|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke
28.10.2010 13:12:00   
nadka30
občinarka- se kar strinjam z t.z. spakiraj se na dopust in jih pošlji v tri krasne, ker to ni dober zate ter za bejbija, pojdi uživat ker te tako nobeden ne špara.

ali je že katera kupila lidlove pleničke- mnenja prosim
t.z.- kakšne čevljčke kupuješ, maš kako slikico

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4726
   RE: Celjske srečke nosečke
28.10.2010 13:18:07   
Anonimen
nadka jst mam lidlove doma, sem poslala mojga iskat zadnjič. na otip so mi ok, na rito jih pa še nisem dala...
iščem pa ene luštne skibucke, ko bom videla bom vedela kakšne :) luštne pač. sem si pa včeraj kupila ene škornje brez pete, takšne iz semiša, mičkeno nagrbančene pridejo - tko luštno za na legice al pa kaj podobnega. pa pod kavbojke jih tud spravim user posted image

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4727
   RE: Celjske srečke nosečke
28.10.2010 13:34:43   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

nadka jst mam lidlove doma, sem poslala mojga iskat zadnjič. na otip so mi ok, na rito jih pa še nisem dala...
iščem pa ene luštne skibucke, ko bom videla bom vedela kakšne :) luštne pač. sem si pa včeraj kupila ene škornje brez pete, takšne iz semiša, mičkeno nagrbančene pridejo - tko luštno za na legice al pa kaj podobnega. pa pod kavbojke jih tud spravim user posted image



daj posliaj to kar si kupila, tudi jaz iščem ene fajne čevlje, ne me vprašat kakšne ampak enostavno take fajneuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4728
   RE: Celjske srečke nosečke
28.10.2010 13:36:00   
nadka30
ko boš pa plenice sprobala pa napiši mnenjeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4729
   RE: Celjske srečke nosečke
28.10.2010 13:39:20   
Arwenko
Vprašanje punce ne, jaz imam še ene 3 dni dopusta, plus za en dan nadur, se pravi 4 dni in sem nekako računala, da bi pač to pokoristila ta zadnje dni pred porodniško. Zdaj se pa s fotrom pogovarjava, kaj če bi si jaz raje zadnje 2 tedna recimo skrajšala delovnik, za 2 uri na dan in delala recimo samo od 9h-15h, ker pol mi lahko za vsak dan izplača potne in malico, profit v mojo korist pa bi bil ene 100 eur. Kaj bi ve naredile ali raje dopust ali raje krajšat delovnik za malo dlje časa?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4730
   RE: Celjske srečke nosečke
28.10.2010 13:53:25   
Anonimen
nadka: ok bom :)

arwenko: skrajšala delovnik.... sploh glede na to, da si zadnjič pisala o finančnih težavah. 100€ se meni osebno ne zdi malo denarja...

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 4731
   RE: Celjske srečke nosečke
28.10.2010 14:00:58   
Arwenko
Ja, saj jaz se tudi v tej smeri skrajševanja nagibam, predvsem iz finančnega vidika, seveda da 100 eur ni malo. Sem pa po drugi strani že tudi čisto izčrpana psihično v tej službi, pol pa bi morala še 125% delat, ne samo 100% in ne vem kak bo vse skupaj. Eh, bom sproti videla kakšno bo moje počutje in vse pomoje, še vedno lahko na koncu vzamem dopust pa rešeno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4732
   RE: Celjske srečke nosečke
28.10.2010 16:15:00   
Anonimen
Evo nadka, sicer ni najbolj posrečena slika ampak ok...
user posted image

Arwenko
ja res je, kakorkoli se zdaj odločiš, še vedno si lahko premisliš na koncu. Ti je pa dal dobro idejo, ni kaj...

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 4733
   RE: Celjske srečke nosečke
28.10.2010 16:26:34   
nadka30
super izgledajo, kje si jih pa kupilauser posted image pa še idejo si mi dala punce mal mi pomagajte, kje bi si lahko kupilamalo debelejše- pajkice oz. legice, iščem take da se ne bi glih skozi videlo da bi jih lako samostojno nosila, je moj trebušček še preokrogel za prejšne kavbojkeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4734
   RE: Celjske srečke nosečke
28.10.2010 17:33:27   
Anonimen
daichmann v celju.
za legice pa poskusi v h&m-u...

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4735
   RE: Celjske srečke nosečke
28.10.2010 17:42:42   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

daichmann v celju.
za legice pa poskusi v h&m-u...



hvala, bom kar jutri v deichmannu v bistrici pogledala, grem mal zapravljatuser posted image user posted image user posted image user posted image ., sam se zna zgodit da bom kupila samo za nadjo in melanie, na sebe pa pozabilauser posted image user posted image user posted image .
Punce povejte mi, ali bi ve šle na zaključek, danes so mi domov poslali sporočilo da sem vabljena v službi na zaključek ob koncu leta, po eni strani bi šla za kakao urco, po drugi strani mi pa ni zait, ker je melanie še tako mala (imam kar slab filing da bi jo pustila doma jaz pa bi se šla zabavat za kako uro ali max dve) in sedaj v bistvu sem v dilemi ali it za 1-2 ali ostati doma.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4736
   RE: Celjske srečke nosečke
28.10.2010 17:52:15   
Anonimen
jaz bi šla. koneckoncev takrat takoooo majhna tudi ne bo več in jo lahko popazi ati tudi za malce več časa kot za kakšno urco ali dve. načrpaj si mleko in pojdi. saj ni treba, da smo "samo še mame" in popolnoma nič drugega. pa še pupi bosta meli malce "ati časa" on si bo pa probal kako je biti z dvema malila bejbama doma user posted image (me zanima, če se bo tvoj to vprašal, ko bo šel za celo noč na zaključek hehehehehe)

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4737
   RE: Celjske srečke nosečke
28.10.2010 18:02:57   
obcinarka
ojjjjjjjjjj se na brzino javljam...
arwenko... probaj skrajšano, ampak je tu tud problem če bo šlo.... te štekam...
nadka.. pejt na zabavo za urco, dve, brez slabe vesti, bo šlo...
t.z.-ti me ponavadi strezneš-hvala, si me...
če sem ktero pozabla- se vam posvetim ko bo malo več časa...
naj samo povem da sem definitivno sklenila odločitve in sedaj grem proti njim... user posted image

pozdravčke se tipkamo ko bo enmal več časa...user posted image ,

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4738
   RE: Celjske srečke nosečke
28.10.2010 20:14:45   
Arwenko
nadka...idi na zaključek, za kako urco ne bo nič hudega, pa še malo se boš sprostila. Jaz bom tudi najbrz sla, ceprav bom se komaj hodla takrat user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4739
   RE: Celjske srečke nosečke
29.10.2010 9:07:51   
mami_1979
Pozdravljene!

Najprej hvala za čestitke!user posted image user posted image user posted image

Včeraj sva z našo princesko prišli domov!
Ponoči je Klara pridno jedla in spala, le sine, je 3x jokal v spanju, da sem ga morala umirituser posted image . Bošček še nekaj časa ne bo prišel k sebi, tako ga je prizadelo, ker me ni bilo domauser posted image . Upam, da bo kmalu bolje.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4740
   RE: Celjske srečke nosečke
29.10.2010 10:43:34   
Anonimen
obcinarka: mi je všeč, ker ne zameriš, čeprav "malce bolj grobo" povem user posted image cuker si user posted image

mami_1979: ojoj, upam, da se sine kmalu pomiri!!!

mene pa ven vleče, ven me vleče! pa takoj ko najdem kakšnega kandidata/kandidatko za šetnjo+kavico pičim. šit to, ker imam same take frende/frendice, ki so v službi in potem imajo čas šele popoldne user posted image

(odgovor članu mami_1979)
  Neposredna povezava do sporočila: 4741
   RE: Celjske srečke nosečke
29.10.2010 15:12:08   
Arwenko
T.Z. žal mi je, upam, da si našla koga za šetnjo, no saj od januarja naprej sem jaz večen kandidat ob vsakem najmanjšem sončku za šetnjo ob Savinji, tudi če bo mrzlo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4742
   RE: Celjske srečke nosečke
29.10.2010 15:39:30   
nadka30
dan
jaz sem pa pravkar z kratkega sprehoda, mala miss pa trenutno spi zunaj v vozičku, je zunaj tako fajn da se mi je pa ni dalo da bi jo noter dala, tako da spi in diha sveži zrak.
No danes sem bila pa v sopingu pa da ne bo katera mislil da sem kaj sebi kupilauser posted image user posted image user posted image user posted image , nekaj za veliko miss, nekaj za malo miss, pa še za božička sem kupila par stvariuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4743
   RE: Celjske srečke nosečke
30.10.2010 7:53:17   
ajtak
Dobro jutro,
upam, da še poležavate, jaz sem že od 6h auf user posted image , naš sine namreč točno ve kdaj je vikend in ziher vsaj ene pol ure prej vstane user posted image .

Moram se pohvalt, da smo si včeraj prvoščli novo televizijo user posted image , zdej nej pa kr vkloplo vse žive kanale, ta ima vgrajene vse možne pretvornike user posted image .

Danes greva z mulčkom v LJ, mal pogledat žive in nežive sorodnike. Sem prou vesela k napovedujejo sonček, k mi ni z avtom rint na žale pa po možnosti v dežju... bo ziher gužva.

Naš user posted image  veselo miga. Opažam pa, da bi skor mogla malo več počivat, po službi in popoldanskem letanju za mulčkom me zvečer bolijo te vezi pr medenici. Ne vem, če si ne bom kak nosečniški pas omisnla... Pa na splošno, a vas tud vsake stopnice took zadihajo. Se mi zdi, da je mogoče še malo prezgodaj.

Se grem oblečt, ob 9h sem za kavico v Lj zmenjena user posted image



_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4744
   RE: Celjske srečke nosečke
30.10.2010 11:07:46   
Anonimen
Dan!

Arwenko: ja ja, sem se šetala včeraj pa kavico spila pa... sem itak prišla šele ob 18:30 domov user posted image Mali je bil pa večinp časa (itak) koma v vozičku, kar se je poznalo pri tečnobi zvečer - je bila temu primerno večja, kot če bi bil malce bolj utrujen in bi zaspal.

Eto, danes je spet tak leeep dan in itak bomo šibnili v šetnjo. Verjetno v Celje, ker bomo vmes opravili še kakšen šoping user posted image

(odgovor članu ajtak)
  Neposredna povezava do sporočila: 4745
   RE: Celjske srečke nosečke
30.10.2010 19:13:57   
Arwenko
Evo, preživela sem svoje prvo "veliko" družinsko kosilo, za 8 ljudi...do zdaj sem kvečemu moje kdaj povabila ali pa kaj, takšnim malo večjih pa nismo prakticirali. In razen tega, da je bilo vsega preveč je vse uspelo super. Sva pa z mojim družno stala od 9h zjutraj dalje v kuhinji, brez njega bi bilo res težko no user posted image

Malo prej pa sva se še z mojim na pokopališče v Celju spravila, tako da sva še to oddelala, super v glavnem, zdaj pa relaksiram malo pred tv-jem in po netu user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4746
   RE: Celjske srečke nosečke
30.10.2010 19:38:43   
Anonimen
Čer!
Eto, imam pol urce preden greva skopati Filipa, smo pa ravno prišli domov. Smo se potepali oz. šetkali od 14h pa do pol ure nazaj, mali veselo spančka, moj mi pa večerjo dela user posted image
Danes je bilo res super vreme, čeprav je pihalo; F. je bil prideeeen (ampak res prideeeen) in komaj čakam, da se jutri zbudimo in ponovimo vajo. Ker je bilo pa RES super... Jaz sem se nahodila (smo šli skoraj do Levca), načvekala, nakofetkala... user posted image

Arwenko: oooo superca za kosilo!!

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 4747
   RE: Celjske srečke nosečke
31.10.2010 19:58:19   
Eruvande
Čeer :)

Tiste, ki ste že rodile...kaj se rabi v CE porodnišnici s seboj? Oz. kaj dobiš tam?
Imam čez cca 14 dni rok, pa si še nisem nič pripravila torbe...pa me malo zanima, če je kej posebnega. Če ne si bom tisto zobno ščetko, pasto in vložke že vrgla v torbo na poti v P user posted image

Hvala!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4748
   RE: Celjske srečke nosečke
31.10.2010 22:22:50   
Anonimen
jaz v bistvu razen mobitela, polnilca, zobne ščetke ter zobne paste in copat nisem potrebovala popolnoma nič (glavnik bi potrebovala, če bi imela malce daljše lase...).
vložkov imajo na pretek, hlačk tudi. spalne srajce so, brisače so. druga jaz tiste 3 dni v P nisem potrebovala.
aja... materinske z vsemi dokumenti+zdravstvene kartice pa le ne pozabi user posted image

(odgovor članu Eruvande)
  Neposredna povezava do sporočila: 4749
   RE: Celjske srečke nosečke
1.11.2010 9:39:26   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

jaz v bistvu razen mobitela, polnilca, zobne ščetke ter zobne paste in copat nisem potrebovala popolnoma nič (glavnik bi potrebovala, če bi imela malce daljše lase...).
vložkov imajo na pretek, hlačk tudi. spalne srajce so, brisače so. druga jaz tiste 3 dni v P nisem potrebovala.
aja... materinske z vsemi dokumenti+zdravstvene kartice pa le ne pozabi user posted image



mislim da si vse povedala; no jaz ker imam dolge lase sem rabila glavnik in gumico za laseuser posted image user posted image user posted image , lanolin za bradavice dobiš ( pa če te vprašajo če ga rabiš ti le reči da ja, ne jezika šparat, jaz sem si še za domov zalogo naredilauser posted image user posted image user posted image user posted image )pa če boš videla da ni mleka reči naj ti dajo tablete TAMETIL, v glavnem čim bolj teži če boš videla da ni mleka, težit moraš pa otroški zdravnici, ona to urejauser posted image user posted image .
Obroč za tiste, ki so šivane dobiš tam, tako da ga ne rabiš nosit sabo.Jaz sem s sabo imela eno plastenko vode- ki sem jo pila ko sem imela dovolj čaja, pa labelo za suhe ustnice, pa na fotoaparat ne pozabit, da naredita prve fotke svojegauser posted image to pa je mislim da tudi vse pa hiter porod ti želim sedaj ej pa že čas da se na seznamu spet pridruži kak bejbiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?