|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
11.10.2010 8:01:20   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee

Ljubljana se me ne tiče več pa vendar sem razočarana nad zaslepljenostjo ljudi. Zaigran nasmešek 24/7. Tak nasmešek imajo hinavci ali pa bebci. Ljubljana je zadolžena do vratu, polovica stroškov stoženskega stadiona je bila kanalizirana drugam. Sicer rezultat po drugi strani ni presenetljiv, saj je vedno več južnih priseljencev, ki preferirajo svoje vrste.

V svoji občini sem zadovoljna z rezultatom.




Jankovič ni noben angelček, sam če si pogledala, kdo je bil na nasprotni strani rezultat res ni presenetljiv. Sam bi tu iskal vzroke za Zokijevo haranje, ne pa v južnjakih. Koga pa naj ljudje volijo...Jazbinškauser posted image ? Mazej Kukovičevouser posted image , al Kucler Dolinarjevouser posted image ?

PS: A ti maš tud CD v glavi in slepo ponavljaš besede velikega vođe, ki je šele sedaj prilezel iz luknje in flanca staro lajno o svetilniku Evrope. Ko je pa pol Slovenije plavalo v lastnih hišah ga ni blo pa nikjer.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 11.10.2010 8:04:31 >

(odgovor članu Bizibee)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
11.10.2010 8:11:37   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Kako je bilo pa pri vas - je zmagal/a "vaš/a" kandidat/ka?

Ne.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
11.10.2010 8:17:36   
Bizibee
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee

Ljubljana se me ne tiče več pa vendar sem razočarana nad zaslepljenostjo ljudi. Zaigran nasmešek 24/7. Tak nasmešek imajo hinavci ali pa bebci. Ljubljana je zadolžena do vratu, polovica stroškov stoženskega stadiona je bila kanalizirana drugam. Sicer rezultat po drugi strani ni presenetljiv, saj je vedno več južnih priseljencev, ki preferirajo svoje vrste.

V svoji občini sem zadovoljna z rezultatom.




Jankovič ni noben angelček, sam če si pogledala, kdo je bil na nasprotni strani rezultat res ni presenetljiv. Sam bi tu iskal vzroke za Zokijevo haranje, ne pa v južnjakih. Koga pa naj ljudje volijo...Jazbinškauser posted image ? Mazej Kukovičevouser posted image , al Kucler Dolinarjevouser posted image ?

PS: A ti maš tud CD v glavi in slepo ponavljaš besede velikega vođe, ki je šele sedaj prilezel iz luknje in flanca staro lajno o svetilniku Evrope. Ko je pa pol Slovenije plavalo v lastnih hišah ga ni blo pa nikjer.


Vse lepo in prav, protikandidata res ni bilo primernega, vendar razrez torte ob Danijelinem petju ide mi u životu ide mi? Lepo te prosim. Ljudem daje utvaro, da je vse dobro, zastonj hrana in pijača, na kratko kruha in iger, v žepu pa drži figo.

P.S. bedasto vprašanje.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
11.10.2010 8:39:45   
kalbo
Bedasto vprašanje na bedast komentar...

Kaj Janša zdaj jokca. Če nima v svojih vrstah boljšega kot je Mazej Kukovičeva al pa specialac Mate, je to njegova velika težava in tudi težava vseh nas. Ni alternativ in čas bi počasi bil, da se veliki vođe umaknejo, da zapiha nov svež veter in pridejo na oblast ljudje brez opranih betic. Včeraj sem Viranta poslušal, še je upanje zanj, zadnje čase je bil popolnoma opran, prav tako kot Zver, Žerjav in podobni . Ćas je, da ti ljudje začno mislit s svojimi glavami in se nehajo podrejati.

Mene mraz trese, ko pomislim, da bo treba čez 2 leti na volitve in na vidiku ni človeka, ki bi mu dal svoj glas, ga ni. Je to kakšna koalicija? Nesposobnost na kvadrat. Je to kakšna opozicija, samo miniranje in metanje polen pod noge, brez kakršnihkoli kontra predlogov, nesšposobnost na kubik.

(odgovor članu Bizibee)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
11.10.2010 8:42:49   
kalbo
Sej pri nas je podobno. Še vedno je 30 posto tistih, ki jim ni važno, kdo kandidira, važno je, da je gor kratica SDS, pa tud če je zraven totalno nesposoben dr Znanosti. Prejšnji mandat, ko je bil pa kandidat SDS dejansko sposoben človek so pa iz usmiljenja volili aktualnega nesposobnega župana iz vrst LDS, svet so mu pa pribili SDS. Pol se pa pejt.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
11.10.2010 8:43:48   
Bizibee
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Mene mraz trese, ko pomislim, da bo treba čez 2 leti na volitve in na vidiku ni človeka, ki bi mu dal svoj glas, ga ni. Je to kakšna koalicija? Nesposobnost na kvadrat. Je to kakšna opozicija, samo miniranje in metanje polen pod noge, brez kakršnihkoli kontra predlogov, nesšposobnost na kubik.


No, tukaj se pa strinjava. Banda.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
11.10.2010 8:44:12   
mamamajča
heh, pri nas gre župan že v 5. mandat!!!!!!! In to z močno premočjo...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
11.10.2010 8:54:33   
bučkabb
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

na volisce sem sla samo enkrat-in to takrat, ko sem prvic dobila vabilouser posted image  kaj delam tam, se mi itak ni sanjalo, ampak se mi je pa fino zdelo, ker sem odraslauser posted image

dandanasnji se mi se manj sanja, kaj naj bi delala tam; razlika je le ta, da niti ne grem na volisce.
kakorkoli obracas, je rit vedno zadaj, pri koritu pa eni in isti user posted image


mene pa zmotijo takšnji komentarji in takšno mišljenje

zgražate se nad trenutnim vodstvom tako na državni kot na lokalni ravni, ko pa je treba na volitve, da bi se lahko kaj spremenilo in bi dobili možnost novi obrazi, da bi se pokazali dejansko kako in kaj bi naredili pa ne greste na volitve.

tistih 49% Slovencev je premalo da bi lahko kaj spremenili, ostalih 50% pa samo tarna nad razultati, da bi šli pa svoj glas oddat to pa ne.......

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
11.10.2010 8:57:43   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Mene mraz trese, ko pomislim, da bo treba čez 2 leti na volitve in na vidiku ni človeka, ki bi mu dal svoj glas, ga ni.

Jaz pa samo upam, da bo Janković uresničil svojo zamisel in (samostojno) kandidiral. Ker če ne bo, potem se strinjam s tabo, Kalbo. Zaenkrat.

(odgovor članu Bizibee)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
11.10.2010 9:09:47   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Mene mraz trese, ko pomislim, da bo treba čez 2 leti na volitve in na vidiku ni človeka, ki bi mu dal svoj glas, ga ni. Je to kakšna koalicija? Nesposobnost na kvadrat. Je to kakšna opozicija, samo miniranje in metanje polen pod noge, brez kakršnihkoli kontra predlogov, nesšposobnost na kubik.


Podpis.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
11.10.2010 9:14:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Mene mraz trese, ko pomislim, da bo treba čez 2 leti na volitve in na vidiku ni človeka, ki bi mu dal svoj glas, ga ni. Je to kakšna koalicija? Nesposobnost na kvadrat. Je to kakšna opozicija, samo miniranje in metanje polen pod noge, brez kakršnihkoli kontra predlogov, nesšposobnost na kubik.


Uh, totalen podpis. Ravno to sem razmišljala v teh dneh, pa so bile "samo" lokalne volitve. user posted image

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
11.10.2010 9:16:48   
blazka
IZVIRNO SPOROČILO: bučkabb

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

na volisce sem sla samo enkrat-in to takrat, ko sem prvic dobila vabilouser posted image  kaj delam tam, se mi itak ni sanjalo, ampak se mi je pa fino zdelo, ker sem odraslauser posted image

dandanasnji se mi se manj sanja, kaj naj bi delala tam; razlika je le ta, da niti ne grem na volisce.
kakorkoli obracas, je rit vedno zadaj, pri koritu pa eni in isti user posted image


mene pa zmotijo takšnji komentarji in takšno mišljenje

zgražate se nad trenutnim vodstvom tako na državni kot na lokalni ravni, ko pa je treba na volitve, da bi se lahko kaj spremenilo in bi dobili možnost novi obrazi, da bi se pokazali dejansko kako in kaj bi naredili pa ne greste na volitve.

tistih 49% Slovencev je premalo da bi lahko kaj spremenili, ostalih 50% pa samo tarna nad razultati, da bi šli pa svoj glas oddat to pa ne.......


Se čist strinjam. Pol se pa še tle hvalijo, kako niso volile, pa sploh še nikol niso volile, da itak nič ne vejo, za kaj se gre. Ja pritoževat se je pa fajn, a ne. Še dobr, da so se ženske stoletja borile za volilne pravice, da lahko zdej ene veselo rečejo, men je to brez veze.
Dejte mal razmislt no.

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
11.10.2010 9:23:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Mene mraz trese, ko pomislim, da bo treba čez 2 leti na volitve in na vidiku ni človeka, ki bi mu dal svoj glas, ga ni. Je to kakšna koalicija? Nesposobnost na kvadrat. Je to kakšna opozicija, samo miniranje in metanje polen pod noge, brez kakršnihkoli kontra predlogov, nesšposobnost na kubik.


Podpis.

Bizibee, kaj so torej lokalne volitve, če ne politika?

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
11.10.2010 9:26:16   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Pol občin bi ukinila.


Ti tudi?

Ker ta pogled na seznam me je dobesedno šokiral. Pa kaj delajo vsi ti ljudje? In kakšne občine imamo? Kostel, Rogatec,....malo večja vas, ne pa občina.


Glede na te podatke, lahko sklepam, da ima vsak občan svojega osebnega mestnega svetnika.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
11.10.2010 9:37:47   
*miska.mcc*
jaz nisem volila enostavno zato, ker nimam pojma kdo in kaj je SDS, SLS, NS, itd. itd. itd....ne vem ne kdo kandidira, ne dajem nic na obljube, ne nista. vedno, ko sem vsaj malo vedela zakaj se gre, sem sla volit.
za zupana nisem šla volit, ker  NE VEM in NE POZNAM nič in nobenega od kandidatov.
tko.
ja, vem da sem totalno nerazgledana. prav. politika in sztranke in kandidati me ne zanimajo. zdaj pa da bom 14 dni studirala in hodila na soocenja. ne hvala, imam dovolj drugega dela.
ampak, kot pravim. na volitve pri katerih sem situacijo poznala vsaj priblizno pa sem vedno dala svoj glas.




_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
11.10.2010 9:39:28   
*miska.mcc*
aja P.S.
ura je 9:35, meni pa se sanja ne, ce imamo novega ali starega zupana mogoce bo se celo drugi krog.
pojma nimam.



_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
11.10.2010 9:54:22   
Bizibee
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Mene mraz trese, ko pomislim, da bo treba čez 2 leti na volitve in na vidiku ni človeka, ki bi mu dal svoj glas, ga ni. Je to kakšna koalicija? Nesposobnost na kvadrat. Je to kakšna opozicija, samo miniranje in metanje polen pod noge, brez kakršnihkoli kontra predlogov, nesšposobnost na kubik.


Podpis.

Bizibee, kaj so torej lokalne volitve, če ne politika?


Imaš prav. Še nakup kruha je politična zadeva.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
11.10.2010 10:42:35   
alda
Kalbo s tvojim ta zadnjim komentarjem se čist strinjam!!

Sem šla včeraj po 100letih volit, sam zaradi tega ker je kandidiral eden predstavnik stranke velikega JJ , ki je par dni prej tako zagovarjal krščanske vrednote, pa pomen družine, pa enakost za vse,.. blaa, blaa ...., da sem skor drisko dobila, ko pa se spomnim, kako se je "držal" na distanci, ko nas je obiskal v zavodu,kjer sem delala pred leti, user posted image , kot da so naši duševno bolni otroci kužni,.
in Hb je zmagal star župan, ki pa je vsaj v naši občini naredil veliko dobrega za vse..je pa res iz kmečke družine, dolga leta delal v proizvodnji,...tako da je vsaj "prizemljen!" kar se razsipništva tiče!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Bizibee)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
11.10.2010 10:52:08   
kalbo
Mensezdi, da bi si dal JJ zdajle marsikaj odrezat, če bi v zameno dobil časovni stroj, ki bi ga popeljal nazaj v trenutke, ko je Zokija skinil iz Mercatorja.user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
11.10.2010 11:15:55   
polma
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Mene mraz trese, ko pomislim, da bo treba čez 2 leti na volitve in na vidiku ni človeka, ki bi mu dal svoj glas, ga ni.

Jaz pa samo upam, da bo Janković uresničil svojo zamisel in user posted image (samostojno) user posted image kandidiral. Ker če ne bo, potem se strinjam s tabo, Kalbo. Zaenkrat.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Šala dneva, al kako....

P.s.Slovenija ni slovenceljska zaradi ljudi, ki povejo svoje  mnenje, ampak zaradi ljudi, ki jih "politika ne zanima", "imajo pametnejše stvari za počet kot se zanimat za politiko",  menijo, da so "vsi isti"...blablablabla...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Še never nisem bla tko bed k hojte!!!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
11.10.2010 11:18:13   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: polma


Šala dneva, al kako....

P.s.Slovenija ni slovenceljska zaradi ljudi, ki povejo svoje  mnenje, ampak zaradi ljudi, ki jih "politika ne zanima", "imajo pametnejše stvari za počet kot se zanimat za politiko",  menijo, da so "vsi isti"...blablablabla...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
11.10.2010 11:34:35   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: polma
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Mene mraz trese, ko pomislim, da bo treba čez 2 leti na volitve in na vidiku ni človeka, ki bi mu dal svoj glas, ga ni.

Jaz pa samo upam, da bo Janković uresničil svojo zamisel in user posted image (samostojno) user posted image kandidiral. Ker če ne bo, potem se strinjam s tabo, Kalbo. Zaenkrat.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Šala dneva, al kako....

Zame ne. Poleg tega pa je g. Janković tudi sam omenil, da zagotovo ne bo šel v nobeno stranko, ni pa izključeno, da (ne) bo samostojno kandidiral. Zato jaz upam, da bo.

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
11.10.2010 11:54:04   
pikecpokec
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

heh, pri nas gre župan že v 5. mandat!!!!!!! In to z močno premočjo...


Potem si pa ziher iz Šmarja user posted image


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
11.10.2010 12:03:32   
polma
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Mensezdi, da bi si dal JJ zdajle marsikaj odrezat, če bi v zameno dobil časovni stroj, ki bi ga popeljal nazaj v trenutke, ko je Zokija skinil iz Mercatorja.user posted image
user posted image user posted image user posted image Kaj maš v mislih...za večino nima jajc, ampak je ena navadna p.i.z... fašistična...user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Še never nisem bla tko bed k hojte!!!

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
11.10.2010 12:04:24   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: polma
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Mensezdi, da bi si dal JJ zdajle marsikaj odrezat, če bi v zameno dobil časovni stroj, ki bi ga popeljal nazaj v trenutke, ko je Zokija skinil iz Mercatorja.user posted image
user posted image user posted image user posted image Kaj maš v mislih...za večino nima jajc, ampak je ena navadna p.i.z... fašistična...user posted image user posted image user posted image

Polma... da te ne bo kdo tožil zaradi razžalitve.

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?