|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mama, kje si?
8.7.2010 8:11:55   
Aloha
Imam prijateljico, ki dela na enem od CSD na Gorenjskem. Mogoče pozna koga na CSD Jesenice, ki bi lahko vedel za koga, ki je delal tam v letih 1970-1972. Bom vprašala, še danes.

Ubogi fant, sem prebrala že v torek članek v Oni. Upam, da mu uspe.

Kerensa, čestitke za tvojo pomoč Marku !!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Mama, kje si?
8.7.2010 8:50:32   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Aloha
Bom vprašala, še danes.

Hvala.

(odgovor članu Aloha)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Mama, kje si?
8.7.2010 8:58:33   
Kerensa*
Hmmm... vse tiste, ki delate na takšnih delovnih mestih, kjer morate v zvezi s čimerkoli uporabiti EMŠO Vaših strank oz. vse tiste, ki imate dostop do takšne ali drugačne baze EMŠO številk (ne nujno CRP)... če smete ali če si upate pokukati, če je EMŠO Džovane Rodič v Vaši evidenci... oglasite se mi na e-mail kerensarr@gmail.com.
 
Mišljeno je pa v bistvu vse po spisku... upravne enote, DURSi, knjižnice, zavarovalnice, avtomobilske registracije, šole,... karkoli, no.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Mama, kje si?
8.7.2010 9:22:53   
mate0ja
Keresa mislim, da bo najboljši učinek, če pokuka v evidenco kak policaj. Po moje imajo oni najbolj popolne evidence. 

_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Mama, kje si?
8.7.2010 9:26:52   
Kerensa*
Ja, klinc, nobenega ne poznam oz. edini, ki ga, dela na Policiji na čisto napačnem delovnem mestu.

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Mama, kje si?
8.7.2010 9:38:41   
mojamura
mail maš kerensa

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Mama, kje si?
8.7.2010 9:42:10   
Kerensa*
Hvala. user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Mama, kje si?
8.7.2010 10:06:23   
darja.mark
Kerensa jaz poznam enega policaja sam mislim da on pošto fura sem in tja za policijo, včasih je bil pa na terenu. Misliš da bi on lahko zvedel kake podatke?

_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Mama, kje si?
8.7.2010 10:07:15   
Kerensa*
Odvisno, v kakšnih odnosih je s sodelavci. user posted image

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Mama, kje si?
8.7.2010 10:11:01   
darja.mark
aha, no probam lahko. Mislim da bi šlo ker je fejst človek pa ga majo vsi radi :)
kaj pa bi rabla da vprašam, za EMŠO?  Bi rada pomagala pa ne vem kako user posted image

_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Mama, kje si?
8.7.2010 10:23:52   
Kerensa*
Če ima EMŠO, lahko v policijske evidence pogleda, če je o njej kakršenkoli zapis v zvezi s čimerkoli. In če je, bi ta zapis morda pomagal pri lociranju Džovane.

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Mama, kje si?
8.7.2010 11:23:12   
darja.mark
Kerensa sem ga vprašala sam je na žalost stvar taka da se to ne sme ker pač obstaja zakon o varnosti os. podatkov, s tem se pa noben ne upa igrat. Je že enkat fehtal za nekoga pa niso hotli, se noben ne upa s tem tvegat. Tako da na žalost ne bo nič s to idejo :(  Če bi lahko vem da bi pomagal ker je Dober človek sam če ne gre ne gre. je pa reku da bi blo fajn tole dat v medije, morda Preverjeno al pa Svet na Kanalu A. Bi tut novinarji mogoče kej zvrtal, zgodba je več kot zanimiva. Lej če mu eno informacijo več najdejo pa je veliko. Probajte zakaj ne sej zgubit nima kej. Čim več po medijih. Al pa mogoče še kak časopis? Whatever :)

Mam pa še eno kolegico na CSD na Viču res da je nova dela sicer na oddelku za porodniško, sam če bi njo lahko kaj vprašala,.....kar povej. Za EMšo mi bo verjetno tut ona enako rekla da ne more :(

_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Mama, kje si?
8.7.2010 11:27:36   
Kerensa*
Vem, kako je s tem EMŠO, ja... zato sem pa rekla - nekdo z možnostjo in jajci.
 
No, skupina na FB je ustanovljena, e-mail v redakcijo oddaje "Sve za ljubav" je poslan in voditeljica oddaje "Preverjeno" je obveščena. Na "Delo revije d.d." pa tako ali tako že vse vedo.

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   [Brisano sporočilo]
8.7.2010 11:34:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Mama, kje si?
8.7.2010 12:07:36   
mojamura
evo FB skupina:

http://www.facebook.com/topic.php?topic=132&uid=130841476953849#!/group.php?gid=130841476953849

< Sporočilo je popravil mojamura -- 8.7.2010 12:17:06 >


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Mama, kje si?
8.7.2010 12:15:01   
darja.mark
to pa ne vem če je pravi link mene vrže na mojo stran :) na moj fb user posted image

_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Mama, kje si?
8.7.2010 12:15:35   
mojamura
uuups
samo malouser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Mama, kje si?
8.7.2010 12:16:40   
mojamura
tale bo moral biti pravi:

http://www.facebook.com/topic.php?topic=132&uid=130841476953849#!/group.php?gid=130841476953849

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Mama, kje si?
8.7.2010 12:23:29   
Kerensa*
Na internetni strani www.kradjabeba.org sem našla tole:

KADA ZAŽMURIM I KAD ZASPIM

(pismeni sastav iz srpskog)

Čudni su dečiji snovi. Ponekad lepi, ponekad ružni, ponekad košmarni. Ponekad isti snovi iz košmara prelaze u lepe toliko lepe da bih poželela da se pretvore u javu.
Moji su snovi uglavnom vezani za prošlost. Sanjam moju mamu kada mi je rekla da ću dobiti sestru. Sanjam moju tadašnju neizmernu sreću. Mnogo puta pred očima mi je njen lik kada odlazi u bolnicu da se porodi. Mojoj sreći tada nije bilo kraja. Jedva sam dočekala dan kada su nam javili najradosniju vest. Dobila sam sestru, i ime sam joj dala. Ali snovi prelaze u košmar. Sutradan su nam javili najstrasniju vest. Naša mala Jovana je umrla. Počinje pakao. Više nema sna. Drzim oči zatvorene. Milion mi misli prolazi kroz glavu. Kako, zašto,zbog čega? Mama je izašla iz bolnice i objasnila mi da je tako moralo biti. Moralo, ali zašto? Vreme prolazi i sve briše ali moji snovi vezani za malu Jovanu se nastavljaju. Osećam čudan nemir kada je sanjam. Onda jednog dana tata je pročitao u novinama kako je neka porodica pronašla svoju ćerku za koju su im rekli da je umrla isto kao i naša Jovana. Počinje potraga za istinom. Moji snovi ponovo počinju da bivaju košmari. Svake noći sanjam Jovanu. Mnogo mi je teško. Vec treću godinu tata i mama se bore da dokažu istinu. Postoji velika šansa da je moja Jovana živa. Samo je treba naći. Sada znam da su nama iz bolnice uzeli ono što sam najviše na svetu volela. Uzeli su moju malu sestru. Sanjam da ćemo je naći. Sanjam da će doći dan da je zagrlim. Jer teško je biti sam.
Jer teško je sanjati godinama isti san. Teško je preživeti košmar. Volela bih konačno da moji snovi postanu java i da konačno pronađem svoju sestru.

(Jelena iz Beograda -12 godina, 5. septembar 2004. 10:46)

Huh...

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Mama, kje si?
8.7.2010 12:25:17   
darja.mark
No zdej bom neki off topic napisala, upam Kerensa da ne boš huda :)

no sej je pa tko namenjeno tebi...če si taprava, vsaj kolker sem vidla na fb-ju, če si ti ustanovila to skupino, si prejšnji teden mojmu user posted image  na fb poslala prošnjo za prijateljstvo :)  hihi pa je res ta svet mejhen user posted image

_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Mama, kje si?
8.7.2010 12:26:07   
Kerensa*
Daj ti meni tole na privat, Darja (njegovo ime)... vraga, če ga ne poznam, potem prošnje zagotovo nisem poslala.

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Mama, kje si?
8.7.2010 12:32:32   
Kerensa*
O, ti mater, kako majhen je svet. user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Mama, kje si?
8.7.2010 12:34:02   
darja.mark
heheh a ne da :)
user posted image user posted image

upam sam da ne bom kakih šokov doživljala ko bom zvedla od kje se poznata user posted image

_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Mama, kje si?
8.7.2010 12:35:18   
Kerensa*
Pred cca. 15-imi leti smo bili ena srednje velika družba CB-jašev v Šiški v Ljubljani... in v tej družbi sva bila tudi jaz in tvoj dragi.

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Mama, kje si?
8.7.2010 12:47:48   
maja1488
Za Preverjeno ti lahko kej pomagam, je kolegica producentka.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?