|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  87 88 [89] 90 91   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nedonošenčki 2009
20.9.2010 22:49:12   
Rubin.
Punce moje hvala za besede tolažbe. Sej vem, samo včasih pridejo takšni trenutki, ko je zunaj in znotraj vse črno. Ampak danes je bil pri nas čudovit sonček, pa je stanje na vseh frontah bolj sončno.

Gaja je imela  v soboto 8 napadov, v nedeljo pa 2. Zato so ji zvišali dozo fenobarbitona, sedaj pa bošček zgleda čist sedirano user posted image . Že hranjenje je zanjo ful napor, celo med fth je zaspala. Ampak napadov pa ni imela user posted image . Če bo kombinacija delovala, ji bodo odmerke zniževali. Upajmo, upajmo na najboljše!

Ali je Gaja imela napade ob povišani telesni temperaturi? Kakšen pritisk je imela v času napadov? Večkrat napade sproža povišana telesna temperatura, nizek krvni pritisk, bolečine...


Temperture ni imela, pritisk pa ne vem kakšen je bil. Gigi ti napadi zgledajo takole: npr. Gaja leži v postelji na boku, naenkrat dvigne rokico in nogico, se zastrmi, ji pade saturacija, pomodri in ostane v krču nekje 15-20 sekund. Pogled na njo je strašen. Še dobro da je na kisiku, da ji ga lahko zvišam. Če pa pride le-ta do možgan pa ne vem. Pravijo, da ob vsakem pomanjkanju kisika odmre ena celica v možganih. Po napadu je tako izmučena, da zaspi za nekje 15 minut. Včeraj je po zadnjem napadu spala 3 ure.
Link sem si pa shranila. Hvala Gigi1 za tvoj trud.

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 20.9.2010 22:50:38 >

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 2201
   RE: Nedonošenčki 2009
21.9.2010 8:48:42   
gigi1
Rubin HB da ste bolje user posted image  user posted image  user posted image

Glede E ti bom pa napisala kar na mail. Mislim na vas nenehno user posted image user posted image user posted image in Gaji pošiljam nešteto user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 2202
   RE: Nedonošenčki 2009
21.9.2010 10:27:36   
DEJANMB
Rubin- sem vesela za Gajo da se stanje že izbolšuje in res umap sa se ji bo to umirili in bo borka mala lahko šla čimprej domov. naš Anej  je pa sedaj čisto zdrav so mu inhalacije pomagale ko je bil prejčni teden v bolnici. upam da bo Gaja čimprej doma in se bo lahko cartala tudi z sestrico. držimo pesti za Gajo. Anej pa ji pošilja en veliki koš poljubčkov in veliko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 2203
   RE: Nedonošenčki 2009
21.9.2010 19:11:52   
banga
tudi jaz navijam, da se napadi ne bodo več ponavljali in mali borki pošiljam kup user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu DEJANMB)
Neposredna povezava do sporočila: 2204
   RE: Nedonošenčki 2009
21.9.2010 20:00:56   
Rubin.
Pikapolonce zaenkrat letijo v pravo smer user posted image user posted image user posted image . Napadi se do sedaj niso ponovili. Gaja je že od nedelje popoldan čist druga, kot da se vrača "stara" Gaja user posted image . Še vedno je zelo pospana, hitro utrujena, ampak ko je budna se mi pa smeji, posluša ko se z njo pogovarjam, sodeljuje. Upam, da je epi epizoda  mimo in da gremo z polno paro naprej.

Gaja ima že dva zobka, ki ju je dobila v dveh dneh. Ampak seveda, ker je ona nekaj posebnega, sta ji najprej zrasla zgornja dva user posted image . Končno imamo čisto sedmico (v kg seveda). In če bo jutri vse tako kot mora biti greva z Gajo PRVIČ na sprehod. Joj, komaj čakam, sem že čist na trnih, da greva prvič po 15 mesecih na zrak user posted image .  Držite pesti.

Hvala vsem user posted image .

(odgovor članu banga)
Neposredna povezava do sporočila: 2205
   RE: Nedonošenčki 2009
21.9.2010 20:10:09   
dadaegon
Pozdravljeni

Natanko pred eno leto se je rodil angelček GAŠPER...natančneje 19:25 uri.....tako, da bi na današnji dan upihnil prvo svečko.....neizmerno sem vesela, da sem ga lahko spoznala in se veliko naučila od njega.....vendar pa je bolečina neizprosna ko ga ni med nami.....JOKAM.......

Havla sestri URŠKI, da je na EINT nesla njegovo sliko s posvetilom, ki sedaj visi med ostalimi.

Čestitke Gaji za tinimini rojstni dan......želim ji neskončno zdravja, sreče in čim več nasmeškov....

Jaz Rubin popolnoma razumem, glede tega da se obtožuje...vse, ki smo na karšen koli način doživele bolečino verjamem, da veste......boli in ne znaš si drugače pomagati, črne misli kar rojijo in bolečina je neizprosna. Vem, da to ni dobro za našo dušo vendar si tisti trenutek ne moremo pomagat. Tako pač je moramo to izkusit in brez tega ne gre - usoda, ki jo ne moramo vedno prikrojiti, tako kod  bi mi hoteli....žal nimamo izbire. Z pozitivno energijo in mislimi lahko premagamo ovire.....

Z sončkom okoli nas in pozitivni misli si bomo naredili čudovit dan

Kapo dol pred vami RR-ovke....brez vas bi bilo bistveno težje. In to kar ste naredili za RUBIN in njeno družino.....ni besed, ki bi lahko opisali vašo srce......

ZAKON STE.....TO NI DVOMA

Bodite v cvetju....rada vas imam

(odgovor članu banga)
Neposredna povezava do sporočila: 2206
   RE: Nedonošenčki 2009
21.9.2010 20:14:47   
dadaegon
ČESTITKE GAJA.....ZELO SEM VESELA ZA POZITIVNA DEJANJA IN TE LEPE POZITIVNE BESEDE OD TVOJE MAMICE....POLEŠALA SI MI PREOSTANEK DNEVA.....POŠILAJM TI NESKONČNO CMOOOKOV...CCCMMMOOKK

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dadaegon)
Neposredna povezava do sporočila: 2207
   RE: Nedonošenčki 2009
21.9.2010 20:17:31   
banga
Rubin, jokam od veselja nad tvojo prečudovito novico, držim pesti in navijam, da vama bo jutri uspelo iti na sprehod, Gaji pa pošiljam dodatni miljon user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dadaegon)
Neposredna povezava do sporočila: 2208
   RE: Nedonošenčki 2009
21.9.2010 21:18:47   
valči
dadaegon,prosile so se mi oči ob misli na vašega angelčka Gašperja.Bil je en tak močen fant,ki se je neizmerno boril,a žal mu ni borba uspela.

Sedaj na oblačku trosi nam dol lepe misli in pozitivo.Seveda največ tega dobijo tist,ki tio najbolj rabijo.Sedaj naša Gaja,ki rabi dobre misli in veliko user posted image

Rubin.,vsak dan mislim na vas,Gaji pošiljam miljonuser posted image user posted image user posted image ,tebi pa velikuser posted image ,aja objemček dam tudi dadaegon,ki je danes ob obletnici otožna.

Upam,da danes z Gajo doživita en lep jesenski sprehod.Več kot zaslužita si ga!!!user posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu banga)
Neposredna povezava do sporočila: 2209
   RE: Nedonošenčki 2009
21.9.2010 21:40:10   
Najaa
dadaegon user posted image

Rubin, lepa novica, solzne oči imam in želim vama čudovit dan za prvi sprehod. Joooj, lepoooo se mejta na svežem zraku! user posted image

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 2210
   RE: Nedonošenčki 2009
22.9.2010 7:05:39   
blanč
Rubin, en lep sončen dan z obilo veselja in novih stvari za Gajouser posted image Naj stvari gredo samo še na bolje...

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2211
   RE: Nedonošenčki 2009
22.9.2010 8:58:58   
Saralina
 Močno jo stisni k sebi, oddaj objem ki vama pošiljamo VSE OD TUKAJ!

OBILO ZDRAVJA IN VSEGA lepšega!!!!


(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2212
   RE: Nedonošenčki 2009
22.9.2010 9:08:13   
blak
dadaegonuser posted image

Gaja, uživaj na sončkuuser posted image

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 2213
   RE: Nedonošenčki 2009
22.9.2010 10:02:06   
PapuaNG
uf dadegon....še vedno se velikokrat spomnim na malega borca in še vedno se mi orosijo oči...a tako kot si rekla-življenje teče dalje in ne smemo se zadrževati v preteklosti, da ne zamudimo sedanjosti...user posted image user posted image user posted image

rubin, upam,da je gaja danes ok in da bo šla res na sončka,...dan naj bi bil lep, tako da je ravno pravšnji za prvi sprehod...user posted image

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 2214
   RE: Nedonošenčki 2009
22.9.2010 10:39:13   
gigi1
Gaja user posted image  user posted image  user posted image  naša borka. Uživaj danes na sprehodu z mamico user posted image

Dadaegon user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 2215
   RE: Nedonošenčki 2009
22.9.2010 12:25:56   
koala
dedaegon čudovito si napisala. Objemčki zate, Gašperju pa vse naj nja tja med oblake.

Rubin danes je naravnost čudovit dan za sprehod Gaja uživaj v sončnih žarkih. Zate pa vem da boš danes najbolj ponosna in srečna vozičkarica, zaslužiš si.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 2216
   RE: Nedonošenčki 2009
22.9.2010 14:36:20   
tasa_m
Dadaegon, velik user posted image user posted image Angelčku Gašperju pa vse najboljše za 1. svečko.

Rubin. je sprehod uspel? Vse tako kot mora bit?? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 2217
   RE: Nedonošenčki 2009
22.9.2010 16:09:52   
zvesta
punce...

danes ob 18h bo na Svet na Kanalu A prispevek o naši Rubin. ... bo tudi javljanje v živo in upamo da v studiu tudi pristojni minister

GLEJTE!


_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 2218
   RE: Nedonošenčki 2009
22.9.2010 18:27:08   
barbchen
Dadaegon, močan in topel objem zate!!! Angelčku Gašperju pa poljubček gor med zvezdice - upam, da je z našimi angelčki lepo praznoval. Upam, da je bil včerajšnji dan prizanesljiv do tebe. Mene to kmalu čaka, 3.11. bo namreč Sara praznovala 1. leto, vendar žal zgoraj med oblaki, vem pa, da v najboljši možni družbi, v družbi svojih prijateljev angelčkov. Razumem tvojo bolečino in upam, da približno shajaš - drži se!!!

Rubin, tudi na vas nenehno mislim in vam pošiljam kup pika pok. Upam, da je bil današnji sprehod vse kar ste pričakovali. Kar tako naprej, da bo Gaja čimprej doma! Pa držim pesti tudi, da se vam uredijo zadeve okrog vašega domeka.


_____________________________

Carpe Diem!

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 2219
   RE: Nedonošenčki 2009
22.9.2010 21:44:52   
Rubin.
Rubin. je sprehod uspel? Vse tako kot mora bit??



Juhej, juhej. Sprehod uspel v nulo. Mama tako ponosno vozičkala okoli bolnice, da si jo težko spregledal user posted image .

Gaja je sicer sprehod prespala, ampak sem jaz zato uživala za obe. Občutek fantastičen. Se mi je zdelo, kot da naju je nekdo izpustil na svobodo. Svež zrak, Gaje prav nič ni zmotil pri spanju user posted image , lička sem nastavila sončku, da jih je nežno pobožal, prvič v življenju. Fantastičen dan. Mi je dal energije za še pa još. Malce sem edino pogrešala malo miss in atija, ampak vem, da bomo drug teden že skupaj na sprehodu. user posted image  - nebeško.

Sicer pa je Gaja fajn, danes se mi je spet smejala, je taka dobrodušna, sodeluje, skratka 1A. Imam dober občutek, da se je sedaj pa zatrdno odločila, da je pravi čas, da okusi še slasti doma, ljubeče družine, ki jo že nestrpno pričakuje.

Hvala vam da ste z mano.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2220
   RE: Nedonošenčki 2009
22.9.2010 22:11:42   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.


Juhej, juhej. Sprehod uspel v nulo. Mama tako ponosno vozičkala okoli bolnice, da si jo težko spregledal user posted image .

Gaja je sicer sprehod prespala, ampak sem jaz zato uživala za obe. Občutek fantastičen. Se mi je zdelo, kot da naju je nekdo izpustil na svobodo. Svež zrak, Gaje prav nič ni zmotil pri spanju user posted image , lička sem nastavila sončku, da jih je nežno pobožal, prvič v življenju. Fantastičen dan. Mi je dal energije za še pa još. Malce sem edino pogrešala malo miss in atija, ampak vem, da bomo drug teden že skupaj na sprehodu. user posted image  - nebeško.

Sicer pa je Gaja fajn, danes se mi je spet smejala, je taka dobrodušna, sodeluje, skratka 1A. Imam dober občutek, da se je sedaj pa zatrdno odločila, da je pravi čas, da okusi še slasti doma, ljubeče družine, ki jo že nestrpno pričakuje.

Hvala vam da ste z mano.


Superuser posted image user posted image user posted image Res sem vesela za vas!!!!! Sem kr sozne oči dobila...le tako naprej Gaja, pa hitro domov k mamici , atiju in sestriciuser posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 2221
   RE: Nedonošenčki 2009
23.9.2010 0:06:21   
blak
Bravo Gaja! Tako se dela! Mala uživačka...dremala na sončkuuser posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 2222
   RE: Nedonošenčki 2009
23.9.2010 0:55:51   
*miska.mcc*
user posted image
joj, tako vsakdanja stvar, pa toooooooliko pomeni. za zamislit se je, kaj imamo polozeno na dlani!
gaja, samo tako naprej! sploh si ne predstavljas kaj lepega te še čaka.

bravo! sploh ne vem kaj naj napisem.....ampak tako sem vesela za vas vse.
brez besed sem. resuser posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 2223
   RE: Nedonošenčki 2009
23.9.2010 8:18:03   
koala
Jejjjjjjjjj Rubin, sem tako vesela za vaju, sem vedela da bo tako kot mora biti.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 2224
   RE: Nedonošenčki 2009
23.9.2010 8:50:18   
matcar
IZVIRNO SPOROČILO: koala

Jejjjjjjjjj Rubin, sem tako vesela za vaju, sem vedela da bo tako kot mora biti.
Podpis!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 2225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  87 88 [89] 90 91   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  87 88 [89] 90 91   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Plavanje
CatJa

Kdaj so vaši otroci začeli plavat brez rokavčkov/obroča?

Pri 4-ih letih (51%)

Pri 5-ih letih (22%)

Pri 6-ih letih (14%)

Kasneje (13%)


Število vseh glasov: 145

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!