|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  89 90 [91] 92 93   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nedonošenčki 2009
28.9.2010 23:11:05   
K_a_t_j_a



IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Vam nekaj prišepnem user posted image ?

Da bo 2.10.2010 najlepši datum v letošnjem letu, dan ko bomo našo princesko Gajo končno dobili v domačo oskrbo, dan ko bodo ptički peli, dan ko bo sonček sijal, dan ko bo vsem nasmeh na ustih igral.

Kaj naj rečem: enostavno srečna sem!


 

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Super!!!!! Kak sem vesela za vas! Končno boste skupaj vsi štrije!!


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 2251
   RE: Nedonošenčki 2009
28.9.2010 23:41:04   
blanč
Če pa tole ni novica letauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 2252
   RE: Nedonošenčki 2009
29.9.2010 0:34:55   
*miska.mcc*
dan ko bo vsem nasmeh na ustih igral....


OMG!!!! datum je! datum imamo!!!!!!!!! juhuhuhuhuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!

Draga NAŠA Gaja! pometla si z vsemi hudobci! zmagovalka zivljenja si! tudi ce te od zdaj
naprej

vsi premagajo, imaš ti tako veliko pridobljeno prednost, da si zmagovalka ze po defoultu!
da ti

nihce nič ne more!!!!
bravo! pikica mala!!!!


vesela vesela vesela....neskoncno vesela!!!!!


< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 29.9.2010 0:39:05 >


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2253
   RE: Nedonošenčki 2009
29.9.2010 6:25:32   
PERSIDA
Vse lepo celi družinici ,da boste končno skupaj.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 2254
   RE: Nedonošenčki 2009
29.9.2010 8:35:34   
koala
Kakšna novica!!!!!!!!!!!!!!! Novica leta 100%. Kar kurjo kožo sem dobila. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Gaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rubin uživajte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 2255
   RE: Nedonošenčki 2009
29.9.2010 9:04:39   
cita
Bravooooouser posted image user posted image user posted image user posted image Gajauser posted image user posted image user posted image user posted image sedaj se pa prične uživanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...želimo vam veliko cartanja sprehodov na svežem zraku in seveda veliko veliko srečeeee...

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 2256
   RE: Nedonošenčki 2009
29.9.2010 9:18:00   
jasmina in tadej
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Bravo za Gajo!!!!!!!!!!!!!!!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 2257
   RE: Nedonošenčki 2009
29.9.2010 10:34:59   
banga
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Vam nekaj prišepnem user posted image ?

Da bo 2.10.2010 najlepši datum v letošnjem letu, dan ko bomo našo princesko Gajo končno dobili v domačo oskrbo, dan ko bodo ptički peli, dan ko bo sonček sijal, dan ko bo vsem nasmeh na ustih igral.

Kaj naj rečem: enostavno srečna sem!




no, zdaj moram pa mejkap popravituser posted image user posted image  Srečna sem za Gajo, zate, za malo miss in atija, tole je res novica letauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 2258
   RE: Nedonošenčki 2009
29.9.2010 13:04:21   
orka
user posted image user posted image user posted image user posted image  GAJA
Kako lepo srce zaigra ob takih novičkah.

_____________________________

Radi se imejte in se veliko smejte

(odgovor članu banga)
Neposredna povezava do sporočila: 2259
   RE: Nedonošenčki 2009
29.9.2010 16:54:57   
Rubin.
Kar smeji se mi ob vaših postih. Zdaj pa vaše veselje pomnožite z 100, pa veste kako sem šele jaz vesela.

Danes je bil en tak čudovit dan, spet smo vozičkali. Z to spremembo, da je bila Gaja budna. Ojej kako je bilo vse zanimivo. Nebo, tako modro z belimi oblački, kaj je to za eno čudo user posted image , pa sonček jezi očke, o titi sonček user posted image , pa listje ki v vetru plapola, kakšna atrakcija. Potem pa sem opazila majhno stisko pri Gaji, pa ji stisnem roko k lički in jo potolažim, da je mama pri njej, da se ne rabi nič bat, pa sem dobila en veliiiiiik nasmešek. Punce jaz imam tako dober občutek, da je joj. Danes je bila izredno dobre volje, se je skozi smejala, vsemu kar sem ji rekla. Komaj, komaj čakam da bo to del vsakdana.

Pri nas se je tudi oglasila predstavnica urada za komunalo in mi dejala, da je sanacija plazu v načrtu in naj bi se začela izvajati urgentno. Dobra novica, izredna. Ampak je skor prelepo da bi bilo res. Ko bom imela tudi kaj pisnega, pa bom bolj vrjela. Ampak dan je kljub temu čudovit, pa še sonček je zunaj. Jupijajajajajaja.

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 29.9.2010 16:57:20 >

(odgovor članu orka)
Neposredna povezava do sporočila: 2260
   RE: Nedonošenčki 2009
29.9.2010 17:07:30   
Alex01
rubin- user posted image user posted image user posted image jaz sem tako vesela zaradi vsega, da sploh ne najdem pravih beseduser posted image user posted image user posted image user posted image . Naj sonček boža Gajo vsak danuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Lepo lepo se imejte in vsi že nestrpno odštevamo dneve, ko bo Gaja prišla domovuser posted image user posted image user posted image . Bravo punca!

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 2261
   RE: Nedonošenčki 2009
29.9.2010 21:18:38   
valči
Evo,solze sreče mi tečejo po licu,tako sem vesela,sploh,ko sem zadnjki post prebrala,draga Rubin.

Takšne nam vsakdanje reči so vam prelepe in vaši Gaji,kim je prava borka.Vse je dala od sebe,zmogla je,ogromno in zaslužite si skupno,pravo družinsko srečouser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 2262
   RE: Nedonošenčki 2009
30.9.2010 11:45:59   
emaa
Super, bravo Gaja

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 2263
   RE: Nedonošenčki 2009
1.10.2010 8:51:33   
dadaegon
IZVIRNO SPOROČILO: TNB

Kar srce mi je poskočilo.

Bravo, bravo Gaja!!! Sem zelo vesela, to si resnično zaslužite!





SE PODPIŠEM user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TNB)
Neposredna povezava do sporočila: 2264
   RE: Nedonošenčki 2009
1.10.2010 20:02:43   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: dadaegon

IZVIRNO SPOROČILO: TNB

Kar srce mi je poskočilo.

Bravo, bravo Gaja!!! Sem zelo vesela, to si resnično zaslužite!





SE PODPIŠEM user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Pa še moj podpis.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu dadaegon)
Neposredna povezava do sporočila: 2265
   RE: Nedonošenčki 2009
1.10.2010 21:49:50   
zojalu
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Nebo, tako modro z belimi oblački, kaj je to za eno čudo user posted image , pa sonček jezi očke, o titi sonček user posted image , pa listje ki v vetru plapola, kakšna atrakcija. Potem pa sem opazila majhno stisko pri Gaji, pa ji stisnem roko k lički in jo potolažim, da je mama pri njej, da se ne rabi nič bat, pa sem dobila en veliiiiiik nasmešek.



Kako  lepo, Rubin! user posted image  user posted image   Veselim se z vami. Solze sreče tečejo tudi po mojih licih.


Gaja, ti pogumna deklica, naj ti sonček od jutri dalje še bolj nagaja user posted image . Vsak danuser posted image


Sreeeeeeeeeečno vsem!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 2266
   RE: Nedonošenčki 2009
1.10.2010 22:05:10   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: koala

Kakšna novica!!!!!!!!!!!!!!! Novica leta 100%. Kar kurjo kožo sem dobila. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Gaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rubin uživajte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


se podpišem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 2267
   RE: Nedonošenčki 2009
1.10.2010 22:12:05   
Andromeda
Bravo Rubin in Gaja, jutri je samo vaš dan, pa vsaj majčkeno tudi dan vseh nas, ki smo navijale tukaj za vas! user posted image user posted image user posted image Saj kar verjet ne morem da se bo to končno zgodilo! Obilo družinske sreče želim, naj je nič ne ogroža, niti tisti plaz ne (in naj za vraga občina že enkrat sanira tole zadevo!). Vse dobro! user posted image

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 2268
   RE: Nedonošenčki 2009
2.10.2010 0:01:31   
najci
user posted image   Čestitke Gaja in cela družinica! Končno vam bo uspelo biti čisto zares skupaj.
Rubin, spomni me, koliko točno je od Gajinega rojstva?
Naj vam vse uspe skupaj in predvsem ostanite zdravi!
Presrečna sem ob takšnih novičkah user posted image


_____________________________

Naš zakladek se je rodil 4 mesece prezgodaj, zdaj pa nas vsak dan znova razveseljuje s svojimi nasmeški.
http://picasaweb.google.com/nadja.pogacar/Vesna

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 2269
   RE: Nedonošenčki 2009
2.10.2010 9:22:20   
Rubin.
No pa gremo po malo princesko :). Sem presenetljivo mirna, verjetno bo v bolnici drugačna slika :))))

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 2270
   RE: Nedonošenčki 2009
2.10.2010 9:53:24   
Bety11
Rubin....user posted image user posted image user posted image ....Držim pesti, da boš danes še bolj srečna, kot si pričakovala....

Najci....uuuu...Tvoja Vesna je punca in pol....(tvoja prijateljica sem iz foruma Živa...Upanje sem....in tudi jaz imam enega Damjana, ki je 23.9. dopolnil leto.....lepe slikice imaš v albumu.....)

_____________________________

rojen: 4050/56 cm
1.mesec: 6170/58 cm
3.mesec: 8100/64 cm, OG 45
6.mesec: 9200/72 cm
11.mes: 11 kg/76 cm

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 2271
   RE: Nedonošenčki 2009
2.10.2010 11:36:57   
blak
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

No pa gremo po malo princesko :). Sem presenetljivo mirna, verjetno bo v bolnici drugačna slika :))))


Joj, kar streslo me je.

Uživajte na ta dan. Naj vam bo lepo!
user posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 2272
   RE: Nedonošenčki 2009
2.10.2010 11:44:19   
PERSIDA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  V glavnem vso srečo vam želim.

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 2273
   RE: Nedonošenčki 2009
2.10.2010 12:43:04   
gigi1
Rubin mislim na vas user posted image user posted image user posted image . Verjetno ste že na poti domov. Komaj čakam, da napišeš kako je Gaja reagirala, pa mala Miss kako je bila vesela, pa vidva z očijem....user posted image user posted image user posted image user posted image . Kako močno si zaslužite to srečo. Spet imam rosne učke user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 2274
   RE: Nedonošenčki 2009
2.10.2010 16:14:59   
sončnica24
Čestitke še z moje strani, sem resnično vesela, pa še tako lepo se je sonček pokazal danes upam da ste se ga naužili in da se veselo cartate pa da bo doma čim lepše. Rubin uživajte srečko, ki ste si jo zaslužili.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 2275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  89 90 [91] 92 93   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  89 90 [91] 92 93   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?