|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mama, kje si?
8.7.2010 18:31:10   
Zamima
pa je znano kdo so bili rejniki v Negasternu?

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu lala.)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Mama, kje si?
8.7.2010 18:33:02   
Kerensa*
Ja, je. Mislim, da je Mauro/Marko dobil ta podatek na CSD-ju. Ampak ga še vedno ne uspem priklicati... 

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Mama, kje si?
8.7.2010 18:44:25   
Kerensa*
Mogoče pa starša Džovane nista zavrgla... mogoče je pa ušla. user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Mama, kje si?
8.7.2010 18:49:54   
marijaa
pri 6 letih? Hm, zelo malo verjetno.

_____________________________

Sedaj nas je pa toliko kot prstov na roki.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Mama, kje si?
8.7.2010 18:58:12   
Kerensa*
Glede na to, da so ji v SLO določili rojstni datum 15.06.1962, naj bi bila stara torej cca. 9 let...

Javi se mi na kerensarr@gmail.com, Marijaa...


(odgovor članu marijaa)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Mama, kje si?
8.7.2010 19:04:07   
Tanja55
tudi meni kot lingvistki tisti tekst s kartice zveni makedonsko in ker se je na Jesenice v 70-ih precej preseljevalo prav iz Makedonije (in Bosne) je mozno, da jo kdo od Makedoncev pozna. Te skupnosti so kar povezane in morda bi ti pomagali na jeseniskem Radiju Triglav s kaksno objavo, ali intervjujem tega Marka...ne vem, razmisljam. Itak pa ce bo na Preverjeno pol je po vsej Sloveniji...ampak razmisljam, ce je kaksna gospa na CSD Jesenice to vodila v 70ih in ce je bla takrat stara 30 pol je dons blizu 70ih, lahko celo 80ih in prej radio Triglav poslusa kot Preverjeno gleda ali cajtnge bere (vsaj moja babi je taka).

(odgovor članu marijaa)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Mama, kje si?
8.7.2010 19:06:59   
Kerensa*
Imam odprtih 5 strani na Mozzili - Gmail, FB, RR in dva portala za iskanje ljudi... vse mi štrajka. Lahko kdo pokuka, od kdaj dalje obstaja zavarovalnica Triglav?

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Mama, kje si?
8.7.2010 19:20:28   
Tanja55
http://www.triglav.si/stran.asp?id=67

tule je napisana zgodovina zavarovalnice Triglav...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Mama, kje si?
8.7.2010 19:24:19   
pelin
Zavarovalnica Triglav naj bi  se kolikor je meni znano razvila iz ene velike , ki se je ustanovila nekje v začetku prejšnjega stoletja...Sredi sedemdesetih prejšnjega stoletja, pa se je nekako začela pojavljati tudi pod imenom Zavarovalnica Triglav...Točnih datumov ne vem, vendar ima moja babica zavarovalno polico iz leta 1978 in je sklenjena z  Zavarovalnico Triglav. Sori, ne vem če sem ti kaj pomagala...user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Mama, kje si?
8.7.2010 19:26:26   
Kerensa*
Na zavarovalnice se čisto nič ne spoznam, ampak obvezno zdravstveno zavarovanje ima "od nekdaj" ZZZS... al' ne?

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Mama, kje si?
8.7.2010 19:41:57   
Zamima
če bi zbežala/se izgubila, bi jo starši zagotovo iskali, in po moje je ne bi bilo težko najti, saj piše, da je takrat to bilo pogosto, da so dali otroka na vlak in čao Pero user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Mama, kje si?
8.7.2010 19:45:03   
Kerensa*
Saj obstaja verjetnost (čeprav majhna), da so JO iskali, ne pa tudi našli...

Jaz se bolj nagibam k možnosti, da jo je pogrešal oz. da jo morda še išče kdo iz njenega domačega kraja, ki jo je poznal...


(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Mama, kje si?
8.7.2010 19:48:59   
Zamima
me pa tudi bega dejstvo, da pri 9 letih, ali koliko je bila takrat stara ni znala povedati /napisati kako je ime njenim staršem, od kod prihaja, in da so jo naši kar obdržali v Sloveniji in ji dali kar nek emšo in slov. državljanstvo, čeprav je v državi iz katere prihaja že imela državljanstvo... vse skupaj je kar nekaj no user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Mama, kje si?
8.7.2010 19:59:38   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima
me pa tudi bega dejstvo, da pri 9 letih, ali koliko je bila takrat stara ni znala povedati /napisati kako je ime njenim staršem, od kod prihaja

Bila naj bi gluhonema oz. slušno in/ali govorno prizadeta.
in da so jo naši kar obdržali v Sloveniji in ji dali kar nek emšo in slov. državljanstvo, čeprav je v državi iz katere prihaja že imela državljanstvo... vse skupaj je kar nekaj no user posted image

Ne vemo, ali je imela državljanstvo nekje drugje. V 60-ih letih prejšnjega stoletja in na balkanskih vaseh se je še vedno rojevalo doma. In če se je punčka rodila bolna/prizadeta, jih je bilo morda sram prijaviti jo v evidenco državljanov. Tega je bilo včasih neverjetno veliko. Že 4 leta brskam po takšnih podatkih (iskala sem že prijateljevo družino, pa tudi svojo) in sem prebrala toliko neverjetnih in žalostnih zgodb, da... ah.

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Mama, kje si?
8.7.2010 20:37:36   
Kerensa*
http://www.google.si/url?sa=t&source=web&cd=66&ved=0CDgQFjAFODw&url=http%3A%2F%2Fwww.novosti.rs%2Fvesti%2Fnaslovna%2Faktuelno.69.html%3A240751-Majka-trazi-oprostaj-od-Velinke&ei=9hg2TKeAOtGdOL_OpbIE&usg=AFQjCNH_bWS-NK4o_42vX4pthwIM-elZvw&sig2=ni2m41bsT-YsOqtPCR5zEQ

Zaradi takšnih in podobnih zgodb verjamem v srečne konce/razplete...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Mama, kje si?
8.7.2010 20:55:15   
Kerensa*
http://www.google.si/url?sa=t&source=web&cd=1&ved=0CBQQIDAA&url=http%3A%2F%2Fwebcache.googleusercontent.com%2Fsearch%3Fq%3Dcache%3AOVdvj97dfykJ%3Awww.trazimo.info%2Fread.asp%253Fkat%253D1%2526id%253D9538%2Btra%25C5%25BEim%2Bsestru%2Bdzovanu%26cd%3D1%26hl%3Dsl%26ct%3Dclnk%26gl%3Dsi&ei=jB42TOu6BsOHOOiLxbsE&usg=AFQjCNGCftKwDurXkKJ3mUxGRwgn-IVrCw&sig2=4seCsG5mhH-MWEV9M4aRpQ

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Mama, kje si?
8.7.2010 21:16:19   
Onasiss
A si sigurna, da se je Đovana oz, da se še vedno piše enako???? Da ni mogoče poročena....

_____________________________

So what....

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Mama, kje si?
8.7.2010 21:22:18   
mala maja
če katera kaj bolje zna angleško lahko proba objavit še tukaj

http://www.theyaremissed.org/ncma/gallery/ncmalistview.php?wstr=Adult&alpha=A

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Mama, kje si?
8.7.2010 21:31:49   
Kerensa*
Sicer mi ni popolnoma nič jasno, pa vendar...

Mauro/Marko je bil moj sodelavec in tudi sodlavec mojega g. Moža. Ena od naših skupnih bivših sodelavk, ki se mi ne želi predstaviti, pa trenutno trdi, da je včeraj govorila z Maurom/Markom po telefonu in da ji je on zanikal, da bi kdajkoli govoril z mano glede svoje mame, še najmanj pa predvčerajšnjim.
Jaz nisem imela Maurove/Markov nove telefonske številke, zato je novinarka članka v Oni mojo posredovala njemu in me je on sam poklical. Priča pogovoru je bil tudi moj g. Mož. Mauro/Marko me je prosil, naj dam vse skupaj na FB in po možnosti tudi objavim Džovanino fotografijo (ne morem - skener zafrkava).

Sedaj pa naj bi trdil, da to vse skupaj sploh ni res...

Nič mi ni jasno, ampak to je morda razlog, da se mi od včeraj ne javlja na telefon, niti ne odgovarja na SMSe. Zato sem mu pravkar poslala SMS, da naj mi, če ne želi več, da mu pomagam najti mamo, to sporoči, pa bom takoj prenehala. Če odgovora ne dobim do jutri zvečer, potem dvignem roke od vsega skupaj. Proti tuji volji ne bom delala ničesar.

Ampak RES ne vem, kaj se zdaj to dogaja...


(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Mama, kje si?
8.7.2010 22:06:01   
Lilu23
IZVIRNO SPOROČILO: sara.

Iz naše pošte  neizročljive  pošiljke  pošiljajo v Ljubljano, tam enkrat mesečno odpirajo tako pošto,
če iz vsebine ugotovijo pošiljatelja,  mu jo vrnejo...več bi se dalo zvedeti na sedežu pošte v Mb.... tam imajo centralni arhiv.


če ni mogoče določit pošiljatelja grejo pisma po šestih mesecih komisijsko na uničenje

(odgovor članu sara.)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Mama, kje si?
8.7.2010 22:11:21   
Zamima

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Sicer mi ni popolnoma nič jasno, pa vendar...

Mauro/Marko je bil moj sodelavec in tudi sodlavec mojega g. Moža. Ena od naših skupnih bivših sodelavk, ki se mi ne želi predstaviti, pa trenutno trdi, da je včeraj govorila z Maurom/Markom po telefonu in da ji je on zanikal, da bi kdajkoli govoril z mano glede svoje mame, še najmanj pa predvčerajšnjim.
Jaz nisem imela Maurove/Markov nove telefonske številke, zato je novinarka članka v Oni mojo posredovala njemu in me je on sam poklical. Priča pogovoru je bil tudi moj g. Mož. Mauro/Marko me je prosil, naj dam vse skupaj na FB in po možnosti tudi objavim Džovanino fotografijo (ne morem - skener zafrkava).

Sedaj pa naj bi trdil, da to vse skupaj sploh ni res...

Nič mi ni jasno, ampak to je morda razlog, da se mi od včeraj ne javlja na telefon, niti ne odgovarja na SMSe. Zato sem mu pravkar poslala SMS, da naj mi, če ne želi več, da mu pomagam najti mamo, to sporoči, pa bom takoj prenehala. Če odgovora ne dobim do jutri zvečer, potem dvignem roke od vsega skupaj. Proti tuji volji ne bom delala ničesar.

Ampak RES ne vem, kaj se zdaj to dogaja...




halo??? user posted image user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Mama, kje si?
8.7.2010 22:21:32   
Zamima
zakaj pa ti je potem dal tudi sliko, pa vse? nič jasno res ne,... in zakaj se ti ona noče predstavit? user posted image nekaj smrdi tule user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Mama, kje si?
8.7.2010 22:23:35   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Sicer mi ni popolnoma nič jasno, pa vendar...

Mauro/Marko je bil moj sodelavec in tudi sodlavec mojega g. Moža. Ena od naših skupnih bivših sodelavk, ki se mi ne želi predstaviti, pa trenutno trdi, da je včeraj govorila z Maurom/Markom po telefonu in da ji je on zanikal, da bi kdajkoli govoril z mano glede svoje mame, še najmanj pa predvčerajšnjim.
Jaz nisem imela Maurove/Markov nove telefonske številke, zato je novinarka članka v Oni mojo posredovala njemu in me je on sam poklical. Priča pogovoru je bil tudi moj g. Mož. Mauro/Marko me je prosil, naj dam vse skupaj na FB in po možnosti tudi objavim Džovanino fotografijo (ne morem - skener zafrkava).

Sedaj pa naj bi trdil, da to vse skupaj sploh ni res...

Nič mi ni jasno, ampak to je morda razlog, da se mi od včeraj ne javlja na telefon, niti ne odgovarja na SMSe. Zato sem mu pravkar poslala SMS, da naj mi, če ne želi več, da mu pomagam najti mamo, to sporoči, pa bom takoj prenehala. Če odgovora ne dobim do jutri zvečer, potem dvignem roke od vsega skupaj. Proti tuji volji ne bom delala ničesar.

Ampak RES ne vem, kaj se zdaj to dogaja...




halo??? user posted image user posted image



user posted image user posted image  zakaj zdej to??

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Mama, kje si?
8.7.2010 22:28:12   
mala maja

IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

IZVIRNO SPOROČILO: Zamima


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Sicer mi ni popolnoma nič jasno, pa vendar...

Mauro/Marko je bil moj sodelavec in tudi sodlavec mojega g. Moža. Ena od naših skupnih bivših sodelavk, ki se mi ne želi predstaviti, pa trenutno trdi, da je včeraj govorila z Maurom/Markom po telefonu in da ji je on zanikal, da bi kdajkoli govoril z mano glede svoje mame, še najmanj pa predvčerajšnjim.
Jaz nisem imela Maurove/Markov nove telefonske številke, zato je novinarka članka v Oni mojo posredovala njemu in me je on sam poklical. Priča pogovoru je bil tudi moj g. Mož. Mauro/Marko me je prosil, naj dam vse skupaj na FB in po možnosti tudi objavim Džovanino fotografijo (ne morem - skener zafrkava).

Sedaj pa naj bi trdil, da to vse skupaj sploh ni res...

Nič mi ni jasno, ampak to je morda razlog, da se mi od včeraj ne javlja na telefon, niti ne odgovarja na SMSe. Zato sem mu pravkar poslala SMS, da naj mi, če ne želi več, da mu pomagam najti mamo, to sporoči, pa bom takoj prenehala. Če odgovora ne dobim do jutri zvečer, potem dvignem roke od vsega skupaj. Proti tuji volji ne bom delala ničesar.

Ampak RES ne vem, kaj se zdaj to dogaja...




halo??? user posted image user posted image



user posted image user posted image  zakaj zdej to??


nepričakovano preveli medijski pompuser posted image fant se je dobil preveč informacij na enkrat in se je vsega ustrašil.user posted image Po moje ni bil pripravljen na vse to

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Mama, kje si?
8.7.2010 22:30:20   
Kerensa*
Ne vem, zakaj se mi ženska ne želi predstavit', ampak sedaj pravi, da obstaja verjetnost, da je NJO en drug sodelavec nasral z nečim v zvezi s tem... Menda me bo jutri obvestila, za kaj je šlo.
 
Mauro/Marko pa še vedno ne odgovarja na klice in ne odpisuje na SMS-e... Resno - če se mi do jutri ne javi, se tega ne grem več. Too much.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?