|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hura za čebriček!
10.8.2005 21:01:39   
pravljica
no, čeprav mi patronažna še ni priporočala uporabe, sva ga danes uspešno sprobala :bravo:
ne vem točno katera je v spodnjem postu napisala, da pomaga pri krčih...v glavnem, prej je mojega :duda: zvijalo, da nisem več vedla kaj naj, in sem šla hitro napolnit čebriček (sem bila sama doma in se mi ni dalo pripravljat banice)...mali je užival 100 na uro...lahko pogledate slikico 8)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   hura za čebriček!
10.8.2005 21:34:46   
tejč
Živjo, pravljica, jaz sem svetovala uporabo čebrička pri krčih in tudi nam je resnično pomagalo. KAr naenkrat se je naša punca umirila.
Boš videla, jaz jo dam kopat tudi zvečer, ko je sitna, preden gre spat in potem lažje zaspi.
Srečno in res, hura za čebriček!:bravo:

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   hura za čebriček!
10.8.2005 21:41:21   
tejč
Poslušaj, še nekaj, en nasvet, če želiš. Sem pogledala vašega Tiborja v albumu-ne rabiš toliko vode v čebriček natočit. Mali bo z manj vode bolj stabilen, lepše bo sedel in tebi ga ne bo treba gor držat, sploh če ne drži sam glavice je kopanje v manj vode veliko lažje. Poskusi!
Jaz jo na previjalni najprej umijem s krpico okrog vratu, pod pazduho in v predelu plenic, potem pa jo dam v čebriček in ko ima rame ven izu vode, jo občasno malo polijem, da je ne zebe.;)
Čimveč umivanja, hihi!:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   hura za čebriček!
10.8.2005 22:27:18   
malika
Super, dober nasvet od obeh :bravo::bravo::bravo:

Si bom zapomnila za takrat, ko dobimo dovoljenje za kopanje(popek :( )

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   hura za čebriček!
11.8.2005 10:56:58   
pravljica
ja malika...popek :(...midva sva se v ponedeljek (4 tedni) prvič kopala - oziroma patronažna ga je...in sploh ni bil navdušen...včeraj pa 9nebesa

aja, manj vode? bomo probali, čeprav ga tako tudi ni bilo težko obvladat...kaj pa to, ko se z nogicami tako odriva od podna? je to uredu...ali bi moral samo sedeti po turško? moj je tako delal notri - z rokami, z nogami se je odrival, nič ni bil pri miru - nisem vedela če je to uredu ali je le malo preveč za tako malega :zmeden:

tisto 2x na teden z milom bi raje prakticirala v banici, toliko da je obeh stvari navajen...bomo videli

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   hura za čebriček!
11.8.2005 11:00:08   
Anonimen
O, pravljica, lepa slikica. A potem vaju je to princeska slikala?

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   hura za čebriček!
11.8.2005 11:56:26   
Anonimen
pravljica, sej moraš imet eno črtico, do kje je priporočena količina vode.
Pa rajši Tiborja primi pod rokico (poglej moj album-Gašper) :bravo:
No, tko je meni patronažna pokazala.

Tudi jaz pravim :bravo: za čebriček :bravo:

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   hura za čebriček!
11.8.2005 13:15:15   
BibaJ
Mi smo tudi navdušeni nad čebričkom!
Nam ga je patronažna odsvetovala, češ da ga ne moreš tako umit:)-. Ampak jaz mislim, da ona še nikoli ni kopala v čebričku, kar pa je seveda žalostno. One so prve, ki bi morale vse novitete, ki pridejo na trg, sprobat. Ne pa potem, ker se jim z novimi stvarmi ne ljubi ukvarjat rečt, da to ni vredu za :duda:.

Mi se kopamo vsak večer in Jaša ful uživa!:sloncek:

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   hura za čebriček!
11.8.2005 13:43:16   
pravljica
ne splišni, tisto je slikal :love: v minutki, ko se je prihitel iz službe stuširat in odvihral naprej na tekmo...mater sva ga izkoristla :)-
tinka, saj sem ga napolnila do črtice...bom probala drugič še tako pod roko prijet...ampak po slikah bi se naj samo tako pod bradico držalo :zmeden:
biba, meni je tudi patronažna zaenkrat še odsvetovala umivanje v čebričku, ampak za takšno vsakodnevno uživantsko namakanje pa res ni lepšega...manj priprav, lažje sama prinesem in odnesem vodo, pa še dalje je topla...če pa še :duda: uživa pa itak ni kaj

no, a se vam tudi z nogami odrivajo od dna? me je strah, da to ni uredu

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   hura za čebriček!
11.8.2005 14:19:34   
Anonimen
Pravljica, to je refleks, a ni? Saj na posvetovalnici tudi poskusijo, če to dela, in če dela, je O.K.

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   hura za čebriček!
11.8.2005 22:00:15   
pravljica
ja, vem da je refleks, samo ne vem, če je dobro, da predolgo to dela...v času kopanja oz namakanja v čebričku...se mi zdi tako, kot da bi se postavljal na nogice, to pa ni glih uredu :zmeden: al pa mogoče ni problema, ker je v vodi :zmeden:

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   hura za čebriček!
11.8.2005 22:14:43   
Anonimen
Ja, razumem, kaj te skrbi. Res je v vodi veliko lažji, vprašanje, koliko teže sploh dvigne s tem, ko se odrine. Saj najbrž vsi to delajo, ali pa jim pozneje ta refleks popusti, pa nehajo. Ne vem, nisem uporabljala čebrička, upam, da bo to prebrala še kakšna, ki ga oz. ga je.

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   hura za čebriček!
11.8.2005 22:16:18   
Anonimen
Aja, pa saj če mu boš dala manj vode, bo bolj trdno na riti sedel, nogice mu ne bodo "plavale" po vodi ter se občasno dotaknile podna oz. stene in najbrž ta refleks ne bo prišel toliko do izraza. Poskusi.

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?