|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
7.9.2010 11:53:19   
soncnica 3
2violina, vsaka ti čast, super si shujšala. Jaz sem pred 2 in pol leti imela pri 164 cm 86kg in kar ne morem verjeti,da sem si nabrala toliko. Tudi mene je bilo sram pred samo sabo.
Ja, moja druga nosečnost, ki sem se je kot prve neizmerno razveselila, mi ja spet pridelala kilograme. Ne, SAMA SEM SI JIH. Kljub krizi, kis em jo imela to nedeljo, saj sem vam povedala, da sem se najedla čipsauser posted image , sem pa včeraj zvečer uspela zdržati, da se nisem najedla pise ali čokoladnih medenjakov, ki so me gledeli, gledali, gledaliuser posted image user posted image user posted image .
Danes pa sem se vzdržala božanskega krofa, ki mi ga je prinesla tašča za h kofetku, ga bo naš prvošolček pojedel, ko pride iz šole.
No, gledeuser posted image , punce, ve ga kar pijte z mlekom in žličko sladkorja, če vam paše!!! Jaz s tistim (no sugar), nisem nobeni hotla težit. Tudi jaz sem ga v prvi rundi pila tako in to za dušo, pa sem v 6 mesecih dala dol 22kg.  Malo sem vas hotela pohecat s tistim (no sugar)(no sugar)(no sugar)..., je pa res, da ko se navadiš, z lahkoto izpustiš sladkor, jaz sem se letos še mleku. Če pa mi zadiši, ga pa spijem. Past tega je le ta, da si rečeš, bom sam mal mlekca, pa sam en keks, pa sam mal... pa si lahko spet na vmesnih prigrizkih.
Mejte se user posted image user posted image user posted image .

Bomo zmogle, bomo zmogle, bomo zmogle...!!!!!

(no sugar)(no sugar)(no sugar), user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BOMO ZMOGLE, BOMO JA!!!!!

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
7.9.2010 11:56:19   
Felicita
ok, jest bi kakšno idejo za kosilo prosila od tistih z 'manjžri' dieto user posted image dans mam čist na off možgane, učenje in kvazi diploma mi sesata energijo in se mi res niti razmišljat ne da user posted image

sm pa opazila, da mi je ful padla želja po nezdravih zadevah... cuker me niti ne gane več, učer sm se brez nadaljnega odpovedala sladoledu in čokoladi. rekla ne, konc debate. probala sem en njok, ki si jih je tamala skuhala, pa je sicer pasu, ampak bil brez okusa... pač preprosti OH. dejansko se mi zdi da se mi je tut v glavi mal premaknil, s tem da nikol nisem lačna in je hrana dejansko DOBRA.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
7.9.2010 12:51:33   
popl
punce super nam greuser posted image . RES! katerakoli varianta že je, je dobra, ker delamo nekaj za svoje telo in s tem tudi za zdravje. Res sem potrebovala en tak ornk wake up call, ker drugače sem bila že v tistem stadiju, da si se po eni strani že čisto sprijaznil da si tak, po drugi pa ti gre na živce ker ti nič ni več prav, ne počuttiš se seksi, itn.
sej verjetno veste kaj in kako,neuser posted image .
Zdaj pa sem res takoooo vesela, ker nas je tako veliko in se podpiramo in navijamo druga za drugouser posted image .

GO GO GO GO GO.

drugače pa bi si morale omisliti tudi kakšno nagrado ob doseženih X kg minusa ali pa cm-recimo obisk manikure ob -5 kg ali pa kaj podobnega:)

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
7.9.2010 13:14:11   
Aninchy



nick, starost, metoda hujšanja, trenutna teža, ciljna teža v kolikšnem času


user posted image 2violina, 40, ločevalna+tek, kolesarjenje
user posted image al1*, Montignac, 66kg, 60kg v pol leta
user posted image Aninchy, 21, manj-žri+miganje, 70kg, 60kg do NL
user posted image aprilko, 27,  Montignac, 78kg, 68kg
user posted image baby22, manj-žri+več gibanja, -15kg
user posted image Eva19, manj-žri+večerja pred 18h, 84kg, -10kg (zač.)
user posted image Felicita, manj-žri+miganje, 85kg, 70kg
user posted image julija30, Montignac+miganje, 70kg, 55kg
user posted image LanaM, 33, ločevalna+nadaljevalna loč., 104kg, 80kg v pol leta
user posted image nataš, 26, -10kg
user posted image ninasiki, stroga ločevalna+tek+trebušnjaki, 100kg, 70kg
user posted image pelin, ločevalna?, 80kg, 69kg
user posted image Pigy, ločevalna, 27, 65,5kg, 60kg
user posted image poli*, manj-žri+veliko zelenjave, 53kg, 51kg
user posted image popl, 29, 90-dnevna ločevalna, 79kg, 65kg
user posted image RAKICA1, -7kg
user posted image Sandra_26, 28, Montignac+3l vode/dan, 96kg, 85kg
user posted image sončnica 3, 33, ločevalna+gibanje+joga, 78kg, 65 kg v pol leta
user posted image Sunny Morning, 35, manj-žri/ločevalna+aerobika, 73kg, 62kg do NL
user posted image štrumfek, ločevalna+več gibanja, 98kg, 75kg
user posted image TDTP, 29, ločevalna, 65kg, 58-60kg
user posted image tetka5, ločevalna,fly-box+tek, 70kg, 55kg
user posted image thaiss, ločevalna+tek, -10kg
user posted image tinca35, manj-žri+več gibanja, 70kg, 62kg
user posted image UmpaLumpa, 27, manj-žri, 95kg, 80kg
user posted image urshak, 40, Montignak, 96kg, 65kg
user posted image xoxox, 25, ločevalna+miganje, 60kg, 54kg
user posted image živka, 27, lastna dieta+telovadba, 77kg, 65kg







Mnogi ljudje ne uspejo zato, ker se ne zavedajo,
kako zelo blizu uspeha so, ko obupajo.
Thomas Edison


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
7.9.2010 13:19:00   
Aninchy





p = pas, z = zadnjica, s = stegna

1.9.2010:

- al1*
, 66 kg + p: 76 cm, b: 104 cm, s: 60 cm

- Aninchy, 70 kg + p: 99 cm, z: 102 cm, s: 56 cm
- Felicita, 87 kg + p: 96 cm, z: 116 cm, s: 70 cm
- ninasiki, 100 kg + p: 125 cm, z: 123 cm, s: 69 cm
- Pigy, 65,5 kg + p: 89 cm, z: 97 cm, s: 55 cm
- popl, 79 kg + p: 84 cm, z: 105 cm, s: 66 cm
- Sandra_26, 96 kg + p: 108 cm, z: 118 cm, s: 62 cm
- soncnica 3, 78 kg + p: 93 cm, z: 114 cm, s: 71 cm
- Sunny Morning, p: 93 cm, z: 100 cm, s: 59 cm
- TDTP, 65 kg + p: 84 cm, z: 105 cm, s: 55 cm

- urshak, 95 kg + p: 105 cm, z: 125 cm, s: 74 cm
- xoxox, 60 kg + p: 89 cm, z: 100 cm, s(desno): 59 cm _ s(levo): 57 cm
- živka, 77 kg + p: 84 cm, z: 105 cm, s: 60 cm


6.9.2010:

- al1*, 66 kg + p: 76 cm, b: 104 cm, s: 60 cm
- Aninchy, 69 kg + p: 99 cm, z: 99 cm, s: 55 cm
- aprilko, - 0,5 kg
- Felicita, 85,2 kg + p: 95 cm, z: 114 cm, s: 68 cm
- nataš, enaka teža
- ninasiki, 100 kg + p: 125 cm, z: 123 cm, s: 69 cm
- pelin, 79 kg + p: 98 cm, z: 103 cm, s: 58 cm
- Pigy, 67,5 kg
- poli*, -0,2 kg
- popl, 76,6 kg + p: 80 cm, z: 104 cm, s: 65,5 cm
- soncnica 3, 76,5 kg
- Sunny Morning, - 1 kg
- TDTP, 63,20 kg
- urshak, 95 kg + p: 105 cm, z: 125 cm, s: 74 cm
- xoxox, 58 kg + p: 88 cm, z: 97 cm, s: 58 cm




13.9.2010:



20.9.2010:



27.9.2010:




user posted image user posted image user posted image USPELO NAM BO!! user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
7.9.2010 13:21:05   
Aninchy
Evo, sm dala mal barve, da se podatki malo ločijo po osebah.... tiste, ki ste pa dale podatke od samo enega tehtanja, sem pa pustila tisto vijolično, da boste vedele, zakaj je tako.user posted image

Jst sm se pa danes malo pregrešila...user posted image Sem jedla repo in pire, pa je moglo mal osvirkov bit gor user posted image

Lep dan! Upam, da bom dans lahko šla kej ven, ko je tako glupo vremeuser posted image user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
7.9.2010 14:59:41   
soncnica 3
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ZMOREMO!!!

_____________________________

BOMO ZMOGLE, BOMO JA!!!!!

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
7.9.2010 16:58:52   
ninasiki
ojla

evo jst sm dons nardila sama pizzo tko da moj meni je danes biu
Z: 2x nekterine
K:pizzo
V: kos nutele
dejmo bejbe vedno bliži smo in vedno bol vitke in lepe no sej lepe smo že tko to sploooooh ni dvoma ampak vitke bomo pa kmal tko da dejmo


_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
7.9.2010 20:19:28   
pelin
A sem jaz kaj zaštrikala ali je res jutri že sadni user posted image user posted image .... a ni ravnokar bil?user posted image

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
7.9.2010 20:25:49   
soncnica 3
user posted image user posted image user posted image , sadni, ja... 

_____________________________

BOMO ZMOGLE, BOMO JA!!!!!

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
7.9.2010 20:34:18   
pelin
user posted image user posted image pa se mi že kar blede o enem dobro zapečenem zrezku...tale dieta mi je vse postavila na glavo ...prej sploh nisem marala mesa...ah...nič...bolje da jo pobrišem  kar proti spalnici...če ne bom zavila v kuhinjo in začela stikat po hladilnikuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
7.9.2010 21:04:56   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: pelin

user posted image user posted image pa se mi že kar blede o enem dobro zapečenem zrezku...tale dieta mi je vse postavila na glavo ...prej sploh nisem marala mesa...ah...nič...bolje da jo pobrišem  kar proti spalnici...če ne bom zavila v kuhinjo in začela stikat po hladilnikuuser posted image user posted image user posted image user posted image


beljakovin ti manjka... sam ko men zapaše meso, sanjam o debelem, sočnem, govejem - medium pečenem biftku. prvinsko user posted image
jest sm pa dans lačna... in napihnjena. razmišljam kaj sm takega pojedla, pa mi ne pride nič na misel... bi pa skooooooz jedla, tko sm pa pridna in čajčkam user posted image mislm da sm spila tko že liter čaja (no sugar, al kako že) + žnj litrov vode. non stop lulam user posted image
men se pa močno močno gušta pica... taka, fajn obložena z velik sira. mogoče si jo pa ju3 doma prvoščim user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
8.9.2010 8:24:28   
soncnica 3
user posted image Jutro!

dans pa sadje, zelenjava...

jst bom za kosilo kr skledo solate ali pa gobice in papriko, ki jih bom dušila na malo olivnega olja in čebuli...

Uf, če se popolnoma odpovem kruhu, ni panike zdržat, če pa pojem zjutraj samo en kos, ga pa potem zmažem še 2 kosa /pred dieto, prosimuser posted image , zdaj se držim!!!/. No, pri ločevalni je men fantastično prav to, da se po njej počutim odlično, nisem napihnjena, pa še "pravo" lakoto čutim in ne "požrešno" user posted image user posted image user posted image

Meni se tako na videz najprej pozna okoli pasu, nazadnje pa mi gre na bokih dol.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Dejmo, dejmo, dejmo...!!!

Zmoremo!!!


_____________________________

BOMO ZMOGLE, BOMO JA!!!!!

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
8.9.2010 9:20:53   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: Aninchy




nick, starost, metoda hujšanja, trenutna teža, ciljna teža v kolikšnem času


user posted image 2violina, 40, 65,5 ločevalna+tek, kolesarjenje 55 kg
user posted image al1*, Montignac, 66kg, 60kg v pol leta
user posted image Aninchy, 21, manj-žri+miganje, 70kg, 60kg do NL
user posted image aprilko, 27,  Montignac, 78kg, 68kg
user posted image baby22, manj-žri+več gibanja, -15kg
user posted image Eva19, manj-žri+večerja pred 18h, 84kg, -10kg (zač.)
user posted image Felicita, manj-žri+miganje, 85kg, 70kg
user posted image julija30, Montignac+miganje, 70kg, 55kg
user posted image LanaM, 33, ločevalna+nadaljevalna loč., 104kg, 80kg v pol leta
user posted image nataš, 26, -10kg
user posted image ninasiki, stroga ločevalna+tek+trebušnjaki, 100kg, 70kg
user posted image pelin, ločevalna?, 80kg, 69kg
user posted image Pigy, ločevalna, 27, 65,5kg, 60kg
user posted image poli*, manj-žri+veliko zelenjave, 53kg, 51kg
user posted image popl, 29, 90-dnevna ločevalna, 79kg, 65kg
user posted image RAKICA1, -7kg
user posted image Sandra_26, 28, Montignac+3l vode/dan, 96kg, 85kg
user posted image sončnica 3, 33, ločevalna+gibanje+joga, 78kg, 65 kg v pol leta
user posted image Sunny Morning, 35, manj-žri/ločevalna+aerobika, 73kg, 62kg do NL
user posted image štrumfek, ločevalna+več gibanja, 98kg, 75kg
user posted image TDTP, 29, ločevalna, 65kg, 58-60kg
user posted image tetka5, ločevalna,fly-box+tek, 70kg, 55kg
user posted image thaiss, ločevalna+tek, -10kg
user posted image tinca35, manj-žri+več gibanja, 70kg, 62kg
user posted image UmpaLumpa, 27, manj-žri, 95kg, 80kg
user posted image urshak, 40, Montignak, 96kg, 65kg
user posted image xoxox, 25, ločevalna+miganje, 60kg, 54kg
user posted image živka, 27, lastna dieta+telovadba, 77kg, 65kg







Mnogi ljudje ne uspejo zato, ker se ne zavedajo,
kako zelo blizu uspeha so, ko obupajo.
Thomas Edison



malo se dopolnila seznam pri meni. Merila pa sem bom kot sem že povedala le po vsakem vodnem dnevu. Tehtala pa vsak teden

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
8.9.2010 9:30:13   
2violina
user posted image Jutro... Smo na drugem sadnem dnevu. počutim se fenomenalno. Pojedla sem dva jabolka in spila kavico brez vsega. V načrtu imam, da si za kosilo skuham kompot. ostali dobijo zraven še šmorn.

Včerajšnji dan sem totalno zaštrikala. Zvečer sem si privoščila radler, pistacijo in  kokice user posted image  user posted image  . Vendar se ne sekiram. Psihično sem se pripravila, da je danes moj ponovni začetek. Grem dalje strogo po ločevalni. Če mi je šlo prvič mi bo šlo tudi v drugo.

Aninchy - ali me, ki bomo javljale obseg samo 1 x mesečno ne pašemo v drugo tabelo? V glavnem mene si ven spustila tudi s kg in prvotnem obsegu, ki sem si ga izmerila? V glevnem kljub grehu grem z vami še naprej.

pelin - zrezek bo jutri. Danes bo le sadnauser posted image priloga user posted image . Meni v prvo sadni dnevni niso delali nobenih težav. Sem si pa za kosilo pripravila solato,  v mrzlih dneh, ko me je neizmerno zeblo pa kak kuhan kompot brez sladkorja ali pa sem si skuhala cvetačo in  brstični ohrovt in ga kar tako toplega jedla.
Ves čas ločevanja pa sem pila metin čaj. S tem sem pričela tudi danes. Sem si v službo prinesla termovko le tega z malo limone.


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
8.9.2010 9:38:40   
soncnica 3
2violina, pozimi je bilo tudi meni malo težje zdržat ob "hladnem" sadju, meni so tudi kompoti in čežane dobro pasale.

Metin čaj piješ s kakšnim posebnim razlogom ali ti je preprosto všeč? aH TISTE TVOJE KOKICE TI NE BODO NIČ ŠKODLE, KER BOŠ ZDAJ NADALJEVALA...user posted image

Pridne tiste, ki telovadite in tečete. Jaz bom zdaj s tamalim hitro ven smuknila in z vozičkom skušala naredit turo hitre hoje, pa upam, da naju dež ne dobi.

ZMOREMO, ZMOREMO, ZMOREMO!!!


_____________________________

BOMO ZMOGLE, BOMO JA!!!!!

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
8.9.2010 9:53:41   
Felicita
kokice sploh niso kritične oz. so celo menda najbolj zdrave od teh 'prigrizkov' - če se seveda manj/neslane pa brez kakšnih maslenih prelivov user posted image

jest sm si pa dans prvoščla ubijalsko dozo mlečnega zdroba za zajtrk user posted image za kosilo še ne vem, verjetno bom pa do trgovine skočila po sir za žar... večerja pa verjetno spet jogurt. napihnjenost od včeri je minila (sem razmišljala kaj sem spremenila - v četrtek sem zadnjič kefir jedla, potem sem pa z jogurtom zamenjala... mogoče me je to zvilo), edin kar je sem nervozna, ker me ju3 čaka en 'velik' izpit... ponavad med učenjem stalno jem - predvsem čokolado ipd... za dans mam pa naštimane mandlje in nesoljene arašide, upam da bo dovolj.

dejmo punce, uspelo bo user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
8.9.2010 10:12:23   
Pigy
Pri meni dnevi grejo, brez težav, včeraj sadje, danes tudi. Počutim se vsak dan boljše. Mal to vreme mori.

Obseg si bom tudi jaz merila samo 1x na mesec, tehtala se bom pa kot do sedaj vsak ponedeljek.

Berem da se pogovarajte od napihnjenosti, mene napihne grozdje, če pa jem banano me pa tako tišči v želodcu (a najraje jih imam od sadja)
Sem pa se vsaj popravila v telovadbi, s kolebnico pridno skačem. Superge za aerobiko imam nove, še trenerko in prihodnji teden začnem. user posted image

Moj današnji meni:

zajtrk: rigolo
kosilo: sataraš (brez jajc)
večerja: jabolka + čaj

Ko sem omenila določenim da sem spet na dieti, so začeli obračat z očmi, da kaj se grem. Pa bolj im govorim da se nisem zredila, ampak da hočem samo izgubiti še nekaj zaloge, predvsem v stegnih. Tako da bom raje tiho.

Pičim sedaj naprej pošiljat prošnje za službo in mal stanovanja gledat, kr zgleda bo lastnik tole prodaluser posted image .



user posted image



_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
8.9.2010 13:26:19   
2violina
Pigy - stara mačka mal sem te že pogrešala. In kako pridna si kar dva dni na sadju user posted image  user posted image  user posted image . Sama nisem tako pridna sem pa trdno prepričana da od danes naprej bom.
Bravo za kolebnico in seveda za aerobiko tudi.

soncnica 3 - metin čaj pijem ker mi je preprosto všeč. Pijem tudi druge čaje. Najraje sadne vendar brez sladkorja le z malo limone. Sem pa čaj v anoromnih količinh  (razen meto) pričela pit v prvem krogu ločevanja. Razlog - Na vsakem obisku so mi ponujali pijačo (vino, kaj kratkega , kavo ...) sem vse po vrsti zavračala, saj nisem mogla spit na litre kave na dan. Želela sem vodo a ker je bila zima je ta voda prišla v obliki čaja. In  sedaj prihaja spet bolj hladno vreme in vodo bo zamenjal čajček.

Felicita - saj so bile brez vsega z malo soli a zraven je bilo tudi pivo (beri radler) in pistacija. In to pozno zvečer. Sicer pa sem sedaj spet z mislimi 100 % na ločevalju. Trmasta sem kot vol in kar mi je prvič gratalo mi bo tudi v drugo.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
8.9.2010 15:32:14   
ninasiki
ojla evo sadni dan je skoooor za nami tko da smo priden
danes na meniju je blo
Z: 1 hruška pa kava
K: solata
V: še nevem
user posted image
PUNCE TALE GEŠTEL JE PA MOJ CILJ IN VSAKIČ K JO VIDM MI JE TKO HUDA SEJ SO ŠE DRUGE SAM NEVEM NI PRESUHA NI PA DEBELA user posted image


_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
8.9.2010 18:13:07   
Felicita
ah, punce, jest dans travmiram... user posted image od 10ih zjutri sm že za knjigami pa še na pol nism... pa sm tko ene 5x pršla čez, pa vsakič ko berem se mi zdi da berem na novo user posted image

pozitivna stran je, da mi je uspel ne se tolažit s hrano. 3je obroki so ostali, zajtrk je bil zdrob, kosilo polnozrnati špageti z jajčkom in sirom, večerja pa smoothie (banana + jogurt + mleko + arašidovo maslo). ju3 ne bo časa za zajtrk, bo pa kosilo bolj obilno (mogoče ju3 pridem do pice user posted image ) vsekakor mi bo pa odlegl ko bo izpit za mano.

zdej pa naprej... user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
8.9.2010 18:33:46   
TDTP
joj punce, pri meni je spet stara pesem, dopoldan sem mela full laufarije, ko sem prišla domov sem bla sestradana, kot volk (sem si sama kriva ker sem si zaspala in izpustila zajtrk) v glavnem pojedla sem enolončnico z mletim mesom in kislim zeljem ter zelenjavo, ker pa še to ni bilo dovolj in mi je vse preveč dišal borovničev štrudl od tašče, sem še tega zmlela, kar triiiiii koseee! sem jezna kotuser posted image na sama sebe! Samo zato ker me moti 5 kg, se teško držim hujšanja, v nasprotju z tem ko sem imela 15 preveč, sem jih uspešno shujšala 12!

A nič zato, ne dam se!!!! Bo pa dlje trajalo in 5 min telovadbe več zvečer, pa mi bo malce oproščeno, kajne! Drugače ste pa res carice, ko tako berem vaše poste, mi vsak dan vliva več volje!!!
Bodite pridne, še tako naprej in mejte se!!!lp

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
8.9.2010 18:54:05   
popl
TDTP nič ni panike, jutri pejt kar naprej po programu, pač bo malo dlje trajalo kot si že rekla, a vseeno delaš nekaj velikega za svoje zdravje in geštel:)

Tudi mene je že prešinila kakšna ''nespodobna'' misel glede določene hrane, a sem se spomnila na vas in sem se vzdržala, tako da napredujem:)

danes imam sadni dan in veselo mlatim slive in mandlje, pa vmes še kakšna kava. Bomo že zdržali še teh par urc, jutri je pa mesek:)

pa pa

(odgovor članu TDTP)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
8.9.2010 19:36:09   
RAKICA1
Ojla no vidim da ste me dale na seznam no potem pa vse vam sporočim: stara sem 32let, metoda hujšanja je edina manj žriuser posted image user posted image in tako bo tudi kaj dol padlo ter prišla do idealne težeuser posted image user posted image user posted image  no sedaj nevem kdaj se točno tehtate vam pa sporočim takrat koliko bom točno imela upam da bom pridna ter da bom kaj dol spravila do takrat, moj cilj pa je 65kg user posted image user posted image  no začela pa sem z težo 79kg sedaj jih pa imam 73,6kg user posted image

(odgovor članu popl)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
8.9.2010 20:19:23   
al1*
Ubijalski tempo imamo zadnje čase, zato se malo manj javim. Bo že.
Sem kar pridna, vsake toliko kakšen kiks, ampak nič preveč. Upam, da se bo v ponedljek vsaj malo poznalo.
Zdaj grem malo potelovadit pol pa spat, ker sem hin.


_____________________________

lp


(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?