|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
21.7.2005 10:48:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Torta za taščo-pomoč
21.7.2005 10:55:18   
CUKRČEK
A za taščo pečeš torto? FAjn.
Ja nekateri bi jo namazali z podganjim strupom:hudicek:

šala mala. Jaz dam v torto kar smetano(kremfix dam noter da je bolj trda) in sadje vmes zmešam. Ponavadi je to ananas in breskve. Pa se čist fajn reže:torta:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Torta za taščo-pomoč
21.7.2005 11:02:01   
Anonimen
Naredim isto kot Cukrček (kakšen fajn nick), lahko daš tudi kakšne vložene višnje, hruške... Pa fajn je, če s sokom od kompota pokapljaš biskvit, da je bolj sočen. Preliv narediš s stopljene čokolade ali pa s smetane z malo kremfiksa, da ne zleze vse dol.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
21.7.2005 11:11:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Torta za taščo-pomoč
21.7.2005 11:16:13   
Anonimen
Ja, res je enostavno, stepeš smetano, lahko dodaš kremfiks (ni pa nujno, meni sicer lepo stoji tudi brez), lahko vmešaš sadje v smetano ali pa smetano najprej namažeš na biskvit pa potem daš gor sadje. Potem na vse skupaj daš še drugi biskvit, malo pritisneš, da se vse lepo sprime in v morebitne luknje ob strani nafilaš smetano. Ma, torto sploh ni težko narediti, je pa res precej packanja. Težje je narediti vse skupaj, da lepo izgleda, pa saj nismo slaščičarski mojstri, a ne. Važno je, da je dobor.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Torta za taščo-pomoč
21.7.2005 11:19:47   
Rozika20
Jaz bi pa naredila puding iz sadja (sadje skuhaš na vodi in vmešaš puding) - zelo osvežilno. Definitivno iz višenj. Okrasila pa bi jo s smetano (ki ji dodaš višnjevo esenco) s pomočjo vrečke (delaš majcene rožice po vrhu in od strani). Zgleda zelo lepo. In če imaš čokoladno testo... mmmmmmmmmm zelo zelo dobro.

Dober tek :rozica:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
21.7.2005 11:22:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Torta za taščo-pomoč
21.7.2005 11:29:39   
kalimero
Če imate radi kokos in ananas poskus tole. Zmiksaj konzervo ananasa (seveda sok odcediš), kislo smetano, sladkor po okusu in dodaj toliko kokosove moke, da bo primerno gosta krema. Biskvit navlažiš s sokom, lahko dodaš malo ruma, namažeš s kremo in voila!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Torta za taščo-pomoč
21.7.2005 11:29:48   
Rozika20
Malo manj kot pol litra (4 dcl) vode (lahko od sadja) in sadje (sezonsko - marelice, breskve, višnje...) zavreš. Dodaš sladkor po okusu. V drugi posodici zamešaš 6 žlic mleka in vanilijev puding. V kompot s sadjem zamešaš zmes s pudingom in mešaš 3 minute (vseskozi naj vre!!). V bistvu kuhaš na enak način kot puding, le da imaš namesto pol litra mleka kompot s sadjem. Poskusi - zelo osvežilno.

A je morda še kakšna nejasnost :)?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Torta za taščo-pomoč
21.7.2005 11:34:33   
Anonimen
MMM, Kalimero, to se pa tako fajn sliši... Bom spet šla kaj pečt.

Evo, pa še recept za biskvitno testo za torto (zelo preprosto in hitro narejeno):
6 jajc, 25 dag sladkorja, 25 dag moke, 1 pecilni prašek, moka in maščoba za pekač.

Ločiš rumenjake in beljake, v rumenjake zmešaš sladkor. Iz beljakov stepeš sneg. Pecilni prašek vmešaš v moko in jo postopoma dodajaš k rumenjakom. Na koncu postopno zraven zmešaš še sneg. Peče se 30 do 45 minut na 180-195°C.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
21.7.2005 11:47:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Torta za taščo-pomoč
21.7.2005 12:06:17   
kimi
če imaš že oble kupljene je skoraj fertik torta;) kupi sadni kompot da boš sok malo po žličkah polila po teh oblah da ne boto tako suhe bo torta bolj sočna. Potem sladko smetano ter un utrjevalec krem fix al kaj je že da bo smetana še bolj trda no potem pa smetano namažešš sadje gor zmečeš in to je vsa tehnika

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Torta za taščo-pomoč
21.7.2005 12:22:22   
jaz99
Lahko pa narediš čokoladno kremo. V smetamo vmešaš čokolado v prahu.
Okrasiš jo pa lahko tako kot je moja barbika na slikah, ker je to še najbol enostavno, dodaš kako vrtnico ,ki jo prodajajo v vsaki trgovini in to je to

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Torta za taščo-pomoč
21.7.2005 12:33:28   
urbancek
Jaz pa ti ne bom dala recepta za torto, ker o njih nimam niti najmanjšega pojma, sem jo že poskusila, pa dalje od biskvita nismo prišli, jo raje kar naročimo.
Bom ti pa čestitala za tvoj čudovit odnos do tašče. Malo je takih, ki bi svoji tašči same spekle torto.
Kar tako naprej.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
21.7.2005 12:48:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   Torta za taščo-pomoč
21.7.2005 12:56:15   
jaz99
Čupavce je dobro če narediš kakšen dan ali dva prej,da se biskvit napoji in postane sočen. Rafaelo kroglice pa bojo tudi dobre, tako da se kar loti dela. Tudi torto naredi kak dan prej da bo sočna

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Torta za taščo-pomoč
21.7.2005 14:15:17   
Nattka
Bubabaya, kupljene oblate so čisto zanič. Puste, brez pravega okusa. Malo se potrudita in sama specita biskvit, bo boljše. saj ni tako težko. Pa zagotovo bo bolj vesela, če se bosta sama potrudila za "celo" torto.
Veliko sreče:torta::torta:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Torta za taščo-pomoč
21.7.2005 14:40:19   
urbancek
A veste kaj punce, ko prebiram ta vaša navodila sem se tudi jaz odločila da bom poskusila narediti torto, sama zase za poskus. Če se konec drugega tedna ne javim, potem veste rezultat.
Lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Torta za taščo-pomoč
21.7.2005 15:38:35   
soncece24
jaz skuham čokoladni in vanilijev puding in v čokoladnega dam narezane banae, v vanilijevega pa jagode. čez pa vanili kremo (kupiš v trgovini , pa samo pripraviš in preliješ). njami, njami, njami

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?