|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 12:00:03   
Tisia
IZVIRNO SPOROČILO: Patrisha

IZVIRNO SPOROČILO: Nina33

Pa kam se skrijete, ko jaz gor pridem user posted image  Sej ne grizem, vsaj tkole čez ekran (še) ne znam user posted image


a se cudis al kako?? :)


ja smo navajene da si bolj nočni tip,tko da ne vemo kaj pričakovati v jutranjih urahuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Patrisha)
Neposredna povezava do sporočila: 4801
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 12:07:05   
IsabellaLana
Punce, če tiste, ki smo v 35. tednu (34. 1/7) pa če bi se kej začelo dogajat, smo "na varnem"?

(odgovor članu Tisia)
Neposredna povezava do sporočila: 4802
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 12:10:57   
Nina33
IZVIRNO SPOROČILO: IsabellaLana
Punce, če tiste, ki smo v 35. tednu (34. 1/7) pa če bi se kej začelo dogajat, smo "na varnem"?

Moja svakinja je rodila dvojčka mesec in pol pred rokom, pa sta rabila samo toplo posteljico neki časa, nič drugega user posted image . Tko, de pomoje smo na varnem vse/vsi že user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: biljana l

IZVIRNO SPOROČILO: Patrisha

IZVIRNO SPOROČILO: Nina33

Pa kam se skrijete, ko jaz gor pridem user posted image  Sej ne grizem, vsaj tkole čez ekran (še) ne znam user posted image


a se cudis al kako?? :)


ja smo navajene da si bolj nočni tip,tko da ne vemo kaj pričakovati v jutranjih urahuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  No, poj je pa vredu user posted image

_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu IsabellaLana)
Neposredna povezava do sporočila: 4803
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 12:16:53   
Anonimen
Ja čveke, ve pa res ne počivate nič ;)

Cukica mi je pa rekla prijateljica, da ma tako slabo kri, da jo je to tako zdelalo. Predvsem, da se ji je cisto zakisala zaradi ketonov. Baje traja pol leta do leto, da bo ksebi prsla. Tkako, da ketončki so user posted image

(odgovor članu Nina33)
  Neposredna povezava do sporočila: 4804
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 12:19:06   
Patrisha
IZVIRNO SPOROČILO: Nina33

IZVIRNO SPOROČILO: IsabellaLana
Punce, če tiste, ki smo v 35. tednu (34. 1/7) pa če bi se kej začelo dogajat, smo "na varnem"?

Moja svakinja je rodila dvojčka mesec in pol pred rokom, pa sta rabila samo toplo posteljico neki časa, nič drugega user posted image . Tko, de pomoje smo na varnem vse/vsi že user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: biljana l

IZVIRNO SPOROČILO: Patrisha

IZVIRNO SPOROČILO: Nina33

Pa kam se skrijete, ko jaz gor pridem user posted image  Sej ne grizem, vsaj tkole čez ekran (še) ne znam user posted image


a se cudis al kako?? :)


ja smo navajene da si bolj nočni tip,tko da ne vemo kaj pričakovati v jutranjih urahuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  No, poj je pa vredu user posted image


no jaz bom zvedla v pondelk ce je zaba na "varnem" ker kr nekaj tednov zaostaja user posted image . Tak, da ko sem bla jaz v 34 je bla ona v 31.. tak da bomo vidli.. upam, da se je stanje kaj popravlo.. sem ze rahlo ziucna za v pondelk.. pol pa nic cudno, da delam sale pa kape, da se zamotim user posted image , ampak pomagat tak ne morem, razen lezat.. ko vec kot lezim ne morem, ker me vse boli...

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 4805
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 12:20:52   
Anonimen
Ja tudi, če rodimo sedaj smo na varnem G pravjo da od 30 T ni panike. Sicer jaz nebi to nobenemu porvoščla, ker je kar kriza. Skrbi,...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4806
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 12:23:44   
Tisia
IZVIRNO SPOROČILO: IsabellaLana

Punce, če tiste, ki smo v 35. tednu (34. 1/7) pa če bi se kej začelo dogajat, smo "na varnem"?


me smo v istem tednu le 2 dni razlike,a ne... kaj tebe tudi kaj krči, da ne boš še ti prej šla v P...počakaj mene bova kje skupaj v Puser posted image ,...saj si iz N.M.??

(odgovor članu IsabellaLana)
Neposredna povezava do sporočila: 4807
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 12:24:14   
maurica
no, končno sem se prebila do konca user posted image sem pa vmes pol pozabla user posted image

jeeee, danes sem šla samo 3x lulat ponoči. čista zmaga!! zaspala pa sem "že" ob cca 1h zjutraj user posted image . sem pa zjutraj nadoknadla in sem kar rabla, da sem se zjutraj skupaj sestavla.

partnerstvo; moje mnenje je, da sta za krizo vedno kriva dva, nikoli samo eden. se mi zdi, da včasih vse povprek vedno krivimo moške, ki zapustijo žene (to malo posplošujem), ampak po moje sta vedno oba kriva, nikoli samo eden. največkrat se mi zdi, da gre za pomanjkanje komunikacije med partnerjema. meta21, meni se zdi, da je tvoj še pravočasno prepoznal, kaj se lahko zgodi, iskreno povedal kakšna je situacija in zdej lahko začneta graditi na novo. ni dovolil, da so šle stvari predaleč. je pa res malo "smotan" trenutek "izbral", v času nosečnosti, ampak kdaj pa je "pravi" trenutek, če se je že imelo to za zgodit?

d ori; pokliči sestrično pa se najavi na obisk, pol ko boš tam pa jo še za cunjce spomni pa odpelji škatle s sabo. jaz bi tako speljala user posted image

patrisha; rutacid oz. rupurut sta dovoljena v nosečnosti. preverjeno

tamy; pol hočemo pa slikce videt user posted image

teyla; drži se user posted image

sam res vse neki po P hodimo, en kup enih problemov user posted image a je to normalno??

meta, suzy in jaz; me imamo PDP na isti dan. a bi kakšno stavo udarle, kira bo prva? user posted image za kavo pa kremšnito ... user posted image

(odgovor članu IsabellaLana)
Neposredna povezava do sporočila: 4808
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 12:24:48   
vipercat
evo mene iz pregleda. mala je obrnnjena dol, dobila sem napotnico za porodnišnico, sedaj moram samo še poklicat kdaj lahko pridem na pregled in da določimo datum carskega. naslednji pregled - ctg imam 2.2.

drugače pa se mi je začel 34 teden in v prvni nosečnosti sem se šla slikat v tem tednu, zato sem šla tudi danes. ta ki me je slikal je fil ful ok in si je vzel veliko časa, da sva vse retuširala (moje strije user posted image ). drug teden bosta slikici narejeni (ena smao trebušček in ena do pasu)

likanje - jaz imam na obisku babico in že tretji dan pridno dopoldan kakšno urico ali dve lika - ko bo šla, bom imela čisto vse polikano user posted image


(odgovor članu Akilene)
Neposredna povezava do sporočila: 4809
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 12:28:53   
Tisia
okkkkkk sedaj grem pa res kupit kremšnito ,mi je takooooo cuker paduuser posted image prvo je meta omenila sedaj pa še maurica mislim punce,kaj hočete da jih poslušam sedaj na pregledu ko stopim na vagouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maurica)
Neposredna povezava do sporočila: 4810
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 12:30:54   
Patrisha
IZVIRNO SPOROČILO: biljana l

okkkkkk sedaj grem pa res kupit kremšnito ,mi je takooooo cuker paduuser posted image prvo je meta omenila sedaj pa še maurica mislim punce,kaj hočete da jih poslušam sedaj na pregledu ko stopim na vagouser posted image user posted image user posted image


halo, ne sekiraj se! pojej se eno za mene user posted image user posted image user posted image itaq je konc lusnega.. zdaj si prvosci! pusti ti G lepo na miru

(odgovor članu Tisia)
Neposredna povezava do sporočila: 4811
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 12:31:20   
petrap
ojla čveke...

evo jaz pa danes PRVI dan porodniške user posted image in pa 36T user posted image user posted image . Dogajanja nič, vse mirno. Razen ponoči kap, ne spim nič. user posted image

No v torek sem bila na CTGju, otročka ok, popadkov nič. Tako, da sem normalno naročena na pregled v sredo. Potem bomo pa videli kako bo za naprej. Jaz kar vsak dan upam, da se bo kaj začelo dogajat user posted image , zdaj k smo tudi uradno donošeni, pa se noče nič user posted image .

Kako ste pa drugače?

_____________________________

LIJA - 28.01.2009 (3860g, 53cm)

(odgovor članu vipercat)
Neposredna povezava do sporočila: 4812
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 12:36:55   
valek
Joj punce kak ste naspidirane...sem komaj prišla čez tek kar nekaj strani postov....včasih skoraj nič zdaj pa ogroooomnouser posted image
no vredu je...sej sam da se dogaja...
vidim da ste večina že nekak blizu vsega konkretnega dogajanja...no pr meni še ni nič posebnega....in imam občutek da bo mali še kar nekaj časa notri,...zihr nebom januarka-to vem zasigurnouser posted image user posted image user posted image čeprav sem nekaj časa nazaj mislila nasprotno...
v glavnem moj je še prilično visoko,mat. vrat zaprt, dovolj dolgi,nimam nekih problemov s popadki...razen da me kdaj in kdaj malo kje špikne na hitro , pa dvakrat v mesecu me je prijel en 1-minutni krč čez trebuh...to pa je tudi vse...
v glavnem zgleda da še bom kak mesec nosila našega "podnajemnika"...user posted image user posted image

Zasi
kar se tiče sluzi...tudi jaz imam povečano sluz,samo nimam vnetja...povečana sluz pa je normalna za ta čas....

Registrirana-fajn opravi na akupunkturi in javi kake so izkušnje....

Vse ostale ki pa že čutite da ste blizu poroda, pa vam želim veliko uspeha in srečen ne preveč boleč porod...

Jaz grem zdajle še nekaj kupit (čaj malinovih listov, pa oni pas,ki ti pomaga trebuh po porodu noter prej spravt), potem pa še en sprehod,ko je tako lepo vreme....

lp



(odgovor članu Tisia)
Neposredna povezava do sporočila: 4813
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 12:41:29   
vipercat
IZVIRNO SPOROČILO: PilotGirl7

IZVIRNO SPOROČILO: tamy82
Kako pa kej Teyla? A katera kej ve?


Tudi mene zanima, kje je?!



se pridružujem. tayla???????????kje si????????????? meni se pije kavica user posted image

cukica tale slika pa ni fer. že tko sem se preveč zredila, pa pridem na net da malo pozabim na hrano in evotiga na user posted image




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4814
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 12:42:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Patrisha
no jaz bom zvedla v pondelk ce je zaba na "varnem" ker kr nekaj tednov zaostaja user posted image . Tak, da ko sem bla jaz v 34 je bla ona v 31.. tak da bomo vidli.. upam, da se je stanje kaj popravlo.. sem ze rahlo ziucna za v pondelk.. pol pa nic cudno, da delam sale pa kape, da se zamotim user posted image , ampak pomagat tak ne morem, razen lezat.. ko vec kot lezim ne morem, ker me vse boli...


Si na istem kot jaz, meni zaostaja 4 tedne, pa sem malo okoli na med.over. debatirala, pa je Pušenjak razložil, da to ni nič narobe ker je to od 30 tedna prišlo do tega. Da je tu odvisno od genetike,.... Važno je da posteljica, dela svojo dolžnost. Če ti to nebi delalo, bi te baje že poslali, tko mi vsi pravijo. Samo se pa sekiraš ko ti zaustaja 800g samo na teži. Da ne rečem ostalega. Sicer potem je napisal mi Pišenjak češ, da če je glavica odstopanja do tri tedne pa če raste, da pač moraš pogledati vse parametre še od pre, da ni panike, se je lahko G zakarkolirala datum PDPja. Sej sem na tem področju že doktorirala. Tiste tabelce v MK so ful skrajne, zato jih neizpoljujejo. Tudi to mi je rekel Pušenjak in G od prijateljice, ko je soseda od moje G pa smo se srečal in potem debatirali na temo, ker sve obe s prjatlco noseče, samo ona ma kasneje rok.

Pušenjak pa vedno podkrepuje svoje mnenje s tem, da kaj bi bilo če bi bili vsi enaki in da kaj mamice paničarmo, da se rodijo otročki od 2500g do 4500g zdravi brez težav. Pa je res, sem spoznala kar nekaj mamic, ki so rodile, skoraj istimi parametri kot jaz otročke, nobnemu se ne pozna niti da bi zaostajal v višin edino pač porodna velikost in teža je bila manjša. Meni jo prirokujejo od 2500-3100g in da bo okoli 50, nič več. Samo ko pa bereš komentarje G in Pušenjaka pa zveš, da od 31 T dobivajo po novem otročički samo na težo na teden 250g, da višine se lahko v mesecu dveh tako podalšajo, da sam očem nevrjame. Tako, da panika odveč. Očitno, no jaz sem se nehala sekirat, ker to sam škoduje in je še slabše lahko. Čez tisto mejo donošenčka teže bo pa sigurno in to mi je važno. Od moje kolegice cimra je rodila bebico 2400g 48 veliko, pa so ji v P rekli, da očitno je mela zastoj rasti ali pa da se je PDP zakarkolirala, pa je na pregledih bla BP, tudi kompliciral niso. Pomoje res sam naša panika. Jaz sem v MK šla grafe vpisovat, sem se za glavo držala, sem že mislila, da smo konc, pa sem rekla, nebom več to brala ker to je tok ne točno, kje graf označiš, kako ga ona zmeri, potem še kako bo napredoval sam,.... toliko faktorjev, ko jih sešteješ da je joj. No moja G je priznala, da dejansko bi moral meti PDP med 28.2. in 3.3.. Ker glavica normalno periodično raste glede na morfo in potem meritve, mi jih je pa res naredila premalo in nepopolne, pa spet faktor napake. Sam ne se sekirat res!! To bolj škoduje!
Tako, da drži se pa lepo na obraz user posted image

(odgovor članu Patrisha)
  Neposredna povezava do sporočila: 4815
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 12:48:05   
Patrisha
IZVIRNO SPOROČILO: PilotGirl7

IZVIRNO SPOROČILO: Patrisha
no jaz bom zvedla v pondelk ce je zaba na "varnem" ker kr nekaj tednov zaostaja user posted image . Tak, da ko sem bla jaz v 34 je bla ona v 31.. tak da bomo vidli.. upam, da se je stanje kaj popravlo.. sem ze rahlo ziucna za v pondelk.. pol pa nic cudno, da delam sale pa kape, da se zamotim user posted image , ampak pomagat tak ne morem, razen lezat.. ko vec kot lezim ne morem, ker me vse boli...


Si na istem kot jaz, meni zaostaja 4 tedne, pa sem malo okoli na med.over. debatirala, pa je Pušenjak razložil, da to ni nič narobe ker je to od 30 tedna prišlo do tega. Da je tu odvisno od genetike,.... Važno je da posteljica, dela svojo dolžnost. Če ti to nebi delalo, bi te baje že poslali, tko mi vsi pravijo. Samo se pa sekiraš ko ti zaustaja 800g samo na teži. Da ne rečem ostalega. Sicer potem je napisal mi Pišenjak češ, da če je glavica odstopanja do tri tedne pa če raste, da pač moraš pogledati vse parametre še od pre, da ni panike, se je lahko G zakarkolirala datum PDPja. Sej sem na tem področju že doktorirala. Tiste tabelce v MK so ful skrajne, zato jih neizpoljujejo. Tudi to mi je rekel Pušenjak in G od prijateljice, ko je soseda od moje G pa smo se srečal in potem debatirali na temo, ker sve obe s prjatlco noseče, samo ona ma kasneje rok.

Pušenjak pa vedno podkrepuje svoje mnenje s tem, da kaj bi bilo če bi bili vsi enaki in da kaj mamice paničarmo, da se rodijo otročki od 2500g do 4500g zdravi brez težav. Pa je res, sem spoznala kar nekaj mamic, ki so rodile, skoraj istimi parametri kot jaz otročke, nobnemu se ne pozna niti da bi zaostajal v višin edino pač porodna velikost in teža je bila manjša. Meni jo prirokujejo od 2500-3100g in da bo okoli 50, nič več. Samo ko pa bereš komentarje G in Pušenjaka pa zveš, da od 31 T dobivajo po novem otročički samo na težo na teden 250g, da višine se lahko v mesecu dveh tako podalšajo, da sam očem nevrjame. Tako, da panika odveč. Očitno, no jaz sem se nehala sekirat, ker to sam škoduje in je še slabše lahko. Čez tisto mejo donošenčka teže bo pa sigurno in to mi je važno. Od moje kolegice cimra je rodila bebico 2400g 48 veliko, pa so ji v P rekli, da očitno je mela zastoj rasti ali pa da se je PDP zakarkolirala, pa je na pregledih bla BP, tudi kompliciral niso. Pomoje res sam naša panika. Jaz sem v MK šla grafe vpisovat, sem se za glavo držala, sem že mislila, da smo konc, pa sem rekla, nebom več to brala ker to je tok ne točno, kje graf označiš, kako ga ona zmeri, potem še kako bo napredoval sam,.... toliko faktorjev, ko jih sešteješ da je joj. No moja G je priznala, da dejansko bi moral meti PDP med 28.2. in 3.3.. Ker glavica normalno periodično raste glede na morfo in potem meritve, mi jih je pa res naredila premalo in nepopolne, pa spet faktor napake. Sam ne se sekirat res!! To bolj škoduje!
Tako, da drži se pa lepo na obraz user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: PilotGirl7

IZVIRNO SPOROČILO: Patrisha
no jaz bom zvedla v pondelk ce je zaba na "varnem" ker kr nekaj tednov zaostaja . Tak, da ko sem bla jaz v 34 je bla ona v 31.. tak da bomo vidli.. upam, da se je stanje kaj popravlo.. sem ze rahlo ziucna za v pondelk.. pol pa nic cudno, da delam sale pa kape, da se zamotim , ampak pomagat tak ne morem, razen lezat.. ko vec kot lezim ne morem, ker me vse boli...


Si na istem kot jaz, meni zaostaja 4 tedne, pa sem malo okoli na med.over. debatirala, pa je Pušenjak razložil, da to ni nič narobe ker je to od 30 tedna prišlo do tega. Da je tu odvisno od genetike,.... Važno je da posteljica, dela svojo dolžnost. Če ti to nebi delalo, bi te baje že poslali, tko mi vsi pravijo. Samo se pa sekiraš ko ti zaustaja 800g samo na teži. Da ne rečem ostalega. Sicer potem je napisal mi Pišenjak češ, da če je glavica odstopanja do tri tedne pa če raste, da pač moraš pogledati vse parametre še od pre, da ni panike, se je lahko G zakarkolirala datum PDPja. Sej sem na tem področju že doktorirala. Tiste tabelce v MK so ful skrajne, zato jih neizpoljujejo. Tudi to mi je rekel Pušenjak in G od prijateljice, ko je soseda od moje G pa smo se srečal in potem debatirali na temo, ker sve obe s prjatlco noseče, samo ona ma kasneje rok.

Pušenjak pa vedno podkrepuje svoje mnenje s tem, da kaj bi bilo če bi bili vsi enaki in da kaj mamice paničarmo, da se rodijo otročki od 2500g do 4500g zdravi brez težav. Pa je res, sem spoznala kar nekaj mamic, ki so rodile, skoraj istimi parametri kot jaz otročke, nobnemu se ne pozna niti da bi zaostajal v višin edino pač porodna velikost in teža je bila manjša. Meni jo prirokujejo od 2500-3100g in da bo okoli 50, nič več. Samo ko pa bereš komentarje G in Pušenjaka pa zveš, da od 31 T dobivajo po novem otročički samo na težo na teden 250g, da višine se lahko v mesecu dveh tako podalšajo, da sam očem nevrjame. Tako, da panika odveč. Očitno, no jaz sem se nehala sekirat, ker to sam škoduje in je še slabše lahko. Čez tisto mejo donošenčka teže bo pa sigurno in to mi je važno. Od moje kolegice cimra je rodila bebico 2400g 48 veliko, pa so ji v P rekli, da očitno je mela zastoj rasti ali pa da se je PDP zakarkolirala, pa je na pregledih bla BP, tudi kompliciral niso. Pomoje res sam naša panika. Jaz sem v MK šla grafe vpisovat, sem se za glavo držala, sem že mislila, da smo konc, pa sem rekla, nebom več to brala ker to je tok ne točno, kje graf označiš, kako ga ona zmeri, potem še kako bo napredoval sam,.... toliko faktorjev, ko jih sešteješ da je joj. No moja G je priznala, da dejansko bi moral meti PDP med 28.2. in 3.3.. Ker glavica normalno periodično raste glede na morfo in potem meritve, mi jih je pa res naredila premalo in nepopolne, pa spet faktor napake. Sam ne se sekirat res!! To bolj škoduje!
Tako, da drži se pa lepo na obraz


sej sem cist ok, samo vedno ko se spomnem na pondelk mi kr malo dih zastane, grem kr z spakirano torbo tja.. Skrbi me to, ker je rast "zastala" med decembrom in zacetkom januarja.. sicer je blo prej tudi manjse ampak zdaj pa konkretno.. posebej femur - ko je kao glavni za meritve... sej pravim, pomagat ne more, lahko samo cakam in vidim kaj bo! dokler dela obrate in rita ko zmesana ji vrjetno nic ne manjka :) mogoce, pa boma se mi2 kje skup v P ahahah al pa bom z teylo..

in to je to, ko dam copy paste pa kr nekaj kopira :) user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4816
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 12:52:19   
Tisia
IZVIRNO SPOROČILO: PilotGirl7

Sicer potem je napisal mi Pišenjak češ, da če je glavica odstopanja do tri tedne pa če raste, da pač moraš pogledati vse

dober priimek si mu dalauser posted image user posted image  jaz imam tudi govorne napače včasihuser posted image user posted image
joooj danes bi sam hecala folk,kaj sem žlehtuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4817
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 12:54:53   
Patrisha
kaj pomeni ce te spika v trbuhu, tak ko da bi ti nekdo igle not tiscal in je otrok ful nemirn??? user posted image user posted image user posted image

od mene pricakujte da ko bom mela ornk popadke - kakorkoli bo to zgledalo, bom tu vprasala kaj to pomeni user posted image user posted image user posted image , ker tak nimam pojma user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Patrisha -- 13.1.2011 12:56:04 >

(odgovor članu Patrisha)
Neposredna povezava do sporočila: 4818
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 12:55:26   
trsica
Hojla.
Berem, da je teyla v P najbrž zaradi iste zadeve, kot jaz. user posted image Upam, da bo vse ok.
Tudi jaz praktično ne spim več. Nič mi več ne paše. Joj, kdaj bo tega konec?
Kremšnita? Ha, včeraj sem jo dobila pri večerji. A sem jo samo pol pojedla. Mi sploh ni pasalo. user posted image
Danes sem imela spet amnioskopijo. Plodovnica je še čista. Bom jutri probala se zmenit, če me spustijo vsaj za čez vikend domov, da malo vidim tamalga.

(odgovor članu Patrisha)
Neposredna povezava do sporočila: 4819
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 12:57:22   
trsica
IZVIRNO SPOROČILO: Patrisha

kaj pomeni ce te spika v trbuhu, tak ko da bi ti nekdo igle not tiscal in je otrok ful nemirn??? user posted image user posted image user posted image



Da ti maha in pošilja pozdrave. user posted image Meni se včasih zazdi, da bo kar roka ven pogledala. user posted image

< Sporočilo je popravil trsica -- 13.1.2011 12:58:09 >

(odgovor članu Patrisha)
Neposredna povezava do sporočila: 4820
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 12:59:34   
Patrisha
IZVIRNO SPOROČILO: trsica

IZVIRNO SPOROČILO: Patrisha

kaj pomeni ce te spika v trbuhu, tak ko da bi ti nekdo igle not tiscal in je otrok ful nemirn??? user posted image user posted image user posted image



Da ti maha in pošilja pozdrave. user posted image Meni se včasih zazdi, da bo kar roka ven pogledala. user posted image


se mi je zdelo ja =), sem pa zadnic drzala se za trebuh gori in je tackolevo tak ven pomolila da sem mela filing da sem prav stopalo cutla user posted image user posted image , bo to neka akrobatka, sam ne vem po kom ma to :) po meni ZIHER NE! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu trsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4821
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 12:59:48   
Tisia
IZVIRNO SPOROČILO: trsica

Hojla.
Kremšnita? Ha, včeraj sem jo dobila pri večerji. A sem jo samo pol pojedla. Mi sploh ni pasalo. user posted image

OK,jaz hočem v to porodnišnico kjer si tiuser posted image ,maaa zakon še kremšnite vam dajo...jaz sem dobila grizev narastek in to pri obeh porodihuser posted image user posted image ..

(odgovor članu trsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4822
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 13:01:10   
Tisia
IZVIRNO SPOROČILO: trsica

IZVIRNO SPOROČILO: Patrisha

kaj pomeni ce te spika v trbuhu, tak ko da bi ti nekdo igle not tiscal in je otrok ful nemirn??? user posted image user posted image user posted image



Da ti maha in pošilja pozdrave. user posted image Meni se včasih zazdi, da bo kar roka ven pogledala. user posted image

kaj maha, najbrž jo ščipa iz žlehtnobe ker ni še nič sladkega pojedlauser posted image user posted image

(odgovor članu trsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4823
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 13:01:58   
Patrisha
IZVIRNO SPOROČILO: biljana l

IZVIRNO SPOROČILO: trsica

Hojla.
Kremšnita? Ha, včeraj sem jo dobila pri večerji. A sem jo samo pol pojedla. Mi sploh ni pasalo. user posted image

OK,jaz hočem v to porodnišnico kjer si tiuser posted image ,maaa zakon še kremšnite vam dajo...jaz sem dobila grizev narastek in to pri obeh porodihuser posted image user posted image ..


v tisti je, ko jo hocejo zapret baje.. SAM RES, OD KDAJ SO GORENCI NESKRT PR FUTRU???? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tisia)
Neposredna povezava do sporočila: 4824
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 13:06:30   
trsica
IZVIRNO SPOROČILO: Patrisha

IZVIRNO SPOROČILO: biljana l

IZVIRNO SPOROČILO: trsica

Hojla.
Kremšnita? Ha, včeraj sem jo dobila pri večerji. A sem jo samo pol pojedla. Mi sploh ni pasalo. user posted image

OK,jaz hočem v to porodnišnico kjer si tiuser posted image ,maaa zakon še kremšnite vam dajo...jaz sem dobila grizev narastek in to pri obeh porodihuser posted image user posted image ..


v tisti je, ko jo hocejo zapret baje.. SAM RES, OD KDAJ SO GORENCI NESKRT PR FUTRU???? user posted image user posted image user posted image



Pa kao na jetrni neslani dieti sem. user posted image
Po porodu pa itak ješ samo mlečno hrano, ker prve dva dni ne upaš na wc in pritisnit (sploh še rodiš naravno). user posted image

(odgovor članu Patrisha)
Neposredna povezava do sporočila: 4825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?