|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: KATERI AVTO
3.9.2010 21:08:00   
Spiria
Jaz tud prisegam na Fiata, vozim že drugega po vrsti (svojega) in ga ne morem prehvalit. Kilometri se pridni nabirajo, mašina laufa brezhibno, med kakšnimi pogovori glede porabe v krogu kolegov se mi pa tudi sladko smeji, ker imam tak šparovčekuser posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: KATERI AVTO
3.9.2010 21:47:50   
blazka
IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Pol se pa komot ustaviš.

ja, in kaj naj rečem, da iščem ljubitelja Fiata user posted image user posted image


Itak, ga boš takoj najdu, k ga cela ulica pozna kot zagrizenga Fiat fena. user posted image

< Sporočilo je popravil blazka -- 3.9.2010 21:58:44 >

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: KATERI AVTO
4.9.2010 8:40:28   
madela
No,jaz imam enoprostorca,Chrysler Voyager in sem super zadvoljna z njim,razen s prtljažnikom...Če bi morala zlagat not kak voziček,bi kar obupala in raje odstranila en sedež iz avtomobila,tako pridobiš full prostora!(ima pa sedem sedežev),tako,da ni panike če eden manjka,razen če vas je 7 user posted image

(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: KATERI AVTO
4.9.2010 11:14:12   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Men dol visi, tud če se voziš z Mercedesom s klase, Porschejem, al pa clo Ferrarijem, ti ga privoščim, zame so pač to le želje. Ne moreš pa glede na to, kaj voziš potem komentirat v temi, kjer svetujemo kateri avto kupit za 8 tisočakov, s katerim se bo udobno vozilo, poraba bo zmerna in bo prtljažnik dovolj velik. Te potrebe Fiat, Opel, VW, Škoda, pa še kak komot zadovoljijo. Pri avtomobilih višjega "cenovnega" razreda (citirano je zato, ker si čisto napačno to zastopla in te to dejansko oddaljuje od Froda polovnjaka) pa pač to ni pomembno.

S tem postom si v bistvu ti pokazala svojo otročjo potrebo po dokazovanju, da si nekaj več... v bistvu me na eno voznico Audija spominjaš, ki je že dolgo ni blo tu gor...mogoče si pa ti ona.


Kalbo.. nakladas (seres) ko foka.
In ne zali mojo kmecko pamet s taksnimi podtikanji. Bi malo bolj mislil prej preden si pisal.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: KATERI AVTO
4.9.2010 12:21:27   
Spiria
Očitno je tvoja pamet bolj uboga tudi na drugih področjih... rodilnika že ne znaš uporabljat.user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: KATERI AVTO
4.9.2010 12:23:40   
Anonimen
Lepo se častite...

Konji uhajajo izpod pokrova motorja user posted image .


(odgovor članu Spiria)
  Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: KATERI AVTO
4.9.2010 12:29:34   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Spiria

Očitno je tvoja pamet bolj uboga tudi na drugih področjih... rodilnika že ne znaš uporabljat.user posted image


Dokler imam tebe, se ne sekiram. Skupaj smo najmocnejse user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Spiria)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: KATERI AVTO
4.9.2010 12:30:19   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Lepo se častite...

Konji uhajajo izpod pokrova motorja user posted image .




Ce bi bili konji ne bi bil hudic... So pa slovnicarski... konjski bratje user posted image
Ce so pa se zaprisezeni fiatovci..... user posted image

< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 4.9.2010 12:34:15 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: KATERI AVTO
4.9.2010 12:36:29   
Anonimen
Tako pride....o mašino preveč priganjaš user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: KATERI AVTO
4.9.2010 12:56:22   
Spiria
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Lepo se častite...

Konji uhajajo izpod pokrova motorja user posted image .




Ce bi bili konji ne bi bil hudic... So pa slovnicarski... konjski bratje user posted image
Ce so pa se zaprisezeni fiatovci..... user posted image


To pa absolutno user posted image
Vedno in povsod, na podlagi lastnih izkušenj in ne nekih floskul od takih, ki pojma nimajo.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: KATERI AVTO
4.9.2010 13:16:02   
alda
Sama sem mnenja, da vsak prisega na tisti avto s katerim je imel/ ima najmanj dela oz. obiskov pri avtomehaniku.
Mi smo pred Volvotom imeli Forda-Siero karavan..pa je tudi bil Ok...sam pa zdaj ko imamo tega, pa sploh ne razmišljam/o  da bi kaj drugega imeli, ker HB nimamo z njim nobenih večjih problemov, pa kar se tiče elektronike nam na pooblaščenem servisu v Lj/ imena ne smem napisat žal/ vedno poštimajo zastonj.
Je pa res, da so kosi kar dragi, če je treba kaj zamenjat.

Mislim, da je najboljše da greš na par poskusnih voženj  z modeli, ki so ti IN,...se odločiš potem!


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Spiria)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: KATERI AVTO
4.9.2010 14:04:22   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Spiria


Vedno in povsod, na podlagi lastnih izkušenj in ne nekih floskul od takih, ki pojma nimajo.


Torej... izkusnje imajo samo zaprisezeni fiatovci, vsi ostali pa pa same floskule in nobenih osebnih izkusenj.... Logika, ni kaj...  z rodilnikom ali brez user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Spiria)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: KATERI AVTO
4.9.2010 14:08:38   
Spiria
Ne boš verjela, ampak čez Fiata največkrat bentijo taki, ki  si ga nikoli niso niti lastili niti se kaj dosti z njim vozili.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: KATERI AVTO
4.9.2010 14:47:33   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Spiria

Ne boš verjela, ampak čez Fiata največkrat bentijo taki, ki  si ga nikoli niso niti lastili niti se kaj dosti z njim vozili.


Ali pa taksni, ki so imeli fiata, pa se niso mogli kaj dosti z njim vozit, ker je bil vecinoma na servisu. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

P.S. Predsodki in stereotipi o fiatu baje nimajo veze z resnicnostjo. Zato se ograjujem od vseh navedb, ki Fiatu rusijo primat najmanj pokvarljivega avta. Da ne bi nekdo, namesto da kupi super avto, zaradi "taksnih" kot sem "jaz", ostal brez najboljsega avta na svetu.  Fiat rules !!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Spiria)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: KATERI AVTO
4.9.2010 15:05:34   
Anonimen
Sicer pa trg govori sam za sebe. Enaki iskalni parametri (letnik 2005, bencin, do 75.000km), različne cene. Vrednost in kakovost vozila se (skoraj brez izjeme), pokaže na trgu rabljenih vozil, kjer že bežen pogled na tri primere pokaže, da je Fiat daleč najcenejši.

link

Fiat Punto, dobrih 4.000€

link

Renault Clio, ca 5.000€

link

VW Polo, ca 6.000€

< Sporočilo je popravil Shorty RR -- 4.9.2010 18:44:38 >

(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: KATERI AVTO
4.9.2010 15:08:05   
Anonimen
Uf, kam se je raztegnila povezava user posted image .

Sem hotela reči, da trg (skoraj brez izjeme) pokaže vrednost avta na trgu rabljenih vozil in tu je očitno, da je Fiat med cenejšimi.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: KATERI AVTO
4.9.2010 15:13:26   
pelin
Men je čist vseeno kaj vozim, važen da dela...ko se  zadeva pokvari in če me slučajno kje pusti za cesto,  postanejo problemi moževiuser posted image ...
Kot sem rekla,mi je vseeno za znamke avtomobilov...mi je pa čist mimo, če kdo nima kakšnega dobrega argumenta nekomu  za vrniti, se pa spravi na slovnico in podobno...Tipičen dokaz, da si v eni debati pogorel...Vsi, ki pišemo na hitro in pod vtisom, se kdaj zmotimo...tudi vedve "slavistki"

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: KATERI AVTO
4.9.2010 15:16:49   
PeggyBundy
Italijana bi imela kvečjemu v postelji, nikakor pa ne v garaži. Pa še za v postelji se bojim, da bi bolj kot ne govoril

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: KATERI AVTO
4.9.2010 15:38:24   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: PeggyBundy

Italijana bi imela kvečjemu v postelji, nikakor pa ne v garaži. Pa še za v postelji se bojim, da bi bolj kot ne govoril


user posted image user posted image user posted image user posted image crkavam


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu PeggyBundy)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: KATERI AVTO
4.9.2010 16:47:08   
m_o_i
ceprav...z mojo alfico sem bla pa zadovoljnauser posted image  taka mala, modra, nejesca, nepokvarljivauser posted image
in premajhnaaaaaaauser posted image  in je sla prva od hiseuser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: KATERI AVTO
4.9.2010 17:07:44   
Anonimen
M_o_i, potep pa Alfa SW.
Pa še Fiatovci bodo zadovoljni user posted image , ko je blizu...

(odgovor članu m_o_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: KATERI AVTO
4.9.2010 19:17:24   
kalbo
U, polovnjak je Misek, sem spregledal, to pojasni alergijo name.

Ex Misek, tale tema ti ni v ponosuser posted image . V bistvu sereš ti. Pojdi še enkrat prebrat temo, moj nasvet.


Če mi pa citiraš, kje v tej temi sem rekel, da je fiat najboljši avto na svetu, se pa takoj posujem s pepelom.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 4.9.2010 19:19:33 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: KATERI AVTO
4.9.2010 19:24:17   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Pri nas na firmi je komplet vozni park VW al pa Škoda, pa ti lahko povem, da bo tvoj dragi razočaran. Nič manj težav ni z VW kot z vsemi ostalimi. Težav ni blo z Golfom dvojko dizel, ti časi so pa žal minil.


Se dobro, d aimate vozni park VW ali skodo, ker ce bi imeli fiata bi le s tezavo to imenovali - vozni park.. bi bil kar parking user posted image user posted image user posted image

Sicer pa malo tezko primerjas sluzbene avtomobile, ki jih vozi vsako teslo (in vemo kako se vozijo sluzbeni avtomobili) in avto, ki ga vozi eden sam voznik, ki je istocasno tudi lastnik.


Začelo se je s tem

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: KATERI AVTO
4.9.2010 19:25:08   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Zdej mi pa pokaž enga zagrizenga folcvagnovca, ki prizna okvaro svojega avta? Rajši se pregrizne. 


NO, saj ti ne zameri clovek, da menis, da lazejo. Fiatovcu je kar tezko dojeti, da zares ni tezav z avtom... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Pa s tem...

Kdo je zdaj otročji? V bistvu si direkt začela srat brez kakega uporabnega nasveta. Toliko o sranju.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 4.9.2010 19:28:51 >

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: KATERI AVTO
5.9.2010 0:24:27   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Toliko o sranju.


Slika govori vec kot tisoc besed... zato.... zate...

user posted image

user posted image

pa da ne bos hud.... se prednosti fiata...preglednost pa to...

user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?