|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Krema proti celulitu
19.7.2005 10:14:26   
zi&mm
Pozdravljene mamice,

no, včeraj sva se s kolegico (ima še 2t do PDP) pogovarjale o kremah proti celulitu po porodu.
A ve ste oziroma se s kakšno kremo proti celulitu mažete? Kakšen vpliv imajo na dojenje?
Gre za to, ker ko sem jaz hodila v materinsko šolo (marca) nam je predavateljica rekla, da se ne sme uporabljati nobenih krem proti celulitu in nasplošno da moramo biti previdni pri vsem kremah; no, kolegica je pa hodila junija in jim je (ista predavateljica) rekla, da se lahko uporabljajo kreme, kremice proti celulitu.

A imate kej izkušenj s tem? V času dojenja?

Lp z :morje:

Mili
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Krema proti celulitu
19.7.2005 12:47:31   
srki
Nam so tudi rekli, da kakšne močne kreme niso priporočljive v času dojenja, tako da jaz nisem nobene uporabljala, tudi kreme za telo ne, kar se pa tiče kakšnih učinkov, pri meni JIH NI!:((

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Krema proti celulitu
19.7.2005 14:16:01   
Annny
NI RES, kar so ti povedali.
te kreme delujejo le lokalno in nimajo nobenega negativnega vpliva ne na dojeje ne na nosečnost...ne na nič- no, mogoče na celulit:)-:)-

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Krema proti celulitu
20.7.2005 23:21:23   
ribica.
Nobena krema nima vpliva na celulit. Deluje samo masaža, ki jo izvajaš ob kremi. Ker le masaža prodre do podkožja, kjer je maščevje. Kremice pridejo vse samo skoz do kože, kar pomeni, da če se sam namažeš, nisi nič naredila. Če boš pa dobro masirala, se pa lahko namažeš tud z margarino.

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Krema proti celulitu
20.7.2005 23:34:32   
Annny
ribica., ne bo držalo. Obstajajo kreme, ki dejansko stopijo maščobo brez masaže. O tem bi morala povprašat kakega bodybuilderja.

Lp

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Krema proti celulitu
20.7.2005 23:39:03   
ribica.
Sem mislila, da mi govorimo mi o bolj "kmečki" uporabi, sepravi o kremah, ki so najbolj reklamirane po tv in drogerijah. A ne?

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Kadite?




Da. (28%)

Ne. (72%)


Število vseh glasov: 11687

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!