPOROČILO: oka

Ne, ni me. Ker je res afna.


Sedemletne afnice so prisrčne. Odrasle afne pa ste če uporabim tvoje besede "za bruhat" (ni prav prijetno, če ti kdo reče afna mar ne). In mala stoji na odru in klati svoje, ti pa sediš za računalnikom in klofaš take, "da te nekam prime". Samo je hudič, ker je ona še presneto mlada. Kak pa je tvoj izgovor?


Jaz vem...eh bom raje tiho. 


Joj, to popravljanje postov se mi zdi tako....eh bom raje tiho user posted image




user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 362
   RE: talenti danes- veliki finale
7.6.2010 12:58:54   
pety78
user posted image user posted image user posted image sem prebrala tvoj odgovor še pred cenzurouser posted image


Psssssssst! user posted image user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 363
   RE: talenti danes- veliki finale
7.6.2010 13:01:16   
ZmajTolovaj
Pa meni se zdi, da včasih pa res ni bilo tako. Oziroma vem, da ni bilo tako. Saj ima vsak kake želje, itak, čeprav jaz se niti ne spomnim, da bi si želela kaj postat, ko sem bila majhna. Ampak jaz vidim problem v tem instant ... vsem - sami resničnostni šovi, talenti, z danes na jutri, pa si v vseh rumenih časopisih in si "zvezda". Vsak je že zvezda pri nas, pa tudi če nič ne zna. Recimo udeleženci Bara, BigBrotherja ... Pač medijsko izpostavljanje. To mi je pa že samo po sebi čist mim, za otroka pa sploh. Vse lepo in prav, naj sanja in si želi, naj poje, valda, če lepo poje. Ampak prioriteta pa to ni, no. Pri takih majhnih že ne.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 364
   RE: talenti danes- veliki finale
7.6.2010 13:02:12   
talika81
nisem tega rekla, da nikoli nismo bile mlade in da nikoli nismo si nekaj želele, ko smo bile njenih let.
ampak tako pa tudi ne ...

kateri 7-letni otrok pa si ne želi, da bi imel normalno otroštvo, da bi se lahko še malo igral in užival v brezskrbnosti? ker skrbi še tako ali tako pridejo prehitro.
najprej je govorila o tem, da si bo z denarjem kupila konja, ker kao zelo rada jaha konje. kje je zdaj ta želja? zdaj je pa samo želja po slavi, slikanju, koncertih?

a ti bi pustila svoje otroke, da tkole grejo na oder, da bedijo do polnoči in te zadeve? jaz vem, da ne bi. ker talent se lahko izkaže tudi na drug način.

takšen način življenja, kot ga bo sedaj imela Lina, vsekakor pusti določen pečat na človeku. in bojim se, kaj bo takrat, ko bo prvič doživela kakšno razočaranje ali pa ko se bodo nehali zanimati zanjo?



_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 365
   RE: talenti danes- veliki finale
7.6.2010 13:03:50   
pety78
Lej, njej pač je to sedaj prioriteta. Ona rada poje, lepo poje, to je sedaj njen svet. S položnicami in ostalim se bo ubadala kasneje. Pustite otrokom, naj sanjajo, še prehitro se bodo zbudili v resničnem svetu.
In sanjali smo vsi, nekateri še vedno sanjamo...user posted image


_____________________________



(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 366
   RE: talenti danes- veliki finale
7.6.2010 13:03:56   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: mačkicamala

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA2007

IZVIRNO SPOROČILO: talika81

mislim, da res ne. razen mogoče kako novo igračo al pa kak izlet več.
lahko pa da se tudi močno motimo in bosta starša dala ta denar na poseben račun, ki bo samo za njo.


to bi bilo najlepše darilo za prihodnost user posted image




ijeeeee,kak si lepo napisalauser posted image user posted image .......................najlepše darilo...japajade.user posted image .to bo ja.

Vse kar bojo tastari kupuli,bo folk mišljenja,da je kupljeno z Lininim denarjem.Ziher ta denar ne bo šel samo za njene potrebe.
Zmagala pa ni taprava,Maestro so bili zakon ali pa jodlarka Tina,sam ona ni imela popolnoma nič šans za zmaga,ker se pol toliko ni pisalo po cajtengih o njej,kot o tem malem čudežu,ki sploh ni pela lepo.


eeeeh ne da se mi... ko pa se mi bo - ti odgovorim user posted image

(odgovor članu mačkicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 367
   RE: talenti danes- veliki finale
7.6.2010 13:07:52   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: talika81

nisem tega rekla, da nikoli nismo bile mlade in da nikoli nismo si nekaj želele, ko smo bile njenih let.
ampak tako pa tudi ne ...
Ja, tako res ne, ker očitno nimaš takega talenta! Verjemi, da te starša ne bi bremzala in bi te gnala naprej, če bi tako dobro pela...

kateri 7-letni otrok pa si ne želi, da bi imel normalno otroštvo, da bi se lahko še malo igral in užival v brezskrbnosti? ker skrbi še tako ali tako pridejo prehitro.
Zakaj pa misliš, da ob petju in nastopanju ne uživa?

najprej je govorila o tem, da si bo z denarjem kupila konja, ker kao zelo rada jaha konje. kje je zdaj ta želja? zdaj je pa samo želja po slavi, slikanju, koncertih? Ojej, ojej, smo malenkostni. Včeraj sem si tudi jaz želela en vikend na morju, danes bi pa raje enega v hribih. user posted image user posted image user posted image

a ti bi pustila svoje otroke, da tkole grejo na oder, da bedijo do polnoči in te zadeve? jaz vem, da ne bi. ker talent se lahko izkaže tudi na drug način.
A tvoji nikoli še niso dočakali novega leta? Moj 4,5 letnik ga je letos.
Ja, pač bedi do polnoči, pa kaj. Saj ni to vsak dan.


takšen način življenja, kot ga bo sedaj imela Lina, vsekakor pusti določen pečat na človeku. in bojim se, kaj bo takrat, ko bo prvič doživela kakšno razočaranje ali pa ko se bodo nehali zanimati zanjo?
Ti se nič ne boj. To je odgovornost njenih staršev.




_____________________________



(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 368
   RE: talenti danes- veliki finale
7.6.2010 13:08:02   
aprilčica07
Moje mnenje: Lina je premlada za te štose.. zelo lepo poje, o tem ni dvoma, ampak to kar je ratalo. nevem preveliko breme za 7 let staro punčko..

Mislim, da bi morali zmagati Maestro ali pa Maja, definitivno bi znali to bolje izkoristit.

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 369
   RE: talenti danes- veliki finale
7.6.2010 13:09:36   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: talika81



kateri 7-letni otrok pa si ne želi, da bi imel normalno otroštvo, da bi se lahko še malo igral in užival v brezskrbnosti?



Ja, otroci se pa res zavedajo, kako srečni so lahko, ker so še majhni. In zelo vedo kaj je to brezskrbnost.

Ne me smejat nouser posted image


Jz sem v Lininih letih pred ogledalom pela Naš kuža, z obutimi mamini štikli, pa krtačo za mikrofon,  zraven pa sem si predstavljala, da sem slavna najmanj kot Madonna.
Pa komaj sem čakala, da bom že lahko hodila v službo, da bom zaslužila dovolj denarja za barbike z upogljivimi koleni...


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 370
   RE: talenti danes- veliki finale
7.6.2010 13:19:03   
oka
Česa ne razumeš, Oka?


Ne razumem tega, da lahko sedemletnemu otroku, ki ga niti ne poznaš osebno rečeš, da je za ti gre na kozlanje in da je afna. In zakaj? Zato, ker ne odobravaš ravnanja starševuser posted image Zato zmerjaš otroka?

No sicer pa vsak po svoje.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 371
   RE: talenti danes- veliki finale
7.6.2010 13:19:19   
Raho
OK - priznam. Jaz sem kot sedemletnica hotela biti policajka. Ker mi to ni uspelo, sem se s policajem poročilauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 372
   RE: talenti danes- veliki finale
7.6.2010 13:20:54   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

OK - priznam. Jaz sem kot sedemletnica hotela biti policajka. Ker mi to ni uspelo, sem se s policajem poročilauser posted image user posted image user posted image


in še zdaj nosiš posledice....vsak večer "pišuko" v usta in pihatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 373
   RE: talenti danes- veliki finale
7.6.2010 13:29:57   
Anonimen
Sam kaj pa so starši dejansko pripomogli k njenemu talentu? Vse, čisto vse. Mene je šokiralo golo dejstvo, ko so pri nas 4-je v familiji dobili v soboto klic in nekega zakupljenega centra za raznorazne igre, aplikacije...se oglasiš in se začne: Pozdravljeni, sem Lina Kuduzović in prosim, če glasujete zame v nedeljo v oddaji Slovenija ima talent.
Bolano, bolano in še enkrat bolanouser posted image user posted image user posted image user posted image

Drugače pa je bila tale oddaja ena velika velika kuhinja. Punčka pa po končani oddaji tako oblegana s strani fotografov celo debelo uro, da niso mogli do nje, da ji vzamejo mikrofon iz ušeska.user posted image  

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 374
   RE: talenti danes- veliki finale
7.6.2010 13:32:45   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: oka

Česa ne razumeš, Oka?


Ne razumem tega, da lahko sedemletnemu otroku, ki ga niti ne poznaš osebno rečeš, da je za ti gre na kozlanje in da je afna. In zakaj? Zato, ker ne odobravaš ravnanja starševuser posted image Zato zmerjaš otroka?

No sicer pa vsak po svoje.



No, bom pa parafrazirala: za kozlat je PROJEKT LINA, zvezdica sončica princeska vseh nas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa tule je večina ne pozna osebno, sploh ne vem, kaj je tvoj point - pokazala se je na TV, kot se pač je pokazala. A osebno bi bilo pa drugače?


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?