|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novemberke 2010 II. del
9.11.2010 17:34:17   
majabar
Renesme, super, da je slo tako dobro in da te sivcek ne boli!
Jaz od poroda in nosecnosti ze nekaj dni ne cutim cisto nic vec, samo linea negra me spominja na to, kaj je bilo. In pa seveda strucka v mojem narocju:).

(odgovor članu Renesme**)
Neposredna povezava do sporočila: 4801
   RE: Novemberke 2010 II. del
9.11.2010 17:36:37   
pajac
Kapesanta, mačja bolezen naj bi bilo  ime za mikrosporijo, samo to ime ljudje uporabljajo za vse bolezni, ki so povezane z mačkami, tako, da je fajn vedeti točno diagnozo, da dejansko veš o čem govorijo...
Sicer je mikrosporija glivično kožno obolenje neškodljivo plodu.. Je pa zelo nalezljivo...

Drugače se razen glist, bolh in kakih klopov, ki jih vlačijo na kožuščkih lahko spomnim samo dveh res pogostejših sistemskih bolezni, ki jih prenašajo mačke in to so toksoplazmoza in bolezen mačje opraskanine.. ti dve bolezni pa prenašajo mačke (z iztrebki in praskanjem) in načeloma se ne moreš nalesti od druge osebe.

Tako da jutri preveri kaj je dejansko..
Mikrosporija (ki je najbolj verjetna, če so te opozorili) je tečna za zdravljenje, ker je dolgotrano in načeloma ni priporočljivo antimikotikov uporabljati v nosečnosti..
Ja dober nasvet: rodit čimprej.. user posted image


< Sporočilo je popravil pajac -- 9.11.2010 17:48:09 >


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu Renesme**)
Neposredna povezava do sporočila: 4802
   RE: Novemberke 2010 II. del
9.11.2010 17:47:32   
pajac
renesme  lepa zgodba.. zdaj samo še ta pritisk v red spravit pa bo Pa kje bo lepše kot pri mami???

Jaz pa s pregleda.. CTG reaktiven, popadkov ni (kljub temu, da me je malo šraufalo tamo ) naslednji pregled s CTG jem 16.11.

Kaj se mi je pa zgodilo na poti : pridem v Domžale in parkram, ko se ulije dež... no moj preljubi možek, ki skrbi sa red in čistočo avta je dežnik spravil čisto na konec  prtljažnika, da sem morala zlesti vanj da sem ga dosegla.. No in  ko sem lezla ven sem z eno nogo normalno stopila na tla z drugo na rob robnika, ki je bil pokrit z listjem in mi je spodrsnilo... znašla sem se na riti (no lepo sem se usedla, nisem padla) in lepo še prevagnila na hrbet. Direktno v lužo. Izkupiček je bil to da sem bila mokra od sredine goleni do lopati po zadnji strani.. in to ne malo mokra ampak še spodnje hlače so bile mokre in so tam na CTG morali za mano zamenjat rjuho, o tem kako so gledali za mano sploh ne bom.. po moje so si mislili, da mi je voda odtekla..  Potem pa še po Petra in domov sem prišla ob 16 h torej 4 ure sem mokra hodila 




_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 4803
   RE: Novemberke 2010 II. del
9.11.2010 19:22:13   
kapesanta
Pajac user posted image - sam je moglo bit pa res fajn za vidit.

Jutri izvem točno za katero od bolezni gre (najverjetneje res za Mikrosporijo) in pol kličem G, ker glih jutri zjutraj dela v ambulanti. Pol bomo pa vidli kako naprej. Moj glih Roka tušira in ga bo dodobra pregledal.

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 4804
   RE: Novemberke 2010 II. del
9.11.2010 19:56:52   
simonmojca
Bucka13 sporoča s CR je prišla
 
 
3090g in 49cm
 
več pa ko pride k sebi
 
 

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 4805
   RE: Novemberke 2010 II. del
9.11.2010 19:58:05   
simonmojca
 bucka13 še enkrat ČESTITKE
 

(odgovor članu simonmojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4806
   RE: Novemberke 2010 II. del
9.11.2010 20:00:12   
škorpijonček_



IZVIRNO SPOROČILO: simonmojca

Bucka13 sporoča s CR je prišla user posted image  3090g in 49cm več pa ko pride k sebi  
 
Čestitke Bucka za punčko!!!

(odgovor članu simonmojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4807
   RE: Novemberke 2010 II. del
9.11.2010 20:05:05   
tejci1981
ČESTITKE BUCKA12!!!!!

(odgovor članu škorpijonček_)
Neposredna povezava do sporočila: 4808
   RE: Novemberke 2010 II. del
9.11.2010 20:07:11   
Majchi
Čestitke Bucka! Pa jo imaš punčico!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tejci1981)
Neposredna povezava do sporočila: 4809
   RE: Novemberke 2010 II. del
9.11.2010 20:12:31   
Nenya
user posted image user posted image Bucka in user posted image user posted image zdaj pa čimlažje okrevanje in cartanje!

_____________________________

Ever stopped to think ...
then forgot to start again?

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4810
   RE: Novemberke 2010 II. del
9.11.2010 20:12:44   
pajac
IZVIRNO SPOROČILO: kapesanta

Pajac user posted image - sam je moglo bit pa res fajn za vidit.

Jutri izvem točno za katero od bolezni gre (najverjetneje res za Mikrosporijo) in pol kličem G, ker glih jutri zjutraj dela v ambulanti. Pol bomo pa vidli kako naprej. Moj glih Roka tušira in ga bo dodobra pregledal.


samo brez panike.. sporoči pa bomo videli  user posted image


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 4811
   RE: Novemberke 2010 II. del
9.11.2010 20:13:35   
pajac
bucka 13 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čestitke za pupo!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 4812
   RE: Novemberke 2010 II. del
9.11.2010 20:27:52   
majabar
bucka, cestitke!!!user posted image user posted image

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 4813
   RE: Novemberke 2010 II. del
9.11.2010 20:43:39   
sara pia
Bucka 13 - čestitke za punco user posted image user posted image user posted image

Pri meni ni nič novega, samo trebuh otrdeva, komaj čakam jutri pregled, da vidimo kaj bo pokazalo.

(odgovor članu majabar)
Neposredna povezava do sporočila: 4814
   RE: Novemberke 2010 II. del
9.11.2010 21:00:07   
kapesanta
bucka13 - čestitke user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil kapesanta -- 9.11.2010 21:01:29 >


_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu simonmojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4815
   RE: Novemberke 2010 II. del
9.11.2010 21:04:39   
Majchi
Tiste, ki ste v Lj. rodile, starejši otroci lahko pridejo na obisk? Ali samo očiji?

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 4816
   RE: Novemberke 2010 II. del
9.11.2010 21:04:39   
severnica77
bucka 13 - čestitke za punčico

user posted image

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 4817
   RE: Novemberke 2010 II. del
9.11.2010 21:05:21   
kapesanta
Rok nima nobenih krastic - kolk hit se pa pokažejo? Baje naj bi se čez vikend okužil in v nedeljo že imel izpuščaj, takoj k zdravniku in mažejo - se pravi da je Rok stopil z njim v stik že po tem, ko je bila rana mazana, skoz ima pa gor flajšter. Pa če zdravnik pusti v vrtec potem verjetno ni veliko možnosti da bi prenašal dalje. Ali je lahko Rok samo prenašalec, da on ne zboli, jaz pa? Matr kolk vprašanj...
Jst hočem rodit!!!!

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 4818
   RE: Novemberke 2010 II. del
9.11.2010 21:43:04   
nadinne
joj bom popiz....user posted image

res ne vem kaj je temu RR-ju!

se mi ne da spet vsega pisat...vglavnem čestitke bucka13 za pupo user posted image

renesme in malaneli...super porodni zgodbi!

miya84...he he, tak mali buši imam tudi jaz...mi noben ne verjame da bom ravnokar rodila...sploh pa me debelo gledajo, ko povem da sem prdelala samo 4kg user posted image

pajac...uf zoprno! Upam da se nisi kaj prehladila. Jaz sem enkrat tako padla v stopljen sneg...sem taka potem ves dan visela na faksu...no pri meni se je končalo s prehladom user posted image

kapesanta...držim fige, da Rok nič ne prinese user posted image

Moj pregled danes je bil brez posebnosti...ctg ne kaže nič popadkov, user posted image pa živahen da je kaj...še vedno pridno raste in je še visoko. Naslednji pregled s ctg-jem imam v petek 12.11.

To je to...šibam pod tuš, potem pa končno na kavč...že od 12h nisem bila na njem user posted image Sem se ves popoldne podila po obiskih.

Noč in srečno če gre katera v rim

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 4819
   RE: Novemberke 2010 II. del
9.11.2010 22:08:17   
philadelphia
Čestitke bucka user posted image user posted image , končno spet ena punčka user posted image .
 
Renesme čestitam za samo majhen šivček in lep porod!

Jaz pravkar iz kina, sva šla gledat Mi gremo pa po svoje in je bla ful gužva. Je pa res popularen film oz. ga dobr reklamirajo. Sej je kr simpatičen.

No končno se je tale naš user posted image  končno začel mal muvat. user posted image

Lahko noč vsem

(odgovor članu nadinne)
Neposredna povezava do sporočila: 4820
   RE: Novemberke 2010 II. del
10.11.2010 7:27:22   
pajac
IZVIRNO SPOROČILO: kapesanta

Rok nima nobenih krastic - kolk hit se pa pokažejo? Baje naj bi se čez vikend okužil in v nedeljo že imel izpuščaj, takoj k zdravniku in mažejo - se pravi da je Rok stopil z njim v stik že po tem, ko je bila rana mazana, skoz ima pa gor flajšter. Pa če zdravnik pusti v vrtec potem verjetno ni veliko možnosti da bi prenašal dalje. Ali je lahko Rok samo prenašalec, da on ne zboli, jaz pa? Matr kolk vprašanj...
Jst hočem rodit!!!!


Načeloma, če je mikrosporija se simptomi pokažejo 4-14 dni po izpostavitvi.. Preprečuje se z izogibanjem stiku (torej, da ni kontakta z obolelo živaljo, prelepljen izpuščaj, poostrena osebna higijena predvsem rok, temeljito čiščenje prostora, pranje oblačil na višji temperaturi ali sušenje v sušilcu - sem si prav šla še pogledat priporočila ) Rok lahko prenese glivo na oblačilih ali rokah, pa da še nima simptomov, ampak, če ga je tvoj sinoči lepo umil to ni več verjetno, samo ne vem kaj je bilo prej...
Kar se tiče nalezljivosti in vrtca, otrok lahko gre v vrtec samo morajo biti opozorjeni vzgojitelji in starši ter otroci. Bolezen se zdravi lahko tudi več mesecev s kremami ali celo tabletami, če drugače ne gre (izpuščaj je lahko tudi v lasišču!). No kar se tiče ni v nevarnosti, razen, da bi potem staknil kak izpuščaj, če bi ga Rok dobil.. Če ga pa dobiš ti sedaj v naslednjih dneh, je vseeno, če začneš zdravljenje par dni kasneje ker si itak na koncu, sicer pa če namažeš Lamisil na en flek mislim pa, da tudi ne more bit neke panike za krajši čas..
Preveri najprej. če drži ta diagnoza.. (čeprav mislim, da ja...)



_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu philadelphia)
Neposredna povezava do sporočila: 4821
   RE: Novemberke 2010 II. del
10.11.2010 7:34:29   
pajac
Tale RR ga res biksa user posted image včeraj sem ti Kapesanta napisala 3 različna posta pa mi je šele zadnjega poslalo.. no kot rečejo osel gre 3x na led.. pajac pa spet in spet...user posted image No pa sem jih user posted image in sem danes uporabila ctrl c in ctrl v..user posted image

No malo kulture še od mene... JUTRO user posted image

Včeraj sem zvečer uživala ob TV z mojim in je bilo prav luštno.. Trebuh me je ves večer bolel, bolj spodaj kot, da bom dobila user posted image pa neki kvazi popadki so se kazali ampak čisto neredno na 1 uro potem 20 minut pa spet 1 uro.. no kakorkoli očitno se stvari počasi pripravljajo..
Kar se tiče mojega včerajšnjega showa pa ni zaenkrat videt nobenih posledic v smislu prehlada, no tudi drugih ne razen umazanih oblačil in torbe user posted image

grem zajtrk pojest, kavica je že v želodcu, pa na zadnjo depilacijo pred porodom.. to pa res upam, ker sicer user posted image trgam od žepnineuser posted image


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 4822
   RE: Novemberke 2010 II. del
10.11.2010 8:03:13   
pajac
majchy na spletni strani P in pri njih v sprejemni je pisalo da partnerji in zdravi sorojenci.. ne vem, če se je kaj spremenilo.. Bilo bi fajn, če se ne.. sicer beživa domov prej user posted image

_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 4823
   RE: Novemberke 2010 II. del
10.11.2010 8:04:15   
pajac
kaj zdaj, a vse čvekice so šle rodit in ostale so samo novemberske zaspanke???user posted image user posted image user posted image user posted image

Nič zdaj bom počasi šla na depilacijo pa se pol tipkamo....

_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 4824
   RE: Novemberke 2010 II. del
10.11.2010 8:52:03   
severnica77
Dobro jutro!

Ali ste fejst zaspanke ali pa ste šle rodit?!

Saj jaz bi še tudi ziher spala, če ne bi malega peljala v vrtec. Pa ga peljem tako, da pride ravno na zajtrk. Zdaj pa mi ravno ni več, da bi šla nazaj spat, čeprav bi pa ziher nazaj takoj zaspala.

Pa imasmo spet neko kislo vreme ... No, vsaj tukaj na štajerskem je tako.  Bi bili ravno pravi dnevi za preživeti tiste štiri dni v Puser posted image . Mene občasno tudi kar malo stiska, potem se skuliram pa me spet stiska in spet .... V glavnem začaran krog. Res je že čas, da spoznamo našo novo malo štruco. Me pa občasno nekaj zarezuje po trebuhu, tu in tam imam občutek kot pred M. Amapk to vse mine v maksimalno desetih minutah in se nadaljuje naslednji dan, tako da to še ni nič resnega. Drugače pa hodim na veliko potrebo zdaj že ena dva tedna fuuul pogosto, malo se mi je tudi zmanjšal apetit, redim se več nič ne zadnji čas ... Bomo videli. Kako ste ve?

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 4825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?