|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  75 76 77 78 [79]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
10.3.2011 12:49:12   
sayuri



IZVIRNO SPOROČILO: fitzgerald

Sayuri, imaš ZS (prošnja za avgustovke 2008), upam, da si ga videlauser posted image
 

Sem odgovorila na mejl. user posted image

(odgovor članu fitzgerald)
Neposredna povezava do sporočila: 1951
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
10.3.2011 13:04:47   
buhtlčk
sayuri mene pa na naš novi forum ne spusti, mi napiše Error 503 : Service Temporarily Unavailable
A kaj ne dela al sam meni ne?

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 1952
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
10.3.2011 15:31:17   
Krysia
buhtlčk, jst sem bla glihkar gor in dela ... poskusite znova user posted image

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 1953
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
10.3.2011 20:32:16   
sayuri



IZVIRNO SPOROČILO: buhtlčk

sayuri mene pa na naš novi forum ne spusti, mi napiše Error 503 : Service Temporarily Unavailable
A kaj ne dela al sam meni ne?

 

user posted image

Poskusi znova. Včasih ima ta forum težave in za kratek čas "neha delat" user posted image

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 1954
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
10.3.2011 21:18:28   
fitzgerald
Napaka...se oparvičujem, najprej nisem videla mailauser posted image

< Sporočilo je popravil fitzgerald -- 10.3.2011 21:19:33 >

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 1955
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
12.3.2011 15:04:59   
bili1
Drage Avgustovke.

Vaš forum sem  spremljala, sicer kampanjsko.... Ker se selite v zasebni klepet se mi zdi prav, da se vam zahvalim za vse nasvete in izkušnje, ki ste jih delile tukaj.user posted image
U.

(odgovor članu fitzgerald)
Neposredna povezava do sporočila: 1956
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
13.3.2011 8:04:17   
solis
Zahvali se pridružujem tudi jaz. Spremljala sem vas redno, ko sem bila na porodniški z mojo avgustovko. Tudi po koncu porodniške sem vsake toliko časa pokukala kako napredujejo vaši avgustovčki, koliko že govorijo, pa kako se odvajajo od kahlice, pa kam kupit npr. zimsko jakno ali pa kam na izlet čez vikend... Skratka vedno sem se lahko zanesla na vas, pa čeprav sem bila samo tihi opazovalec user posted image . Odkar pa sem na porodniški z mojo mlajšo punčko, pa sem spet čist not padla in se velikokrat nasmejala dogodivščinam vaših malčkov. Tako da vas bom kar pogrešala user posted image , ker ste res fajn punce user posted image !!!

(odgovor članu bili1)
Neposredna povezava do sporočila: 1957
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
4.4.2011 13:14:18   
dojenč
lep sončen pozdrav še od ene vaše sotpinke leta 2008- avgust( upam da se še me katera spomni:) sem mamica od ŽANE!
no spet sem se malo vrnila na forume, kajti mi spet pričakujemouser posted image , tokrat septembra.user posted image user posted image user posted image
žana se zelo veseli bratca/sestrco, tako da bomo dejansko videli kako bo ko bo dojenček doma.
sedaj pa stopam v 4 mesec nosečnosti, počutje je ok, jutri pa zvemo,( upam kaj bomo dobili; user posted image aliuser posted image !
zdaj pa vas grem malo preberem, da sploh vem kaj se dogaja
lep pozdrav pa se tipkamo


_____________________________

življenje mi je polepšala hčerka žana 4.8.08.

(odgovor članu solis)
Neposredna povezava do sporočila: 1958
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
4.4.2011 13:19:14   
dojenč



 




Ne vem,ce ze na RR vete,da se nam je danes 4.3.rodil Jure,tezek 1kg in velik 36cm.zaenkrat je stabilen in je na EINT.Jaz sem tudi vredu.

čestitke sayuri- user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

KRYSIA- v katerem mesecu pa si? žal se nisem prišla tako nazaj z branjem da bi lahko ugotovla, ampak tudi jaz sem zdaj v tej nosečnosti full" drugačna" vsega me je strah, kak bo bo vse ok.... pol pa še tolko smrti  otrok prijateljic, da mi je kar slabo



_____________________________

življenje mi je polepšala hčerka žana 4.8.08.

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 1959
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
4.4.2011 15:07:26   
sayuri
dojenč,pridruži se nam na zasebenm forumu http://avgustovke2008.mojforum.si/index.php?sid=1009a9bf90e671e0f93b7f9180d00283&mforum=avgustovke2008



(odgovor članu dojenč)
Neposredna povezava do sporočila: 1960
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
22.6.2011 20:52:55   
TandJ
Če mogoče katero zanima poslikava otrošklh sobic ali drugih prostorov stanovanja: http://www.gugu.si/component/adsmanager/?page=show_ad&adid=7956&catid=316

LP

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 1961
Stran:   <<   < Prejšnja stran  75 76 77 78 [79]
Stran: <<   < Prejšnja stran  75 76 77 78 [79]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?