|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
7.10.2010 6:53:20   
Čebel@
sem vedla,da sem hotla še nekaj pokomentiratuser posted image ......katjuša......naš user posted image  je tudi rahlo podrl plane(sem hotla prej službo zamenjat in še malo faxa naredit),ampak vsaka stvar je za nekaj dobra in sem vesela da je user posted image  podrl plane,ker ga komaj čakamuser posted image ....bomo pa vse te plane izvajali po poroduuser posted image user posted image user posted image  .......ti privoščim službo(itak),ampak ti privoščim še eno malo user posted image user posted image user posted image user posted image ......kokerkoli se bo pa izšlo,bom pa vesela zateuser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Čebel@ -- 7.10.2010 6:54:29 >

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
7.10.2010 6:55:08   
tanci29
morning

želim vam en prekrasen dan..

mi imamo danes cepljenje..jest pa brez dopustauser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
7.10.2010 6:57:56   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

morning

želim vam en prekrasen dan..

mi imamo danes cepljenje..jest pa brez dopustauser posted image
u tanci si pa zgodnauser posted image ......a greš med službo na sistematskega?

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
7.10.2010 7:00:50   
Urša08
jutro

čebela hvala za kavico user posted image

tanci dobro opravita na cepljenju. A kake frej ure ne moreš koristit al pa tvoj?

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
7.10.2010 7:02:08   
Čebel@
urša.......jutro......kdaj pa imaš pregled?

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
7.10.2010 7:02:30   
Urša08
čebela lepo si napisala Katjuši user posted image user posted image user posted image user posted image

Katjuša tudi jaz ti želim, da zrihtaš roke, magični plusek za katerega verjamem da bo prišel v pravem trenutku ter službicouser posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
7.10.2010 7:03:14   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

urša.......jutro......kdaj pa imaš pregled?


Pregled imam šele 13.15, pa eno uro prej morm še v laboratorij. Upam, da gre moj z mano in greva vmes na eno kavico. user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
7.10.2010 7:03:49   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

urša.......jutro......kdaj pa imaš pregled?


Pregled imam šele 13.15, pa eno uro prej morm še v laboratorij. Upam, da gre moj z mano in greva vmes na eno kavico. user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
7.10.2010 7:05:21   
Čebel@
včeraj sva z možem že delala plane,kako bomo sobo zrihtal,da bosta ona spala notr......sem rekla da šele po novem letu stopiva v akcijo,ker se itak ne mudiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
7.10.2010 7:06:02   
Urša08
Moja nočka bla tko tko, me nenormalno kolki bolijo. Sploh ne vem če je to normalno. Drugače me je pa po virozi spet prehlad ujel - kašljam , smrkam,... mah jaz ne vem kaj nej še naredim. Ma en mesec se mi že vlečejo tile prehladi, viroze tko da sem že čist obupana. Morm dons vprašat ginekologinjo s čim naj si pomagam. Sem pa vesela da sta tamaledva ok (no občasno kak nosek pušča) in trkam da tako ostane.

Sedaj si grem pa jaz tud eno kavico narestuser posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
7.10.2010 7:06:56   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

včeraj sva z možem že delala plane,kako bomo sobo zrihtal,da bosta ona spala notr......sem rekla da šele po novem letu stopiva v akcijo,ker se itak ne mudiuser posted image user posted image user posted image


čebela a ne bo dojenček na začetku pri vama spal?

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
7.10.2010 7:10:15   
petrušk_
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

onassis gre za temno rjav/bež voziček... no sej stvar je takšna da od zunaj ni ravno vidna ta plesen je pa na strešici po notranji strani k je tako ful tanko blago, sem mal preveč ribala pa sem ga kr poškodovala..... če ne bo drugače ga bom za (ko bo seveda) novega člana prešila s kakim podobnim materialom pa bo k novo..... sem že gledala se bo dalo naredit za zdej pa ga itak ne rabimo več veliko bo pa upam, da še vredu.....

čebela mandarine njamsi......:) kje si kupla, da so sladke?

petrušk tamalo kr v svojo posteljco  mal bo krizice 3 dni pol bo pa tavelika samo vajina.... sosedov fant je star 4,5 pa še kr na sredini spi in mama more vedno z njim it in če se ponoči zbudi pa ni mame je kuj uzbuna..... tko da.... sem srečna da smo postavli meje ob rojstvu..... sej ne rečem če vam tako paše pač imate tako vsak po svoje sej ni nič narobe sam jst vem da nebi mogla in da si nebi spočila..... da me ne bo zdej katera kregala nič slabega ne msilim, veliko je staršev, ki imajo otročka polek sebe in veliko je takih, ki ga nimajo to je čist stvar vsake posamezne družine....

ajvy ufff poznam pekoč nos groza..... naj hitro mineuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sjmm men se tok lušta vaših dobrotuser posted image user posted image user posted image user posted image ful bi kej spekla vendar sem do nadaljnega brez pečice, ker je pomanjkanje denarja jo bom imela verjetno šele novembra al pa decembra no upam, da do božičauser posted image user posted image

drugače pa smo danes bili celo popoldne zunaj in smo ful prehodli tukaj okoli je blo prav luštnouser posted image user posted image mi je flori reku da mu je blo ful všeč inda bi ju3 spet šel.... seveda sta cukrčka skakala po lužah smo rpišli domov čist mokri in tudi mi jemo jabolčni kompot ga vsak dan kuham in je super....



ojej katjuša...iz tvojih ust v božja ušesa....ne bo šlo veš...je spala v svoji sobi od 10 mesca pa do enga mesca nazaj...pol se je pa nečesa ustrašla in ni variante da jo nazaj v sobico spravva....ima prav groza na očeh....nimam srca jo tam pustit jokat, ker jo je res strah.....sm jo takrat pri 10 mescih pustila 2 dni jokcat, pa je bil čist drugi jok kot sedaj....upam, da se ti to ne zgodi.....ampak res ni luštno...tko da bomo mogl kr tko še mal zdržat...
...no pa sj včeri sva dobro polovično rešitev najdla, sva zagradila eno stranico, da ne more dol past, tko da je zj leva stran postle njena, midva z očijem sva pa končn spet lahko v objemu zaspala na desni strani pojstleuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
7.10.2010 7:10:18   
petrušk_
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

sem vedla,da sem hotla še nekaj pokomentiratuser posted image ......katjuša......naš user posted image  je tudi rahlo podrl plane(sem hotla prej službo zamenjat in še malo faxa naredit),ampak vsaka stvar je za nekaj dobra in sem vesela da je user posted image  podrl plane,ker ga komaj čakamuser posted image ....bomo pa vse te plane izvajali po poroduuser posted image user posted image user posted image  .......ti privoščim službo(itak),ampak ti privoščim še eno malo user posted image user posted image user posted image user posted image ......kokerkoli se bo pa izšlo,bom pa vesela zateuser posted image user posted image user posted image


ej čebelca...lažje boš pol službo menjala in pomoje tud lažje dobila, k bojo vidl da maš že 2 otročka in ne bo glih za pričakovat kmalu še engauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
7.10.2010 7:10:21   
petrušk_
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

urša.......jutro......kdaj pa imaš pregled?


Pregled imam šele 13.15, pa eno uro prej morm še v laboratorij. Upam, da gre moj z mano in greva vmes na eno kavico. user posted image

dobr zrihtej----tauser posted image



_____________________________

petrušk_

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
7.10.2010 7:10:53   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

včeraj sva z možem že delala plane,kako bomo sobo zrihtal,da bosta ona spala notr......sem rekla da šele po novem letu stopiva v akcijo,ker se itak ne mudiuser posted image user posted image user posted image


čebela a ne bo dojenček na začetku pri vama spal?

bo ja,pol pa  h Hani v sobico

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
7.10.2010 7:12:04   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Moja nočka bla tko tko, me nenormalno kolki bolijo. Sploh ne vem če je to normalno. Drugače me je pa po virozi spet prehlad ujel - kašljam , smrkam,... mah jaz ne vem kaj nej še naredim. Ma en mesec se mi že vlečejo tile prehladi, viroze tko da sem že čist obupana. Morm dons vprašat ginekologinjo s čim naj si pomagam. Sem pa vesela da sta tamaledva ok (no občasno kak nosek pušča) in trkam da tako ostane.

Sedaj si grem pa jaz tud eno kavico narestuser posted image

baje je normalno tole s kolki,ker vse leze narazen.....upam,da se čimprej pocajtašuser posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
7.10.2010 7:12:08   
petrušk_
jutro....

naša nočka kr ok...sam kašlja pa še zmeri...no je pa mal bolš.....
glavn da sva mela z očijem pol pojstle zaseuser posted image user posted image user posted image user posted image

me je pa še straj jutrišnje nuhalneuser posted image user posted image user posted image user posted image

kako ste ostale spale?


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
7.10.2010 7:13:09   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

sem vedla,da sem hotla še nekaj pokomentiratuser posted image ......katjuša......naš user posted image  je tudi rahlo podrl plane(sem hotla prej službo zamenjat in še malo faxa naredit),ampak vsaka stvar je za nekaj dobra in sem vesela da je user posted image  podrl plane,ker ga komaj čakamuser posted image ....bomo pa vse te plane izvajali po poroduuser posted image user posted image user posted image  .......ti privoščim službo(itak),ampak ti privoščim še eno malo user posted image user posted image user posted image user posted image ......kokerkoli se bo pa izšlo,bom pa vesela zateuser posted image user posted image user posted image


ej čebelca...lažje boš pol službo menjala in pomoje tud lažje dobila, k bojo vidl da maš že 2 otročka in ne bo glih za pričakovat kmalu še engauser posted image user posted image user posted image user posted image

res jeuser posted image

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
7.10.2010 7:13:47   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Moja nočka bla tko tko, me nenormalno kolki bolijo. Sploh ne vem če je to normalno. Drugače me je pa po virozi spet prehlad ujel - kašljam , smrkam,... mah jaz ne vem kaj nej še naredim. Ma en mesec se mi že vlečejo tile prehladi, viroze tko da sem že čist obupana. Morm dons vprašat ginekologinjo s čim naj si pomagam. Sem pa vesela da sta tamaledva ok (no občasno kak nosek pušča) in trkam da tako ostane.

Sedaj si grem pa jaz tud eno kavico narestuser posted image

baje je normalno tole s kolki,ker vse leze narazen.....upam,da se čimprej pocajtašuser posted image


čebela upam, da preveč ne zleze glede na to da je to tretje dete user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
7.10.2010 7:14:24   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

jutro....

naša nočka kr ok...sam kašlja pa še zmeri...no je pa mal bolš.....
glavn da sva mela z očijem pol pojstle zaseuser posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image ZA STISKANJEuser posted image user posted image user posted image

me je pa še straj jutrišnje nuhalneuser posted image user posted image user posted image user posted image
ZAKAJ???user posted image user posted image user posted image

kako ste ostale spale?
3X wcuser posted image .....DRUGAĆE PA SUPERuser posted image


(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
7.10.2010 7:15:05   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Moja nočka bla tko tko, me nenormalno kolki bolijo. Sploh ne vem če je to normalno. Drugače me je pa po virozi spet prehlad ujel - kašljam , smrkam,... mah jaz ne vem kaj nej še naredim. Ma en mesec se mi že vlečejo tile prehladi, viroze tko da sem že čist obupana. Morm dons vprašat ginekologinjo s čim naj si pomagam. Sem pa vesela da sta tamaledva ok (no občasno kak nosek pušča) in trkam da tako ostane.

Sedaj si grem pa jaz tud eno kavico narestuser posted image

baje je normalno tole s kolki,ker vse leze narazen.....upam,da se čimprej pocajtašuser posted image


čebela upam, da preveč ne zleze glede na to da je to tretje dete user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image .....samo če češ rodit,mora it malo narazenuser posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
7.10.2010 7:16:39   
Urša08
Petrušk, ko se bo Eva pozdravila in navadila vrtca boste spet normalno spali. No občasno bo tud mal kampirala pri vamauser posted image user posted image user posted image Boš vidla da se bo poštimalouser posted image . Zakaj te je strah nuhalne? Ej a veš da boš vidla svojo miceno pikico - user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
7.10.2010 7:27:07   
petrušk_
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

jutro....

naša nočka kr ok...sam kašlja pa še zmeri...no je pa mal bolš.....
glavn da sva mela z očijem pol pojstle zaseuser posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image ZA STISKANJEuser posted image user posted image user posted image

me je pa še straj jutrišnje nuhalneuser posted image user posted image user posted image user posted image
ZAKAJ???user posted image user posted image user posted image

kako ste ostale spale?
3X wcuser posted image .....DRUGAĆE PA SUPERuser posted image




ja tko, takih večjih, pomembnejših pregledov me je vedno strah če je vse ok...sploh glede na začetne težavice pri tem user posted image


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
7.10.2010 7:28:56   
petrušk_
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Petrušk, ko se bo Eva pozdravila in navadila vrtca boste spet normalno spali. No občasno bo tud mal kampirala pri vamauser posted image user posted image user posted image Boš vidla da se bo poštimalouser posted image . Zakaj te je strah nuhalne? Ej a veš da boš vidla svojo miceno pikico - user posted image user posted image user posted image user posted image


ja sj vem, da je to vse povezano z vrtcem in pa s temi boleznimi, zato je niti ne forsiram dat nazaj spat...bo že...mal naj se še navadi na vse skupaj in ornk pozdravi....
nuhalna...sj sm že napisala čebeli....vedno me je strah teh večjih pregledov.....sj veš problemi na začetku user posted image
itak pa se tud veselim, da bova vidla našega user posted image user posted image


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: malčki palčki februarčic 09/IV.del
7.10.2010 7:39:02   
Urša08
Birdy mislim da se bomo še pred porodom vidli, sej smo blizu domauser posted image . Glede poti je pa tako, da maš tri možne poti iz vasi. Ne vem pa katero misliš. Lahko greš od mene levo proti cerkvi - tam je pa vseeno al greš desno al levo ker povsod vn prideš, ta tretja je pa od mene desno. Joj upam, da sem napisala tko da razumeš.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?