|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 11:12:45   
petrušk_
IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

KOLUMBO SPOROČA, DA JE BOLJE, BI LAHK ŠLA ŽE DOMOU, PA BO VSEENO SKORISTILA GOSTOLJUBJE IN HOTELSKO PONUDBO PORODNIŠNICE DO JU3user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


juhuhuhuhu...bravisimo...in prav je tako :)


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 11:44:50   
baki
danuser posted image .mere pri letu in pol......teža-12,600g.....višina-83,5cm.

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 11:48:27   
baki
PLESEN-je ne spraviš ven.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!....KOSILO-zelenjavni golaž z malo svinskega mesa+kipjeni knedeljniuser posted image user posted image user posted image user posted image  ....se mi kr sline cedijo.kolumbo sam da si vredu.pol ko prideš iz bolnice pa kako slikico prlimaj

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 12:59:17   
sjmm
sva bla mau zuni

zdej sva pa enga Frančka gledala, pa mau zravn stolpke postavlala in jabolko in babano poglodala

joj, punce..odkar je kolumbo rodila sm jz čist raznežena...kr ne morm verjet d so tile naši februarčki že tok veliki d se lahk kr pogovarjamo že z njimi...joj, kok gre hitr cajt...jz si želim d bi bilo prvo leto na 3 leta raztegnjeno...ma, ne vem kva mi je dons... a je kaka luna al kaj

grem mojga srčka spat nest....mu že mau roletke skup vleče

pol bom pa mau jokala...k bomo krompirjev golaž jedli, pa eno hrenovko not..vegi, seveda, pa še mau pirine zakuhe...d bo kej zaleglo...pol pa štacuna...Saška pa bo en puding za povrh skuhala, sicer imamo pa še mafinse  od včeraj...morm pa spet en kotel kompota skuhat...zadne cajte so čist nori na kompot...domača jabolka in slive....no, še dobr d ga hočjo sploh jest...Miha ima par sošolcev k sploh ne vejo kva je kompot...moderni cajti...ni kejuser posted image

ajde...bodite v cvetju...dons neki bluzim...se tipkamo kasnejuser posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 13:16:03   
Urša08
Jaz sem imela pa prijeten obisk Birdy in njenega moža user posted image user posted image user posted image user posted image Ful je blo luštno. Birdy hvala ti za obisk in cunce user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 13:18:08   
Urša08
Grem eno rundo cunj iz sušilca zložit, potem bo pa počas treba že po mojedva sončka. Se oglasim malce kasnejeuser posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 13:27:04   
Čebel@
jaz danes full lenarim-sem čist brez energijeuser posted image ........zjutraj sem šla v ZD-sem nesla potrdilo za bolniško,da ga pošljejo na komisijo.....potem sem šla še preostanek stiroporja položit,da bo možek lahko položil stiropor za talno gretje,konec tedna pa pride vodovodar,drug teden pa upam,da tlakaruser posted image .....jutri mora Hana v vrtec nesti kostanj,ker ga bojo kuhali in pekli-v Mercatorju je 8€/kguser posted image .....hB ni deževalo dopoldan,tko da sta šla tast in tašča ga lahko iskat v gozd in sta ga prinesla 2 koširiuser posted image user posted image user posted image .....jutri popoldan imamo v vrtcu spoznavni izlet in gremo v Alburetum-upam da ne bo kaj padalo z nebauser posted image

to je na hitro od mene-grem še malo pospravit,pol pa po škratkauser posted image

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 13:50:13   
Čebel@
bašem se z mandarinouser posted image user posted image user posted image mmmmmmmmmmmmmmuser posted image user posted image user posted image pri Hani sem jih ogromnoooooo pojedla,zdej jih pa spetuser posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 14:11:59   
simonakr



IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

bašem se z mandarinouser posted image user posted image user posted image mmmmmmmmmmmmmmuser posted image user posted image user posted image pri Hani sem jih ogromnoooooo pojedla,zdej jih pa spetuser posted image user posted image user posted image

user posted image


Ja a bo še ena punca? user posted image user posted image  user posted image user posted image


_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 15:24:35   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: simonakr

Ja a bo še ena punca? user posted image user posted image  user posted image user posted image

bomo videli marcauser posted image

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 15:46:32   
Čebel@
zatišjeuser posted image user posted image

sem zgleda na dobre mandarine narajmala-je Hana 2 pojedla-pa ona bi jih še,pa ne upam dat zarad rdeče riteuser posted image user posted image user posted image ......zdele pleše ringaraja s svojim medvedkomuser posted image user posted image user posted image user posted image

pridem še pol kej okroguser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 16:53:14   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

rabim info kako sprevit plesen iz blaga? poskusla sem s kisom pa ni šlo tak da karkoli kakršna koli ideja bo dobrodošla.

lep dan


Čer so bele cunje kar u varekino namoč za kake 2-3 ure... 100 % bo šlo vse ven. PREVERJENO....user posted image user posted image user posted image   Mi jo imamo tudi v stanovanju na enem zunanjem robu in sem 1x z varekino našpricala in vse skupaj potem obrisala s cunjo in jo ni več, tudi pojavila se ni!!!


_____________________________

So what....

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 16:55:10   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

rabim info kako sprevit plesen iz blaga? poskusla sem s kisom pa ni šlo tak da karkoli kakršna koli ideja bo dobrodošla.

lep dan


Čer so bele cunje kar u varekino namoč za kake 2-3 ure... 100 % bo šlo vse ven. PREVERJENO....user posted image user posted image user posted image   Mi jo imamo tudi v stanovanju na enem zunanjem robu in sem 1x z varekino našpricala in vse skupaj potem obrisala s cunjo in jo ni več, tudi pojavila se ni!!!

moder voziček

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 16:55:37   
Onasiss
Kolumbo... fajn se poštimaj!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 17:56:05   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

rabim info kako sprevit plesen iz blaga? poskusla sem s kisom pa ni šlo tak da karkoli kakršna koli ideja bo dobrodošla.

lep dan


Čer so bele cunje kar u varekino namoč za kake 2-3 ure... 100 % bo šlo vse ven. PREVERJENO....user posted image user posted image user posted image   Mi jo imamo tudi v stanovanju na enem zunanjem robu in sem 1x z varekino našpricala in vse skupaj potem obrisala s cunjo in jo ni več, tudi pojavila se ni!!!

moder voziček
Če je voziček moder potem pa samo tam kjer je plesen pošpricaš z varekino in pobarvaš z barvo za tekstil ali pa kaj podobnega...


_____________________________

So what....

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 19:41:34   
Čebel@
čer

Hana v postelji-je rabila eno dozo crklanja pred spanjem(je malo težje zaspalauser posted image )......glihkar sem gledala vremensko napoved-v ponedeljek naj bi bilo zjutraj le 2Cuser posted image brrrrrruser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 20:08:49   
Urša08
čer

Mojedva sončka sta v pidžamicah in sta ravnokar pogledala uhca, sedaj pa zobke umit, pravljica in spat. Men bo pa tud pasalo, da bom šla v miru pod tuš in na kavčka.

čebela ojej a že kr dve stopinjiuser posted image

Jaz mam pa jutri pregled in laboratorij user posted image . Saj kr ne morem verjet, da sem že v 34 tednu, mi gre res brzinsko tale nosečnostuser posted image . Nš šibam pravljico prebratuser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 20:10:56   
Ajvy
čer....

Stanje....šibko še vedno....nos me peče...ta je tut prva....no, vse je enkrat prvič....dan sem prepočivala...pa še bom zdejle....me tolk glava boli..noro..........

Onasiss...ste že dobili novega  člana?


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 20:15:06   
petrušk_
helouuu....mi gremo počasi v mižule......mlekec popit, zj pa na crkljanje v tavelko postlo....kdaj bo pojstla sam za naju z očijemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ah ah...sj bo minilo...enkrat će...če prej ne v srednji šuser posted image user posted image user posted image user posted image oli

uživajte punce pa se beremo jutri

nočkooooooooooooooooo


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 20:33:46   
Katjusa
onassis gre za temno rjav/bež voziček... no sej stvar je takšna da od zunaj ni ravno vidna ta plesen je pa na strešici po notranji strani k je tako ful tanko blago, sem mal preveč ribala pa sem ga kr poškodovala..... če ne bo drugače ga bom za (ko bo seveda) novega člana prešila s kakim podobnim materialom pa bo k novo..... sem že gledala se bo dalo naredit za zdej pa ga itak ne rabimo več veliko bo pa upam, da še vredu.....

čebela mandarine njamsi......:) kje si kupla, da so sladke?

petrušk tamalo kr v svojo posteljco  mal bo krizice 3 dni pol bo pa tavelika samo vajina.... sosedov fant je star 4,5 pa še kr na sredini spi in mama more vedno z njim it in če se ponoči zbudi pa ni mame je kuj uzbuna..... tko da.... sem srečna da smo postavli meje ob rojstvu..... sej ne rečem če vam tako paše pač imate tako vsak po svoje sej ni nič narobe sam jst vem da nebi mogla in da si nebi spočila..... da me ne bo zdej katera kregala nič slabega ne msilim, veliko je staršev, ki imajo otročka polek sebe in veliko je takih, ki ga nimajo to je čist stvar vsake posamezne družine....

ajvy ufff poznam pekoč nos groza..... naj hitro mineuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sjmm men se tok lušta vaših dobrotuser posted image user posted image user posted image user posted image ful bi kej spekla vendar sem do nadaljnega brez pečice, ker je pomanjkanje denarja jo bom imela verjetno šele novembra al pa decembra no upam, da do božičauser posted image user posted image

drugače pa smo danes bili celo popoldne zunaj in smo ful prehodli tukaj okoli je blo prav luštnouser posted image user posted image mi je flori reku da mu je blo ful všeč inda bi ju3 spet šel.... seveda sta cukrčka skakala po lužah smo rpišli domov čist mokri in tudi mi jemo jabolčni kompot ga vsak dan kuham in je super....

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 21:03:16   
birdy
Helov punce, mi smo mel tehnine težave z netom tako da se nisem mogla nič javit...
Urša, tud men je bilo zelo lepo danes. Pa všeč mi je k si tud mojmu všeč (mislm kot oseba, kot videz pa ne vemuser posted image ) tko da upam da boš/boste res prišli tud vi kdaj k nam. Sva pa mela eno dilemo ko sva šla nazaj... A je tam ko sva midva do tebe prišla možnost it tud v obratni smeri? Moj prav da ni bilo odcepa, jst pravim da je bil in da je spregledal... Pa sva mela mal debateuser posted image
Drugfač pa mene šok počasi mal zapušča. Grem naprej, tko kot je rekla Tanci, v vsakem primeru bo treba rodit, tko al drugače.
Katjuša, jst bi tud rekla da mal namoči v varekino in dej prat. Kadar mam res hude fleke ki ne grejo ven (in so cote drugač samo še za v smeti- v primeru da fleka ne spravim ven) dam kr v varekino. Zankrat so barve obstale vedno, ampak namakam samo ene deset minut, splaknem in po hitrem postopku v stroj. Se pa varekina tud drugače uporablja za plesen, če maš na steni pravijo da moraš premazat s tem pa da se ne vrača.
Kolumbo, sam da je ok, pa nej bo še kr mal v all inclusive hotelu, mora počivat in doma to verjetno ne bo...
Tamale mam pa čist vremensek, dons sta pa že fejst tečke ker ne moreta nič ven, ma res ju matra, nimata kam z energijo pol pa neumnosti počneta.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 21:14:17   
Katjusa
birdy po domače povedano nimam jajc da bi namočla v varekinouser posted image user posted image user posted image če sličajno izgubim barvo nima kej narest...

sem vesela, da te zapušča šok, bolje da uživaš nosečnost sporodom se boš ukvarjala v porodni in me bomo vse stiskale pesti in dihale s tabo tak da bo mal lažjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mene tud stiska k sumim, da se lahko nekaj dogaja spodaj čeprav malo verjetno ampak je in upam da user posted image kmalu pride ker zdle res nebi bil pravi čas.... morem prej roke pozdravit pa če bi še službo dobla zdej imam super edinstveno priložnost da pridem v eno super podjetje in ..... uff sej mislim da sam zamuja ker je tale selitev in to precej stresna zadeva...

drugače se pa strinjam s tabo mi če ne gremo ven men glava poči že okol 6 zvečer.... tak , da če je le možno se napokamo ven če drugega ne jima obujem škornje palarine in gremo pred blok (imamo fajn luže) in mal skečeta po vodi pridemo not čist prerojeniuser posted image user posted image user posted image user posted image in seveda gnili do kostiuser posted image user posted image user posted image ampak se hitro preoblečemo....

grem za mojmu v kopalnico, lepo se imejte se tipkamo jutri zvečer k je men zmanjkako megabitov na telefonu...... sej drug teden dobimo internet.....

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
6.10.2010 21:42:33   
sjmm
čer!

KONČNO MAM MAU CAJTA ZASE IN SVOJ RRuser posted image user posted image user posted image

popoldan...šoping, po karto za Saško, naloge, kitara, nafilat hladilnik, za večerjo solatka z jogurtovim prelivom, pol še tuširanje in dons je Maj rabil 40 minut d je zspal...pa je že tooook zehal ob 20h d sm mislila d bo kr dol padu...jok brate..odpade...mami ti me kr uspavajuser posted image

v glavnem sem končno zasedla svoj položaj pa en fajn čajček mi družbo dela...tko d grem uživat....pa lepo nočko vsem!!!!!


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
7.10.2010 6:41:05   
Čebel@
jutro

user posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
7.10.2010 6:46:07   
Čebel@
nočka lepo prespanauser posted image user posted image user posted image ........zdele si grem en brcafe naredit,pol pa itak že akcija za vrtecuser posted image user posted image user posted image

katjuša......v Mercatorju sem jih vzela(1€/kg)-jih moram it danes spet kupit,ker je le pe 1 ostalauser posted image

urša.....dobro opravi na pregleduuser posted image user posted image user posted image ......ej a veš da gre meni tudi ta nosečnost nenormalno hitro-sploh jo ne dojemamuser posted image .....danes sem že v 17t stopilauser posted image

ajvy.......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

to sem si zapomnilauser posted image


pridne bodite in se še tipkamo tekom dopoldnevauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Top poletno varstvo za otroke 2024
Napočil je čas, ko je treba poiskati in rezervirati termine za poletne počitnice. Mi smo vam pripravili izbor TOP idej z...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?