|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kumare
27.7.2010 11:14:39   
noranate
punce, prosim pomoč. Imam na tone kumar, vložit jih tud ne morem tolk, madona se letos množijo kot uši. user posted image  Na kakšne načine vse jih pripravljate oz. ali jih tud v skrinjo spravljate. Predvsem me zanimajo recepti za omake. Hvala!user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kumare
27.7.2010 11:19:03   
Felicita
- tzatziki (grški jogurt (če nimaš tud mešanica 1 polnomastni jogurt + 1 kisla smetana), naribane kumare, česen, koprc, sol, poper)
- krompirjeva solata s kumarami
- bela omaka s kumarami (prepražiš čebulo, daš gor naribane in odcejene kumare, preliješ s sladko smetano, soliš, popraš, na koncu pa še žličko kisle smetane. po želji mal moke da se zgosti... zraven super paše pire in piščančji/puranji zrezki)
- lahko narediš tut solato iz samih kumar, al jih pa preprosto narežeš in posoliš - tko mi kile kumar pojemo


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kumare
27.7.2010 11:24:00   
Anonimen
Omako tako kot je Felicita napisala - jaz jo delam tudi v podobni kombinaciji.

Veliko jih uporabljam tudi za solate, kadar jih je na tone user posted image , ki v poletni vročini pašejo - no, zdaj ni več čas za njih.
Reimo možni kombinaciji: kumare+feta sir+črne olive+inčuni. Kumare+ohlajen piščanec v kosih+makaroni+sir v zrnu. Ti dve sta mi najljubši.

(odgovor članu noranate)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kumare
27.7.2010 12:06:40   
Najaa
Omako od Felicite, pa zraven zmešaš pire krompir. Noro dobro! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kumare
27.7.2010 12:20:54   
hubi
Lahko jih pa samo naribaš, daš v vrečke in v skrinjo. Pol pa po potrebi odmrzuješ.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kumare
27.7.2010 14:14:48   
noranate
Dekleta hvala, danes zvečer bodo že na mizi, bom poskusila narest omako.user posted image

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kumare
27.7.2010 21:54:59   
škratek
Meni osebno so zelo dobre t.i. tople štajerske kumare. Na olju prepražiš čebulo in eno majhno žličko sladkorja (res zelo malo), dodaš olupljene, naribane in ožete kumare (predhodno osoljene). malo zaliješ, dodaš še malo paradižnika in predvsem koper. Posebej skuhaš olupljen krompir, katerega skuhanega in spasiranega dodaš kumaram. Na koncu dodaš še malo jabolčnega kisa in kisle smetane. Moja mami je včasih dodala še moko-  tega jaz ne delam.

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kumare
28.7.2010 12:38:21   
pelin
Tole zadnje je tudi na naši mizi velikokrat...imamo vsi radiuser posted image

(odgovor članu škratek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kumare
28.7.2010 12:56:58   
Sacherca
IZVIRNO SPOROČILO: škratek

Meni osebno so zelo dobre t.i. tople štajerske kumare. Na olju prepražiš čebulo in eno majhno žličko sladkorja (res zelo malo), dodaš olupljene, naribane in ožete kumare (predhodno osoljene). malo zaliješ, dodaš še malo paradižnika in predvsem koper. Posebej skuhaš olupljen krompir, katerega skuhanega in spasiranega dodaš kumaram. Na koncu dodaš še malo jabolčnega kisa in kisle smetane. Moja mami je včasih dodala še moko-  tega jaz ne delam.


Mi temu recemo kuhani murki user posted image Velikokrat na mizi pa kaka pleskavica zraven ze mesojedceuser posted image

(odgovor članu škratek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kumare
29.7.2010 22:34:36   
scubadiver

IZVIRNO SPOROČILO: škratek

Meni osebno so zelo dobre t.i. tople štajerske kumare. Na olju prepražiš čebulo in eno majhno žličko sladkorja (res zelo malo), dodaš olupljene, naribane in ožete kumare (predhodno osoljene). malo zaliješ, dodaš še malo paradižnika in predvsem koper. Posebej skuhaš olupljen krompir, katerega skuhanega in spasiranega dodaš kumaram. Na koncu dodaš še malo jabolčnega kisa in kisle smetane. Moja mami je včasih dodala še moko-  tega jaz ne delam.


Pri nas pade še posebej kuhana kranjska klobasa noter user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu škratek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kumare
29.7.2010 23:07:31   
dejann
ja razne omake pa solato tudi če se ne motm

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kumare
29.7.2010 23:08:05   
dejann
pa tudi pečene na olju niso tako slabe

(odgovor članu dejann)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





4 preprosti recepti za zdrav domač sladoled
video
Sladoled obožujemo odrasli, nad njim pa so še posebej navdušeni naši malčki. Poiskali smo nekaj zdravih različic prepros...
Kravje mleko za dojenčka: da ali ne?
Čeprav je bilo že veliko povedanega in zapisanega, a še vedno tema o kravjem mleku za dojenčke odpira marsikatere polemi...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?