|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010
22.7.2010 14:37:07   
jona klara
lidik- saj so tudi druge lepe, sploh od lipa vse.Midva pa imava majhno otroško sobico in sva rekla zakaj bi bila prazna, če ima piki lahko tam svoje cotke in ostalo, posteljica pa bo v spalnici seveda, se pa potem še naprej sestavi in jo lahko ima do kakega 7 leta, ker se iz tega sestavi še pisalna miza in postelja, te ročaji se pa zamenjajo, ker so res bolj dojebčkasti ampak nama kje padla oči in sva se takoj odločila zanjo, pa sva še marsikaj gledala, ampak če dava 900 eur, je fajn, da je za nekaj let ne samo za eno, dve, od alplesa, je pa 1000m eur, pa se ne sestavi naprej- to pa je drago in ne moreš imeti dolgo

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Decembrke 2010
22.7.2010 14:37:10   
Tulipan12
Ja, lidik, tudi jaz sem čakala 3 mesece na moje stvari iz Lip Poljčane, je bil full babyboom in niso utegnili proizvajat, se mi zdi pa da je letos še večji, tak da zna bit še dalja čakalna doba... z vozičkom in jajčko je bilo istouser posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Decembrke 2010
22.7.2010 14:40:33   
lidik
Ok, zdaj pa ste me prestrašile. Zdaj pa sem se odločila da naslednji teden, ali prvi teden v avgustu pokličem !!! Glede na to koliko december in januark in novemberk je, bo mogoče res kr kriza za posteljicami.

jona klara in Tulipan12 hvala vama.

Ja jona klara, sej to je meni pri tej sobici oz. tej posteljici in previjalni všeč, ko lahko imaš za dlje časa, ker se da preuredit oz. spremenit.

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Decembrke 2010
22.7.2010 14:42:40   
Arwenko
jona klara, mene tudi občasno tak zatišči spodaj, predvsem kak dan ko pozabim spit magnezij in kalcij, ali pa če sem več kot običajno na nogah. Tako da nekaj bo na tem no.

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Decembrke 2010
22.7.2010 14:44:22   
KatyK79
jona klara - tudi jaz imam trd trebuš pod joškami, najbolj ko se najem. tok sem jezna sama nase, ker se ful najem potem pa komaj diham in komaj hodim in si vsakič znova rečem, da ne bom tok požrešna pa nič.

star - a se bojiš igle....ja to pa ni fino, sploh za čas N, ko je kr velik tega špikanja. meni pa igla ni proglem, bom pa pomoje res bruhala ko bom tisto sladkobo popila.

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Decembrke 2010
22.7.2010 14:46:10   
Arwenko
Ko ste pri previjalnih, jaz bom pa previjalno v kopalnico vtaknila. Muči me namreč, da priporočajo, da je ob previjanju temperatura vsaj 22 ali 23 stopinj, ponekod celo 25, v sobi za spanje, pa naj ne bi bilo več kot 18-20 stopinj (kar tudi nekako ustreza temu kar v sobi je). In pol se pojavi problem, kako sobo dovolj hitro segret ko je treba user posted image previt in pa nazaj ohladit ko gre spat, ker le to ni tako majhen prostor (16 m2). Zato sem razmišljala, da je kopalnica boljša, je mičkena, segreta s pečko v dveh minutah, potem pa daš otroka lepo spat v primerno ohlajeno sobo. 

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Decembrke 2010
22.7.2010 14:48:30   
lidik
Arwenko jaz v kopanici nimam prostora za previjalno, zato bom imela previjalno začasno v dnevni sobi, posteljico pa pri nama v spalnici. Čeprav sva se pogovarjala, da bi bilo vse v dnevni sobi (zdaj zaenkrat ko smo še pri meni - potem bo tako otroška sobica - tu se nama jo pa za par mesecov ne splača preurejat) pa ravno zaradi te temparature nimava več tega namena. 

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Decembrke 2010
22.7.2010 14:55:50   
Arwenko
Saj jaz tudi imam bolj malo prostora, razmišljam o tistih variantah, ena je na steni prišraufana, druga pa kot nek nastavek za na banjo. Moram se še malo podrobneje pozanimat. Bila bi sicer še ena varianta da vržemo eno omarico ven, samo ne vem če mi po širini tam previjalna paše, po dolžini vem da paše. 

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Decembrke 2010
22.7.2010 14:57:31   
obcinarka
tista k bo  20.8. prva v čakalnici po stestirala sistem... hahahahahahhahuser posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Decembrke 2010
22.7.2010 14:59:57   
lidik
jona klara, kaj vama bodo sobico dostavili? No sam ok, to itak potem nad 500 ne plačata dostave, a ne? Kaj drugače veš koliko je cena dostave? Mislite da se bolj splača it tja iskat, ali boljše naročiti dostavo? 

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Decembrke 2010
22.7.2010 15:18:20   
*Star*
KatyK mene je grozzzza igel. Pred parimi leti sem dobila eno alergijo na morju in sem mogla na urgenco ker sem imela dobesedno žive rane po nogah. Pa vidim tam na stolčku inekcijo... si mislim, eh majo za enga prpravleno. Pa pride sestra, reče da bom dobla inekcijo. Jo gledam...kdo? jaz? ne , jaz pa ne.... pa pravi, da me ne bo srbelo... Ne ne, saj me nič ne srbi... Ja pa vas peče... Ne, koga mene nič ne peče!! Mislim, da se je komaj zadrževala da ni prasnila v smeh.

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Decembrke 2010
22.7.2010 15:31:25   
jona klara
lidik- mislim da je za tako ceno dostava zaston j, ne vem verjetno moj ve, drugače se pa splača bolj, ds greš sam iskati.

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Decembrke 2010
23.7.2010 7:48:11   
lidik
jutro babike. Kako ste kaj danes? Jaz se tolažim s tem, da bo še samo danes tako pasje vroče, potem se bo pa vsaj malo shladilo. Jupi. Končno, mene bo namreč letos ta vročina ubila.

jona klara hvala ti, sej sva se včeraj z mojim pogovarjala, in sva ugotovila, da bova res menda šla res kar sama iskat. Bova imela še en mini izletek. Samo moj pravi, da ga malo skrbi, da ko bom enkrat tam notri, ne bova prišla samo z  posteljico in previjalno domov, ampak vprašanje, če ne bom kr s celo sobo prišla. user posted image user posted image user posted image user posted image Sem ga potolažila, da zdaj še ne mislim nič za sobico tečnarit, ker vem da je nimava kam dati. user posted image

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Decembrke 2010
23.7.2010 8:14:07   
KatyK79
ooo boga Star.....no sej jaz se pa zobarja boljim za umret, vedno ful pesti stiskam pa ful mižim ko mi kje dela, pa itak sem vsa trda user posted image
sem se pa navadla igel ko sem bila v bolnici zaradi ene alergije.

punce še danes potem pa 2 dni frej, pa še ohladilo se bo...juhej...


(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Decembrke 2010
23.7.2010 8:47:36   
Frutiq
Jutro user posted image !

Ojoj, tiste, ki se bojite igel... vam res ne zavidam, saj je v N kar precej tegauser posted image
MŠ - osebno menim, da je bolje it pred 9. m., saj govorijo tudi o razvoju in poteku nosečnosti, o prehrani med N in o negi zob med N, kar ti pa v 9. m. sploh ne koristi več oz. je že vse mimo. Pri nas MŠ ni obvezna in očetje so lahko pri porodu tudi brez tega, pa še plačat jim ni potrebno nič user posted image user posted image . Sicer pa pri nas traja MŠ kar enih 5 ali 6 srečanj po uro in pol in je vedno popoldne. No prvič mi je bilo zanimivo, moj pa je šel zraven, mislim da, samo ene 3x in to ko se je govorilo o N in porodu, pa se je potem pri pordu res čudovito izkazal in sodelovaluser posted image
Cuker test  - pri nas ga delajo vsem okoli 24 - 28 t. Ni nobena grozna stvar edino neprijetno je, ker moraš bit tam tešč toliko časa in meni je to zjutraj največji problem...user posted image

< Sporočilo je popravil Frutiq -- 23.7.2010 8:48:41 >

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Decembrke 2010
23.7.2010 8:52:05   
Frutiq

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   

user posted image
 Datum, Nick:
 
JULIJ
22.07. - mag3 
27.07. - jona klara, jona klara
29.07. - aischa1
30.07. - suziflo
 
AVGUST
03.08. - Frutiq
09.08. - tulipan12
12.08. - dangermouse 

13.08. - GITA14
18.08. - tinca12, ula77, maya1505
25.08. - pinkalonca, miskula

SEPTEMBER
02.09. - alma82

 
user posted image
           
Datum, Nick

JULIJ
21.07. - miskula
22.07. - mag3  

26.07. - *Star*
29.07. - birdy
, ManUr
30.07. - KatyK79
 
AVGUST
04.08. -
mjavmjav, n a n i
05.08. - betricija
09.08. - pinkalonca
12.08. - dangermouse
13.08. - GITA14
18.08. - tinca12, ula77, maya1505
20.08. - tulipan12, obcinarka, lidik
24.08. - špica84, simi27
31.08. - Arwenko
 
SEPTEMBER
02.09. - alma82

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image             



(odgovor članu simi27)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Decembrke 2010
23.7.2010 9:03:09   
betricija
jutro punce
danes bo še vroče potem pa pravijo da se bo shladilo za 10 stopinj?user posted image

koliko časa pa traja ta MŠ, včeraj sem gledala za Ljubljano, stara porodnišnica ima 10 predavanj. je to potem 10 dni ali je več predavanj naenkrat. midva sva mal gledala datume za MŠ in bova šla ali 27.septembra ali 11.oktobra.že sedaj imam tak trebuh kot da bi dva nosila, si ne predstavljam da bi v 8 mesecu tja prišla.

jona ti si naročila pri Lip Poljčane posteljico? a imajo oni kakšno razstavno trgovino gor? ker midva bi rada sobce malo ogledala. midva se bova gor odpravila sredi avgusta, ko je moj na dopustu.

(odgovor članu Frutiq)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Decembrke 2010
23.7.2010 9:14:29   
aischa1
Pozdravljene kako ste jaz malo zmedeno.Meni se že drugi dan dogaja po 1 minuto da se mi zdi kod da se mekdo nasloni na trebuh kaj mislite da bi to bila lahko pikica ko se premika .

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Decembrke 2010
23.7.2010 9:17:56   
pinkalonca
jutrooooooooo

mene danes drži gor le misel na to da je petek user posted image user posted image končno smo prilezli do petka in ohladitev user posted image in upam, da se bo ta vikend dejansko ohladilo in ne tako kot prejšnji teden ko ni bilo iz napovedi nič!!

midva bova šla v MŠ v oktobru pa v Kranj ker bom tam tudi rodila user posted image
najina previjalna bo v kopalnici na pralnem stroju, drugam ne vem kam bi jo stlačla user posted image

aja kar se pa tiče testa za cuker sem pa prebrala da ti najprej vzamejo kri na tešče potem spiješ sladkano vodo in potem po 1 uri čakanja še enkrat vzamejo kri, da jo primerjajo seveda. Tako, da so igle prej in potem... boge ste tiste ki se jih bojite user posted image

nič grem mal delat, lepo preživite današnji petek user posted image še lepše pa vikend!!!!!!

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Decembrke 2010
23.7.2010 9:23:30   
špica84
dobro jutro

Ajaj boge moje roke že tako nimam vidnih žil,in se v lab. prav matrajo da mi kri vzamejo

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Decembrke 2010
23.7.2010 9:28:09   
betricija
se mi pa ene res smilite s temi iglami. mene je bolj strah zobarja. pa od kar imajo protibolečinske injekcije mi tudi tam ni nič hudega. vas pa potolažim vse ki se bojite igel. imate srečo, da ste zanosile po naravni poti. tiste ki smo dale čez umetni postopek vedo kaj pišem. in za mano je 5 postopkov, 5 x 20dni špikanja z dvema različnima injekcijama, potem pa še tista punkcija na živo, ni prijetno, a se da preživeti ker misliš samo o tem, da boš morda končno enkrat slišal da ti bo nek otrok rekel mami.
jaz sem imela probleme še drugje in sem hodila še k revmatologu, so mi enkrat vzeli 9 ampul krvi, takrat sem rekla, a bom jaz sploh lahko vstala iz stola, pa so se samo nasmejali. če vas je strah igel, glejte stran. sedaj so igle tako majhne da se jih skoraj ne čuti ko te piknejo.mislite pa samo na otročička in bo.

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Decembrke 2010
23.7.2010 9:36:54   
špica84
ja betricija je bil kar hud,sploh se vsak dan pikat.Sem isto po umetni oploditvi koker ti

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Decembrke 2010
23.7.2010 9:41:05   
simi27
Špica - a ti veš, kdaj gre najina G na dopust? Meni so na pregledu junija rekle, da imajo dopust sedaj julija, sem mislila, da naslednji teden. Ampak verjetno nimajo, če imaš ti pregled? 

aisha - mislim, da je to touser posted image

< Sporočilo je popravil simi27 -- 23.7.2010 9:43:16 >

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Decembrke 2010
23.7.2010 9:42:13   
pinkalonca
joj punce tega špikanja v postopku sem se pa še jst bala, pa se ne bojim igel user posted image midva sva bila tudi že naročena v MB kliniki pa je HB prej po naravni poti uspelo user posted image tako da so mi bile igle prišparane user posted image

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Decembrke 2010
23.7.2010 9:44:57   
špica84
Sikmi katero gin. pa imaš,se mi zdi da nimava ikste ali pač

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




nosečnost
Lelly28 RR

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?

1. tromesečje (21%)

2.tromesečje (64%)

3. tromesečje (14%)


Število vseh glasov: 14

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!