|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: KATERI AVTO
2.9.2010 14:13:00   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Fiat Croma.



Fiat je jajc.user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: KATERI AVTO
2.9.2010 14:23:24   
m_o_i
petyuser posted image
tocno berlingo je meni in sinu zivljenje resu user posted image nedolgo nazaj sem se frajerka podala do sestricne na kavo; kar ne bi bil problem, ce ne bi blo do nje uro hoje. sej do nje sem sla se po dokaj znosni temperaturi, ampak ko se babe zacvekajo, je ura kr naenkrat dve-kugla pa sekala za znoret! ce bi sla nazaj pes, bi se SKUHALA...

ja nic, smo nalozli (ekzekli nezlozenega) pegperegota zadaj, jajcko je poiskala na podstresju in smo sli domovuser posted image
berlingo tudi mene mika, priznam...ampak moram mojemu lepo poooocasi in nezno razlozit, da to ni dostavni avto (namrec mu ne potegne najbolj tista skatlasta oblika)

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: KATERI AVTO
2.9.2010 15:11:02   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i
berlingo tudi mene mika, priznam...ampak moram mojemu lepo poooocasi in nezno razlozit, da to ni dostavni avto (namrec mu ne potegne najbolj tista skatlasta oblika)

Jp, takole je moj dragi meni predstavil kombi user posted image Zdaj ga vozim raje kot običajni os. avto user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: KATERI AVTO
2.9.2010 16:17:03   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Mešamdrek

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Fiat Croma.



Fiat je jajc.user posted image


Ti si en jajc...user posted image

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: KATERI AVTO
2.9.2010 16:18:52   
pety78
ampak moram mojemu lepo poooocasi in nezno razlozit, da to ni dostavni avto (namrec mu ne potegne najbolj tista skatlasta oblika)


Ja, saj te razumem. Jaz sem tudi rekla, da ni šans. Ko je predlagal, mi je blo nerodno, da bi se v taki kišti vozila.user posted image user posted image user posted image Pol se pa človk vsega navadi in mi je še všeč postal. Zdej je pa itak družinski član. user posted image
Ej, ampak veš kolikokrat smo rekli, na začetku, ko smo se kam peljali...Uuuu, kako fajn, da mamo Berlingota! user posted image Zdaj smo se ga že navadli, nam je samoumeven, čez eni dve leti si bomo pa mogoče novi model omislili.


_____________________________



(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: KATERI AVTO
2.9.2010 16:27:42   
darja.mark
Sem prebrala samo 1. stran več ne...kaj pa passat karavan? mi ga mamo pa je ful prostoren

_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: KATERI AVTO
2.9.2010 17:53:35   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Če imaš VW dizel, pol ti luft meser ne uide, pa če se pretrgaš...proizvajalec Bosch...ups, lohk je tud čang šlang, sam dejstvo je, da je en in isti senzor tako v TDI, kot v Multijet, pa še kje. Zato se mi smilijo nakladači, da njihov VW pa nikol ne crkne.


Senzor po enem in istem nacrtu, ga pa izdeluje kar nekaj podizvajalcev, ki so redno in natancno ocenjevani. Avtomobilska industrija si ne more dovoliti kakrsnih koli delov, zato so standardi za podizvajalce tocno doloceni in dokaz zahtevni.
Jasno je, da eno in isto stvar nekdo lahko naredi ceneje - z najnizjimi zahtevami standarda in najcenejsimi materiali, ki zadostujejo, drugi pa drazje - z boljsimi materiali z doseganjem visjega (ne minimalnega) standarda. Vsaka tovarna (znamka) zato ima svoje dobavitelje in svoje - tocno dolocene materiale. Isti podizvajalec celo vcasih dela dve razlicici enakega proizvoda. Razlikuje se (na pogled) le sifra, za sifro se pa skriva marsikaj. Tako da... ni vse prav tako isto, kot se tebi zdi...




_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: KATERI AVTO
2.9.2010 19:11:00   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Če imaš VW dizel, pol ti luft meser ne uide, pa če se pretrgaš...proizvajalec Bosch...ups, lohk je tud čang šlang, sam dejstvo je, da je en in isti senzor tako v TDI, kot v Multijet, pa še kje. Zato se mi smilijo nakladači, da njihov VW pa nikol ne crkne.


Senzor po enem in istem nacrtu, ga pa izdeluje kar nekaj podizvajalcev, ki so redno in natancno ocenjevani. Avtomobilska industrija si ne more dovoliti kakrsnih koli delov, zato so standardi za podizvajalce tocno doloceni in dokaz zahtevni.
Jasno je, da eno in isto stvar nekdo lahko naredi ceneje - z najnizjimi zahtevami standarda in najcenejsimi materiali, ki zadostujejo, drugi pa drazje - z boljsimi materiali z doseganjem visjega (ne minimalnega) standarda. Vsaka tovarna (znamka) zato ima svoje dobavitelje in svoje - tocno dolocene materiale. Isti podizvajalec celo vcasih dela dve razlicici enakega proizvoda. Razlikuje se (na pogled) le sifra, za sifro se pa skriva marsikaj. Tako da... ni vse prav tako isto, kot se tebi zdi...





Torej, ti praviš, da pri Passatih recimo meserji ne crkujejo, ker so kvalitetnejši, kot v Fiatu recimo. Ha, če to misliš, pol se preklemano motiš. Ena serija Passatov, kupljena za naše potrebe je imela recimo težave z multifunkcijskim volanom. Eden je trobil iz LJ do Maribora, enemu je odneslo airbag pri 150 na uro, pa synchro sklopke ko po tekočem traku pri 100.000... Ne meni o pregovorni zanesljivosti bilokere znamke. Tud pregovorna pokvarljivost Fiata ni čisto taka kot se tebi zdi.
Sicer pa nima smisla, ti se vozi s svojo znamko, sam se bom pa s svojo, pa bova oba zadovoljna.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 2.9.2010 19:13:02 >

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: KATERI AVTO
2.9.2010 20:30:21   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Torej, ti praviš, da pri Passatih recimo meserji ne crkujejo, ker so kvalitetnejši, kot v Fiatu recimo. Ha, če to misliš, pol se preklemano motiš. Ena serija Passatov, kupljena za naše potrebe je imela recimo težave z multifunkcijskim volanom. Eden je trobil iz LJ do Maribora, enemu je odneslo airbag pri 150 na uro, pa synchro sklopke ko po tekočem traku pri 100.000... Ne meni o pregovorni zanesljivosti bilokere znamke.


Saj ti ne pisem o tem. Napisala sem ti kako je z sestavnimi deli in kaksen je kljuc, ki se ga posluzujejo. Jasno je, da kvaliteta dela vpliva na kvaliteto avta, kot tudi na njegovo ceno.  

Tud pregovorna pokvarljivost Fiata ni čisto taka kot se tebi zdi.


A res? user posted image  Ne kvari se od ene do druge delavnice, temvec do vsake druge? user posted image

Sicer pa nima smisla, ti se vozi s svojo znamko, sam se bom pa s svojo, pa bova oba zadovoljna.


Ne mi zamerit, ampak s fiatom se res ne bi vozila, pa bom kar pri "svoji" znamki ostala. user posted image

< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 2.9.2010 20:31:07 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: KATERI AVTO
2.9.2010 20:39:38   
muco
user posted image user posted image kako so eni pametni !!user posted image user posted image

zadnjič mi eden reče, jaz mam ... mislim da puntota.. osem let starega, pa do zdaj nobenih težav , samo olje.... Pa ga vprašam koliko km ima, pa mi reče 50 000. user posted image Pri teh km pa res ne sme biti še nič ! user posted image

No jaz že skor 20 let prevozim na leto približno 50 000 km, imel sem že kar nekaj znamk, ampak do zdaj , sori kalbo res najboljš in najmanj problemov VW. To kar se mi je zdaj zgodilo tudi ni kriv VW ampak ene dva ali trije mandlci pri nas user posted image , ki bi bli morda dobri peki, mesarji .... niso pa za to , kar delajo (mislim da so enga že brcnili) . Nisem pa tisti zagrizeni ... a veš ... ki se kregajo zaradi tega , ne , ko me bo enkrat razočaral (VW) , se bom hitro obrnil drugam user posted image !!! Dišita mi avdi in mercedes user posted image , ampak je kar občutno dražje !


(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: KATERI AVTO
2.9.2010 20:46:05   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Fiat Croma.


user posted image
midva imava sicer Stilota, kolegica pa je letos kupila Cromo. Super avion za nizke pare.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: KATERI AVTO
2.9.2010 20:49:17   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: muco

Nisem pa tisti zagrizeni ... a veš ... ki se kregajo zaradi tega , ne , ko me bo enkrat razočaral (VW) , se bom hitro obrnil drugam user posted image !!! Dišita mi avdi in mercedes user posted image , ampak je kar občutno dražje !


Meni najbolj disi model s podporo za ledveni del. Emso, kaj ces user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: KATERI AVTO
2.9.2010 20:57:19   
muco
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: muco

Nisem pa tisti zagrizeni ... a veš ... ki se kregajo zaradi tega , ne , ko me bo enkrat razočaral (VW) , se bom hitro obrnil drugam user posted image !!! Dišita mi avdi in mercedes user posted image , ampak je kar občutno dražje !


Meni najbolj disi model s podporo za ledveni del. Emso, kaj ces user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image


drugač pa za v garaži stat , za k maši v nedeljo , pa še kdaj za po fasngo , bo tudi fiat ali pa kia ... popolnoma ustrezal !!!user posted image

< Sporočilo je popravil muco -- 2.9.2010 21:07:51 >

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: KATERI AVTO
2.9.2010 21:23:10   
Naty_ka
user posted image user posted image user posted image  Kalbo, po moje je brezveze da se sploh trudiš. Ker veš, kdor ni nikoli vozil Fiata itak nima pojma kaj in kako. Nima smisla user posted image

Takole za informacijo pa naj povem, da Imamo mi Fiate že od vekomaj. Najprej sva imela Tipo-ja, Naslednja je bila brava. Zdaj voziva Stilota. V službi ima moj Scudoja, Dobloja pa kombi je tudi Fiatov.

Sicer pa Scudo je fenomenalna zadeva. Je pa res cenovno kar visoko.



IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Fiat Croma.


user posted image
midva imava sicer Stilota, kolegica pa je letos kupila Cromo. Super avion za nizke pare.



Pa po vsej verjetnosti bo naš naslednji avto Croma. Fenomenalen pa je TALE user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: KATERI AVTO
3.9.2010 7:15:50   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: muco

drugač pa za v garaži stat , za k maši v nedeljo , pa še kdaj za po fasngo , bo tudi fiat ali pa kia ... popolnoma ustrezal !!!user posted image


Za to je se cinquecento dober user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: KATERI AVTO
3.9.2010 7:18:38   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Naty_ka

user posted image user posted image user posted image  Kalbo, po moje je brezveze da se sploh trudiš. Ker veš, kdor ni nikoli vozil Fiata itak nima pojma kaj in kako. Nima smisla user posted image



Nepomembno. Pravzaprav je avto nepomemben v tem trenutku. Najbolj zanimivo pa je kako se kalbo usaja in nervira ker je "njegov" fiat na "slabem" glasu.... user posted image user posted image user posted image   Malo mu seka na otrocje user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: KATERI AVTO
3.9.2010 7:31:40   
kalbo
Ha, zdej pa men seka na otročje. Zanimivo.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: KATERI AVTO
3.9.2010 8:21:21   
TomTaylor
Otroci, mir!

... Itak bi pa tut jz imela SAAB-a, pa BMW x6, pa mercedeza SLK, audi-ji mi ne potegnejo nikakor, žal,...pa Jeep-a, od "cheap"user posted image avtomobilov se pa kkšnga Superba ne bi branila....dokler pa za najcenejšega iz višjega cenovnega razreda nimam, bo pa tut fiat, renault,....zame najboljši/najkvalitetnejši avto.


Ti, m-o-i, kolk pa hočeš za BMW 1? Sej kej dost manjši od mojga modusa menda ni (ju tut samo pegperega notri spravim + 2 otroka strpam, pol je pa za mojo torbico že bolj malo placa)?user posted image   Hočem rečt, je potemtakem čist vseglih če bi imela BMW-ja.user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: KATERI AVTO
3.9.2010 8:33:05   
ZARA
H-O-N-D-A user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: KATERI AVTO
3.9.2010 8:40:48   
m_o_i
TT za ceno glej tukaj  http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3958026&show=1

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: KATERI AVTO
3.9.2010 8:51:31   
m_o_i
zaj se pa moram skoncentriratuser posted image
je blo vceraj receno(pa nisem nic nezno in pooocaassi cesa razlagala), da se bo nabavu tisti avto, ko bom rekla, tak da...


_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: KATERI AVTO
3.9.2010 10:31:06   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: muco

user posted image user posted image kako so eni pametni !!user posted image user posted image

zadnjič mi eden reče, jaz mam ... mislim da puntota.. osem let starega, pa do zdaj nobenih težav , samo olje.... Pa ga vprašam koliko km ima, pa mi reče 50 000. user posted image Pri teh km pa res ne sme biti še nič ! user posted image

No jaz že skor 20 let prevozim na leto približno 50 000 km, imel sem že kar nekaj znamk, ampak do zdaj , sori kalbo res najboljš in najmanj problemov VW. To kar se mi je zdaj zgodilo tudi ni kriv VW ampak ene dva ali trije mandlci pri nas user posted image , ki bi bli morda dobri peki, mesarji .... niso pa za to , kar delajo (mislim da so enga že brcnili) . Nisem pa tisti zagrizeni ... a veš ... ki se kregajo zaradi tega , ne , ko me bo enkrat razočaral (VW) , se bom hitro obrnil drugam user posted image !!! Dišita mi avdi in mercedes user posted image , ampak je kar občutno dražje !



Ma ja. Karavela multivan pa transporter te itak ne morjo razočarat, ker so to avtomobili, ki odlično služijo svojim namenom (preizkušeno, v karaveli namreč prežvim skoraj več km kot v svojem avtu). Lahko pa VW razočara človeka, ki ga kupi samo iz razloga, da se mu 200 tisoč kilometrov ne bo pokvarlo nič.
Fiat pa jest vozim iz čisto osebnih razlogov in v osmih letih moji avti naklepljejo krepko več kot 50 000 in mi dol visi za komentarje, ki si jih privošči polovnjak Frodo. Škoda je le, da se potem človek, ki bi sicer kupil odličen avto žal premisli zarad takih kot je ona. Pa v Fiatu recimo sploh še sedela ni, predvsem pa ne v Fiatu višjega razreda, kot je recimo Croma.

Da ne govorim o tem, da se je TDI, in Comonrail tehnologija vrtela prvič ravno v avtomobilih tega koncerna.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 3.9.2010 10:32:46 >

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: KATERI AVTO
3.9.2010 10:34:06   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

zaj se pa moram skoncentriratuser posted image
je blo vceraj receno(pa nisem nic nezno in pooocaassi cesa razlagala), da se bo nabavu tisti avto, ko bom rekla, tak da...



Tvoj pa ma pogum user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: KATERI AVTO
3.9.2010 12:35:19   
Erdbeere
jest sem pa z mojo tinco ful zadovoljna, velika je pa še 3je otroški sedeži gredo komot notr...je pa to nissan almera tino user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: KATERI AVTO
3.9.2010 12:48:06   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ma ja. Karavela multivan pa transporter te itak ne morjo razočarat, ker so to avtomobili, ki odlično služijo svojim namenom (preizkušeno, v karaveli namreč prežvim skoraj več km kot v svojem avtu). Lahko pa VW razočara človeka, ki ga kupi samo iz razloga, da se mu 200 tisoč kilometrov ne bo pokvarlo nič.
Fiat pa jest vozim iz čisto osebnih razlogov in v osmih letih moji avti naklepljejo krepko več kot 50 000 in mi dol visi za komentarje, ki si jih privošči polovnjak Frodo. Škoda je le, da se potem človek, ki bi sicer kupil odličen avto žal premisli zarad takih kot je ona. Pa v Fiatu recimo sploh še sedela ni, predvsem pa ne v Fiatu višjega razreda, kot je recimo Croma.

Da ne govorim o tem, da se je TDI, in Comonrail tehnologija vrtela prvič ravno v avtomobilih tega koncerna.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Dragi kalbo, ko bi ti zares vedel kaj si vse polovnjak Frodo  privosci za voziti, bi se s tvojim "visjim" cenovnim razredom, togoto in povsem otrocjo potrebo, da nekaj dokazes, kar skril -oz.  bi si kar sam ta "visji" cenovni razred nekam vtaknil. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?