|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pire krompir
8.10.2010 21:51:30   
deveta
DeHa: oljčno oljeuser posted image prav si povedala

(odgovor članu DeHa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Pire krompir
8.10.2010 21:54:06   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

v vsem se strinjam razen v tem
botrca, govorim za v mojem primeru. Meni Lija ne je zdaj že lep čas mlečnih izdelkov pa je ne silim, prav tako so mi v vrtcu rekli da je ne silijo, ker se ji bo še vse bolj zasralo.
Sem poskusla prvič z jogurtom -noče, sem poskusla drugič z pudingom -noče, noče rižolina, vanililina, čokolina, palačink, ničesar kje je v živilu prisotno mleko. IN kaj naj zdaj? Jo naj silim, da mora, ker pač v knjigah piše da mora spit toliko in toliko ml mleka pri njeni starosti?

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Pire krompir
8.10.2010 21:55:33   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: DeHa

A kaj ko ni boljšega od ocvrtega krompirčka, pa četudi na svinjski masti user posted image
user posted image user posted image
in kaj zdaj, jaz sem moji 18-mesečnici že dala krompirček pečen na svinjsi masti. A bo kaj narobe? user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ups, pa taka mama.

Drugale pa se stinjam z povedanim DeHa user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

no, vsaj danes imam eno fajn komedijo na sporedu, pa ne na tv, ampak na RRuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Pire krompir
8.10.2010 21:56:38   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: botrca

v vsem se strinjam razen v tem
botrca, govorim za v mojem primeru. Meni Lija ne je zdaj že lep čas mlečnih izdelkov pa je ne silim, prav tako so mi v vrtcu rekli da je ne silijo, ker se ji bo še vse bolj zasralo.
Sem poskusla prvič z jogurtom -noče, sem poskusla drugič z pudingom -noče, noče rižolina, vanililina, čokolina, palačink, ničesar kje je v živilu prisotno mleko. IN kaj naj zdaj? Jo naj silim, da mora, ker pač v knjigah piše da mora spit toliko in toliko ml mleka pri njeni starosti?



taka sem jaz bla, nič mlečnih izdelkov, nikoli, kr gor mi je dvigovalo, ko sem kaj mlečnega videla...pa sem dokaj normalnauser posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Pire krompir
8.10.2010 22:05:54   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: botrca

v vsem se strinjam razen v tem
botrca, govorim za v mojem primeru. Meni Lija ne je zdaj že lep čas mlečnih izdelkov pa je ne silim, prav tako so mi v vrtcu rekli da je ne silijo, ker se ji bo še vse bolj zasralo.
Sem poskusla prvič z jogurtom -noče, sem poskusla drugič z pudingom -noče, noče rižolina, vanililina, čokolina, palačink, ničesar kje je v živilu prisotno mleko. IN kaj naj zdaj? Jo naj silim, da mora, ker pač v knjigah piše da mora spit toliko in toliko ml mleka pri njeni starosti?



vem kako je ko otrok ne je ali pa je pa bruha tak da nou sekirenzi user posted image


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Pire krompir
8.10.2010 22:06:31   
botrca
Tasa_m res si grozna mama user posted image

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Pire krompir
8.10.2010 22:14:44   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

Tasa_m res si grozna mama user posted image
tudi take moramo obstajat na RR, da nismo vse perfect user posted image

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Pire krompir
8.10.2010 22:36:06   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: botrca

Tasa_m res si grozna mama user posted image
tudi take moramo obstajat na RR, da nismo vse perfect user posted image



se strinjam user posted image


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Pire krompir
8.10.2010 22:40:24   
izgubljena_ovcka
user posted image I give up...

divans, najemi nutricionista, kuharja, pediatra, vzgojiteljico, čistilko in celo četo fizioterapevtov, da bodo spravili gor tvoje dete!

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Pire krompir
8.10.2010 22:43:16   
tasa_m
sori divans, samo rs se moram smejat, ker mislim, da so vse uporabnice na tej temi že obupale user posted image  user posted image  

(odgovor članu izgubljena_ovcka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Pire krompir
8.10.2010 22:47:53   
benika
divans, najemi nutricionista, kuharja, pediatra, vzgojiteljico, čistilko in celo četo fizioterapevtov, da bodo spravili gor tvoje dete!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu izgubljena_ovcka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Pire krompir
8.10.2010 22:53:18   
piko12
IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Hm, danes sem mu ponudila pire s korenčkom domačim, pa tud ni hotel, sej je res čist brez okusa....user posted image pa sm kupla zdj baby korenček, če bo kej bolš, pa s čim mu naj zmešam pire krompir, da bi mu bil bolj okusen?


Khm, bi bil to mogoče razlog? Jaz sem tudi od prvega otroka pričakovala, da bo jedel na vodi kuhano zelenjavo, pa je ni... Ko sem začela kuhat užitne stvari, so se usteca čudežno odprla. In ja tudi jaz sem grozna mama, zato: Kak mesec še počakaj, pa krompir zmešaj z golažem, to bo pa najbrž šlo...

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Pire krompir
8.10.2010 23:40:09   
mateyka
probaj pire zmešat s čokolinom. baje je sladek in to majo otroci radi. user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Pire krompir
8.10.2010 23:42:39   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

probaj pire zmešat s čokolinom. baje je sladek in to majo otroci radi. user posted image


Ma dej nehi, ona bo še res to naredila.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Pire krompir
8.10.2010 23:47:16   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: piko12
Jaz sem tudi od prvega otroka pričakovala, da bo jedel na vodi kuhano zelenjavo, pa je ni... Ko sem začela kuhat užitne stvari, so se usteca čudežno odprla. In ja tudi jaz sem grozna mama, zato: Kak mesec še počakaj, pa krompir zmešaj z golažem, to bo pa najbrž šlo...


no viš, jaz sem pa pričakovala obratno, pa do drugega leta in pol ni hotla jest drugega kot dušeno zelenjavo in Bog ne daj, da je košček mesa zašel v usta.. v glavnem, sem ponujala same lepe jedi in no way, ni marala "normalne" hrane, samo "dietno". user posted image še zdaj, pri treh, ne mara veliko stvari - ravno zadnjič je prvič probala hrenovko in jo (še vedno) ne mara. ampak vsaj ne spljune prvega (in edinega) kosa, kot je znala prej..

bottom line, otroci so različni in poleg tega se jim še okus skoz spreminja. vsake tok časa probaš, če ma že rad kar ne mara user posted image

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Pire krompir
8.10.2010 23:54:34   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: benika
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

probaj pire zmešat s čokolinom. baje je sladek in to majo otroci radi. user posted image


Ma dej nehi, ona bo še res to naredila.


ahhh, here goes the good joke.. user posted image user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Pire krompir
9.10.2010 0:02:13   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: benika
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

probaj pire zmešat s čokolinom. baje je sladek in to majo otroci radi. user posted image


Ma dej nehi, ona bo še res to naredila.


ahhh, here goes the good joke.. user posted image user posted image



Joke gor al dol, meni bi se otrok smilil, ko bi mu želodček razganjalo od čokolinauser posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Pire krompir
9.10.2010 9:37:21   
Klemy82
Divans, Divans...Isuse, cela dizertaciija zarad enega klinchevega pireja. user posted image Pa tolk hrane je še za uvest, če boš za vsako posebej novo temo odprla, bo RR pregorel. Resno, dej mal po svojem občutku delaj, no, saj ni tako težko, jaz res ne vem, kaj te tako skrbi, če tvoj otrok naredi nekaj, kar ni 100% po ne vem kateri tabelci al knjigi al karkoli že... ej, ne boš verjela, 99,9% jih ni... vsak ima svoje fore, tud tvoj, pa še 100x si bo premislil pa naumil kaj novega...  Pa kaj če mu boš dala prej slivo kot jabolko al kolerabo namest krompirja.... pa če ne bo maral jogurta pa piščanca pa bo hotel skos banane jest... pa kaj pol!!! Relax, divans1, relax!

Eh, resno, en nasvet ti dam, ki ga je meni mama dala... pripravi hrano za bebico tako, da bo tudi tebi okusna. Pomisli s preprosto kmečko logiko- ti ne bi nekaj jedla, kar je brez okusa, ne? Ti ni dobro? A tvojemu otroku naj bi pa bilo al kaj? Zelenjavco kuhaj na sopari, ne v vodi, je veliko bolj okusna, lahko tudi malo zabeliš (z maslom, margarinco, saj ni treba ocvirke not mešat),ne bo nič narobe. Če ima rad jabolček, mu čežano skuhaj pa not vmešaj, ja, tud sadje pa zelenjava včasih skup paše...
Zdaj pa daj mir s tem pirejem, pa daj otroku tisto, kar mu sede, ima še ful časa, da bo tudi pire jedel, morda kasneje, ko boste že na KM pa mu lahko mal smetance not daš... no, če ga pa ne bo nikoli maral jest, pa tud prav, sj je še dost druge hrane na tem svetu.


_____________________________

Jst.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Pire krompir
9.10.2010 10:03:52   
Anonimen
divans, najemi nutricionista, kuharja, pediatra, vzgojiteljico, čistilko in celo četo fizioterapevtov, da bodo spravili gor tvoje dete!


Vsaj to user posted image user posted image user posted image .

ps. saj se mi smiliš, da tako kompliciraš pri vsaki stvari, namesto da bi uživala z otrokom.

< Sporočilo je popravil milijonarka -- 9.10.2010 10:06:31 >

(odgovor članu izgubljena_ovcka)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Pire krompir
9.10.2010 10:42:58   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: benika
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: benika
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
probaj pire zmešat s čokolinom. baje je sladek in to majo otroci radi. user posted image


Ma dej nehi, ona bo še res to naredila.


ahhh, here goes the good joke.. user posted image user posted image


Joke gor al dol, meni bi se otrok smilil, ko bi mu želodček razganjalo od čokolina user posted image


ne dramatiziraj. saj se jih takoj nekaj javi, ki so bolj resne kot jaz in pokomentirajo moj post user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Pire krompir
9.10.2010 10:47:20   
*miska.mcc*
pa sj ne bi blo nic narbe. isro, ko da ce bi pojedel 3 zlice krompirja, pol pa se 2 zlici cokolesnika. samo , da bi ze zmesano dobil in se ne bi sele v zelodcku pomesalo.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Pire krompir
9.10.2010 10:58:04   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

pa sj ne bi blo nic narbe. isro, ko da ce bi pojedel 3 zlice krompirja, pol pa se 2 zlici cokolesnika. samo , da bi ze zmesano dobil in se ne bi sele v zelodcku pomesalo.


(sarcasm detector on, please)
Ja pa če na embalaži piše, da je čokolino/-lešnik od 8m naprej, noooo, pa z mlekom je treba mešat in je to ful znanost s katerim pa kako pa koliko pa....(sarcasm detector off) eh, nč, grem jst na sonček čičat pa grozdje trebit. user posted image


_____________________________

Jst.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Pire krompir
9.10.2010 11:02:51   
Kerensa*
Če že vztrajaš, da mora dete jesti pire krompir in če noče "domačega", mu pa daj umetnega. Saj veš - tistega v prahu, ki ga zmešaš z mlekom in vodo. Moje potomstvo je to jedlo in še vedno je - in je živo in zdravo. user posted image

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Pire krompir
9.10.2010 11:17:41   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Če že vztrajaš, da mora dete jesti pire krompir in če noče "domačega", mu pa daj umetnega. Saj veš - tistega v prahu, ki ga zmešaš z mlekom in vodo. Moje potomstvo je to jedlo in še vedno je - in je živo in zdravo. user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image















user posted image


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Pire krompir
9.10.2010 11:21:21   
Anonimen
user posted image

b.b.

(odgovor članu Klemy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?