|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčki 007 - 2.del
26.10.2010 15:13:23   
malecka_mateja
jaz tudi nikoli nisem zatekala, tako da partizanka skenslajo sol, pa noge v luft kolko lahko pa bo boljše.

jaz pa sem na magičnih 69 kiluser posted image user posted image user posted image sploh nemorem verjet da sempo d70 prišla, pa ne HUJŠAM. tako da 65 kilc še pol pa upam da se ustavi ker presuha nebi rada bila ker na mojo konstitucijo mi nebo lepo, plus tega mi v zize nič dol ne greuser posted image user posted image user posted image user posted image 30 kil minusa imam zize pa iste kot z 30 kilami večuser posted image user posted image user posted image user posted image resno razmišljam o operaciji po dojenjuuser posted image

Vreme je za kozlat. zdaj dobim obiske da bo hitreje minilo potem pa upam na lepšo vreme v četrtek da gremo malo ven ker dež je tečn že.

Grem mali že kliče.


_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2601
   RE: Februarčki 007 - 2.del
27.10.2010 8:11:19   
partizanka1
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

IZVIRNO SPOROČILO: partizanka1


user posted image user posted image   Kolumbo a si kej zatekala al nič user posted image ?





ne NIKOL NČuser posted image user posted image user posted image sm pa VEDNO  prijedla 25 kiluser posted image ...no na srečo mi je 2 krat ratal tut pol "odkvihtat pa oddojituser posted image  pa odstradatuser posted image .....tko d zdele me čaka še 15 kil borbe, 10 jih je pa že šlo bye bye

kva boš pol kuhala za žurko?


No mogoče pa mi vseeno razblinimo tole in kljub zatekanju zagledamo user posted image user posted image user posted image
Bom mal na forumu vprašala, kako je blo pri ostalih...user posted image

Hja, kaj bom kuhala...to so želje mojega dragega:
sesekljani paradižniki z mozzarelo in baziliko zmešano z olivnim oljem nadevano na popečene kruhke in popečene kruhke z olivnim oljem in prekajenim domačim špehom - predjed, glavna jed goveja juha - zaradi otrok in mogoče samo za otroke, hitri sirovi štruklji, goveji zrezki v paradižnikovo paprikini omaki pečeni v pečici, solata, za sladico pa verjetno schwarzwaldska torta (nimam pojma kako se to napiše). Ker pa dva od povabljenih nista glih ljubitelja gov. zrezkov, pa ne vem če ne bom še ene dva pohanca zraven naredila al pa zanju ocvrte kalamare...to bom še vidla. Nekak tko sva si zdej zamislila. Povablene imava ob cca 16h, začnem pa s kuho dopoldan user posted image .

< Sporočilo je popravil partizanka1 -- 27.10.2010 8:14:44 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2602
   RE: Februarčki 007 - 2.del
27.10.2010 8:13:16   
partizanka1
user posted image user posted image  za kile malecka_mateja. Za zize pa počakaj, po ene pol leta po porodu se šele zmanjšajo...vsaj pri meni je blo tko. Ti itak še na polno dojiš, tko da kar počasi.

LP

< Sporočilo je popravil partizanka1 -- 27.10.2010 8:14:09 >

(odgovor članu partizanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 2603
   [Brisano sporočilo]
27.10.2010 15:16:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu partizanka1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2604
   RE: Februarčki 007 - 2.del
27.10.2010 18:04:21   
malecka_mateja
user posted image kolumbo za predlog komot grema na reality šov jaz sem takoj za da grema skupaj.

partizanka ja sembom še počakala, sej nimam zaradi mleka zdaj večjih ampak jih imam že celo življenje. bomo videliuser posted image


_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2605
   [Brisano sporočilo]
28.10.2010 22:46:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malecka_mateja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2606
   RE: Februarčki 007 - 2.del
29.10.2010 7:26:23   
partizanka1
O Kolumbo res ste fletni. A ne, zdej ko maš vse okrog sebe se že 100 % bolje počutiš user posted image , klinc pa šivi user posted image .

Jest sem bla včeraj na aerobiki in ko smo pulz merl cela panika od inštruktorce, ker sem ga imela skor 160...ja in sem rekla, jest mam hitr visokega! Pol je hotla, da delam brez steperja, no ampak se nisem dala, lepo normalno sem delala naprej. Ma jest že sama vem kolk lahko, če me bo kej šraufal al pa se bom slabo počutila bom že nehala user posted image . Jest, če ne pridem do tacga pulza pol je brezveze, da sploh kej delam, ker pol zame ni nobenga haska. Valda tolk pa že vem.

O tale vikend je pa podaljšan....jupi. Na pokopališču v ponedeljek tko ne bomo starost delal, en giro bomo nardil in to je to.
Jutri gremo pa v Celovec, mormo najdt škornje za tamalo. Ene ornk za sneg (Superfit al pa Ecco) - bolj nevtralne barve, da bojo še za ta 2. user posted image ,  pa ene za preoblečt oz. za na kavbojke- take bolj šminka varianta user posted image . Rabimo tud ene dobre rokavice za sneg, ki pa upam, da jih bomo dobil v sports experts al pa giga sportu. Smučarski komplet ima še od lani in bo do januarja OK, takrat so pa razprodaje in bomo enga nabavl, če bo treba.
A ste ve to že kej nabavle?





(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2607
   RE: Februarčki 007 - 2.del
29.10.2010 8:35:44   
malecka_mateja
jutro!

kolumbo lepi steuser posted image user posted image user posted image user posted image kako je sedaj ko ste skupaj??

Partizanka sama veš kako se počutiš in kaj lahko in kaj ne saj je tvoje telo in najboljše ga poznaš. user posted image Drugače pa Tjaša in še kombinezon še od lani, čevlje še gledamo katere in kje, bomo videli katere bomo nabavili. Tudi mi bolj nevtralno zdaj kupujemo ker v 4 mesecih zime pa res boljših stvari ne uniči tako da bi bilo škoda da jih potem nebi porabili.
Mi bomo danes večino grobov obdelali, v ponedeljek gremo samo k mojemu očetu ter moji babici ker imao prav na 1.novembra 1 leto od smrtiuser posted image user posted image user posted image user posted image in imamo še mašo.

partizanka kakšne smučke ste tamali kupili? mi bi Tašo letos postvaili na smučke in rabimo nasvet. Moj stric jo bo učil ker Možek nesme smučat zaradi noge njegove, jaz pa sam z njo nebi hodla, saj je Tin še tukaj. Radi pa bi jo vseeno naučili ker meni je smučanje všečuser posted image


_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu partizanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 2608
   RE: Februarčki 007 - 2.del
29.10.2010 9:10:45   
partizanka1
IZVIRNO SPOROČILO: malecka_mateja

partizanka kakšne smučke ste tamali kupili? mi bi Tašo letos postvaili na smučke in rabimo nasvet. Moj stric jo bo učil ker Možek nesme smučat zaradi noge njegove, jaz pa sam z njo nebi hodla, saj je Tin še tukaj. Radi pa bi jo vseeno naučili ker meni je smučanje všečuser posted image




Glede na to, da še ni nič smučala (predvidevam iz tvojega posta), bi ti jest priporočila 70 cm dolžine oz. max 80 cm (tolk ima naša, pa že normalno smuča in se sama vozi na vlečnici) - kupi carving, ne starih ravnih smučk.  Ne kupit kakšnih plastičnih, kupite normalne smučke in smučarske čevlje, rabili jih boste potem še za Tin-a. Ne pozabi kupit čelade, otroci pogosto padejo znak in se lahko ornk udarijo v glavo!!! Pa še nekej, ogromno otrok sem videla, da smuča v kolesarski čeladi, prosim to ne prakticirajte, rajši kupi čelado.  V novembru bodo sejmi smučarske opreme, pa ti predlagam, da greste tja pogledat.  Palic ne rabi in jih sploh ne priporočam, ker imajo potem otroci toliko dela s palicami, da tistega kar bi morali delati z nogami, niti ne opazijo.

Upam, da sem ti kaj pomagala. Če rabiš še kakšno informacijo vprašaj, lahko me pa tudi pokličeš.


(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 2609
   [Brisano sporočilo]
29.10.2010 13:26:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu partizanka1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2610
   RE: Februarčki 007 - 2.del
3.11.2010 10:04:52   
partizanka1
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

Dan

.....že k gre u Mercator 3/4 narobe prneseuser posted image .


user posted image user posted image user posted image  poznam to user posted image user posted image

Mi smo škorne dobil, dal smo pa 80 € - rdeče barve user posted image , ecco-tovi, ampak take rdeče, da so lahko tud za user posted image  user posted image . Jest tud nisem za to, da se čevlji nosijo za drugim, ampak zimski škornji za v sneg se pa pri nas bodo, ker pozimi se ne zgonijo, pa naši tud noga ne švica, tko da jih bo ta drugi tud nosil.

Dobil smo tud podložene kavbojke v C&A v City arcaden, pa zimske rokavice v Sports experts (gore tex varianta). Mah en kup € smo spušil.

Drugač smo Ok. user posted image  je živahen 100/uro, tamalo je že tud "brcnil" in ni blo boljšega in lepšega nasmeška na njenem obrazu user posted image . Drug teden morfologija in komaj čakam. Tamalo sem zadnjič spraševala, če gre zraven, pa je rekla, da bo rajš pr babi počakala, ampak seveda, to je blo en teden nazaj, jo morm še ta teden vprašat, ker se te zadeve pri nas spreminjajo iz dneva v dan user posted image .

Nč, sodelavka me priganja za eno stvar, morm it!

Fajn  bodte


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2611
   RE: Februarčki 007 - 2.del
9.11.2010 7:51:36   
malecka_mateja
jutro!

Kje ste vse?
Partizanka ali je morfologija že za vami? Naša pa ni bila ful navdušena nad brcami user posted image ker je pravla da mene to boli. rada je božala trebuščka ko pa je brcnil pa je takoj roko umaknilauser posted image pa ji nismo mogli dopovedat obratno ampk tako pač je. najlepše je ko se začnejo z trebuščki pogovarjat user posted image mislim da bom zelo pogrešala trebuščekuser posted image

Mi smom ok. Danes je tamali prespal celo nočuser posted image user posted image user posted image jaz pa z njim in ko je začel ob 5.30 jamrat pa sem vidla da je že svetlo skoraj sem čist zgubljena bla sem razmišljala če sma jedla ponoči ali ne čist sem ven padla.user posted image user posted image user posted image zdaj pa oba še spita Tjaši pa je že v vrtcu.

Kolumbo kako si? kako je rana? Kako otroci?

Grem se malo stisnit k mojemuuser posted image


_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu partizanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 2612
   RE: Februarčki 007 - 2.del
10.11.2010 16:16:48   
malecka_mateja
DAN!

danes sem pa slabe volje ker maora naša čebelica spet na operacijo za uhice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čist sem ven padla danes. ma sj bo zdaj čakam datum kdaj jo bo imela. bomo videli.


_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 2613
   RE: Februarčki 007 - 2.del
12.11.2010 7:03:55   
malecka_mateja
tabali vse naj naj pa da boste hitro v hiški :))) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

babnice sem malo razmišljala kaj pade kako srečanje v decembru?


_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 2614
   RE: Februarčki 007 - 2.del
12.11.2010 10:20:08   
DanijelaNeli
IZVIRNO SPOROČILO: malecka_mateja
danes sem pa slabe volje ker maora naša čebelica spet na operacijo za uhice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čist sem ven padla danes. ma sj bo zdaj čakam datum kdaj jo bo imela. bomo videli.



Ooo,ma boga Tjašika! Kako pa to? Se ne spomnim od zadnjič,a ste imeli takrat op.?

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 2615
   RE: Februarčki 007 - 2.del
12.11.2010 18:11:27   
malecka_mateja
ja lani decembra smo jo imeli. sedaj čakamo ponovni datum user posted image


_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 2616
   RE: Februarčki 007 - 2.del
15.11.2010 11:11:20   
Tabali
Ole user posted image
hvala za lepe želje
Mateja drži se - user posted image user posted image user posted image za Tjašo, saj bo vse OK

Kolumbo, upam da si zdržala v soboto...user posted image user posted image user posted image , priznam, da mam kar slabo vest... tako da - naslednjič svoje fante kar lepo v kompletu pošlji k nam na počitnice user posted image user posted image user posted image
Mejte se!!!

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 2617
   RE: Februarčki 007 - 2.del
15.11.2010 14:26:11   
partizanka1
Zdravo!

Ma sem napisala cel roman in me je vrglo ven. Evo, tokrat krajša verzija....

user posted image za Tjaško. Naša je bla prejšnji teden doma, je bla bolna; bruhala, vročina, smrkala, kašljala....danes je pa rekla mojmu, da jo ušesek boli...bomo vidl, upam, da ne.

Sem imela morfologijo prejšnji teden. Otroček je lep user posted image  , celo za 2 tedna po kilaži prehiteva. Zame pa ni tko lepih novic, namreč posteljica se ni dvignila in je čez ustje. Baje se ima še čas dvignit, ampak za vsak slučaj imam čez 3 tedne ponovno UZ in pregled od spodaj, če sem kaj odprta oz. kako dolg je maternični vrat.
Upam, da se dvigne, ker drugače bom morala ležat oz. počivat. Sem brala Pušenjakove odgovore in kao do 28. tedna ni panike, pol pa čekirajo kako in kaj, in če je še vedno nizko oz. čez ustje, predpišejo ležanje oz. če je res kriza, bolnico.

Moram it.
LP

(odgovor članu Tabali)
Neposredna povezava do sporočila: 2618
   RE: Februarčki 007 - 2.del
16.11.2010 8:01:32   
malecka_mateja
jutro!

havala vsem za pike poke sej bo.

partizanka pazi na sebe in svojega otročka.vem kako ti je pri srcu če boš mogla ležat in počivat jaz sem v obeh nosečnostih to doživela in ni fajn amapk vse za zdravega otročka. mogoče bi zdaj 3 tedne do novega uz opustila športanje mogoče bo pomagalo? upam da bo vse ok in ti nebo potrebno ležanje.

kolumbo kako si??? jaz sem se zdaj najedla zajterka zdaj pa grem na kavico počasi user posted image


_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu partizanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 2619
   [Brisano sporočilo]
19.11.2010 23:15:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malecka_mateja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2620
   RE: Februarčki 007 - 2.del
20.11.2010 8:25:28   
malecka_mateja

jutro!

user posted image user posted image user posted image kolumbo za družinsko življenje. pa za šive, super da se je vse pošlihtalo.user posted image Ma Tin Tjaša in jaz smo prehlajeni drugače ok.
včeraj smo imeli pregled za kolke kolki so ok.user posted image datum za OP še čakamo.
ja kdaj se dobimo????
partizanka kako si?
Tabali kako ste a luknjo te pustili za žogico.user posted image user posted image user posted image user posted image
a se že grejete laufa vse ok?



_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2621
   RE: Februarčki 007 - 2.del
21.11.2010 18:15:49   
Tabali
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo
Ne seri mi s slabo vestjo,


user posted image user posted image user posted image Tooo stara user posted image user posted image user posted image
Prideš pa lahko kadar koli - sam poklič in smo že v nizkem štartu user posted image

Evo jst še zmer svoj RD proslavljamuser posted image user posted image user posted image - mi ne rata vse na kup dobit pol pa vsak dan malo user posted image user posted image user posted image , kar niti ni tok slabo...
Malecka luknja za žogico je še zmer ready - vse dokler ne pride pečar (baje da se bo ukazal druk tedenuser posted image , mogoče pa res). Una za žoge bo pa vedno odprta user posted image user posted image user posted image , tao da vabljeni
Partizanka - kar bolj na easy, saj bo!!! Sicer pa važno je da je bebica OK!
Ajde punce mejte se, jst še moram neki za službo naredit (sem v petek morala pod nujno v JUB - barvo za fasado zbrat, tako da sem pol dneva bluzila okoli in seveda nič nardila v službi user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2622
   RE: Februarčki 007 - 2.del
22.11.2010 14:23:11   
partizanka1
user posted image user posted image  Kolumbo za mleko, to je lepo brat.

Jest sem OK. Ker sem optimist verjamem, da bo decembra na UZ vse OK, posteljica v normalni višini,  user posted image  fest kakor zdej in se moj muving ne bo nič spremenu user posted image . Drugač je pa tale naš 2. user posted image  tko živahen, čist skoz skače in muva sem in tja, tko kot bi bla že ene 7 mes. user posted image , sem pa šele 5. Bauhi je tud že zrasu. Sodelavka me 14 dni ni vidla in je dons rekla, joj kolk si ti že fletna user posted image user posted image .

Zdej sem bl na easy, dons sem aerobiko skenslala user posted image , za četrtek pa še ne vem. Če bom vse dni OK, grem. Mam še 2 obiska za pokoristit, pol pa pred UZ nič več. Po UZ, pa spet na puno user posted image  - sej veste, sem optimist. Pa po aerobiki se ful dobr počutim, tko da.....ma sej bo vse OK.

Tabali super, da lepo napredujete. Kakšne barve bo fasada?

malecka_mateja jest sem tud ful prehlajena in sploh ne pridem na zeleno vejo. Groza, pa še v lekarni mi nič nočjo dat, do dr. pa še nisem šla in sem rekla, da si še en teden dam, da se poštimam, pol pa če ne bo šlo, grem pa bo AB, ja jebi ga.

Zdej pa šibam domov na kosilo!

Se beremo! Uživajte



(odgovor članu Tabali)
Neposredna povezava do sporočila: 2623
   [Brisano sporočilo]
26.11.2010 23:26:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu partizanka1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2624
   RE: Februarčki 007 - 2.del
30.11.2010 13:52:55   
malecka_mateja
DAN!

kolumbo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za vas da se hito pozdravite.

mi smo tudi vsi šmrkavi upam da samo pri tem ostane, sicer mene neka vročina mala mantra ampak sej bo bolje.Drugače smo ok, Tjaša noro uživa v snegecu, Tin vsak dan pokaže kaj novega. Je pa mamina cartauser posted image user posted image user posted image user posted image
Sma se z Kolumbo pogovarjale da bi lahko eno family srečanje nardili. kak vikend ker se že dolgo nismo videli. kaj pravte????

partizanka kako si??? pa ostale margit, danineli, tabali, demer, jasna....


_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?