|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pa od kod je potem padla moja babica v KR?
11.8.2005 14:02:31   
Anonimen
Za nobeno še nisem zasledila, da bi imela v KR babico Metko Perkič.

A sem mela res samo jest to smolo? :zmeden2:
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Pa od kod je potem padla moja babica v KR?
11.8.2005 14:35:41   
Anonimen
A je bila zoprna?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Pa od kod je potem padla moja babica v KR?
11.8.2005 15:44:46   
TARA in MAJ
splišni:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Pa od kod je potem padla moja babica v KR?
11.8.2005 15:44:47   
enatina
Meta nisi edina, tud jest sem mela "to smolo". Pa kaj češ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Pa od kod je potem padla moja babica v KR?
11.8.2005 18:51:12   
Anonimen
Splišni, z eno besedo - ja.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Pa od kod je potem padla moja babica v KR?
11.8.2005 20:06:52   
Anonimen
Čakaj, jaz sem dala skozi vse ekipe in to po parkrat. A je to tista bolj možača?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Pa od kod je potem padla moja babica v KR?
11.8.2005 21:25:02   
bskrle
Opiši jo, ap tui bomo povedla, kaj ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Pa od kod je potem padla moja babica v KR?
11.8.2005 22:22:45   
Anonimen
Če je bila zoprna, potem je to gotovo tista možača s kratkimi temnimi lasmi in globokim glasom. Pa ful pametna. Ko so se babice enkrat ravno menjavale in je ona šla domov, se je krohotala s tistim gromkim glasom in prav naglas govorila o tem, kako jim (naslednji izmeni) nič ne privošči dve prvorodnici, pa obe stari in s tistim zdravilom za mehčanje materničnega vrati v nožnicah. Ena izmed njiju sem bila jaz, itak že vsa poscama od strahu ležeč skoraj tri dni tam na postelji v porodni. Bljak, kar na bruganje mi gre, ko pomislim na njo.
No ja, saj lahko pa ni ta.:)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Pa od kod je potem padla moja babica v KR?
12.8.2005 0:16:34   
Margareta

joj, da jo ni sram takole govorit, pa take babce - za zjokat

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Pa od kod je potem padla moja babica v KR?
12.8.2005 12:19:35   
Anonimen
Kaj je zdaj, Meta, a je ta, a ni?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Pa od kod je potem padla moja babica v KR?
12.8.2005 12:33:16   
Anonimen
Ne, je bla blond. Najprej me je 1,5 ure pustila čakat v sprejemni pisarni v sami haljici, po nogah se mi je cedil čep, popadki na 2min, zeblo me je, strah me je blo... Ko se me je končno usmilila, me popisala in končno tudi pregledala, je čist pobledela in rekla, u madona, vi ste pa že 9cm odprta, takoj v porodno!

Tam sem potem sicer bila še 3 ure, pogledat me je vmes prišla samo 1x in ni rekla ne bu ne mu, kaj šele, da bi mi dala kaj za pit ali kaj takega. Dobro, da je bil mož zraven. No, nazadnje je brez besed pripeljala ekipo, da smo rodili, potem mi je Ano brez besed dala na trebuh in jo po minuti odnesla. Potem so jo pustili sredi sobe v vozičku, mož je moral domov, jaz pa še vsa strgana nisem mogla do nje. Potem sem začela vpit in klicat sestro, ki mi je potem vsa začudena dala tamalo k meni, da sva se dojili. Ko je bilo konec izmene, je prišla do moje postelje z novo sestro, ji raportirala moje stanje, se obrnila in brez pozdrava odšla.

No, zato res nimam prav lepega mnenja o njej.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Pa od kod je potem padla moja babica v KR?
12.8.2005 12:52:13   
Anonimen
Ojoj, ta je bila pa res nezadovoljna s svojim poklicem. Škoda, pa tako lep je lahko. Blond se pa nobene ne spomnim, razen Marjete Žlebnik, ampak za to itak vsi vejo, da je zlata. Mogoče je od takrat že kakšna nova. Takrat, ko sem bila jaz, so bile ene "na ogledih". Prav res. Ena je stala poleg mene v posebni porodni. Kar tam je stala. Kakšna 2 metra proč od mene. Nekaj se je sicer hotela pogovarjati, ampak jaz sem komaj še živela, zato sem jo z odgovori ja in ne verjetno utišala. Potem je pa naprej tam stala in me gledala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Pa od kod je potem padla moja babica v KR?
12.8.2005 16:23:46   
pepelka3
Spoštovana dama gospa Meta!

Glede na vaš prispevek na forum, bi dodala naslednje:
če ste toliko korajžna, da ste javno s polnim imenom in priimkom skrajno "ovekovečili" dotično osebo, bodite še toliko korajžni, da se tudi sami javno predstavite!
A se sploh zavedate, da ste glede na vaše "nakladanje" dolžni javno opravičilo!

Hvaležna mamica Marjana Žižek

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Pa od kod je potem padla moja babica v KR?
12.8.2005 22:50:11   
Anja
...saj je babica tudi javna oseba in se mi zdi prav, da se "javno" delo in izkusnje javno oznanijo.

Zakaj pa smo na forumu? Zato, da bi samo drugim v rit lezli.

Ce se lahko pohvali glasno in jasno, potem mislim, da se lahko tudi glasno in jasno okrca.

Meta je le opisala svojo porodno izkusnjo. In kaj je tu slabega?

Dajte jo se vi spostovana Pepelka3 :)

;) pa brez zamere, forum je za izmenjavo mnenj in izkusenj :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Pa od kod je potem padla moja babica v KR?
14.8.2005 14:21:45   
Anonimen
Ja, pepelka, sem jo kar javno okrcala. Zato, ker imam zaradi nje slabe izkušnje iz KR porodnišnice. Lepo, da ste ji vi tako hvaležni, jaz ji pač nisem. Ker za moje pojme take babice pač ne sodijo v porodne sobe.

Kaj pa, če bi še vi povedali, zakaj ste tako hvaležni? Potem bo zgodba bolj uravnotežena.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   Pa od kod je potem padla moja babica v KR?
14.8.2005 22:12:34   
Anonimen
Če bi jaz vedela, kako se je pisala babica, o kateri sem jaz "nakladala", bi jo tudi "ovekovečila" s polnim imenom in priimkom. Ker take stvari se RES dogajajo. Človek kar ne more verjeti, ampak se.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   Pa od kod je potem padla moja babica v KR?
15.8.2005 10:35:33   
arielca
Jaz z babicami (še) nimam izkušenj, bi pa rada povedala samo to, da se vedno vtaknemo v javno izpostavljene kritike in ne pohvale. Nihče se še nikoli ni pritožil, ker so ga javno pohvalili :):), a ne? Čeprav je stvar v principu precej podobna... Izpostavljanje osebe z imenom in priimkom.

V glavnem, tale forum je namenjen izmenjavi mnenj in kakšen podatek lahko komu le koristi. Ker nenazadnje te kakšna kritizirana oseba lahko potem še toliko bolj pozitivno preseneti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Pa od kod je potem padla moja babica v KR?
15.8.2005 21:57:56   
cmokec
Kot mi je znano, se sestre selijo iz oddelka na drug oddelek. Če ste mislile isto možačo, kot jaz, je bila sedaj dve leti na ginek oddelku. Sem imela bližnje srečanje, ko mi je štiri dni po operaciji rekla na hodniku, da bi me mogli s kolom po hrbtu, ker se še nisem mogla čisto zravnat zaradi šivov. Sem jo pa imela pri otročnicah pri Sari, upam, da ji sedaj uidem. Je pa iz severa gorenjske in kadi, če je prava.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?