|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: HOJICA
15.10.2010 23:11:58   
Čili 1

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Eni se obnašajo, kot da je starša, ki jo uporablja, treba že skoraj na socialno prijavit - samo ta odnos me moti. Kakor hitro kdo samo omeni hojico, sledi cel frontalni napad. Nobena skrajnost ni dobra.



Moje mnenje, da uporaba hojce in podobnih ''rekvizitov'' ni najboljša, ne pomeni nobenega napada na kogar koli. Kot rečeno, gre le za mnenje, ki ga ni treba nikomur upoštevati.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: HOJICA
15.10.2010 23:14:33   
smokyhawk
ok,punce tko je,sem točno vedela da boste zašle s poti....user posted image

mene je samo zanimalo če ste slučajn uporabljale hojico origami,DRUGEGA PA NE!!!!!!!!za kakšne druge stvari kot pa so + in - hojice pa se spravite na drugo temo,za to tle ne sprašujem.user posted image

Aja,da se te negativne lastnosti(hoja po prstih....in tako naprej) pojavljajo ob uporabi hojice SPLOH NI ZNANSTVENO DOKAZANO(če je naj mi kira pošlje link na članek ki to govori in je blo testiranih večja količina otrok!!!)!!!!!pa itak v starih cajtih je zelo veliko otrok blo noter,in noben doktor ni nič slabga čez njo reko,a dandanes pa je vse tabu,nič se ne sme uporabljat-pa daj no....so rekli meda ne do 1 leta al celo do trejega,mleka do tega,tisto stvar do tega.....ah,čez par let bodo še svetovali dojenje do 1 leta in po 1 leu uvajanje goste hrane....user posted image user posted image

v glavnem,če kdo hojico uporablja naj svoje komentarje(če so proti njej) zadržijo za sebe,pa naj delajo to kar njim paše....vsak bo svojega otroka po svoje vzgajal in nisem nič slabša mama če bom pač zdej sineku hojico kupla!!user posted image



(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: HOJICA
15.10.2010 23:46:54   
Čili 1
Okej...I rest my case :-)

(odgovor članu smokyhawk)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: HOJICA
16.10.2010 0:58:14   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: smokyhawk

ok,punce tko je,sem točno vedela da boste zašle s poti....
user posted image




kaj s pa misnla?user posted image



 


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu smokyhawk)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: HOJICA
16.10.2010 9:25:09   
smokyhawk
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*




IZVIRNO SPOROČILO: smokyhawk

ok,punce tko je,sem točno vedela da boste zašle s poti....
user posted image




kaj s pa misnla?user posted image



 



mislna sem da mi boste povedle če je ktera uporabljala to origami hojico pa kaka je,ne pa zdej spet celo zgodbo opisovat glede + in - hojic,ni blo to mojo vprašanje,ampak sen vidla da je tko itak na vsakih temah,bi si po moje lahk mislala da bo tkouser posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: HOJICA
16.10.2010 9:32:25   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: Čili 1
Moje mnenje, da uporaba hojce in podobnih ''rekvizitov'' ni najboljša, ne pomeni nobenega napada na kogar koli. Kot rečeno, gre le za mnenje, ki ga ni treba nikomur upoštevati.

Saj vem Čili - ni vse letelo samo nate, veš. user posted image

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Čili 1)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: HOJICA
16.10.2010 9:35:10   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: smokyhawk
Aja,da se te negativne lastnosti(hoja po prstih....in tako naprej) pojavljajo ob uporabi hojice SPLOH NI ZNANSTVENO DOKAZANO(če je naj mi kira pošlje link na članek ki to govori in je blo testiranih večja količina otrok!!!)!!!!!pa itak v starih cajtih je zelo veliko otrok blo noter,in noben doktor ni nič slabga čez njo reko,a dandanes pa je vse tabu,nič se ne sme uporabljat-pa daj no....

A veš, kaj se v malo bolj strokovnjih člankih, ki odsvetujejo hojico, navaja kot GLAVNI razlog proti? To, da se lahko otrok POŠKODUJE, ker npr. pade po stopnicah ipd. - težko boš pa zasledil v takih člankih hojo po prstih in podobne zadeve.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu smokyhawk)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: HOJICA
16.10.2010 9:49:28   
eva1
Jaz pa ne štekam v čem je fora hojic in stajic in ne vem kakih pripomočkov, če je otrokov svet na tleh in raziskovanje stanovanja-v tem najbolj uživajo!

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: HOJICA
16.10.2010 10:35:38   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: eva1
če je otrokov svet na tleh in raziskovanje stanovanja-v tem najbolj uživajo!

Kakor kateri - posplošuješ glede na svojega otroka. Če imaš otroka, kot je naš ta drugi, mi je povsem jasno, da ne moreš razumeti, zakaj bi rabil hojico, ampak pri otroku, kot je bila naša ta prva je pa druga pesem ...

Pa saj nima veze - I rest my case.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: HOJICA
16.10.2010 11:18:39   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: eva1
če je otrokov svet na tleh in raziskovanje stanovanja-v tem najbolj uživajo!

Kakor kateri - posplošuješ glede na svojega otroka. Če imaš otroka, kot je naš ta drugi, mi je povsem jasno, da ne moreš razumeti, zakaj bi rabil hojico, ampak pri otroku, kot je bila naša ta prva je pa druga pesem ...

Pa saj nima veze - I rest my case.

Ja mogoče res, sej pravim ne vem, meni je bila hocija kr neki(pa ne zaradi tega ker pravijo kako je nezdrava), mogoče zato ker imam sama šivan nos zaradi njeuser posted image user posted image user posted image ..tko da so moji trije user posted image vsi na tleh imeli svoj prostor in so najbolj uživali...

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: HOJICA
16.10.2010 11:49:09   
smokyhawk
eh na totemu ringaraja foromu pa brezveze kej spraševat,ker se vedno tko razpišete da je joooooj,na vprašanje ki se navezujeje pa nikol ne odgovorite....user posted image

ali ste uporablajli hojico origami,če ste jo napište kok se vam zdi,če pa jo niste pa napište da jo niste al pa zaprite temo!!!user posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: HOJICA
16.10.2010 11:53:03   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: smokyhawk

eh na totemu ringaraja foromu pa brezveze kej spraševat,ker se vedno tko razpišete da je joooooj,na vprašanje ki se navezujeje pa nikol ne odgovorite....user posted image

ali ste uporablajli hojico origami,če ste jo napište kok se vam zdi,če pa jo niste pa napište da jo niste al pa zaprite temo!!!user posted image



user posted image user posted image user posted image

nisem je uporabljala.
Ne se jezit. user posted image

(odgovor članu smokyhawk)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: HOJICA
16.10.2010 12:09:37   
smokyhawk

user posted image user posted image user posted image

nisem je uporabljala.
Ne se jezit. user posted image



user posted image user posted image

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: HOJICA
16.10.2010 12:49:37   
Taddy78
user posted image user posted image user posted image  take teme so res zelo zanimive...pa ne zaradi vprašanja, ampak poteka oz. kaj vse se razvije iz nje.

Kot prvo...je pa res čisto vseeno kako hojico kupiš, vse imajo isto funkcijo (če se motim, naj me katera popravi)
Kot drugo...sama sem hojo po prstkih napisala, ker pač poznam nekaj primerov, tako kot padcev po stopnicah. Od kolega brat se je s hojico tako hitro vozil, da se je zataknil za podboj in padel z njo direkt na glavo.
Ker osebno poznam gospo, ki je spisala slabe lastnosti hojice in se ukvarja s hipoterapijo prizadetih otrok, je dala glavni povdarek na to da je slaba za otroke, ki imajo probleme z gibanjem (kar sem v prejšnjem postu tudi napisala), saj vse še poslabša.
Če bo tvojemu otroku pasalo bit v njej, naj bo...če je zdrav, mu nima kaj bit...a sem zdaj vredu odogovorila?

(odgovor članu smokyhawk)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: HOJICA
16.10.2010 13:52:43   
mateyka
smokyhawk, če hočeš da se tema zapre, piši moderatorjem. 

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: HOJICA
16.10.2010 14:35:33   
smokyhawk
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

smokyhawk, če hočeš da se tema zapre, piši moderatorjem. 


nočem da se tema zapre ampak da se na njo odgovori če se neko vprašanje postavi ne pa da se zdej razširi na čisto x dimenzijo,in tako opažam da se počne na tudi večino drugih temah....pač škoda,namesto da bi mamica zvedela odgovor posluša neke druge stvari ki jo sploh ne zanimajo....user posted image in kot da še o slabih lastnosti hojice nisem nikoli prebrala,ampak kot pravim sem v stanovanju doma in nekih nevarnosti ni,ker imam varen dom,in ne mislilm imet hojice da lahko nekja postorim(seveda bo kdaj to tudi prišlo v upoštev) ampak bolj kot nek dodatek k razvedrilu-če bo otrok užival zakaj pa ne,če pa nebo,bom jo pa na bolhi prodala tko kot je že ena prej povedala...user posted image in ne nemislim ga met 24/7 met not v hojici,brez skrbi mamice tudi na tleh bo,ampak malo pogleda iz ptičje perspektive mu tudi nebo škodilo,kot tudi marsikateremu ni....

taddy78-ja se j to js vem,ampak kot sen že prej napisala je pač bla ena hojica od 6 mescev naprej in nosilnost 8kg,pa me je pač zanimalo če je ta tudi po tem pricipu....user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: HOJICA
16.10.2010 17:02:56   
mateyka
ej, navadi se, tako pač je. jaz sem tudi enkrat vprašala kateri kakav dajejo tamalim, pa sem slišala še vso litanijo zakaj kakav ni dober zraven (s tem, da sem v začetnem postu povedala, da naša niti ne pije kakava, ker ga ne mara in da me samo okvirno zanima kaj drugi dajejo - btw, še zdaj ne mara kakava, pa je 3 leta stara).

(odgovor članu smokyhawk)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: HOJICA
16.10.2010 18:17:24   
smokyhawk
ej, navadi se, tako pač je. jaz sem tudi enkrat vprašala kateri kakav dajejo tamalim, pa sem slišala še vso litanijo zakaj kakav ni dober zraven (s tem, da sem v začetnem postu povedala, da naša niti ne pije kakava, ker ga ne mara in da me samo okvirno zanima kaj drugi dajejo - btw, še zdaj ne mara kakava, pa je 3 leta stara).

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ej, navadi se, tako pač je. jaz sem tudi enkrat vprašala kateri kakav dajejo tamalim, pa sem slišala še vso litanijo zakaj kakav ni dober zraven (s tem, da sem v začetnem postu povedala, da naša niti ne pije kakava, ker ga ne mara in da me samo okvirno zanima kaj drugi dajejo - btw, še zdaj ne mara kakava, pa je 3 leta stara).


user posted image user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: HOJICA
16.10.2010 22:58:27   
soncica01
jaz bi samo to dodala - nam so fizioterapevtke odsvetovale hojico in mi smo se tega držali - nikoli je nismo imeli, danes je punčka stara 20 mesecev, lepo in pravilno hodi. Tako da ne vem ...

(odgovor članu smokyhawk)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: HOJICA
17.10.2010 21:07:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: soncica01

jaz bi samo to dodala - nam so fizioterapevtke odsvetovale hojico in mi smo se tega držali - nikoli je nismo imeli, danes je punčka stara 20 mesecev, lepo in pravilno hodi. Tako da ne vem ...


Hoja je še najmanj o kateri lahko debatiraš. Gre se zato, da otrok ne zna padat, pade kot dila, ker ne zna pred seboj stegnit roke, da se ujame. Svojo težo drži v bokih, mišice hrbtenice so premehke, ramenskih mišic otrok nima pravilno razvitih...in kar se otrok nauči v motoriki v prvem letu starosti, to ga spremlja celo življenje.
Imam jaz eno tako cvetko v familiji, ki je otroka imela do 15 meseca v hojici. Pri 13 mesecih je bil z motoriko tolk daleč kot od kolegice 6 mesečnik, ki je od 4 meseca skoz na tleh.
Seveda pa se uporaba hojice najbolj pozna potem čez 20 let.

Ne vem pa kje so tako pogosto uporabljali hodulhjice kot ena piše. Moja mati je še poznala ni. Pa ogromno mamic, ki imajo mlajše otroke od mene tud ne.user posted image Ta trend hodulje je trend 90-ih oz še kasneje. Vsaj pri nas.

(odgovor članu soncica01)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: HOJICA
17.10.2010 21:43:27   
m_o_i
"Ta trend hodulje je trend 90-ih oz še kasneje. "

nau drzalo.
sem mlada 35 in sem mela se za casa titoja cisto svojo hojico user posted image  in nisem zato noben kripelj user posted image

in ja-tut nas mulc bo v njej, ce se mu bo zazdelouser posted image  lih tak, kot je v tistem pripomocku, ki omogoca mami bit na netu 24/7 (beri stajici), zato, ker ga imam rajsi tam noter, kot na tleh-ker je v stanovanju macka. ko bo pa zacel racat, ga pa itak nben user posted image  ne bo zadrzal tam noter in takrat bom-pac odklopla internet user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: HOJICA
17.10.2010 22:17:34   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: njamka
Imam jaz eno tako cvetko v familiji, ki je otroka imela do 15 meseca v hojici. Pri 13 mesecih je bil z motoriko tolk daleč kot od kolegice 6 mesečnik, ki je od 4 meseca skoz na tleh.
Seveda pa se uporaba hojice najbolj pozna potem čez 20 let.

Naša ta prva je bila v hojici, pa je odlično shodila pri 10,5 meseca - pravzaprav je že v hojici pogosto hodila, kot da je nima (ni se sploh opirala nanjo). Drži pa, da ni znala pasti na rito, ampak s celega - zato smo jo pač morali enih 14 dni, ko je hodila, zelo paziti, v 2 tednih je pa že povsem obladala padec na ritko, lovljenje na rokice itd., tako da ni bilo več treba nič hoditi za njo.

IZVIRNO SPOROČILO: njamka
Ne vem pa kje so tako pogosto uporabljali hodulhjice kot ena piše. Moja mati je še poznala ni. Pa ogromno mamic, ki imajo mlajše otroke od mene tud ne.user posted image Ta trend hodulje je trend 90-ih oz še kasneje. Vsaj pri nas.

Jaz sem rojena 1980, pa sem bila baje dosti v hojici.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 17.10.2010 22:19:06 >


_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: HOJICA
17.10.2010 23:04:08   
TaMaSa
Kaksna tema.
Se sama sreca, da nimam casa za rr:(((

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: HOJICA
18.10.2010 8:40:14   
majakla
Moram se oglasit, samo da vam povem, da ste ene taaakooo pametne, da je JOJ. Res, ne moreš verjet. Se tudi ve ne morete zadržat. user posted image
 
Mi smo hojico dobili in imamo tako pametnega sina, da je ob njej hodil, zdaj pa jo uporablja, da medvedke vozi. No, zdaj pa še to komentirajte. user posted image
 
Lep dan vsem.

(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: HOJICA
18.10.2010 9:01:49   
smokyhawk
IZVIRNO SPOROČILO: majakla

Moram se oglasit, samo da vam povem, da ste ene taaakooo pametne, da je JOJ. Res, ne moreš verjet. Se tudi ve ne morete zadržat. user posted image
 
Mi smo hojico dobili in imamo tako pametnega sina, da je ob njej hodil, zdaj pa jo uporablja, da medvedke vozi. No, zdaj pa še to komentirajte. user posted image
 
Lep dan vsem.


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Izračun vibracije otrokovega imena po nume...
Izbrati pravo ime za otroka je izjemno težka naloga. Če želite, da ima ime vašega otroka vibracijo, ki bo odsevala njego...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?