|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bela magija i Hođa
8.10.2010 15:20:24   
M1987
Zdravo, prijatelj ima težavo v zakonu in bi rad pomoč poiskal tudi v beli magiji in Hođi. Slišala sem za Hođo iz NM, ki bere iz Korana in je menda dober, pomaga ti. Zanima me če ima kdo kakšne izkušnje in telefonsko številko? 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bela magija i Hođa
8.10.2010 18:12:41   
alda
user posted image  marička, a res kdo verjame v to?

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bela magija i Hođa
8.10.2010 19:38:48   
enkratna
alda, ko si obupan, in sprobaš vse "zemeljske" in razumske metode, se včasih zatečeš tudi k "vudu međik". Nenazadnje v tem dejansko dobijo odgovore vsi, ki imajo "moč vere".

M1987, jaz sem bila 2x pri omenjenem Hodži v Novem Mestu. Na podlagi tvojih podatkov (v tem primeru podatkov obeh partnerjev) in želje/problema ti naredi amulet (stroga pravila glede nošenja oz. bližine amulteta), pove okoli 5 dejstev iz tvojega preteklega življenja (te so pri meni držale v nulo, kar me je skoraj malo prestrašilo, ker niso bile običajne vedeževalske floskule), plačaš pa toliko, kolikor sam želiš dati. Vsaj tako je bilo pred leti.

Njegovega kontakta nimam več, ker sem tega človeka zavestno izbrisala iz svojega spomina - žal ne morem govoriti o podrobnosti, ker so zame boleč spomin (gospod je hudo zlorabil svoje poslanstvo ali pa jaz ne poznam vseh barbarskih "zdravilskih metod"??).

Kakorkoli, obiski niso prinesli nobene koristi (jaz sem bila 2x, brat 1x - in naj bi že en amulet odpravil težavo) - razen mojega vidnega presenečenja nad poznavanjem nekaterih dogodkov iz moje preteklosti.


< Sporočilo je popravil enkratna -- 8.10.2010 19:40:19 >

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bela magija i Hođa
8.10.2010 21:28:14   
branka81
Sigurno se dajo rešit težave tudi na kakšen drugačen način,ne verjamem v te čire čare...pa upam,da najde rešitev

(odgovor članu enkratna)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bela magija i Hođa
10.10.2010 20:52:36   
Taddy78
No meni je recimo danny (Dannyjeve zvezde) kar nekaj let nazaj točno napovedal, kdaj bom zanosila.

Sem pa bila 1x pri eni vedeževalki, ki je mutila jaja in kar obračala besede, ko je videla, da se je kaj zmotila...no in mi je rekla,da bom marca (pri njej sem bila menda novembra) spoznala novega moškega...kaj je bilo v resnici...marca sem zvedela, da sem noseča user posted image user posted image user posted image
Tako da v kartah še mogoče je kaj resnice, samo brati jih eni ne znajo. user posted image

(odgovor članu branka81)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bela magija i Hođa
10.10.2010 22:24:02   
jana banana
IZVIRNO SPOROČILO: M1987

Zdravo, prijatelj ima težavo v zakonu in bi rad pomoč poiskal tudi v beli magiji in Hođi. Slišala sem za Hođo iz NM, ki bere iz Korana in je menda dober, pomaga ti. Zanima me če ima kdo kakšne izkušnje in telefonsko številko? 


Tvoj prijatelj naj za težave v zakonu raje poišče pomoč sam pri sebi, pri svoji partnerki al pa svetovalki, ker hođa in bela magija nima veze s tem (vrjel al pa ne).
To kar ti hođa bere iz korana je tvoja preteklost, in včasih namigne za prihodnost - če to on želi, ampak težave ne odpravlja.
Edino kar ti na koncu naredi je zapis, ki naj bi te "čuval" pred slabim oziroma črno magijo in zato ljudje predvsem hodijo k njemu - ker so prepričani, da je na njih vržena črna magija - če je pa on eden izmed njih, pa najde tel v telefonskem imeniku.

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bela magija i Hođa
20.10.2010 11:34:56   
samanosečka
Oh nekateri ljudje še kako močno verjamejo v zadeve.......
Bivša od mojega partnerja je prepričana, da sem jaz naredila magijo njenemu bivšemu, da jo je zapustil in odšel k meni. Pa sem sama prepričana in tudi sam on mi je zagotovil, da je ni zapustil zaradi mene, da bi jo zapust tako ali drugače.

No ona je čist poblesavila in hodila od enega do drugega, izganjala magije in kaj vem kaj še vse........

V nadaljevanje zgodbe se ne bom spuščala.... prišlo je tako daleč, da se tudi sama že sprašujem, ali je možno da je kaj zakuhala.... ne vem. Do sedaj nisem preveč verjela v te zadeve....

(odgovor članu jana banana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bela magija i Hođa
27.10.2010 14:05:44   
Spontan
IZVIRNO SPOROČILO: M1987

Zdravo, prijatelj ima težavo v zakonu in bi rad pomoč poiskal tudi v beli magiji in Hođi. Slišala sem za Hođo iz NM, ki bere iz Korana in je menda dober, pomaga ti. Zanima me če ima kdo kakšne izkušnje in telefonsko številko? 


Zadeve delujejo, ampak priporočam, da ne delaš tegam ker boš obžaloval.

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bela magija i Hođa
27.10.2010 15:55:35   
Biba Buba
IZVIRNO SPOROČILO: enkratna

M1987, jaz sem bila 2x pri omenjenem Hodži v Novem Mestu. Na podlagi tvojih podatkov (v tem primeru podatkov obeh partnerjev) in želje/problema ti naredi amulet (stroga pravila glede nošenja oz. bližine amulteta), pove okoli 5 dejstev iz tvojega preteklega življenja (te so pri meni držale v nulo, kar me je skoraj malo prestrašilo, ker niso bile običajne vedeževalske floskule), plačaš pa toliko, kolikor sam želiš dati. Vsaj tako je bilo pred leti.

Njegovega kontakta nimam več, ker sem tega človeka zavestno izbrisala iz svojega spomina - žal ne morem govoriti o podrobnosti, ker so zame boleč spomin (gospod je hudo zlorabil svoje poslanstvo ali pa jaz ne poznam vseh barbarskih "zdravilskih metod"??).


Sem slisala, da skoraj vsakemu kar podobno rece. In, da je baraba nad barabami. Jaz nikioli nebi sla k njemu. Je pa sla moja ex.sosolka, in je rekla da jo je na*izdil, ker naj bi jo moz tepel in pijanceval, ona pa to trpi. Njen moz je za vzgled drugim moskim-zares! Sla pa je k njemu, ker ni mogla zanosit. In ji je rekel, da ji bo neki naredu, da bo lahko, joj... pa, da bo zanosila, ampak le ce ji on pomaga!!!! KAj se!
Tega seveda ni sprejela, ker ji je bilo vse jasno po tistih besedah. Ampak on ji je kar naprej trdil, da naj se mu ispove, da naj jo ne bo strah-ji bo pomagal user posted image .

Kasne bele magije pa te hodze, dajte no. Pravi hodza o tem nebi hotel slisati besedice.


user posted image

< Sporočilo je popravil Biba Buba -- 27.10.2010 15:59:08 >

(odgovor članu enkratna)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bela magija i Hođa
27.10.2010 16:01:09   
Biba Buba
IZVIRNO SPOROČILO: Spontan

IZVIRNO SPOROČILO: M1987

Zdravo, prijatelj ima težavo v zakonu in bi rad pomoč poiskal tudi v beli magiji in Hođi. Slišala sem za Hođo iz NM, ki bere iz Korana in je menda dober, pomaga ti. Zanima me če ima kdo kakšne izkušnje in telefonsko številko? 


Zadeve delujejo, ampak priporočam, da ne delaš tegam ker boš obžaloval.
A res? JAz pa ne verjamem v to! Pa cetudi bi bilo res-nic na silo!!!!

(odgovor članu Spontan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bela magija i Hođa
27.10.2010 20:10:31   
Spontan
IZVIRNO SPOROČILO: Biba Buba

A res?



Res.

(odgovor članu Biba Buba)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Bela magija i Hođa
28.10.2013 22:01:33   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: crnobelocrno
naplača 150 eur ampak dela dokler ne konča tvoj problem. lp



hudiča, pa kak se Vlada tega ni spomnila. Bom jim poslala ta e-mail in naših težav bo konec za borih 150eur. Jupijej!

(odgovor članu crnobelocrno)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Bela magija i Hođa
28.10.2013 22:08:01   
crnobelocrno
očigledno da nisi imao problema sa crno magijo. pa ti se nije familija raspadala zaradi tega , i nisi trazio pomoci pa sada se zajebavas sa neko ko ima problema.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Bela magija i Hođa
28.10.2013 22:33:13   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Biba Buba
Kasne bele magije pa te hodze, dajte no. Pravi hodza o tem nebi hotel slisati besedice.


točno to. pravi hodža (muslimanski duhovnik) NE dela z magijo in NE daje talismanov. če to dela, je sihirbaz/šaribaz ali šaman/čarovnik. to pa nima veze z islamom in koranom.
poglej ta link - govori o tem modelu iz NM:
http://resnica-haq.com/novice/obavestila/399-hodza-muslimanski-duhovnik-sihirbaz-vrac.html

(odgovor članu Biba Buba)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?