|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kako...
28.7.2010 19:59:52   
benika
bdw: kako spravit čuden smrad iz pomivalca? Kljub temu da sem pred odhodom obesila noter uno dišavo, že od prejšnje nedelje ko smo prišli domov zalafam prazen stroj 2xna dan, pa ne pomagauser posted image smrdi po crkovini!!


Tako je pri meni smrdelo. Na koncu smo ugotovili, da smrdi obešankauser posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: kako...
28.7.2010 20:00:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: alda

miška kar pripravi se user posted image user posted image user posted image
po enomesečnem dopustu sem rabla skoraj cel teden da sem prišla k sebi po vseh novo odkritih dosežkih nekaterih članic našega
kombinata RR!

bdw: kako spravit čuden smrad iz pomivalca? Kljub temu da sem pred odhodom obesila noter uno dišavo, že od prejšnje nedelje ko smo prišli domov zalafam prazen stroj 2xna dan, pa ne pomagauser posted image  smrdi po crkovini!!
HELPP!!!!!!!


Kaj pa če kupiš tisto čistilo za pomivalni stroj. Morda vonj limone, ki naj bi nevtraliziral... Če pa še to ne bo šlo, pa probaj prazen stroj oprat s kisom... Tudi nevtralizira vonjave... user posted image

(odgovor članu alda)
  Neposredna povezava do sporočila: 227
   [Brisano sporočilo]
28.7.2010 20:03:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: kako...
28.7.2010 20:04:00   
buči
Ja, res, deljo ji mir. Tako in druge. No, ne mir, ampak malo časa. Saj jo bomo na en teden vprašale, kako ji gre. Pa si povejmo kaj lepega.

Glede pomivalca: ne puščaj ga nikoli zaprtega, če ne prereš. Poskusi dat noter kis (tistega za vlagat), pa ga praznega zalaufaj. Pa ne uporabljaj dišav, ker potem še bolj smrdi. Če to ne deluje, kupi novega. user posted image

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: kako...
28.7.2010 20:07:45   
alda
buči : novega user posted image  saj sem tega dobila lani  za Rd od svaka!
Hvala za nasvete: probala z onim čistilom za pomivalca, obešanka nova,
no edino s kisom še nisem, tako da jutr pade še ta varijanta!!

Pa res še enkrat HVALA!!!za nasvete!

< Sporočilo je popravil alda -- 28.7.2010 20:08:34 >


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: kako...
28.7.2010 20:10:09   
*miska.mcc*
spremenimo naslov teme v

fleka in pomivalni stroj?


user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: kako...
28.7.2010 20:12:07   
alda
mišika in da se pol name spravite: na packo nemarno, ki si upa it za mesec dni od doma in pustit da ji pomivalca zaokupira zrkovina user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: kako...
28.7.2010 20:12:39   
Fleka
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne želi drugim tistega,česar si tudi sam ne želiš,.....*

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: kako...
28.7.2010 20:16:06   
*miska.mcc*
IZVIRNO SPOROČILO: alda

mišika in da se pol name spravite: na packo nemarno, ki si upa it za mesec dni od doma in pustit da ji pomivalca zaokupira zrkovina user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: kako...
28.7.2010 20:18:58   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: alda

mišika in da se pol name spravite: na packo nemarno, ki si upa it za mesec dni od doma in pustit da ji pomivalca zaokupira zrkovina user posted image user posted image user posted image user posted image

A pa si zihr da si odjavila skupno gospodinjstvo? Si šla na CSD vprašat, če imajo kakšen primerno dišavo za pomivalca? Pa si zihr da si upravičena do njega? Ma ti si, alda, za prijvit. Da pustiš ubogi aparat sam doma...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: kako...
28.7.2010 20:22:42   
*miska.mcc*
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: alda

mišika in da se pol name spravite: na packo nemarno, ki si upa it za mesec dni od doma in pustit da ji pomivalca zaokupira zrkovina user posted image user posted image user posted image user posted image

A pa si zihr da si odjavila skupno gospodinjstvo? Si šla na CSD vprašat, če imajo kakšen primerno dišavo za pomivalca? Pa si zihr da si upravičena do njega? Ma ti si, alda, za prijvit. Da pustiš ubogi aparat sam doma...


pa da je pustila miske lacne in so pocrcale od lakote!user posted image user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: kako...
28.7.2010 20:24:47   
alda
ma ne sam aparat..tudi mož je bil z nami le 2x po 1tedenuser posted image
ostalo pa je bil sam z našo mrcino..psom ne taščo!!
Ja se pa je za bat da me ni moja oh in sploh taščica šla prijavit kam, ker njen bogi sin dela in dela,..jaz pa uživam z pubertetnico in sinkom/zdaj že 6-let starim/!! in ga bogega revčka pustim kar samga user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: kako...
28.7.2010 20:39:05   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: živa25
Zmajaz "off topic" a si ti uporabljala voziček za dvojčke? Vidim po datumih v podpisu, da imaš približno takšno razliko v mesecih pri otrocih, kot naj bi jo imela jaz... Kako ste sfolgali sprehode in vozičkanje?

Mi smo kar kupili še en voziček in smo pač imeli dva. Saj sama potem nisem hodila na neke dolge sprehode, na kratke je pa šla ta večj peš zraven. Mi je pa po eni strani žal, da nisem kupila tisti sedežek, ki se ob strani pripne na quiniya, da lahko ta večji otrok lepo sedi in se pelje zraven - to je fuuul praktično, če hodiš na daljše sprehode sam. Samo zdaj je kar je - zdaj sta že toliko velika, da skoraj ne uporabljamo več vozička, ker mali se pri 15 mesecih nič kaj rad več ne vozi, če že ni ravno nujno, tako da grem z njima raje kje tako, da lahko sam hodi. user posted image

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: kako...
28.7.2010 20:53:10   
Anonimen
hehe THANKS!!!

Meni je tisti sedežek tako smotan in čuden, da bi raje voziček za dva kupila... Ampak tudi to se še nisem odločila... Glede na PDP 11.1.11, mislim, da kaj dosti ne bomo hodili po sprehodih, vseeno pa se ne morem odločit tudi zaradi trgovin... No ja... Sej mam konec koncev še čas, a ne user posted image user posted image

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: kako...
28.7.2010 21:34:59   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: živa25

Glede na PDP 11.1.11



user posted image user posted image
The best pdp ever!!!user posted image


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: kako...
28.7.2010 21:44:31   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: živa25
Meni je tisti sedežek tako smotan in čuden, da bi raje voziček za dva kupila... Ampak tudi to se še nisem odločila... Glede na PDP 11.1.11, mislim, da kaj dosti ne bomo hodili po sprehodih, vseeno pa se ne morem odločit tudi zaradi trgovin... No ja... Sej mam konec koncev še čas, a ne user posted image user posted image

Ja saj je videti čuden, samo kolegica ga ima in je super - stabilen in vse, pa še naša ta večja je bila čisto nora nanj - se je, ko smo bili enkrat skupaj na pikniku, non-stop hotela na njem voziti zraven njenega otroka, user posted image  tako da mi je bilo potem kar malo žal, da ga nisem kupila,  samo takrat se mi pa ni več splačalo, ker je bila ta večja stara že skoraj 2,5 leta, ta mali pa 1 leto. Je pa res tudi to, da je svinjsko drag - 180 eur pride, jaz sem pa dala za ta drugi voziček (marelo) 80 eur (sicer je bil v akciji znižan s 120).
Za po trgovinah pa tako - tisto je pa bolj fino imeti 2 ločena vozička, da lahko z možem/partnerjem vzameta vsak 1 otroka in gresta tudi malo vsak zase po trgovinah. Vsaj midva običajno tako narediva - on seveda v Hervis, jaz pa po drugih trgovinah. user posted image

Aja - PDP maš pa res zakon - samo škoda, da se otroci skoraj nikoli ne rodijo na PDP. user posted image  Jaz imam svoj RD fajn datum,tako da mi je potem prišel 22 rojstni dan na 22.02.2002. user posted image  Pa pri otrocih (noben ni bil rojen na PDP) se mi je izšlo tako, da imata obrnjeni številki: 05.01. in 01.05. user posted image

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 28.7.2010 21:46:36 >


_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: kako...
28.7.2010 21:49:00   
Fleka
user posted image    Nočko in lepe sanje.

_____________________________

Ne želi drugim tistega,česar si tudi sam ne želiš,.....*

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: kako...
28.7.2010 22:02:03   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: Fleka
user posted image    Nočko in lepe sanje.

Tudi tebi. user posted image

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Fleka)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: kako...
28.7.2010 22:04:59   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: picola1

IZVIRNO SPOROČILO: živa25

Glede na PDP 11.1.11



user posted image user posted image
The best pdp ever!!!user posted image



heh, naš ima boljšega 20.09.2009 user posted image user posted image user posted image user posted image

Zmajaz  in živa, jaz sem z buggy boardom zadovoljna, je šlo tudi po snegu (spredaj pa velika kamela po imenu quinny freestyle 3xl)

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: kako...
28.7.2010 22:26:54   
Anonimen
Zmajaz hvala za pojasnilo... Bomo vidli kaj bomo nardili... Zaenkrat bomo še malo počakali user posted image

Ja PDP pa tut če bi načrtovali ne bi mogel biti tak... In če mi bodo hoteli sprožit, tako kot prvič, se bom potrudila da bi mi na rok user posted image Pa še lušno bi blo, ker bi oba imela 11-ega roj. dan user posted image Prvi je 11.8.2009 user posted image

Picola hvala user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: kako...
28.7.2010 22:30:35   
zmajaz
A ni buggy board tista "deska", na kateri otrok zadaj stoji?
Jaz sem mislila tole, kjer sedi: KLIK
Čeprav zdaj razmišljam, da po drugi strani je to primerno res bolj ali manj samo, če sam hodiš na dolge sprehode z obema otrokoma, večkrat bi pa vendarle rabil 2 ločena vozička, torej bi potemtakem moral pravzaprav imeti oboje, to je pa potem že drag špas. No mi smo v glavnem čisto ok zvozili z dvema vozičkoma - en "boljši" + marela.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: kako...
28.7.2010 22:34:50   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

A ni buggy board tista "deska", na kateri otrok zadaj stoji?
Jaz sem mislila tole, kjer sedi: KLIK
Čeprav zdaj razmišljam, da po drugi strani je to primerno res bolj ali manj samo, če sam hodiš na dolge sprehode z obema otrokoma, večkrat bi pa vendarle rabil 2 ločena vozička, torej bi potemtakem moral pravzaprav imeti oboje, to je pa potem že drag špas. No mi smo v glavnem čisto ok zvozili z dvema vozičkoma - en "boljši" + marela.


deska je ja,  jaz grem z našo kamelo na milimeter v dvigalo, tak da bi s tem sedežem bila kar huda. user posted image .  čeprav, desko večkrat "pozabim" doma, da se tavečji malo razmiga in zmatra.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: kako...
28.7.2010 22:38:44   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: barika
deska je ja,  jaz grem z našo kamelo na milimeter v dvigalo, tak da bi s tem sedežem bila kar huda. user posted image .  čeprav, desko večkrat "pozabim" doma, da se tavečji malo razmiga in zmatra.

Joj vidiš - to pa še pomislila nisem - v kako trgovino s tem ja niti pod razno ne moreš, ker se itak že brez tega z malo širšim vozičkom povsod zatikaš. user posted image  Torej je res, kot sem rekla zgoraj, to primerno bolj ali manj samo za dolge sprehode na prostem, za v trgovine ipd. pa še vseeno rabiš 2 vozička. No evo, zdaj ko sem tole premlela, mi pa ni nič več žal, da nismo tega kupili. user posted image Dojenčku je itak vseeno, ali ga voziš po dvorišču ali greš na dolg sprehod, samo da je na zraku, ta večji otrok pa itak bolj uživa na dvorišču ali v parku, ko se lahko prosto igra in mu ni treba sedeti v vozičku. user posted image

Joj smo ćisto posmetili temo od Fleke zdaj. user posted image

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 28.7.2010 22:40:18 >


_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: kako...
29.7.2010 6:59:12   
Fleka
Nič niste "posmetile"temo.
Punce nismo na dobrodelnosti,ampak na čvekanju,........Naslov teme je: Kako............pomagati Fleki,kako pregnati smrad iz pomivalnega stroja ,kako se obnese voziček za dvojčke,.....user posted image

_____________________________

Ne želi drugim tistega,česar si tudi sam ne želiš,.....*

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: kako...
29.7.2010 7:04:29   
*miska.mcc*
IZVIRNO SPOROČILO: Fleka

Nič niste "posmetile"temo.
Punce nismo na dobrodelnosti,ampak na čvekanju,........Naslov teme je: Kako............pomagati Fleki,kako pregnati smrad iz pomivalnega stroja ,kako se obnese voziček za dvojčke,.....user posted image


user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Fleka)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?