|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nedonošenčki 2009
23.9.2010 10:06:24   
orka
Rubin-iiiii kako sem vesela za vaju in prav ti in edino ti si imela bit za kaj važna,saj si ta trenutek čakala dovolj dolgo.
So mi pa kar solze privrele na dan ob gledanju prisp. na Svet-u.A sem se morala vprašati kje pobiraš toliko moči???ker če tega ne doživiš si ne moreš niti predstavljati in v tvojem primeru se ti mi vsi lahko samo klanjamo in ti čestitamo.Kar pa se tiče vsebine prisp. pa NE,nisem bila zadovoljna z odgovori pristojnih,kakor vidimo,bodo zdaj vsi krivili en drugega za odgovornost....user posted image  kako me take reči ujezijo...Tebi draga Rubin in tvojim domačim želim čimprejšnjo sanacijo plazu in hiše,saj prihaja Gaja
Veliko user posted image  pošiljamo še naprej za Gajo in user posted image user posted image za vse vas

_____________________________

Radi se imejte in se veliko smejte

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 2226
   RE: Nedonošenčki 2009
23.9.2010 11:06:48   
zvesta
Govorila z Rubin. Sedaj gre na Občino z novinarji, čeprav obeti bojda niso dobri. :(

Drugače bi vam pa rada namignila še na eno reč, ki se bo ta vikend odvijala za Rubin:

http://www.facebook.com/note.php?note_id=143460395697004&id=120741754624190&ref=mf

Lepo vabljene, pa povabite k sodelovanju še vaše prijatelje!

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu orka)
Neposredna povezava do sporočila: 2227
   RE: Nedonošenčki 2009
23.9.2010 11:24:23   
PERSIDA
Rubin en velik user posted image za obe borki tako Gajo kot mami.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  to so solze sreče za vaju.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 2228
   RE: Nedonošenčki 2009
23.9.2010 11:25:28   
PERSIDA
Vse pesti ,da vsaj enemu na občini premaknete rituser posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 2229
   RE: Nedonošenčki 2009
23.9.2010 11:28:51   
banga
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Juhej, juhej. Sprehod uspel v nulo. Mama tako ponosno vozičkala okoli bolnice, da si jo težko spregledal user posted image .



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo Gaja, samo tako naprej user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Rubin držim pesti, da bo današnji obisk na občini obrodil sadove in da se bo končno začelo delati na sanaciji hiše.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 2230
   RE: Nedonošenčki 2009
23.9.2010 11:34:40   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

punce...

danes ob 18h bo na Svet na Kanalu A prispevek o naši Rubin. ... bo tudi javljanje v živo in upamo da v studiu tudi pristojni minister

GLEJTE!

a lahko vidim kje posnetek. Sem bila v službi user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 2231
   RE: Nedonošenčki 2009
23.9.2010 11:35:57   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

punce...

danes ob 18h bo na Svet na Kanalu A prispevek o naši Rubin. ... bo tudi javljanje v živo in upamo da v studiu tudi pristojni minister

GLEJTE!

a lahko vidim kje posnetek. Sem bila v službi user posted image



http://poptv.si/multimedia/svet-22-09-2010.html ob 8.minute naprej

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2232
   RE: Nedonošenčki 2009
23.9.2010 11:39:03   
tasa_m
Draga moja zvesta HVALA TI ! Ma, kaj bi mi brez tebe user posted image  user posted image  user posted image user posted image


Moja draga Rubin. sem se kar razjokala, ko sem prebrala tvoj post kako si ponosno vozičkala!! In prav je tako, saj si lahko najbolj ponosna mamica ta čas!! Vaša (naša) borka se je končno odločila, da gre domov user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 2233
   RE: Nedonošenčki 2009
23.9.2010 11:56:29   
aprilčica07
Rubin: vaju kr vidim, kako sta obe uživali na vajinem prvem sprehoduuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   naj bo od zdaj naprej takih sprehodov čim večuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2234
   RE: Nedonošenčki 2009
23.9.2010 12:16:52   
ly117
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Draga moja zvesta HVALA TI ! Ma, kaj bi mi brez tebe user posted image  user posted image  user posted image user posted image


Moja draga Rubin. sem se kar razjokala, ko sem prebrala tvoj post kako si ponosno vozičkala!! In prav je tako, saj si lahko najbolj ponosna mamica ta čas!! Vaša (naša) borka se je končno odločila, da gre domov user posted image user posted image user posted image



Podpis.


_____________________________

Življenje je kratko, delaj, kot da je prvi dan in živi, kot da je zadnji.

"Življenje je lepo, drobni prekrški ga sem in tja naredijo še lepšega..."

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2235
   RE: Nedonošenčki 2009
23.9.2010 16:21:10   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Draga moja zvesta HVALA TI ! Ma, kaj bi mi brez tebe user posted image  user posted image  user posted image user posted image


Moja draga Rubin. sem se kar razjokala, ko sem prebrala tvoj post kako si ponosno vozičkala!! In prav je tako, saj si lahko najbolj ponosna mamica ta čas!! Vaša (naša) borka se je končno odločila, da gre domov user posted image user posted image user posted image



podpis!!! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2236
   RE: Nedonošenčki 2009
23.9.2010 18:10:14   
orka
user posted image user posted image user posted image  Rubin,sedaj vidimo,da imaja Gaja borbenost po tebi,saj verjetno vsi vemo kako težko se je boriti z našo državo-vlado-uradniki-...itd. Tebi je uspelo iz Kanglerjevih ust priboriti obljubo,ki upam da bo držala in moja opažanja pri njem-je redkokdaj prelomil kar je rekel vsaj v etru....močno upam da boste jutri našli rešitev za vas in predvsem za Gajo,da boste končno res lahko skupaj zaživeli.
z optimizmom naprej in vse lepo ti želimo.

_____________________________

Radi se imejte in se veliko smejte

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 2237
   RE: Nedonošenčki 2009
23.9.2010 22:06:05   
K_a_t_j_a



IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Rubin. je sprehod uspel? Vse tako kot mora bit??
 


Juhej, juhej. Sprehod uspel v nulo. Mama tako ponosno vozičkala okoli bolnice, da si jo težko spregledal user posted image .

Gaja je sicer sprehod prespala, ampak sem jaz zato uživala za obe. Občutek fantastičen. Se mi je zdelo, kot da naju je nekdo izpustil na svobodo. Svež zrak, Gaje prav nič ni zmotil pri spanju user posted image , lička sem nastavila sončku, da jih je nežno pobožal, prvič v življenju. Fantastičen dan. Mi je dal energije za še pa još. Malce sem edino pogrešala malo miss in atija, ampak vem, da bomo drug teden že skupaj na sprehodu. user posted image  - nebeško.

Sicer pa je Gaja fajn, danes se mi je spet smejala, je taka dobrodušna, sodeluje, skratka 1A. Imam dober občutek, da se je sedaj pa zatrdno odločila, da je pravi čas, da okusi še slasti doma, ljubeče družine, ki jo že nestrpno pričakuje.

Hvala vam da ste z mano.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Bravo Gaja!!! Kak sem vesela za vaju!!


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 2238
   RE: Nedonošenčki 2009
23.9.2010 22:08:12   
K_a_t_j_a
dadaegon user posted image user posted image user posted image

Gašperju pa vse najboljše tja gor med anglečke.




_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu dadaegon)
Neposredna povezava do sporočila: 2239
   RE: Nedonošenčki 2009
26.9.2010 20:50:16   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Draga moja zvesta HVALA TI ! Ma, kaj bi mi brez tebe user posted image  user posted image  user posted image user posted image


Moja draga Rubin. sem se kar razjokala, ko sem prebrala tvoj post kako si ponosno vozičkala!! In prav je tako, saj si lahko najbolj ponosna mamica ta čas!! Vaša (naša) borka se je končno odločila, da gre domov user posted image user posted image user posted image



podpis!!! user posted image user posted image user posted image


pa še en podpisuser posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 2240
   RE: Nedonošenčki 2009
28.9.2010 21:28:04   
Rubin.
Vam nekaj prišepnem user posted image ?

Da bo 2.10.2010 najlepši datum v letošnjem letu, dan ko bomo našo princesko Gajo končno dobili v domačo oskrbo, dan ko bodo ptički peli, dan ko bo sonček sijal, dan ko bo vsem nasmeh na ustih igral.

Kaj naj rečem: enostavno srečna sem!


(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 2241
   RE: Nedonošenčki 2009
28.9.2010 21:29:42   
nokes
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Vam nekaj prišepnem user posted image ?

Da bo 2.10.2010 najlepši datum v letošnjem letu, dan ko bomo našo princesko Gajo končno dobili v domačo oskrbo, dan ko bodo ptički peli, dan ko bo sonček sijal, dan ko bo vsem nasmeh na ustih igral.

Kaj naj rečem: enostavno srečna sem!



seveda, ker si to ti in tvoji vsi zaslužite!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nokes

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 2242
   RE: Nedonošenčki 2009
28.9.2010 21:30:15   
Najaa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 2243
   RE: Nedonošenčki 2009
28.9.2010 21:54:54   
Noseckica



IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Vam nekaj prišepnem user posted image ?

Da bo 2.10.2010 najlepši datum v letošnjem letu, dan ko bomo našo princesko Gajo končno dobili v domačo oskrbo, dan ko bodo ptički peli, dan ko bo sonček sijal, dan ko bo vsem nasmeh na ustih igral.

Kaj naj rečem: enostavno srečna sem!


 

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 2244
   RE: Nedonošenčki 2009
28.9.2010 21:58:40   
thaiss
bravo Gaja!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Rubin sem zelo vesela za vas, vse najlepše!!!!!

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 2245
   RE: Nedonošenčki 2009
28.9.2010 22:06:10   
daisy24
kako lepa novicauser posted image user posted image   sem zelo veselauser posted image user posted image

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 2246
   RE: Nedonošenčki 2009
28.9.2010 22:08:36   
Adelina
Tudi jaz sem vesela ob tako lepi novički.user posted image
user posted image user posted image user posted image Bravo Gajauser posted image user posted image user posted image pa še naprej razveseljuj mamico, očka, sestrico ter vse nas.user posted image

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 2247
   RE: Nedonošenčki 2009
28.9.2010 22:12:30   
Alex01
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image SREČNOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 2248
   RE: Nedonošenčki 2009
28.9.2010 22:16:34   
Janeja
Juhuuu, bravo Gaja. Zdaj boš šele spoznala, kaj je pravo življenje - 24 ur na dan v ljubečem domu, ob mamici, atiju in sestrici, ki te obožujejo, sprehodi po sončku,... Vem, da bodo vse tvoje težave kmalu le še oddaljen spomin.

Rubin, naj bodo od zdaj naprej vsi vaši dnevi obsijani s soncem in obdani s srečo. user posted image  

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 2249
   RE: Nedonošenčki 2009
28.9.2010 22:58:52   
TNB
Kar srce mi je poskočilo.

Bravo, bravo Gaja!!! Sem zelo vesela, to si resnično zaslužite!


(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 2250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?