|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
12.10.2010 8:45:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pikica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
12.10.2010 8:45:09   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

A bi mi prosim nekdo lepo po alinejcah napisal kaj vse je tisto, zaradi česar naj bi bil Zoki taka baraba, mi ostali pa ovce? Mogoče pa samo živim v zmotiuser posted image .


- ni slovenec
- ni rojen v Sloveniji
- priimek se konča na - ić
- nima kompleksa manjse vrednosti kot bi ga moral polslovenec oz. neslovenec
- ni desničar
- ne izgovori najlepše mehko l na svetu ( sicer kot vsi stajerci recimo)
- ljudje so ga izvolili
- je zupan ljubljane
- ima otroke, ki imajo podjetja
- JJ ga organsko ne prenese
- dela, kljub temu, da je JJ Ljubljani odvzel status prestolnice ter posledicno denarja, ki naj bi sel prestolnici
- projekte dokaj uspesno zakljucuje
- Ljubljana je lepsa in bolj urejena kot prej (kljub odvzemu statusa in denarja)
- dobili smo Kavalirja
- .....

P.S. zanimivo, da najvec imajo proti Jankovicu za povedat tisti, ki sploh ne zivijo v Ljubljani.

< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 12.10.2010 8:46:40 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
12.10.2010 8:50:29   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
- ni slovenec
- ni rojen v Sloveniji
- priimek se konča na - ić
- nima kompleksa manjse vrednosti kot bi ga moral polslovenec oz. neslovenec
- ni desničar
- ne izgovori najlepše mehko l na svetu ( sicer kot vsi stajerci recimo)
- ljudje so ga izvolili
- je zupan ljubljane
- ima otroke, ki imajo podjetja
- JJ ga organsko ne prenese
- dela, kljub temu, da je JJ Ljubljani odvzel status prestolnice ter posledicno denarja, ki naj bi sel prestolnici
- projekte dokaj uspesno zakljucuje
- Ljubljana je lepsa in bolj urejena kot prej (kljub odvzemu statusa in denarja)
- dobili smo Kavalirja

Bravo. user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
12.10.2010 8:58:04   
Bizibee
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

A bi mi prosim nekdo lepo po alinejcah napisal kaj vse je tisto, zaradi česar naj bi bil Zoki taka baraba, mi ostali pa ovce? Mogoče pa samo živim v zmotiuser posted image .


- ni slovenec
- ni rojen v Sloveniji
- priimek se konča na - ić
- nima kompleksa manjse vrednosti kot bi ga moral polslovenec oz. neslovenec
- ni desničar
- ne izgovori najlepše mehko l na svetu ( sicer kot vsi stajerci recimo)
- ljudje so ga izvolili
- je zupan ljubljane
- ima otroke, ki imajo podjetja
- JJ ga organsko ne prenese
- dela, kljub temu, da je JJ Ljubljani odvzel status prestolnice ter posledicno denarja, ki naj bi sel prestolnici
- projekte dokaj uspesno zakljucuje
- Ljubljana je lepsa in bolj urejena kot prej (kljub odvzemu statusa in denarja)
- dobili smo Kavalirja
- .....

P.S. zanimivo, da najvec imajo proti Jankovicu za povedat tisti, ki sploh ne zivijo v Ljubljani.


Kdo bo pa še živel v Ljubljani, saj je celo mesto eno veliko gradbišče. Delavci, uvoženi sicer, delajo na teh gradbiščih in po opravljenem delu ne dobijo plačila.
Projekte, ki jih tako uspešno opravlja, dokonča malomarno, če naštejem samo tri: Celovški dvori, Stožice, most čez Ljubljanico, nimajo podlage za uporabno dovoljenje, pa ga kljub vsemu imajo.
Golobičevi Ultri je zaupal projekt Urbana brez razpisa. Poleg tega je Golobič sprva zanikal svoj delež v Ultri.
Lekarni Bitenc je želel odvzeti koncesijo, po tem, ko jih je sprva sam povabil v Mercator Center (ko je bil še direktor). Zakaj jim je želel odvzeti koncesijo? Zato ker se mu zdi njihova lokacija izjemna in s tem primerna za Lekarno Ljubljana. Hvala bogu mu to ni uspelo.
Jakliča je namestil v Lekarno Ljubljana. Lekarna Ljubljana je prodajala neregistrirana zdravila. Oblikujejo naravnost oderuške cene samoplačniških zdravil.

Ah pa to so same malenkosti. Važno je, da se odojek vrti na Prešercu.


(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
12.10.2010 9:08:21   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee
Kdo bo pa še živel v Ljubljani, saj je celo mesto eno veliko gradbišče.

Vsi mi, ki uživamo v komoditeti mestnega življenja in ki komaj čakamo, da bo mesto še lepše in praktičnejše, kakor je že.
Delavci, uvoženi sicer

Je problem v tem, da so "samo" delavci ali v tem, da so uvoženi in  da podpirajo lene Slovence?
delajo na teh gradbiščih in po opravljenem delu ne dobijo plačila.

Če zaradi nekaj medijsko izpostavljenih zgodb misliš, da je povso in vedno tako, potem se presneto motiš.
Projekte, ki jih tako uspešno opravlja, dokonča malomarno, če naštejem samo tri: Celovški dvori, Stožice, most čez Ljubljanico

Celovških dvorov ni delal Janković, sranje pa je naredila predvsem ga. Tovšak s svojimi nezakonitimi dejanji - g. Janković je situacijo reševal s tem, da je priključke priklopil na občinske stroške, da se najemniki neprofitnih stanovanj lahko sedaj vseljujejo.
Stožice naj bi bile malomarne, ker...? Ker parkirna hiša ni bila dokončana istočasno s stadionom? Ker si pod vplivom medijsko prenapihnjene zgodbe o nekaj delavcih, ki niso dobili plačila, o 3/4 tistih, ki so ga, pa nikjer ni govora? Zaradi lokacije? Česa tretjega?
Mostov čez Ljubljanico je pa več in tudi nov ni samo eden, tako, da sploh ne vem, katerega misliš. Tisti, na katerega se priklepajo ključavnice v znamenje ljubezni (Mesarski most), pa je prav lep. Sem bila nedolgo nazaj tam.
Poleg tega je Golobič sprva zanikal svoj delež v Ultri.

In ker je g. Golobič lagal... je za to kriv g. Janković?
Lekarni Bitenc je želel odvzeti koncesijo, po tem, ko jih je sprva sam povabil v Mercator Center (ko je bil še direktor). Zakaj jim je želel odvzeti koncesijo? Zato ker se mu zdi njihova lokacija izjemna in s tem primerna za Lekarno Ljubljana. Hvala bogu mu to ni uspelo.

Primerna ali neprimerna? Kar se mene tiče, je neprimerna. Na tem mestu bi bilo lahko kaj veliko bolj atraktivnega.
Važno je, da se odojek vrti na Prešercu.

Dober tek. user posted image

(odgovor članu Bizibee)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
12.10.2010 9:11:15   
Bizibee
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee
Kdo bo pa še živel v Ljubljani, saj je celo mesto eno veliko gradbišče.

Vsi mi, ki uživamo v komoditeti mestnega življenja in ki komaj čakamo, da bo mesto še lepše in praktičnejše, kakor je že.
Delavci, uvoženi sicer

Je problem v tem, da so "samo" delavci ali v tem, da so uvoženi in  da podpirajo lene Slovence?
delajo na teh gradbiščih in po opravljenem delu ne dobijo plačila.

Če zaradi nekaj medijsko izpostavljenih zgodb misliš, da je povso in vedno tako, potem se presneto motiš.
Projekte, ki jih tako uspešno opravlja, dokonča malomarno, če naštejem samo tri: Celovški dvori, Stožice, most čez Ljubljanico

Celovških dvorov ni delal Janković, sranje pa je naredila predvsem ga. Tovšak s svojimi nezakonitimi dejanji - g. Janković je situacijo reševal s tem, da je priključke priklopil na občinske stroške, da se najemniki neprofitnih stanovanj lahko sedaj vseljujejo.
Stožice naj bi bile malomarne, ker...? Ker parkirna hiša ni bila dokončana istočasno s stadionom? Ker si pod vplivom medijsko prenapihnjene zgodbe o nekaj delavcih, ki niso dobili plačila, o 3/4 tistih, ki so ga, pa nikjer ni govora? Zaradi lokacije? Česa tretjega?
Mostov čez Ljubljanico je pa več in tudi nov ni samo eden, tako, da sploh ne vem, katerega misliš. Tisti, na katerega se priklepajo ključavnice v znamenje ljubezni (Mesarski most), pa je prav lep. Sem bila nedolgo nazaj tam.
Poleg tega je Golobič sprva zanikal svoj delež v Ultri.

In ker je g. Golobič lagal... je za to kriv g. Janković?
Lekarni Bitenc je želel odvzeti koncesijo, po tem, ko jih je sprva sam povabil v Mercator Center (ko je bil še direktor). Zakaj jim je želel odvzeti koncesijo? Zato ker se mu zdi njihova lokacija izjemna in s tem primerna za Lekarno Ljubljana. Hvala bogu mu to ni uspelo.

Primerna ali neprimerna? Kar se mene tiče, je neprimerna. Na tem mestu bi bilo lahko kaj veliko bolj atraktivnega.
Važno je, da se odojek vrti na Prešercu.

Dober tek. user posted image



Kerensa. Že večkrat sem prebrala, da se ti gladko j***. To odraža tudi tvoje pisanje.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
12.10.2010 9:14:01   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee
Že večkrat sem prebrala, da se ti gladko j***. To odraža tudi tvoje pisanje.

Da se mi gladko je*e... za kaj - za katero stvar?

(odgovor članu Bizibee)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
12.10.2010 9:16:35   
Bizibee
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee
Že večkrat sem prebrala, da se ti gladko j***. To odraža tudi tvoje pisanje.

Da se mi gladko je*e... za kaj - za katero stvar?



Figure it out yourself, saj si pametna.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
12.10.2010 9:22:06   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee
Že večkrat sem prebrala, da se ti gladko j***. To odraža tudi tvoje pisanje.

Da se mi gladko je*e... za kaj - za katero stvar

Figure it out yourself, saj si pametna.

Se opravičujem. Sem mislila, da veš, za kaj se mi je*e.

(odgovor članu Bizibee)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
12.10.2010 9:25:23   
pikica*
Bizibee, nekako se mi dozdeva, da ne živiš v LJ, ker mislim, da se večina Ljubljančanov s tvojimi argumenti nekako ne bi strinjala. Gradbišča - še najbolj so bili na udaru prebivalci BS3, ampak so tudi oni preživeli. Drugod pa mislim, da večjih problemov ni. Pa za kakšna druga večja gradbišča trenutno niti ne vem.
Lekarna Bitenc - nič ne rečem- tukaj so se dogajale čudne stvari, ampak - misliš, d bi bilo pod Zofijo kaj drugače? Mogoče ne bi bila na udaru Lekarna Bitenc, bi bil pa kdo drug. Jakliča je res postavil v lekarno Ljubljana in moram priznati, da se je takrat to podjetje končno začelo tržno obnašati. Če mene vprašaš, je Jaklič sposoben možakar, ki ve kako vodit podjetje. In po mojih izkušnjah je tudi človek na mestu - ko je bil še na čelu Vzajemne je naši družini ob nekem zelo žalostnem dogodku pokazal svoj pravi obraz in dokazal, da je Človek z veliko začetnico. Od takrat naprej ga še bolj spoštujem.

Še kak bolj konkreten argument proti?

(odgovor članu Bizibee)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
12.10.2010 9:27:25   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: pikica*
Še kak bolj konkreten argument proti?

Tudi jaz bi rada kakšnega prebrala, ja.

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
12.10.2010 9:59:23   
Bizibee
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: pikica*
Še kak bolj konkreten argument proti?

Tudi jaz bi rada kakšnega prebrala, ja.



Karkoli bom napisala, boš našla kakšen domiseln provokativen kvazi odgovor. Vesela sem, da ste zadovoljni s svojo izbiro.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
12.10.2010 10:05:32   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee
Vesela sem, da ste zadovoljni s svojo izbiro.

In veseli me, da je tako. user posted image

(odgovor članu Bizibee)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
12.10.2010 10:11:24   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee

Kerensa. Že večkrat sem prebrala, da se ti gladko j***. To odraža tudi tvoje pisanje.


Tvoje pisanje pa, da je zmanjkalo argumentov.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Bizibee)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
12.10.2010 10:12:39   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: pikica*
Še kak bolj konkreten argument proti?

Tudi jaz bi rada kakšnega prebrala, ja.




Karkoli bom napisala, boš našla kakšen domiseln provokativen kvazi odgovor. Vesela sem, da ste zadovoljni s svojo izbiro.


Bizibee, ne tega jemat osebno. Če bodo tvoji argumenti dobri, ne bo glupih protiargumentov. Jaz osebno bi res rada slišala kak dober argument - mogoče ugotovim, da sem živela v popolni zmoti.
Ne morem pa sprejet nekih posplošenih trditev brez trdnih temeljev. Tako, kot se mi je npr. želodec obračal, ko sem poslušala Zofijo, kako je laprdala o 15.000 novih delovnih mestih pa (če se ne motim) omenjala neko železnico do Krvavca. Iz česa bi jo pa ona financirala, če je Ljubljana že itak do grla zadolžena?


(odgovor članu Bizibee)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
12.10.2010 10:15:08   
Kerensa*
Jaz sem se pa iz srca nasmejela predvolilni obljubi enega od kandidatov (pozabila sem ime, ampak... who cares?), ki je trdil, da bo v času svojega mandata podaljšal življenjsko dobo Ljubljančanov za 3 leta. user posted image

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
12.10.2010 10:16:13   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee
Vesela sem, da ste zadovoljni s svojo izbiro.

In veseli me, da je tako. user posted image



Mene tudi user posted image  Ceravno nam predvidevajo najmanj konec sveta z JankoviĆem user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
12.10.2010 10:18:04   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: pikica*
Iz česa bi jo pa ona financirala, če je Ljubljana že itak do grla zadolžena?


Poklicala bi Hođo, da ji pomaga user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
12.10.2010 10:19:59   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Ceravno nam predvidevajo najmanj konec sveta z JankoviĆem user posted image

Konec sveta bo 20.12.2012, torej... ja, z Jankovićem vred. user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
12.10.2010 10:21:33   
*miska.mcc*
ja jaz, ce bi bila ljubljancanka bi sla volit. in bi volila Jankovića. definitivno.
dober je. ni kaj.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
12.10.2010 10:34:29   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Jaz sem se pa iz srca nasmejela predvolilni obljubi enega od kandidatov (pozabila sem ime, ampak... who cares?), ki je trdil, da bo v času svojega mandata podaljšal življenjsko dobo Ljubljančanov za 3 leta. user posted image


Tega sem pa spregledalauser posted image .

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
12.10.2010 10:35:17   
Bizibee
Oh ja. Situacijo poznam z drugega zornega kota. Pa nima veze. Uživajte v Ljubljani.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
12.10.2010 10:37:44   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee
Uživajte v Ljubljani.

Za ostale ne vem, ampak jaz definitivno bom... tako, kakor do sedaj (mogoče celo bolj - upam).

(odgovor članu Bizibee)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
12.10.2010 10:40:57   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee

Oh ja. Situacijo poznam z drugega zornega kota. Pa nima veze. Uživajte v Ljubljani.


Bi mi lahko pokazala tvoj zorni kot?

(odgovor članu Bizibee)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
12.10.2010 11:09:11   
Bizibee
IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee

Oh ja. Situacijo poznam z drugega zornega kota. Pa nima veze. Uživajte v Ljubljani.


Bi mi lahko pokazala tvoj zorni kot?



Čemu? Kar je, je.

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?