|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Presrečna...
21.7.2005 19:46:36   
MatMaj
Ker sem komaj pred kratkim zasledila oziroma se pridružla forumu, vam želim povedat koliko mi pomeni, da ste tu:rozica:. Marsikaj novega se naučim, prebiram vaše vesele zgodbe:sloncek: in včasih tudi žalostne:( (takrat se zjočem, ampak vam želim v naprej vse najboljše), opišem še svoje dogodivščine in seveda polnim svoj album. S ponosom lahko povem, da sem ena izmed najsrečnejših9nebesa bodočih mamic na svetu. Zdaj samo še čakam, kdaj bom začutila prvo brco:duda:. Vsem skupaj vam želim lep:rozica: preostanek dneva in upam, da se kmalu vrnem na te prijetne strani in z vami kakšno rečem.9nebesa

Lep pozdrav:muca:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Presrečna...
21.7.2005 19:51:27   
Tiki
Ja, se ti vidi, da si zelo srečna :nosecka: in želim da postaneš tudi zelo srečna mamica.
Tudi tebi vse lepo,

:rozica:

(odgovor članu MatMaj)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Presrečna...
21.7.2005 20:18:58   
Talči
Iiiii, kak lepo si to napisala.
No, fajn da je tako.
Zdaj pa si še trakec naredi, da te bomo lahko spremljali, kako daleč si že, pa si komplet.
LP
Talči

(odgovor članu MatMaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Presrečna...
21.7.2005 20:20:53   
tinkamiška
MatMaj jst sem pa opazla, da sva skor neko noseči, jst sem en dan pred tabo;)

Tudi tebi želim vse lepo:rozica::rozica::rozica:

Tinka

(odgovor članu MatMaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Presrečna...
22.7.2005 7:11:51   
srki
Vse čestitke :rozica::rozica:
Upam, da bo vse potekalo tako kot je prav, pa obilo užitkov ko boš prvič začutila, kako te je "brcnil" :sloncek::rozica::sloncek:

(odgovor članu MatMaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Presrečna...
22.7.2005 8:09:13   
tina104
Dobrodošla med nami!!!!!!!!!!
:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:
Res je fajn ta forum, še posebej če imaš preveč časa;).

(odgovor članu MatMaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Presrečna...
22.7.2005 11:55:50   
MatMaj
Lep pozdrav!

Danes spet za računalnikom. Mene pa zanima kako se naredi ta trakec???:sloncek::sloncek:

:muca:

(odgovor članu MatMaj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?