|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Plača vzgojiteljice
15.12.2006 9:11:20   
pety78
Mi lahko prosim poveste, kakšne so približno plače vzgojiteljic?

Hvala!




_____________________________


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Plača vzgojiteljice
15.12.2006 20:09:23   
tonja
Začetnica (brez kakršnega koli naziva in brez napredovanja v plačilni razred) okrog 205.000 sit.
Pomočnica pa ene 50.000 sit manj.

Se boš preusmerila v ta poklic? user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Plača vzgojiteljice
31.8.2007 8:48:47   
pety78
A je še vedno tako, ali so kakšne spremembe? user posted image Se bom namreč preusmerila...Ampak bo pa res manjša plača, kot sedaj, samo... kaj naj, če si to želim.user posted image

Prosim še, če mi napišete, kak je delovnik za pomočnice.


_____________________________



(odgovor članu tonja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Plača vzgojiteljice
31.8.2007 9:29:43   
vicky0
moja najboljša kolegica dela v vrtcu-dela od 8-15 ure plače pa ima okoli 1200 evrov je pa pomočnica vzgojiteljice.

_____________________________

Iz pleničk se ti smehlja,
nekaj čisto majhnega,
nedolžno zre ti v oči,
k mamici v naročje si želi.

http://vicky0.moj-album.com/

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Plača vzgojiteljice
31.8.2007 9:38:11   
*zvezdica*
kaj to bruto al neto? Če je 1200€ neto je men to noro velik!

_____________________________

Marcel in Zarja

(odgovor članu vicky0)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Plača vzgojiteljice
31.8.2007 16:01:50   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: *zvezdica*

kaj to bruto al neto? Če je 1200€ neto je men to noro velik!


meni pa sploh ni veliko, glede na to,da je velika odgovornost in da je treba vlozit ogromno truda in energije...

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Plača vzgojiteljice
31.8.2007 21:22:11   
tažana
1200 € !!
dej no a me hecaš?user posted image  toliko pa tudi ne more biti razlike pa četudi ima ne vem koliko let pa v ne vem katerih plačilnih razredihuser posted image

jest jo imam okrog 140.000 sit ali 5.000 manj! (sem začetnica)!

očitno delam v napačnem vrtcu

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Plača vzgojiteljice
31.8.2007 21:44:52   
mayci
Tej pravljici o 1200 eur. pa težko verjamem (za pomočnicouser posted image )...
Sem na del mestu pom. vzgojiteljice, 5 let delovne dobe, pa niti slučajno ni tako dobra plača...(žal!)

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Plača vzgojiteljice
1.9.2007 0:45:11   
lučka 25
Tudi jaz ne verjamem tej pravljici o plači s 1200€. Sem vzgojiteljica, z 8 let dolovne dobe, v 3.plačilnem razredu in nazivom mentor, pa imam s prevozom vred približno toliko plače. Al pa vse me res delamo v narobe vrtcih, ker na žalost imajo pomočnice res veliko manjšo plačo kot vzgojiteljice.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Plača vzgojiteljice
1.9.2007 15:29:15   
Tanayya29
1200 evrov?
ker vrtec?grem takoj tja.Jst delam v ljubljani,5 let in moja plača znaša 750 evrov...sem pa pom.vzgojitelja...
vzgojiteljice pa dobijo kar nekaj več..odvisno tudi od delovne dobe in izobrazbe...


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Plača vzgojiteljice
2.9.2007 18:19:51   
Anonimen
Pri nas imajo vzgojiteljice, ki imajo vsa možna napredovanja , plače 280.000 bivših sit. So pa to starejše, ki imajo najmanj 20 let del. dobe.

(odgovor članu Tanayya29)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Plača vzgojiteljice
2.9.2007 21:32:27   
* Tofsi *
Kateri vrtec, da toliko plače pomočnici user posted image

Potem, naj se pa le drži te službe.. dvomim da bo imela še kje takšno plačo za takšno delovno mesto


_____________________________

Živi in pusti živeti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE:plača vzgojiteljice
19.6.2010 12:01:08   
monaliza
 Plača je okoli 1100 evrov...za pomočnice pa enkrat manj ... LP user posted image

(odgovor članu * Tofsi *)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: RE:vzgojiteljica
19.6.2010 12:02:29   
monaliza
Zanima me a moreš za poklic vzgijetlce met gimnazijooo ... prosim za čimhitrejši odgovor user posted image

(odgovor članu monaliza)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: RE:vzgojiteljica
19.6.2010 12:07:51   
BabyKitty
moraš met poklicno šolo za pomočnico vzgojiteljice... oz. faks za vzgojiteljico... je pa tri letna... (če se ne motim, nevemkako je sedaj z bolonjo)

(odgovor članu monaliza)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: RE:vzgojiteljica
20.6.2010 18:58:14   
tassika
Narediš lahko poklicni tečaj (1 leto) za pomočnico vzgojiteljice oz maturo, da greš na pedagoški 3 letni faks za vzgojiteljico. Če imaš narejeno gimnazijo se samo lažje vpišeš na faks, za pomočnice pa zahtevajo srednjo vzgojiteljsko šolo oz tako kot sem napisala poklicni tečaj, prekvalifikacijo v vzgojiteljico.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: RE:vzgojiteljica
20.6.2010 21:26:32   
pelin
Plača za vzgojiteljico? Definitivno premajhna...meni vedno zmanjkauser posted image ...No pa šalo na stran....ena vzg. začetnica  ponavadi ne pride do 1000, zato je tista velika plača od pomočnice , ki jo ena navaja eno velika izmišljotina ali pa pretiravanje...Ne punce če bi rade veliko denarja, ne hodite v vrtec...Se da marsikje boljš zaslužit, pa nimaš take velike odgovornosti ( tu govorim o odgovornosti za sočloveka in ne za neke finančne zadeve), pa tudi kar fizično in psihišno moraš bit vzdržljiv...Sicer je pa najbolj pomembna želja in ljubezen do takega dela, ker je v vrtcu 50% takega dela, ki ti ga nihče ne plača... No, jaz pri tem delu zelo uživam, in ga opravljam res s srcem. Bi ga verjetno tudi za kakšen evro manj...ampak ne povejte naprej, da ne bo kdo slišal user posted image

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: RE:vzgojiteljica
21.6.2010 12:35:37   
aknela123
monaliza, kam pa se ti tako mudi, da ne moreš niti prav napisat vzgojiteljica? tebi se gre samo za plačo? takih vzgojiteljic in pomočnic jaz žal ne bi želela za svoje otroke in upam, da jih je čim manj.
pred vpisom na študij moraš opraviti preizkus glasbenih sposobnosti, vsaj v mojem času je bilo tako.


(odgovor članu monaliza)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: RE:vzgojiteljica
22.6.2010 12:15:05   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: aknela1

monaliza, kam pa se ti tako mudi, da ne moreš niti prav napisat vzgojiteljica? tebi se gre samo za plačo? takih vzgojiteljic in pomočnic jaz žal ne bi želela za svoje otroke in upam, da jih je čim manj.
pred vpisom na študij moraš opraviti preizkus glasbenih sposobnosti, vsaj v mojem času je bilo tako.




Joj, aknela, sori...ampak a se ti ne zdi, da si na podlagi kr nečesa zaključila, da bo tale uporabnica slaba vzgojiteljica...
Mogoče pa sploh ni zase spraševala...Ali pa se ji je ravno nekam mudilo in je rekla, da še to vprašanje postavi, potem pa oddrvi...
Kr neki, no...


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: RE:vzgojiteljica
22.6.2010 13:11:41   
aknela123
aja, sori, res. Samo mi že počasi preseda, da se na forumu postavljajo taka vprašanja, ko dobiš odgovore iz vseh vetrov, pa od tega enih 80% netočnih. Najlažja in najhitrejša pot bi ji bla, da pokliče v tajništvo srednje pedagoške šole, pa tam vse izve.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: RE:vzgojiteljica
22.6.2010 21:04:22   
picola1
Ja, madonca, pol ji pa to tako povej, ne...user posted image user posted image Ne pa da ji naložiš nekaj o tem, da si ne želiš take vzgojiteljice, ki se ji še besede vzgojiteljica ne da prav napisat (al pa se ji tak mudi).
Včasih me prav čudi, kako je treba nekoga za brez veze zabit...A se pol res tok boljš počutite? user posted image


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Plača vzgojiteljice
30.6.2010 19:07:57   
mala zirafa
Plače varirajo od občine do občine.Pri nas ima pomočnica 1. plačni r., začetnica  (lahko tudi faks narjen-nima veze),956 evrov bruto.vsaka 3 leta napreduješ zaaslednji razred(kar misli vlada zdej ukinit).prideš pa lahko največ do 30. razreda, če se ne motim.
Primer vzg. s srednjo šolo, starosti 51-52 let 32 let dobe dobi 1400-1500 netto, seveda da ima naziv najmanj svetovalka, pa najvišji razred.
Tako nekako.
če te pa že plača zelo zanima pa poišči na netu, saj je to javno objavjeno pod naslov plačni razredi javne uprave.

Vem da sem se smejala z možem ker dobijo naše ženske (tiste kot sem zgoraj napisala) tako plačo kot npr.  dr. spec. začetnik oz. direktorji javnih zavodov in podobno..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Plača vzgojiteljice
24.7.2010 10:22:32   
mamamajča
pomočnica dela 7,5 ure dnevno...
plača pa je zelo odvisna od tega, kje delaš...
v Lj imajo lahko res 1200eur neto, bolj vzhodno je pa to krepko manj, tudi za tretjino...



(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Plača vzgojiteljice
24.7.2010 10:44:52   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

pomočnica dela 7,5 ure dnevno...
plača pa je zelo odvisna od tega, kje delaš...
v Lj imajo lahko res 1200eur neto, bolj vzhodno je pa to krepko manj, tudi za tretjino...





Joj, kaj pa pišeš? Plača vzgojiteljic in pomočnic je določena z zakonom in je za vse v RS enaka, ne glede na to, kje stanujejo. Nemogoče je,d a bi imela pomočnica 1200neto, ker je to višje kot najvišji plačni razred za pomočnico. Je pa seveda plača odvisna od tega, koliko si napredoval. In vzg. težko pride čez 39. plačni razred, pomočnica pa ne more čez 29.. - beri toliko ima plače ko je tik pred penzjonom.

tukaj  je lestvica, pod številko 1167 najdeš pomočnika, kot vidiš lahko napreduje od 19. do max 29. plač razreda (po mnooooogih letih in dokazilih) in vzg. pod št. 1180 do 39. plač. razreda (po mnoooooogih letih in dokazilih), do 41. lahko napreduje samo pod pogojem, da je aktiven na državnem nivoju in takih je v praksi do 2 % zaposlenih v vsakem vrtcu.


Lestvica bruto:











19

964,41


20

1.002,98

21

1.043,11
 


22

1.084,83


23

1.128,22



24

1.173,36


25

1.220,28

26

1.269,10


27

1.319,85


28

1.372,65


29

1.427,56



30

1.484,66

31

1.544,05


32

1.605,80

33

1.670,03

34

1.736,84
 
35

1.806,31

36

1.878,57
 
37

1.953,70


38

2.031,85


39

2.113,14

40

2.197,67

41

2.285,57


< Sporočilo je popravil Gina -- 24.7.2010 10:50:53 >

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Plača vzgojiteljice
24.7.2010 11:24:48   
lučka 25
Tako kot je napisala Gina. Plače v javnem sektorju so povsod enake!
Kar pa se tiče razlik plač, so pa lahko tudi od tega kakšni so potni stroški, se pravi tu so edino razlike potem v končni ceni, ki jo dobi pom.vzg. ali vzg.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?