|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   2. HSG
12.8.2010 0:06:31   
maoo

Pozdravljene,

Sem nova na tem forumu...ker sem rahlo v dvomih in imam en kup vprašanj, na katera mi lahko mogoče odgovori katera od vas sem se odločla, da vam pišem :)
Bom kar prešla na bistvo, sem mama 4 letne hčerkice, katero sem rodila pri 26, pri tej zanositvi mi je pomagal HSG ( po dveh mesecih sem zanosila), zdaj si želiva še enega otroka in sem že dve leti in pol brez zaščite, upala sva, da nama bo tokrat uspelo brez pomoči medicine, spontano...žal se to ni zgodilo, :( očitno je potreben ponovni HGS.

Vendar tu nastopi moja težava, prva je ta, da bom imela v roku pol leta magnetno resonanco za pregled hrbtenice s katero imam težave, zdravniki menij, da to ni nujen pregled in da ni tako hudo, da ne bi mogla počakat.... zanima me, če slučajno zanosim ali mogoče katera ve kako je s tem? Verjetno mi potem pregleda ne bi mogli opravit in bi morala čakat, da rodim?


Druga stvar je, če slučajno katera ve ali v Izolski bolnišnici opravljajo HSG tudi poleti? ( če ne bom poklicala v bolnico )

in tretja stvar je ta, da me zanima, če je imela katera podobne izkušnje glede druge zanositve, res da sem prvič takoj zanosila po HSGju
vendar sem imela tudi 26 let, zdaj jih imam 31 in s tem se mi zmanšuje tudi možnost...

Tiste katere ste že dale skoz HSG veste, da ni nek bavbav, če si želiš otroka boš potrpel, ni pa tudi tako nedolžna in prijetna stvr, ni me strah bolečine, strah me je razočaranja in da bo to vse za en nič...

Hvaležna sem, da imam ljubko, navihano hčerkico in se ne bi smela pritoževat, vendar imava ljubezni za še enega ali več otrok, zelo sem trpela že prvič in mi nista tuja bolečina in strah. Marsi katero tu gor razumem kakšen je občutek....

Na trenutkse se vprašam, kaj sem storila narobe, zakaj mi to namenjeno, da ne morem zanosit normalno in po tem spet, saj nama bo uspelo in poskušam bit optimist in si mislim saj, če ne poskusiš ne moreš niti vedet... občutki so mešani in sem zalostna, ker si tega otroka res želiva, naša pikica pa družbo...

Mi je kr malo lažje, ko sem se potožla, te stvari je tako težko delit z nekom, ki ne razume.

Upam, da vam ni sem preveč zamorila.

lp



Neposredna povezava do sporočila: 1
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Vozicek
Tehtnica25

Kateri vozicek vam je bolj vsec, oz. katerega imate?

Vozicek s tremi kolesi (48%)

Vozicek s štirimi kolesi (52%)


Število vseh glasov: 492

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!