|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kako...
28.7.2010 11:28:01   
water lily
http://e-uprava.gov.si/e-uprava/dogodkiPrebivalci.euprava?zdid=1503&sid=1319
Za odjavo gospodinjstva ne rabiš nobenih hudih papirjev. Osebno in pač osebne podatke. Lahko tudi prek  neta to narediš. V parih minutah, kot sem že napisala.
Izredna socialna pomoč:
http://www.csd-lj-siska.si/pdf/idpsl1.pdf
izpolni in pošlji v Lj.
Nimaš nobenega letanja....

Če te sploh zanima itak...


(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   [Brisano sporočilo]
28.7.2010 12:08:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu water lily)
  Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: kako...
28.7.2010 14:51:31   
Fleka
Evo mene.Hvala za pestke in dobre misliuser posted image .Obhodila kar nekaj uradov,kako bo uspešno izvem v največ 15 dneh po pošti.user posted image .Tiste najbolj "pametne",iz prve roke vam sporočam,da prijava svojega gospodinjstva niti slučajno NI dovolj,da sem upravičena do bilokakšne socialne podpore.user posted image
Priložiti sem morala še kup drugih dokazil+iti na družinsko sodišče po še en papir.In jaz NISEM ničesar pošiljala,vse sem uredila osebno na uradih.user posted image


_____________________________

Ne želi drugim tistega,česar si tudi sam ne želiš,.....*

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: kako...
28.7.2010 14:55:33   
Fleka
Water lily-očitno nisi prebrala vseh mojih postov v prejšnji temi,kjer sem jasno napisala,da je bila vloga že oddana cca.pred dvema tednoma le po pošti sem bila obveščena katere priloge moram še priložiti.user posted image
Živka-Ali moram spet komu polagati račune kdaj sem komu kaj poslala,........mogoče Te pa zanima kdaj sem nazadnje s***a?user posted image

_____________________________

Ne želi drugim tistega,česar si tudi sam ne želiš,.....*

(odgovor članu Fleka)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: kako...
28.7.2010 15:13:53   
water lily
IZVIRNO SPOROČILO: Fleka

Water lily-očitno nisi prebrala vseh mojih postov v prejšnji temi,kjer sem jasno napisala,da je bila vloga že oddana cca.pred dvema tednoma le po pošti sem bila obveščena katere priloge moram še priložiti.user posted image
Živka-Ali moram spet komu polagati račune kdaj sem komu kaj poslala,........mogoče Te pa zanima kdaj sem nazadnje s***a?user posted image


Nisem.
Drgač pa z to izjavo o ločenem gospodinjstvu lahko "zahtevaš razvezo" ala ločitev. In pol k boš mela na papirju da "se ločujeta" zaprosiš za podporo.
Izredna ti pripada pa v vsakem primeru.
Ampk.....veš dedca bi pa jst še zmer prjavla. Pa povedala vsem kaj se dogaja. Matr, k ne smeš dovolit da ljudje pometajo s tabo no.

< Sporočilo je popravil water lily -- 28.7.2010 15:14:33 >

(odgovor članu Fleka)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: kako...
28.7.2010 15:30:06   
Fleka
No,glih zato sem šla na družinsko sodišče-glede preživnine,skrbništva,....user posted image
Ker prvič vlagam za redno in izredno pomoč moram za oboje priložiti ista dokazila.user posted image Niti izredna pomoč mi žal NE pripada "avtomatsko".user posted image

_____________________________

Ne želi drugim tistega,česar si tudi sam ne želiš,.....*

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: kako...
28.7.2010 15:31:38   
alda
Fleka, ma po kaki logiki pa ti niti izredna ne pripada???
Mislimuser posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Fleka)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: kako...
28.7.2010 15:47:38   
power girl
Velike pomisleke sem imela glede fleke in njene zgodbe...........zdaj pa čedalje bolj verjamem zato bi se rada fleki javno opravičila za mojo nevljudnost.Držim pa pesti da urediš vse v najkrajšem času.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: kako...
28.7.2010 16:18:54   
buči
Fleka, lepo je brat, da napredujete. Se pa vsekakor slišiva, ko grem ven na enega ... user posted image user posted image


A ja, še to: danes smo bili z malima na pediatrični. Takega zdravnika pa še ne: ful mlad, tako simpatičen (bi ga imela za bratranca - da bi imela potem veze user posted image user posted image user posted image ), pa tak zafrkant, da je med pregledom ta drug zdravnik noter prišel, ker smo se vsi 4 na glas smejli! Noro! Ful model. Kerensa, ta je konkurenca unu natakarju . je bolj pripraven. user posted image user posted image

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu power girl)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: kako...
28.7.2010 16:19:26   
buči
IZVIRNO SPOROČILO: power girl

Velike pomisleke sem imela glede fleke in njene zgodbe...........zdaj pa čedalje bolj verjamem zato bi se rada fleki javno opravičila za mojo nevljudnost.Držim pa pesti da urediš vse v najkrajšem času.


to je pa lepo prebrat ...

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu power girl)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   [Brisano sporočilo]
28.7.2010 18:03:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu buči)
  Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: kako...
28.7.2010 18:04:20   
Fleka
Power girl,opravičilo sprejeto.user posted image
Buči,hvala za prijeten klepet.user posted image

_____________________________

Ne želi drugim tistega,česar si tudi sam ne želiš,.....*

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: kako...
28.7.2010 18:06:40   
Fleka
Poker face.Vsak ima pravico do svojega mnenja,........pa to razumi kakor hočeš.user posted image

_____________________________

Ne želi drugim tistega,česar si tudi sam ne želiš,.....*

(odgovor članu Fleka)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: kako...
28.7.2010 18:17:38   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: Poker face

Pa da še jaz pristavim svoj piskrček user posted image .

Kot vidim, sta nastala dva tabora. Pa rečimo Tabor I  in Tabor II.

Tabor I razume Fleko kako ji je, jo podpira denarno in moralno, dekleta so bila v takšni ali podobni situaciji. Podobno mislijo in so po srcu dobre duše, mogoče malce naivne.

Tabor II pa razmišlja trezno z glavo, daje nasvete, lepi linke, jo tišči da miga.

Moje mnenje je da Fleka TRENUTNO potrebuje Tabor I in njihovo podporo tako finančno, kot moralno (pikapoke, objemčke,...)

Ko pa bo preteklo nekaj vode pa močno upam, da bo začela upoštevati nasvete Tabora II, ki so na dolgi rok zelo koristi, tako za njo, kot za otroke: saj smo starši otrokom največji vzgled. In verjamem, da Fleki ne bi bilo prijetno pri srcu, če bi njeni trije oz. štirje otroci, kdaj pristali v podobni situaciji kot je sama.
Ker če jih ne bo, sem skoraj sigurna da bo MM čez pol leta odprla temo Pomagajte št. II.

In res je VSAKI se lahko to zgodi, kot je sama večkrat poudarila, samo sem prepričana, da bi bil Tabor II veliko bolje pripravljen na dano situacijo, kot Tabor I.



Poker face, ti spadaš v Tabor III- Tabor, ki mlati prazno slamo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   [Brisano sporočilo]
28.7.2010 18:19:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Fleka)
  Neposredna povezava do sporočila: 190
   [Brisano sporočilo]
28.7.2010 18:20:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 191
   [Brisano sporočilo]
28.7.2010 18:21:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: kako...
28.7.2010 18:26:42   
Fleka
UmpaLumpa,saj to je to:ljudje smo si različni in različno razmišljamo(hvalabogu)-en in isti post si lahko vsak drugače razlaga(eni dobro,drugi slabo).user posted image

_____________________________

Ne želi drugim tistega,česar si tudi sam ne želiš,.....*

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   [Brisano sporočilo]
28.7.2010 18:33:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Fleka)
  Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: kako...
28.7.2010 18:40:26   
Fleka
IZVIRNO SPOROČILO: posh

IZVIRNO SPOROČILO: Poker face

Pa da še jaz pristavim svoj piskrček user posted image .

Kot vidim, sta nastala dva tabora. Pa rečimo Tabor I  in Tabor II.

Tabor I razume Fleko kako ji je, jo podpira denarno in moralno, dekleta so bila v takšni ali podobni situaciji. Podobno mislijo in so po srcu dobre duše, mogoče malce naivne.

Tabor II pa razmišlja trezno z glavo, daje nasvete, lepi linke, jo tišči da miga.

Moje mnenje je da Fleka TRENUTNO potrebuje Tabor I in njihovo podporo tako finančno, kot moralno (pikapoke, objemčke,...)

Ko pa bo preteklo nekaj vode pa močno upam, da bo začela upoštevati nasvete Tabora II, ki so na dolgi rok zelo koristi, tako za njo, kot za otroke: saj smo starši otrokom največji vzgled. In verjamem, da Fleki ne bi bilo prijetno pri srcu, če bi njeni trije oz. štirje otroci, kdaj pristali v podobni situaciji kot je sama.
Ker če jih ne bo, sem skoraj sigurna da bo MM čez pol leta odprla temo Pomagajte št. II.

In res je VSAKI se lahko to zgodi, kot je sama večkrat poudarila, samo sem prepričana, da bi bil Tabor II veliko bolje pripravljen na dano situacijo, kot Tabor I.



Poker face, ti spadaš v Tabor III- Tabor, ki mlati prazno slamo.



Sta že dve v Taboru III.user posted image

_____________________________

Ne želi drugim tistega,česar si tudi sam ne želiš,.....*

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   [Brisano sporočilo]
28.7.2010 18:41:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Fleka)
  Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: kako...
28.7.2010 18:46:24   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

Poker face, ti spadaš v Tabor III- Tabor, ki mlati prazno slamo.


Zakaj?





Eh UmpaLumpa, ne prilivam bencin na ogenjuser posted image . Trenutna inspiracija. Zakaj? Ker je povedala, kar že vsi vemo in je bilo povedano že x-krat. In v bistvu noben/a ne pove več kaj novega (razen kakšnih up. linkov). Torej vsi "tabori" mlatimo prazno slamo. Pa brez zamere pokerface.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: kako...
28.7.2010 18:52:30   
benika
Jaz imam pa en predlog...tisti, ki mislite Fleki pomagat finančno ali materialno, dejte se zmenit preko ZS.

Tiste, ki ste/smo ji skušale pomagati z dobronamernimi nasveti, pa se nikar več ne trudite, ker vsaka vaša beseda gre lepo mimo Flekinih oči in itak da vas potem označijo neumne in brezvezne. Nima smisla, res ne. Škoda časa za pisanje.

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: kako...
28.7.2010 19:14:39   
*miska.mcc*
IZVIRNO SPOROČILO: alda

Fleka, ma po kaki logiki pa ti niti izredna ne pripada???
Mislimuser posted image


?

to bom jaz dobila....in to 600€ ce bo po sreci. pa ima moj plačo, ki se jo uposteva


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: kako...
28.7.2010 19:19:27   
*miska.mcc*
ok! trenutno spadam v tabor I.

ampak poker face....pod tem postom pa dam kapo dol pred tabo! lepo, razumljivo in realno napisano!

IZVIRNO SPOROČILO: Poker face

Pa da še jaz pristavim svoj piskrček user posted image .

Kot vidim, sta nastala dva tabora. Pa rečimo Tabor I  in Tabor II.

Tabor I razume Fleko kako ji je, jo podpira denarno in moralno, dekleta so bila v takšni ali podobni situaciji. Podobno mislijo in so po srcu dobre duše, mogoče malce naivne.

Tabor II pa razmišlja trezno z glavo, daje nasvete, lepi linke, jo tišči da miga.

Moje mnenje je da Fleka TRENUTNO potrebuje Tabor I in njihovo podporo tako finančno, kot moralno (pikapoke, objemčke,...)

Ko pa bo preteklo nekaj vode pa močno upam, da bo začela upoštevati nasvete Tabora II, ki so na dolgi rok zelo koristi, tako za njo, kot za otroke: saj smo starši otrokom največji vzgled. In verjamem, da Fleki ne bi bilo prijetno pri srcu, če bi njeni trije oz. štirje otroci, kdaj pristali v podobni situaciji kot je sama.
Ker če jih ne bo, sem skoraj sigurna da bo MM čez pol leta odprla temo Pomagajte št. II.

In res je VSAKI se lahko to zgodi, kot je sama večkrat poudarila, samo sem prepričana, da bi bil Tabor II veliko bolje pripravljen na dano situacijo, kot Tabor I.



fleka, ne zameri.....ampak reeees, si preberi tale post še 1x počasi....!


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?