|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
28.7.2010 19:20:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu posh)
  Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: kako...
28.7.2010 19:20:40   
*miska.mcc*
Ker če jih ne bo, sem skoraj sigurna da bo MM čez pol leta odprla temo Pomagajte št. II.



mislim, da ne bo....ker sem ze napisala, da na dobrodelnosti ne odprem nobene teme več!user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   [Brisano sporočilo]
28.7.2010 19:22:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: kako...
28.7.2010 19:22:51   
Fleka
Saj nisem napisala,da je ne bom dobila.Napisala sem le,da je ne dobim avtomatsko(kot so nekatere trdile)ampak sem tudi morala prinesti kup papirjev-dokazil.user posted image Kdaj jo bom dobila-če bom dobila pa še ne vem.user posted image

Miška,glede na kaj boš pa dobila kar 600 eur?user posted image

_____________________________

Ne želi drugim tistega,česar si tudi sam ne želiš,.....*

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: kako...
28.7.2010 19:23:18   
*miska.mcc*
IZVIRNO SPOROČILO: Poker face

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

Ker če jih ne bo, sem skoraj sigurna da bo MM čez pol leta odprla temo Pomagajte št. II.



mislim, da ne bo....ker sem ze napisala, da na dobrodelnosti ne odprem nobene teme več!user posted image




Potem pa kje drugje user posted image .

In kako je bilo danes? Zmatrana?


ne zmatrana....prijetno utrujena!!! super je bilo...pa se polna adrenalina... pa na prejsnji strani je moj zadnji post, ce si ga sfalila.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: kako...
28.7.2010 19:25:10   
*miska.mcc*
IZVIRNO SPOROČILO: Fleka

Saj nisem napisala,da je ne bom dobila.Napisala sem le,da je ne dobim avtomatsko(kot so nekatere trdile)ampak sem tudi morala prinesti kup papirjev-dokazil.user posted image Kdaj jo bom dobila-če bom dobila pa še ne vem.user posted image

Miška,glede na kaj boš pa dobila kar 600 eur?user posted image


jaz sem napisala, da rabim za registracijo za avto in za 1 obrok hippotekarnega kredita za nepremicnino v kateri zivimo. in mi je gospa rekla, da ne enega ne drugega ne morejo upostevati. da naj popravim dopis, da zaradi stroskov, ki so nastali zaradi registracije uin kredita, zmanjka za normalno prezivetje...


v glavnem isto sranje, samo drugo pakovanje.user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Fleka)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: kako...
28.7.2010 19:27:02   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: Fleka

Saj nisem napisala,da je ne bom dobila.Napisala sem le,da je ne dobim avtomatsko(kot so nekatere trdile)ampak sem tudi morala prinesti kup papirjev-dokazil.user posted image Kdaj jo bom dobila-če bom dobila pa še ne vem.user posted image

Miška,glede na kaj boš pa dobila kar 600 eur?user posted image


Tiste najbolj "pametne",iz prve roke vam sporočam,da prijava svojega gospodinjstva niti slučajno NI dovolj,da sem upravičena do bilokakšne socialne podpore.

To je tvoj citat, Fleka. Kje si tule omenila, da ti ne pripada avtomatskouser posted image Če si spregledala, napisala si, da ti NITI SLUČAJNO ne pripada. Očitno se ti niti ne da vloge vložit za izredno socialno podporo. Bluziš kar nekaj v tri krasne.

Pa še tole, kar se tiče protislovja v tvojih postih, najprej pišeš, da niti pod razno nisi upravičena do ISDP, v naslednjem postu pa, da si podala kup dokazil in da še ne veš, ali jo boš dobila ali ne. Kaj je zdaj, koga obračas in vlečeš za nos???


< Sporočilo je popravil benika -- 28.7.2010 19:33:19 >

(odgovor članu Fleka)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: kako...
28.7.2010 19:28:40   
*miska.mcc*
ampak, saj IDSP nikoli ni avtomatsko dodeljena

_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: kako...
28.7.2010 19:31:16   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

ampak, saj IDSP nikoli ni avtomatsko dodeljena


Itak da ni. Ampak je treba zanjo zaprosit in primerno ter realno utemeljit nastalo situacijo. Če pa je človek že v štartu prepričan, da do nje ni upravičen...jah potem pa naj bo brez, a neuser posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: kako...
28.7.2010 19:34:39   
buči
Joj, ste ene tečne! Kar morite. Jaz se selim v Tabor IV: obupani na RR in se odklapljam! Res ene pa ste moratorke, pogrevatorke, bluzatorke, mešatorke. Če s tako vnemo doma delate, so sigurno vsi siti, mož zadovoljen (oz zadovoljen), v službi vse postorjeno, otroci bp.

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: kako...
28.7.2010 19:36:38   
Fleka
Spet nisi prebrala vseh mojih postov!!Pa kaj sploh še bereš-pišeš,saj si napisala,da je škoda časa.??Tukaj najbolj bluziš TI.user posted image
In preberi vse poste Water-ke kako razlaga,da je dovolj,da pošljem izpolnjeno vlogo po pošti in problem rešenuser posted image .Če bi bilo tako enostavno bi izredno denarno pomoč dobil vsak drugi državljan,.......user posted image
Jaz obe vlogi oddani  že cca.dva tedna,vse priloge dokončno danes oddane,........Pa kaj to sploh Tebe briga???user posted image

_____________________________

Ne želi drugim tistega,česar si tudi sam ne želiš,.....*

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: kako...
28.7.2010 19:37:38   
*miska.mcc*
IZVIRNO SPOROČILO: buči

Joj, ste ene tečne! Kar morite. Jaz se selim v Tabor IV: obupani na RR in se odklapljam! Res ene pa ste moratorke, pogrevatorke, bluzatorke, mešatorke. Če s tako vnemo doma delate, so sigurno vsi siti, mož zadovoljen (oz zadovoljen), v službi vse postorjeno, otroci bp.


buci, upam ,da ne leti to na mene....user posted image
ce sem kaj takega napisalauser posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: kako...
28.7.2010 19:38:36   
buči
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

IZVIRNO SPOROČILO: buči

Joj, ste ene tečne! Kar morite. Jaz se selim v Tabor IV: obupani na RR in se odklapljam! Res ene pa ste moratorke, pogrevatorke, bluzatorke, mešatorke. Če s tako vnemo doma delate, so sigurno vsi siti, mož zadovoljen (oz zadovoljen), v službi vse postorjeno, otroci bp.


buci, upam ,da ne leti to na mene....user posted image
ce sem kaj takega napisalauser posted image



ne. Lahko pa se mi pridružiš v mojem taboru! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: kako...
28.7.2010 19:38:53   
*miska.mcc*
n preberi vse poste Water-ke kako razlaga,da je dovolj,da pošljem izpolnjeno vlogo po pošti in problem rešenuser posted image


tukaj se ne strinjam. imam urejeno gospodinjstvo, vse stima, pa moram še tretjič na socialno.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: kako...
28.7.2010 19:39:46   
buči
Welcome, miška, vstopnica v tabor sprejeta

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: kako...
28.7.2010 19:41:25   
*miska.mcc*
lahko komentiram konkretno. ker sem v fazi oddajanja vlog za raznorazne pomoci. brez zaljenja ali objemanja.

fleka, tebi pa, upam da ves, zelim pomagat kakor lahko po svojih moceh in ti zelim, da se ti situacija karnajhitreje uredi.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: kako...
28.7.2010 19:41:51   
*miska.mcc*
IZVIRNO SPOROČILO: buči

Welcome, miška, vstopnica v tabor sprejeta

hvala user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: kako...
28.7.2010 19:46:31   
alda
zdaj pa tudi jaz NIČ VEČ NE RAZUMEM!!!!
ali bom šla v tabor IV-če me seveda sprejmeta buči in Miška
al pa ustanovim svojga V: lolek na kubik, ker res več nič ne razumem

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: kako...
28.7.2010 19:47:58   
Fleka
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne želi drugim tistega,česar si tudi sam ne želiš,.....*

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: kako...
28.7.2010 19:48:31   
benika
al pa ustanovim svojga V: lolek na kubik, ker res več nič ne razumem


Tle se ti pa tud jaz pridružim, če me vzameš.user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: kako...
28.7.2010 19:48:42   
*miska.mcc*
ne vem no..... jst bom pustila sluzbo....1 popoldne me ni, pa vec pojma nimam zakaj se gre....user posted image

_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: kako...
28.7.2010 19:51:47   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: benika
Tiste najbolj "pametne",iz prve roke vam sporočam,da prijava svojega gospodinjstva niti slučajno NI dovolj,da sem upravičena do bilokakšne socialne podpore.

To je tvoj citat, Fleka. Kje si tule omenila, da ti ne pripada avtomatskouser posted image Če si spregledala, napisala si, da ti NITI SLUČAJNO ne pripada. Očitno se ti niti ne da vloge vložit za izredno socialno podporo. Bluziš kar nekaj v tri krasne.

Pa še tole, kar se tiče protislovja v tvojih postih, najprej pišeš, da niti pod razno nisi upravičena do ISDP, v naslednjem postu pa, da si podala kup dokazil in da še ne veš, ali jo boš dobila ali ne. Kaj je zdaj, koga obračas in vlečeš za nos???


Brez zamere benika, ampak jaz pa mislim, da v tem konkretnem primeru ti ne znaš brati. Ti čisto v drugo smer interpretiraš post. NE piše, da niti pod razno ni upravičena do ISDP, ampak da samo prijava lastnega gospodinjstva NI DOVOlj,  da bi bila upravična - torej, da so potrebne še druga dokazila.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: kako...
28.7.2010 19:54:46   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: benika
Tiste najbolj "pametne",iz prve roke vam sporočam,da prijava svojega gospodinjstva niti slučajno NI dovolj,da sem upravičena do bilokakšne socialne podpore.

To je tvoj citat, Fleka. Kje si tule omenila, da ti ne pripada avtomatskouser posted image Če si spregledala, napisala si, da ti NITI SLUČAJNO ne pripada. Očitno se ti niti ne da vloge vložit za izredno socialno podporo. Bluziš kar nekaj v tri krasne.

Pa še tole, kar se tiče protislovja v tvojih postih, najprej pišeš, da niti pod razno nisi upravičena do ISDP, v naslednjem postu pa, da si podala kup dokazil in da še ne veš, ali jo boš dobila ali ne. Kaj je zdaj, koga obračas in vlečeš za nos???


Brez zamere benika, ampak jaz pa mislim, da v tem konkretnem primeru ti ne znaš brati. Ti čisto v drugo smer interpretiraš post. NE piše, da niti pod razno ni upravičena do ISDP, ampak da samo prijava lastnega gospodinjstva NI DOVOlj,  da bi bila upravična - torej, da so potrebne še druga dokazila.


Ja pismo, pa res.

Tokrat se pa resnično opravičujem, Flekauser posted image Moja malomarnost ni prebrala celega stavka.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: kako...
28.7.2010 19:55:17   
alda
miška kar pripravi se user posted image user posted image user posted image
po enomesečnem dopustu sem rabla skoraj cel teden da sem prišla k sebi po vseh novo odkritih dosežkih nekaterih članic našega
kombinata RR!

bdw: kako spravit čuden smrad iz pomivalca? Kljub temu da sem pred odhodom obesila noter uno dišavo, že od prejšnje nedelje ko smo prišli domov zalafam prazen stroj 2xna dan, pa ne pomagauser posted image  smrdi po crkovini!!
HELPP!!!!!!!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: kako...
28.7.2010 19:57:58   
Anonimen
Zmajaz "off topic" a si ti uporabljala voziček za dvojčke? Vidim po datumih v podpisu, da imaš približno takšno razliko v mesecih pri otrocih, kot naj bi jo imela jaz... Kako ste sfolgali sprehode in vozičkanje?

Kar se pa tiče "the topic" pa ....... user posted image   Je prešlo že vse meje okusnega in neokusnega... Mislim, da je skrajni čas, da Fleka začne delati po svojih načelih in zmožnostih, da se izmaže, ostale pa res lahko nehamo debatirati in ugotavljati kaj je res in kaj ne... Vsak si je do zdej že svoje mnenje ustvaril... Mislim, da nima smisla več kot toliko diskutirati o možnostih, nemožnostih, resnicah in neresnicah...

< Sporočilo je popravil živa25 -- 28.7.2010 19:59:22 >

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?