|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
5.8.2010 9:31:16   
tinkatonka

SREČANJE - KAVAL 13.8.2010 ob 19h

Ker bom jutri klicala in rezervirala, bi rada samo še enkrat šla čez katere pridete. Po pregledanih postih imam na spisku naslednje:

  • tinkatonka
  • tannya
  • mala
  • NiNiBo
  • bambinca
  • katrinka
  • Kajča
Če sem katero spregledala, je bilo čisto nenamerno. user posted image
Če se je katera še naknadno odločila da pride oz. ne pride pa naj javi.




_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 4701
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
5.8.2010 9:32:51   
Inčy
IZVIRNO SPOROČILO: archie

zato ker imava midva 2 veliki psici in je zunaj vec prostora za spoznavanje in mahanje z repom in objemanje. Verjetno bosta tudi ze mene veseli, ker me 3 dni ne bo. Samo zato. user posted image



Aha, se mi je zdelo, da nima nekega drugega dodatnega pomena ... hvala user posted image


_____________________________

"Ovir ni. Ovire vidiš samo takrat, kadar umakneš pogled od cilja."

EX Inčika

(odgovor članu archie)
Neposredna povezava do sporočila: 4702
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
5.8.2010 9:35:52   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka


SREČANJE - KAVAL 13.8.2010 ob 19h

Ker bom jutri klicala in rezervirala, bi rada samo še enkrat šla čez katere pridete. Po pregledanih postih imam na spisku naslednje:
  • tinkatonka
  • tannya
  • mala
  • NiNiBo
  • bambinca
  • katrinka
  • Kajča
  • Benika (tokrat čisto resnouser posted image )
Če sem katero spregledala, je bilo čisto nenamerno. user posted image
Če se je katera še naknadno odločila da pride oz. ne pride pa naj javi.




(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4703
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
5.8.2010 9:37:21   
archie
IZVIRNO SPOROČILO: benika

SREČANJE - KAVAL 13.8.2010 ob 19h

Ker bom jutri klicala in rezervirala, bi rada samo še enkrat šla čez katere pridete. Po pregledanih postih imam na spisku naslednje:
  • tinkatonka
  • tannya
  • mala
  • NiNiBo
  • bambinca
  • katrinka
  • Kajča
  • Benika (tokrat čisto resnouser posted image )
  • Archie
Če sem katero spregledala, je bilo čisto nenamerno. user posted image
Če se je katera še naknadno odločila da pride oz. ne pride pa naj javi.





_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4704
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
5.8.2010 9:40:41   
teodora75

IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

IZVIRNO SPOROČILO: Inčy

Ojla babike!

Zdaj pa sem res že zaskrbljena ... pri vseh berem o CTG-jih, jaz pa imam naslednji pregled komaj 18.8. - cccccc ... do takrat jaz že člahko rodim ... grofje (zdravniki) gredo na dopust, nas pa pustijo ... no, vsaj nekatere - brez kakšnekoli napotnice ali pregleda ... grrrr ... prejšnji pregled sem imela 8.7 - zdaj bi me moral na dva tedna naročevat, ne pa 5 tednov razmika ... ahhhh, saj se brezveze kregam na vas user posted image user posted image user posted image



inčy ne sekiraj se, sma že dve, no ti boš po sreči vsaj imela kak ctg jaz ga pa verjetno ne bom imela, ker naslednji pregled imam jaz kao 7.9 to je čez dobrih 5 tednov in če bo pri meni tako kot je bilo pri nadji bom jaz takrat šla že z otrokom domov in ne bom hodila še na kak pregled.Škoda živcev da se  jeziš, ker ne boš imela nič od tega samo sebe boš znervirala.
Če drugo ne sem vsaj napotnico za porod dobila, kot da brez tega papirja ne bi mogla rodituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .



Ja kaj naj recem...
Jaz imam naslednji pregled 25. 8 !!!, nobenega CTGja niso omenjali in nic takega.
Seveda nimam tudi nobene napotnice, tako da...

eeeeeeeeeeeh

T.

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4705
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
5.8.2010 9:40:48   
Jinx
SREČANJE - KAVAL 13.8.2010 ob 19h
  • tinkatonka
  • tannya
  • mala
  • NiNiBo
  • bambinca
  • katrinka
  • Kajča
  • Benika (tokrat čisto resnouser posted image )
  • Archie
  • Jinx



< Sporočilo je popravil Jinx -- 5.8.2010 9:41:33 >


_____________________________

I Am One Of God's Mistakes

(odgovor članu archie)
Neposredna povezava do sporočila: 4706
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
5.8.2010 9:48:30   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: teodora75


IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

IZVIRNO SPOROČILO: Inčy

Ojla babike!

Zdaj pa sem res že zaskrbljena ... pri vseh berem o CTG-jih, jaz pa imam naslednji pregled komaj 18.8. - cccccc ... do takrat jaz že člahko rodim ... grofje (zdravniki) gredo na dopust, nas pa pustijo ... no, vsaj nekatere - brez kakšnekoli napotnice ali pregleda ... grrrr ... prejšnji pregled sem imela 8.7 - zdaj bi me moral na dva tedna naročevat, ne pa 5 tednov razmika ... ahhhh, saj se brezveze kregam na vas user posted image user posted image user posted image



inčy ne sekiraj se, sma že dve, no ti boš po sreči vsaj imela kak ctg jaz ga pa verjetno ne bom imela, ker naslednji pregled imam jaz kao 7.9 to je čez dobrih 5 tednov in če bo pri meni tako kot je bilo pri nadji bom jaz takrat šla že z otrokom domov in ne bom hodila še na kak pregled.Škoda živcev da se  jeziš, ker ne boš imela nič od tega samo sebe boš znervirala.
Če drugo ne sem vsaj napotnico za porod dobila, kot da brez tega papirja ne bi mogla rodituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .



Ja kaj naj recem...
Jaz imam naslednji pregled 25. 8 !!!, nobenega CTGja niso omenjali in nic takega.
Seveda nimam tudi nobene napotnice, tako da...

eeeeeeeeeeeh

T.


no počasi se nas bo kar nekaj nabralo, ne sekirajte se škodi samo vam in bejbiju, jaz sem se že sprijaznila.Če pa bo kaj pa tako grem naravnost v P. Tako da punce uživjamo še zadne nosečniške dni ker naši bejbiji so na potiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teodora75)
Neposredna povezava do sporočila: 4707
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
5.8.2010 9:49:56   
nadka30
Ja kaj naj recem...
IZVIRNO SPOROČILO: teodora75


IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

IZVIRNO SPOROČILO: Inčy

Ojla babike!

Zdaj pa sem res že zaskrbljena ... pri vseh berem o CTG-jih, jaz pa imam naslednji pregled komaj 18.8. - cccccc ... do takrat jaz že člahko rodim ... grofje (zdravniki) gredo na dopust, nas pa pustijo ... no, vsaj nekatere - brez kakšnekoli napotnice ali pregleda ... grrrr ... prejšnji pregled sem imela 8.7 - zdaj bi me moral na dva tedna naročevat, ne pa 5 tednov razmika ... ahhhh, saj se brezveze kregam na vas user posted image user posted image user posted image



inčy ne sekiraj se, sma že dve, no ti boš po sreči vsaj imela kak ctg jaz ga pa verjetno ne bom imela, ker naslednji pregled imam jaz kao 7.9 to je čez dobrih 5 tednov in če bo pri meni tako kot je bilo pri nadji bom jaz takrat šla že z otrokom domov in ne bom hodila še na kak pregled.Škoda živcev da se  jeziš, ker ne boš imela nič od tega samo sebe boš znervirala.
Če drugo ne sem vsaj napotnico za porod dobila, kot da brez tega papirja ne bi mogla rodituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .



Ja kaj naj recem...
Jaz imam naslednji pregled 25. 8 !!!, nobenega CTGja niso omenjali in nic takega.
Seveda nimam tudi nobene napotnice, tako da...

eeeeeeeeeeeh

T.


ne sekiraj se za napotnico lahko rodiš tudi brez nje, saj ajz sem v prvi nosečnosti, nisem imela nobenega papirja in tudi nihče me ni vprašal za kako napotnico pa sem potem imela še carski rez, tako da ni panikeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teodora75)
Neposredna povezava do sporočila: 4708
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
5.8.2010 9:53:43   
tinkatonka
IZVIRNO SPOROČILO: Jinx

SREČANJE - KAVAL 13.8.2010 ob 19h
  • tinkatonka
  • tannya
  • mala
  • NiNiBo
  • bambinca
  • katrinka
  • Kajča
  • Benika (tokrat čisto resnouser posted image )
  • Archie
  • Jinx


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image se nas je nabralo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image upam, da imajo mizo za 10 nosečk v  začetku 9. meseca nosečnosti. user posted image

< Sporočilo je popravil tinkatonka -- 5.8.2010 9:54:25 >


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Jinx)
Neposredna povezava do sporočila: 4709
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
5.8.2010 9:55:24   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

IZVIRNO SPOROČILO: Jinx

SREČANJE - KAVAL 13.8.2010 ob 19h
  • tinkatonka
  • tannya
  • mala
  • NiNiBo
  • bambinca
  • katrinka
  • Kajča
  • Benika (tokrat čisto resnouser posted image )
  • Archie
  • Jinx


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image se nas je nabralo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image upam, da imajo mizo za 10 nosečk v  začetku 9. meseca nosečnosti. user posted image


pa ne se pozabit slikat in nam slikico pokazatuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4710
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
5.8.2010 9:55:58   
archie
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image se nas je nabralo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image upam, da imajo mizo za 10 nosečk v  začetku 9. meseca nosečnosti. user posted image


spet bodo vsi gledali v nas user posted image user posted image user posted image user posted image

A Kaval je tam, kjer smo se dobile prvic?


_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4711
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
5.8.2010 9:56:16   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

IZVIRNO SPOROČILO: Jinx

SREČANJE - KAVAL 13.8.2010 ob 19h
  • tinkatonka
  • tannya
  • mala
  • NiNiBo
  • bambinca
  • katrinka
  • Kajča
  • Benika (tokrat čisto resnouser posted image )
  • Archie
  • Jinx


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image se nas je nabralo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image upam, da imajo mizo za 10 nosečk v  začetku 9. meseca nosečnosti. user posted image


Pa rešilca nekje na lagerju, če slučajno katero kej prehitiuser posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4712
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
5.8.2010 9:56:20   
tpmc
Lep pozdrav.
Danes sem malo dlje spala, včeraj sem preletala celi maribor in sem bila nakoncu tako otrujena da sem zaspala v minutki. Sem dobila včeraj pri G tabelo za štetje gibov.. torej še lahko gre zmeraj kaj narobe?? Je rekla če jih ne bo 10 naj pridem takoj k njej al pa naj grem v P. jaz sem pa ja bila mnenja da če do zdaj ni šlo nič narobe da ne bo..

Mariborčanke ne vem kako bo s srečanjem, laboratorij imam zjutraj pol pa res ne vem kako bo.

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4713
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
5.8.2010 9:56:27   
tinkatonka
mat.knjižica....vem, da jo je treba nositi vedno s seboj, sploh na koncu. Ampak a se ve dejansko tega držite? Ker jaz jo ponavadi ne jemljem s sabo v trgovino, vrtec, ipd., pa na kavo s kolegicami/prijateljicami tudi ne. No zdaj bom pa počasi mogala najdt prostor v torbici, da bo vedno z menoj user posted image

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4714
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
5.8.2010 9:57:46   
tinkatonka
IZVIRNO SPOROČILO: archie

IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image se nas je nabralo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image upam, da imajo mizo za 10 nosečk v  začetku 9. meseca nosečnosti. user posted image


spet bodo vsi gledali v nas user posted image user posted image user posted image user posted image

A Kaval je tam, kjer smo se dobile prvic?



ne Kaval je tebi bližje, ki prihajaš iz gor. konca. Poglej TU.


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu archie)
Neposredna povezava do sporočila: 4715
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
5.8.2010 9:58:32   
archie
IZVIRNO SPOROČILO: tpmc

Sem dobila včeraj pri G tabelo za štetje gibov.. torej še lahko gre zmeraj kaj narobe?? Je rekla če jih ne bo 10 naj pridem takoj k njej al pa naj grem v P. jaz sem pa ja bila mnenja da če do zdaj ni šlo nič narobe da ne bo..


jaz upam, da te tabele ne bom dobila, ker ne bom nastela 10 gibov na dan!!! Razen ce spremljam samo gibe in nic drugega.

Tinka: ne, jaz je ne nosim s sabo. Edino na Krk sem jo vzela s sabo.


_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

(odgovor članu tpmc)
Neposredna povezava do sporočila: 4716
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
5.8.2010 10:02:04   
tinkatonka
IZVIRNO SPOROČILO: tpmc
Sem dobila včeraj pri G tabelo za štetje gibov.. torej še lahko gre zmeraj kaj narobe?? Je rekla če jih ne bo 10 naj pridem takoj k njej al pa naj grem v P. jaz sem pa ja bila mnenja da če do zdaj ni šlo nič narobe da ne bo..


V MŠ so povedali, da je treba biti na gibe pozoren zato, ker recimo da se otrok pokaka proti koncu nosečnosti (to se ponavadi zgodi prenošenim otrokom, ki so čez rok) in znak za to, je lahko tudi umiritev otroka. Tak da če se otrok umiri je treba biti pozoren na to. Ni pa zdaj to, da moraš gibe naštet čez cel dan: če te zjutraj 10× brcne, al pa samo zvečer to šteje za cel dan, ker zdaj proti koncu user posted image naj bi otroci tudi več spali. Če otroka ne čutiš dobro pa te skrbi pa je rekla, da spi kaj zelo sladkega npr. gosti sok s smetano, naredi dva kroga okrog hiše/bloka, se uleži na kavč in počakaj na gib.


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu tpmc)
Neposredna povezava do sporočila: 4717
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
5.8.2010 10:02:04   
archie
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

ne Kaval je tebi bližje, ki prihajaš iz gor. konca. Poglej TU.



kuuul user posted image user posted image user posted image bom nasla!


_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4718
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
5.8.2010 10:03:29   
archie
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

IZVIRNO SPOROČILO: tpmc
Sem dobila včeraj pri G tabelo za štetje gibov.. torej še lahko gre zmeraj kaj narobe?? Je rekla če jih ne bo 10 naj pridem takoj k njej al pa naj grem v P. jaz sem pa ja bila mnenja da če do zdaj ni šlo nič narobe da ne bo..


V MŠ so povedali, da je treba biti na gibe pozoren zato, ker recimo da se otrok pokaka proti koncu nosečnosti (to se ponavadi zgodi prenošenim otrokom, ki so čez rok) in znak za to, je lahko tudi umiritev otroka. Tak da če se otrok umiri je treba biti pozoren na to. Ni pa zdaj to, da moraš gibe naštet čez cel dan: če te zjutraj 10× brcne, al pa samo zvečer to šteje za cel dan, ker zdaj proti koncu user posted image naj bi otroci tudi več spali. Če otroka ne čutiš dobro pa te skrbi pa je rekla, da spi kaj zelo sladkega npr. gosti sok s smetano, naredi dva kroga okrog hiše/bloka, se uleži na kavč in počakaj na gib.



pri meni je "problem" ta, da je sedaj ne cutim nic bolj kot v 20t. Zato mi bo prav nemogoce nasteti 10 gibov na dan. Je pa taka ze celo nosecnost, ne samo sedaj proti koncu.


_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4719
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
5.8.2010 10:03:52   
tinkatonka
IZVIRNO SPOROČILO: benika

IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

IZVIRNO SPOROČILO: Jinx

SREČANJE - KAVAL 13.8.2010 ob 19h
  • tinkatonka
  • tannya
  • mala
  • NiNiBo
  • bambinca
  • katrinka
  • Kajča
  • Benika (tokrat čisto resnouser posted image )
  • Archie
  • Jinx


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image se nas je nabralo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image upam, da imajo mizo za 10 nosečk v  začetku 9. meseca nosečnosti. user posted image


Pa rešilca nekje na lagerju, če slučajno katero kej prehitiuser posted image



Ja sej to bo pomojem zadnje tako veliko srečanje pred prihodom prvih bejbijev. user posted image Se moramo res slikat za spomin. user posted image


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4720
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
5.8.2010 10:04:49   
tinkatonka
IZVIRNO SPOROČILO: archie

pri meni je "problem" ta, da je sedaj ne cutim nic bolj kot v 20t. Zato mi bo prav nemogoce nasteti 10 gibov na dan. Je pa taka ze celo nosecnost, ne samo sedaj proti koncu.



A imas mogoce predlezeco posteljico? Ker to je baje tudi lahko razlog da slabse cutis. Lahko je pac samo ena zelo zelo nezna pupika. user posted image

Jaz pa danes "špricam MŠ" in ne boste verjele, celo perem otroške cunjice user posted image . Je počas že čas a ne, če imam pa samo še 31 dni do konca. Potem grem pa na kosilo z bivšo sodelavko v center LJ, potem popoldne pa še zobar. Vmes pa najbrž skočim še na Žale prižgat svečko za enega angelčka, ki mu žal ni bilo usojeno živeti. user posted image


< Sporočilo je popravil tinkatonka -- 5.8.2010 10:06:55 >


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu archie)
Neposredna povezava do sporočila: 4721
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
5.8.2010 10:07:15   
archie
predlezeco posteljico
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

IZVIRNO SPOROČILO: archie

pri meni je "problem" ta, da je sedaj ne cutim nic bolj kot v 20t. Zato mi bo prav nemogoce nasteti 10 gibov na dan. Je pa taka ze celo nosecnost, ne samo sedaj proti koncu.



A imas mogoce predlezeco posteljico? Ker to je baje tudi lahko razlog da slabse cutis. Lahko je pac samo ena zelo zelo nezna pupika. user posted image



nimam pojma. Moj G mi nikoli ni nic omenil. Nimam pa tudi nobenih omejitev glede dvigovanja, sporta in gibanja. Tako, da verjetno ni to. Se mi zdi, da imam samo nezno punco, ki me pusti uzivati 9 mesecev user posted image

_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4722
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
5.8.2010 10:09:09   
bambinca
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

mat.knjižica....vem, da jo je treba nositi vedno s seboj, sploh na koncu. Ampak a se ve dejansko tega držite? Ker jaz jo ponavadi ne jemljem s sabo v trgovino, vrtec, ipd., pa na kavo s kolegicami/prijateljicami tudi ne. No zdaj bom pa počasi mogala najdt prostor v torbici, da bo vedno z menoj user posted image


jaz sem jo dala kar v torbo za v porod., ker jo bom zdaj kar s sabo vozila...glede na to, da že če grem v trgovino, se moram kar par km peljatuser posted image


_____________________________

moje poslanstvo so moji otroci

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4723
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
5.8.2010 10:09:26   
tinkatonka
IZVIRNO SPOROČILO: archie

predlezeco posteljico
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

IZVIRNO SPOROČILO: archie

pri meni je "problem" ta, da je sedaj ne cutim nic bolj kot v 20t. Zato mi bo prav nemogoce nasteti 10 gibov na dan. Je pa taka ze celo nosecnost, ne samo sedaj proti koncu.



A imas mogoce predlezeco posteljico? Ker to je baje tudi lahko razlog da slabse cutis. Lahko je pac samo ena zelo zelo nezna pupika. user posted image



nimam pojma. Moj G mi nikoli ni nic omenil. Nimam pa tudi nobenih omejitev glede dvigovanja, sporta in gibanja. Tako, da verjetno ni to. Se mi zdi, da imam samo nezno punco, ki me pusti uzivati 9 mesecev user posted image



pardon hotla sem napisat, ali imaš spredaj ali zadaj posteljico? To ti piše v materinski knjižici, tam kjer ti je vpisal podatke iz UZ.  Jaz jo imam spredaj, kar naj bi pomenilo da naj bi manj čutila, ampak moj user posted image je pravi razbojnik user posted image in ga nič ne moti.


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu archie)
Neposredna povezava do sporočila: 4724
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
5.8.2010 10:11:02   
archie
pod katero vrstico pa je napisan ta podatek v MK?

_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?