|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Trma 15-mesečnika
5.8.2010 18:13:34   
biba83
Mamo 15-mesečnega fantka, ki je zelo živahen in razposajen. V zadnjem mesecu smo začeli opažati navale trme.  No to zgleda tak: ko mu kaj ne paše oz. ni po njegovo, al pa če mu kaj vzamemo stran, kar ni za njega, se začne grozno dret al pa kričat. Ja in takrat ne pomaga nič, razen včasih pomaga to, da mu pozornost preusmeriš drugam v kaj bolj zanimivega. Ampak kaj je bolj zanimivega kot to, kar je prepovedano? user posted image

Skratka zanima me, kaj vi naredite takrat, ga pustite da se zdere ( kot mi ), al ga cartate, al...?? Ne vem. In tak, se mi zdi, je začel bit zdaj v zadnjem mesecu, ko je začel hodit samo enkrat  spat po kako urico in je vedno bolj tečen. Enostavno ni ga moč dati spat, da bi popoldan šel še enkrat. user posted image Ker sploh nima cajta! user posted image


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Trma 15-mesečnika
5.8.2010 20:35:23   
Anonimen
najbolj, da ga ignorirate. Če ga boš crkljala, bo to sam izkoriščal. Sej vem, ni luštn k se ti dere, pa kriči ko sam user posted image . Verjetn je tak tud mal zarad spanja oz. nespanjauser posted image . Mi smo mel podobne probleme,ko se je odločila, da nima več časa za spanje. Kaj mormo, zgleda se jim ful dogajauser posted image

(odgovor članu biba83)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Trma 15-mesečnika
5.8.2010 20:44:36   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: biba83

mu pozornost preusmeriš drugam v kaj bolj zanimivega.



To je to. Ali pa ga ignoriraš in naj se zdere.

(odgovor članu biba83)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Trma 15-mesečnika
5.8.2010 23:34:29   
Anonimen
Jaz sem mojo ignorirala. Je kmal nehala se metat po tleh.

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Trma 15-mesečnika
5.8.2010 23:42:54   
TaMaSa
Jaz mojo ravn tako probam ignorirat, pa je potem en cas mir, pa spet. Trenutno spet vse v tla mece in to vecx na dan. Samo kaj naj, jo bo ze minilo. Ni pa fino ne. Taki majhni pokavci nam znajo fejst pritisk dvignit.

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Trma 15-mesečnika
6.8.2010 7:40:59   
Anonimen
Pri naši tut zadnje čase sem in tja trma ven udari in takrat kriči in se vrže na tla ... pa tut rada udari po steni, tleh itd. ... sprva jo probam pomirit ali preusmerit pozornost in če pali potem je ok ... če pa ne pali potem jo pa pustim da se izdere in potem je ok ... samo kadar pa v togoti kako igračo ali kaj drugega vrže pa kar pike dobim in potem vstrajam, da tisto stvar pobere in jo da tja kjer jo je dobila ... sicer ponavadi traja, da to potem naredi, samo ne odstopim od svojega, ker stvari pa takole ne bo uničevala in pika.

(odgovor članu TaMaSa)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Trma 15-mesečnika
6.8.2010 16:31:49   
Biba Buba
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

samo kadar pa v togoti kako igračo ali kaj drugega vrže pa kar pike dobim in potem vstrajam, da tisto stvar pobere in jo da tja kjer jo je dobila ... sicer ponavadi traja, da to potem naredi, samo ne odstopim od svojega, ker stvari pa takole ne bo uničevala in pika.
Ja, vstrajen je treba bit. Edino prav!
Moj tudi tako mece igrace ob tla. Ce ga pa vzamem v narocje, me zacne klofat po obrazu! Ga dam na tla in grem stran... pa pride za mano, ampak se vedno joka. Sploh ne vem kaj naj naredim, ko me udari? JA, sej recem da ne sme... ampak...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Trma 15-mesečnika
6.8.2010 16:37:11   
biba83
Hja, mi ga tudi kar ignoriramo, ko pa se zdere pa je ok. Samo včasih traja. Ja pri kolkih mesecih pa to vaši počnejo? user posted image

Ko drgač je naš res aktivn ko šus... Pa res ni več variante, da bi ga spat spravla še enkrat popoldan. Tak da jaz ( trenutno sem v petem mesecu druge nosečnosti ), prej zaspim ko mali. user posted image

Ja pa stvari tudi rad tak meče,včasih se pa celo udarja z rokicami po glavi, pa poleg pravi au, au. Pa malo sumim, da je tole videl enega malega soseda, ko sn ga zadnjič zravn dobila, ko so se igrali. In valda je vse to že pobral. user posted image ja, hudič ko takle vse bedarije taki mali poberejo. No vsaj rožice, avtke pa aviončke boža. user posted image no, pa maminega dojenčka v trebuhu tudi... zaenkrat...user posted image ne vemo pa še kaj bo, ko bo naša pupa prišla na svet! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Trma 15-mesečnika
6.8.2010 16:53:39   
Biba Buba
IZVIRNO SPOROČILO: biba83

Hja, mi ga tudi kar ignoriramo, ko pa se zdere pa je ok. Samo včasih traja. Ja pri kolkih mesecih pa to vaši počnejo? user posted image

Ko drgač je naš res aktivn ko šus... Pa res ni več variante, da bi ga spat spravla še enkrat popoldan. Tak da jaz ( trenutno sem v petem mesecu druge nosečnosti ), prej zaspim ko mali. user posted image

Ja pa stvari tudi rad tak meče,včasih se pa celo udarja z rokicami po glavi, pa poleg pravi au, au. Pa malo sumim, da je tole videl enega malega soseda, ko sn ga zadnjič zravn dobila, ko so se igrali. In valda je vse to že pobral. user posted image ja, hudič ko takle vse bedarije taki mali poberejo. No vsaj rožice, avtke pa aviončke boža. user posted image no, pa maminega dojenčka v trebuhu tudi... zaenkrat...user posted image ne vemo pa še kaj bo, ko bo naša pupa prišla na svet! user posted image

16 mesecev je star. Ja, tocno poberejo en od druzga. Kolegica ima puncko, ki se ful rada dere, al pa naglas "poje"... No, je tudi nas zacel user posted image

(odgovor članu biba83)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Trma 15-mesečnika
6.8.2010 16:56:42   
ZARA
http://www.ringaraja.net/forum/trma_in_ihta_pri_enem_letu%3F/m_5269728/tm.htm

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Biba Buba)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Trma 15-mesečnika
6.8.2010 22:15:59   
biba83
Hvala vsem za vaše izkušnje, bomo probali čimbolj uživat še naprej, pa čimmanj trmarit... user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mama, otroci so bili mirni, dokler nisi pr...
Si že kdaj slišala od svojega partnerja: Otroci so bili ves dan dobri in poslušni, a ko so te zagledali, so se začeli je...
So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.




Torta za otrokov rojstni dan
ksenija12

Kje kupite torto za otrokov rojstni dan?

spečem jo sama,babica.. (39%)

v hipermarketih (E.Leclerc, Mercator) (5%)

slaščičarna (48%)

drugo (8%)


Število vseh glasov: 238

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!