|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
13.2.2011 21:40:02   
marta82
Tinej tudi rad je. Je samo par stvari, ki jih ne mara, npr. rdeča pesa. Zelo rad ima kruh, pašteto (argeta), vse sladko (rogljički, pecivo, torte ipd.), pire in špinačo, mleko, tudi meso, sadje (jabolka, mandarine, grozdje), sirne namaze, razne omake,... V glevnem, ne rabim ga nič zpodbujat, kvečjemu kje nazaj držat (ker bi non stop grickal kruh, bobi palčke, kaj sladkega, potem pa ne je kosila, če ni najbolj po njegovem okusu).

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
13.2.2011 21:56:44   
khurde
tinej, samo user posted image user posted image user posted image

kiara, seveda nas zanima user posted image

farfala, I je tudi izbirčna postala - odkar v vrtec hodi. zdej je malo bolje, samo zadnja dva meseca ni jedla ničesar, kar je spominjalo na meso user posted image  tko da nimam nič za povedat user posted image

jaz po ta novem poleg A dojim še pingvina user posted image  to je naj igrača od I. in vsako jutro se pride podojit user posted image user posted image

grem počas spat. nočko.

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
13.2.2011 22:06:54   
marta82
IZVIRNO SPOROČILO: khurde

jaz po ta novem poleg A dojim še pingvina user posted image  to je naj igrača od I. in vsako jutro se pride podojit user posted image user posted image


Brez zamere ampak moram user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
13.2.2011 22:11:35   
farfala
IZVIRNO SPOROČILO: marta82

IZVIRNO SPOROČILO: khurde

jaz po ta novem poleg A dojim še pingvina user posted image  to je naj igrača od I. in vsako jutro se pride podojit user posted image user posted image


Brez zamere ampak moram user posted image user posted image user posted image


men je to tud simpatičnouser posted image

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
13.2.2011 23:00:31   
spetko
večer punce..
evo končno mi je uspelo vas prebrat..

kiara..čestitke pa da se pocartate čimveč in da se vrnete nazaj na pot kot je bila..
seveda da nas zanima vse..ko boš lahko kr napiši..

super slikce,torte,otročki...vsi tako veliki....user posted image user posted image

user posted image user posted image za bolančke..čimprej se pozdravite...

kahlica...pri nas se usede na kahlico in čaka,čaka,čaka in pol ustane in pove tian ni kakal...in to je vse kar imamo..tako da tudi mi čakamo poletje...

kako ste vse pridne glede športanja..jaz si komaj vzamem čas za rekreacijo in to samo ob petkih za 1h...kar se tiče pa z mojim in njegove rekreacije,hobijev..da ne govorim...sem se že preveč izživcirala da sem se kr sprijaznila in je tako bolše..pa upam da se bo držal tega kar je reku da ko bo prišel drugi otrok da se bo za en čas odpovedal svojim hobijem...bomo videli...ne želim ga omejevat, nočem pa niti biti robot oz. ko ena krpa in vsa živčna..

T pa ni dobila poganjalca za roj.dan ampak kitaro :D...želel si je kitaro in pol smo mu vzeli kr to..tudi torto je imel v obliki kitare..:D..poganjalca pa smo razmišljali da bi kupili bolj poleti...

ploha..kako je bilo?..preživela super noč ali bolj razočarano :D?

eno vprašanje imam..a je imela katera od vas voziček peg perego skate?...oz. če je kaj slišala o njem ali je dober al ne? oz. če ste imele kake izkušnje?
hvala za odgovore...me malo zanima ker bi zamenjala ta svoj voziček..

te dni smo se tudi mi zelo dosti sprehajali ampak več al manj samo po obali..nič nismo hodli naokoli ker sem se imela za učit za ustni zagovor licence...tako da se pohvalim se to opravila licenco za zavarovalnega zastopnika...jupiiii..:D še ena skrb manj preden grem na porodniško...upam da mi bo zneslo naredit še 1 izpit in diplomo..bomo videli...:D

lep večer še naprej oz. lahko noč...










_____________________________

9.1.2009 ob 02.31 se nama je pridružil sonček Tian
10.7.2011 ob 00.50 pa še en sonček z imenom Gael

(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
13.2.2011 23:04:14   
spetko
aja še to..kar se tiče hrane T tudi vse je...edino še kar ne poje ničesar je sveža zelenjava...
drugače pa obožuje pašto na kakršenkoli način, juhe, sadje itd itd..malo mi je edino začel trokirat pri polenti pa vsake tolko odvisno od dneva tudi pri krompirju..user posted image mogoče samo kako obdobje....

no zdej pa grem spat :D


_____________________________

9.1.2009 ob 02.31 se nama je pridružil sonček Tian
10.7.2011 ob 00.50 pa še en sonček z imenom Gael

(odgovor članu spetko)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
14.2.2011 6:58:43   
krtekxx
Kiara, čestitam še enkrat za Zalo, pavseeno napiši, kako je bilo. Klara bo kmalu OK in presrečna v vlogi sestrice, boš videla.
Hrana, BB nikakor ne je prav rada. Niti ne moremo ugotoviti, katera hrana ji paše in katera ne. Včasih se ob hrani, ki jo je še kak dan prej z veseljem jedla samo namrdne in izpljuva. No, še najraje ima pašteto in tako je pašteto s kruhom 1x na dan. Največ pa poje, če gleda risanko in ji medtem dajemo koščke namazanega kruha v roko. Nikakor pa ne je marmelade in medu. Pa nobenih živozelenih (špinača) in rdečih stvari (paradižnik). Bučke kupujem ali tiste s svetlozelenim olupkom ali pa temnozelene lupim. Vsekakor je hrana ne zanima. No, upam, da je ne bo zanimala tudi takrat, ko bo v mojih letihuser posted image .
Khurde, a je pingvin sploh sesalecuser posted image
Naš ta srednji fant je včeraj in predvčerajšnjim imel rahlo povišano T in sem se že videla na "podaljšanem" vikenduuser posted image . Spal je skupaj 16 ur (kar ni tako slabo) in ko je vstal sem videla, da ima na licu bulo. K sreči imamo v Kr po novem dežurnega zobarja ki mu je zob prevrtal in predpisal Amoksiklav in pravila gor ali dol, danes je v vrtcu. Po moji presoji je kljub temu, da je imel še včeraj dopoldne dobrih 37 in je AB, OK za v vrtec. Ker v nasprotnem primeru se lahko jaz zaposlim na Bolniška d.o.o.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   [Brisano sporočilo]
14.2.2011 8:26:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu krtekxx)
  Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
14.2.2011 14:07:44   
*x*y*z*
Niia jst sem jo glih kar spila...
Moški in zdravnik, mislim da so vsi enaki, ko pa so bolani so najbolj bogi na svetu, k zdravnik upa vseeno ne... user posted image user posted image user posted image

Kiara user posted image user posted image upam da bo Klara kmalu bolje

Spetko bravo user posted image

Khurde kaj prav dojilja si ratala user posted image user posted image user posted image

Tinej in Samo user posted image

Ploha a si preživela????user posted image

Sonček pridna kako pa narediš??? user posted image

Hrana M je priden kar mu gre v rit, to je čokolino in podobne stvari, pa sir in sirčki, goveja juhica, pa vse mineštrice in klobasa, pa razne pašte, meso, krompir, riž, šinača, banane... ostalo pa je bolj švoh,... paštete še ni jedel, bonbonov tudi ne, rad ima čokolado, dobi sicer samo 1 košček ali pa eno kinder jajčko na dan... je bolj po mami k ne jem sadja in zelenjave... imamo pa tudi mi foro, če npr. na polovici reče da ne bo več, rečemo še eno žličko za tega, pa eno za onega in tako poje vse user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
14.2.2011 15:06:00   
Ploha
preživela...bi verjetno z večjim veseljem tole zdejle govorila, pa vendar. luštn je blo, en kup traparij, striperja ni blo, ker sem baje bila na smrt bela in so mi raje povedale, da ga ne bo.

edin slike, ki jih je ena kar tako objavla, ker se je njej pač tako zdelo, in tega nisem hotela so me pa res razpi****...no pa še ta ista je potem nekaj sikala, ne vem sicer zakaj, ker sem ji samo lepo povedala, da mi ni OK, in naj zbriše in da jih bom jst gor dala, če jih bom hotla. Je pa to stvar intime in ne cele slovenije, ki bi te slike vidla. Mislim sem izredno slabe volje. Iz FB sem se za vedno izpisala, ker mi je ta ista že 1x delala težave...tko da tega se pa ne grem.

slabe volje še zarad drugih stvari, te pa niso za v javnost.

kr neki.

sem bla prepričana, da je poroka ena lepa stvar, pa ti jo en kup ljudi tako zamori, da te mine.

(odgovor članu *x*y*z*)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
14.2.2011 15:54:55   
kiara24
Nimam nič časa trenutno se ubadamo s klaro ker nam je zakuhal na ful..... tako da ima že od včeraj popoldan vročino pa ji pade pa spet naraste prej jo je imela 38.5 pa nič ne je sedaj tako da upam, da se zližemo, pa da ne bo šlo kaj nanaju.... ne morem ji morit da je nesme božat,pa lubčkat, pa..... Zala je pa ful pridna, upam, da tako ostaneuser posted image .

Ploha- mi je prav žal za tako izkušnjo....

O porodu ko bo več časa, lah samo to da ni bilo nič kaj preveč prijetno....

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
14.2.2011 16:05:03   
Ploha
uuu kiara, a vedve sta back? Fino! Izkušnja pa tud mene zanima, tako da ko boš lahko, kar na plan z besedo.


(odgovor članu kiara24)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
14.2.2011 18:13:49   
Jancci
Kiara jest sicer dvomim, da je komu rodit prijetno user posted image ampak vseen povej kaj je šlo narobe... upam, da bo tamala kmal bolje!

Ploha user posted image ne smeš se preveč sekirat!! Vrjem pa, da vem kako ti je ker je moj nekak na "silo" v zadnjem trenutku fantovščino organizioral in so se čist skregal in vse skupaj predčasno zaključili. So mu pa eni idioti (ne morem drugač rečt) kozo pripeljali. Če kera ne ve kaj naj bi koza delala... imeli so tudi sol in on naj bi bil nag....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Še prej so ga nekam zavezali in mu vlivali alkohol... ma bedno čist. Je totalno ponoru in je bilo vsega konec!!! Eni res znajo zatežit!! user posted image

Ju3 peljem mojo M k zdravniku ker ima po ličkih še vedno neke čudne pikice, ki se ji vnamejo in so zdej že ornk pike. Mi je že zadnjič dala antibiotik za mazat pa ni pomagalo user posted image Je pa bila ta vikend mal na slabem glasu, pa mal je kašljala, pa mal je mela vročine, ampak mislim da je zdej že boljša!!? user posted image
Kar se tiče hrane.. najrajši je riž, makarone, polento, grah, korenje, rozine, kakav, prepečenec (pomaka v kakav), krofe, čokolado, jogurt, banano, palačinke, govejo juho.. ostalo pa že bolj tako tako. Ko reče da ima dost je ne silim več, ker baje otrok ve kdaj ima dost in potem ko ga silimo s hrano izgubi kdaj ima občutek sitosti. Tut če ji pač ni tok dobr in prej neha jest je ne silim z raznimi žlicami še za ne vem kero žlahto in vse njihove živalce user posted image

Vsem bolančkom user posted image user posted image

Sonček nisi mi zadnjič nič odgovorila kako kaj večanje vaše družinice napreduje?

Spetko user posted image

Khurde te kar vidim kako si vsestranska dojilja user posted image user posted image

_____________________________

Tako drobcene ročice,
pa se za vse večne čase oklenejo naših src.
(P Brown)

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
15.2.2011 5:52:26   
sonček33
Ploha, jancci ima prav, ne sekiraj se. Vsak dobi svojo porcijo nazaj v takšnio ali drugačni obliki.

Jancci, ojej koza.... ma ja, dokler je stvar v mejah normale je gut, ko gre predaleč pač ni... Kar se tiče družinice.... trenutno se ukravrjam s svojimi bolezenskimi  težavami, ki upam nimajo prehudih posledic. Mori zelo. Torej držite pesti tudi zame.

Zdaj pa grem prebrat eno luštno pravljico mulčkom...

lep dan.


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
15.2.2011 9:05:11   
krtekxx
Ploha, dekliščina je oeno, poroka drugo. Mogoče je pa namen dekliščine tak, da ti ostane grenak priokus in še enkrat premisliš ali bi rekla tisti aj ali raje ne. Meni so tudi precej mimo take neumne fore s striperji, kozami, križi....
Sonček, a maš kake običajne zdravstvene težave ali kaj zapletenejšega? Moj plan čez vikend je nekaj od tega (ne cela): http://www.mtbture.com/tura_celotna.php?id=209
Sem si pa naročila tole: http://www.singla.si/Endura-Singletrack-5-21-170.html
Vam povem še eno od naše BB - se je nekaj mulila in jo vprašam: A kuhaš mulo? Ona pa nazaj: ne mami, juhico.user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
15.2.2011 9:58:40   
*x*y*z*
Jannci fajn vam laufa, pri nas pa je žal tako, da on že od vedno nima časa u miru pojest, zato skoraj vedno beremo knjigice zraven al se kej pogovarjamo, če je pa sit, pa res ne pomaga prav nič in takrat ga tudi jaz ne silim

Sonček user posted image kaj pa je narobe? Nisi še nič omenila da te matra... no upam da kmalu rešiš vse težave

Ploha user posted image ja dekliščine in fantovščine so zgleda eno izživljanje, marsikje se vse pokvari, pa tudi poroke so lahko zelo stresne, zato se zdej v tem tednu posveti sama sebi, bodi čim več v miru, reši vse stvari kar se da, da boš potem zadnjih par dni prej imela vse poštimano in se boš lahko posvetila poroki v miru in te ne bodo spravile iz tira vse nevoščljivosti in... ker roko na srce je res malo porok kjer nevesta res neskončno uživa - ponavadi je preveč čustev in stresa,.... pa ogromno pričakovanj...

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
15.2.2011 11:35:35   
kiara24
Evo, zdej pa na hitro k mam mal miru pol grem pa nazaj počivat....

klara je noč pregurala zjutraj sem ji pa dala kar svečko da je vsaj malo pojedla pije bolj tako, malo ji dajem tudi sokeca zato da bi več pila pa ji očitno ne paše, je pa ful jokava. No ja nekaj si zapiči in to na vsak način hoče dobit, samo jaz ji ne popustim ker včasih vidim kako narejeno joka samo zato da bi pač dosegla svoje, oči je pa pač oči in ji gre na roke....

Jancci- upam, da bodo pikice izginile mis mo jih imeli trkat ko smo pol pogruntali da je to alergija na smokije oz. na kiririki....

Porodna izkušnja- je pa takole celo soboto sem bila ful čudna pa nič mi ni paslo jest, pa nedelja isto tako da v nedeljo ob 4ih zjutraj pa mi je odtekla voda, zbudila sem mojga in mu povedala, pa jaz sem se šla naštimat, pa poklicala sem mami. No pa hodila po bajti gor in dol da bi se začelo dogajati in se je ko sva odšla od doma malo čez 5uro zjutraj sem imela popadke na 5 minutk... ko sem pa prispela v P pa se je malček umirilo in so bili popdaki na 7 minutk, odprta dobre 2 cm-ja. Dali so mi klistir, pol sem šla pa loh do mojga da sva skupaj hodila gor in dol se smejala in pogovarjala na veliko in govorile in izbirala imenauser posted image . Tam nekej ob 8mih sem šla pa v porodno so me zopet pogledali in odprta sem bila dobr4 cm-je. Glede na to da je šlo bolj počsi s tem osprinjaem mi je našopala umetne popadke ki so bili hudi samo jaz sem jih predihavala... da mal skrajšam po 5 urah predihavanja, je bilo konec zabave in smeha, začelo se je potiskanje kar je mene grozno bolelo to  je trjalao 1 uro in na koncu so ugotovili da se j glavica fisurno zataknila v moje sramne kosti in da se ne spušča v porodni kanal tako kot bi se moralo in ta pritik je mene ubijal.... minila je še nea grozna ura potiskanja in pa metanja babic po trbuhu... pa nič meni sos e ulile solze obupa ker nisem in nisem mogla rodit, poklicali so G kateri je vse zopet preveril in se na koncu po tem gorznem mučenju odločil da bomo naredili CR. Uspavali so me na kar sem se vmes začela malo prbujati in sem vse čutila slilala Zalo jokati in pa vse bolečine.... pretsjala malo omotična. okrevanje po CR je meni gorzno. Lahko si mislite da sem mehkužna samo meni je bilo to hujše kot rodit po naravani potei. ker os nastale še naprej komplikacije in sem izgubila ogromno krvi zaradi nastalih težav z maternico in posteljico, nebi tukaj na netu pisla kaj se je naredilo. So se odločili še po dveh dneh za transfuzijo pa naflilali so me z zdravili in inkecijami.... v gl zdej sva doma in je pozabljeno vse.
Zdej se mormo spravit samo še na stare tire in upam, da se kmalu tudi bomo.

Evo to je to.

Šibam zdej počivat, sem precej švoh.



(odgovor članu *x*y*z*)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
15.2.2011 14:10:00   
Jancci
Jej jej Kiara user posted image user posted image user posted image  
Tole je bila pa res kriza! No prvi del mi je znan... boli ko hudič, za CR ti pa vrjamem da je zopern!!! Upam, da se čimprej zrihtaš nazaj!!!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tako drobcene ročice,
pa se za vse večne čase oklenejo naših src.
(P Brown)

(odgovor članu kiara24)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
15.2.2011 14:12:44   
Jancci
zato se zdej v tem tednu posveti sama sebi, bodi čim več v miru, reši vse stvari kar se da, da boš potem zadnjih par dni prej imela vse poštimano in se boš lahko posvetila poroki v miru in te ne bodo spravile iz tira vse nevoščljivosti in... ker roko na srce je res malo porok kjer nevesta res neskončno uživa - ponavadi je preveč čustev in stresa,.... pa ogromno pričakovanj...

Se strinjam!!! Ne se jim pustit!!!!!!! user posted image

_____________________________

Tako drobcene ročice,
pa se za vse večne čase oklenejo naših src.
(P Brown)

(odgovor članu *x*y*z*)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
15.2.2011 14:14:32   
Jancci
trenutno se ukravrjam s svojimi bolezenskimi težavami, ki upam nimajo prehudih posledic. Mori zelo. Torej držite pesti tudi zame.


user posted image user posted image user posted image  tudi zate!! Naj se zrihta kar se mora, potem pa novim zmagam naproti!! Držim pesti zate! Itak. user posted image

_____________________________

Tako drobcene ročice,
pa se za vse večne čase oklenejo naših src.
(P Brown)

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
15.2.2011 14:15:48   
farfala
ojej kiara, revicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image me je kar stisnilo, ko sem samo brala, kaj vse si doživela
No glavno, da je sedaj vse za tabo, da je s pikico vse v redu in upam, da se bo vse ostalo tud poštimalo. Pa čim več naj ti pomagajo!!!

Naš Samo je tud imel včeraj cel dan vročino okoli 38.8, nisem zbijala( pa prejšnjo noč tud ne) zvečer zaspal ob 8ih ob 10ih pa je že imel 40 stopinj! Sem mu takoj dala svečko voltaren in je lepo prespal in še danes do kosila ni imel temperature.Bo pa sigurno spet zvečer. Asej je imel 4 dni vročine 39, bomo videl, kaj bo sedaj.

sonček držim pesti močnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa user posted image user posted image user posted image da rešiš tvoje zadeve

ploha ma odmisli neumnežeuser posted image , naj ti ne pokvarijo te trenutke neki nepomembnežiuser posted image user posted image user posted image Pa zakaj si jo sploh povabila, če ti je že enkrat prej naredila takšno sranje?user posted image
Pa kaj res te več ni na FB?????? Kje bomo pa sedaj videli miss podeželja 1 in 2??????user posted image user posted image O si morala biti res jeznauser posted image

spetko pridna si!user posted image

krtekxx fajn plan imaš, ampak teeežeeeek, pa hlače so mi tudi všeč, na lastnosti se pa ne spoznam, potem so že vredne tega denarjauser posted image

(odgovor članu kiara24)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
15.2.2011 14:16:35   
Jancci
A kuhaš mulo? Ona pa nazaj: ne mami, juhico.

user posted image user posted image user posted image  faca mala!!

Zadnjič moja stoji pred vrati in se dere: Mamiiicaaa Meto maš! Še dobr da mi je povedala drugač bi že pozabila. user posted image

_____________________________

Tako drobcene ročice,
pa se za vse večne čase oklenejo naših src.
(P Brown)

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
15.2.2011 14:19:06   
Jancci
Farfala še dobr da si uskočila, drgač bi mela celo stran monologa! user posted image
Če pa obe spita... user posted image

_____________________________

Tako drobcene ročice,
pa se za vse večne čase oklenejo naših src.
(P Brown)

(odgovor članu Jancci)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
15.2.2011 14:21:45   
Jancci
Še to: bila pri zdravniku, dala je napotnico za dermatologa, in čakava datum. Pa prej si je spet tok spraskala, da sem ji zdaj flajšter gor napopala. A se lahko otroku hujša krivica zgodi??? user posted image  user posted image

_____________________________

Tako drobcene ročice,
pa se za vse večne čase oklenejo naših src.
(P Brown)

(odgovor članu Jancci)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
15.2.2011 14:33:42   
Ploha
joooj kiara. tole pa res ni ravno lepa izkušnja user posted image . Naj se vse poštima tako kot mora, pa velik zdravja in velik lbezni med Z in K!

sonček:user posted image upam, zelo močno držim pesti in mislim nate, da se vse poštima tebi v prid!

mah punce pa saj sama dekliščina je bla skoraj super, kaka fora manj pa bi blo 1A, ni blo nič tako strašnega za moje pojme, samo vseeno pa ne tako, da bi kar gor dajala slike, tudi zarad tega ne, kaj pa koga briga. to je stvar nas punc gor. Sem pa fore poznala in me ni nič presenetilo, razn ena igra. Edin to na koncu me je pa res razhudlo....ker tale FB je vrag od vraga. Zakaj sem jo povabla, pa lahko na ZS če katero zanima. lahko samo rečem, da očitno kar vse zadnje čase zvem nikjer ni idealno in tud pri nas ni.

aja mi je pa medved reku, da zgleda da res odraščam user posted image user posted image so mi zanč oblubl une posode za zahvale, pol so me pa na suh nat**** in sm jih mal na oštro prjela, jim povedala kar jim gre (to ni v moji navadi, nikakor) in so bli tih ko miši, danes pa kličejo da so jih dobil in nobenmu v LJ kjer sva se tud menila za te sklede, ni jasn kje so jih dobil? Ker je firma v stečaju in ni dobavljivo, v trgovinah jih je pa 35 na zalogi v celi slo in že od svoje mami sem slišala, da sem postala sitna k driska user posted image upam, da to ni vpliv poroke, no tudi če je, naj ostane tako kot je tudi po poroki, ker je prav v redu user posted image user posted image user posted image

ma sam tuki gre pa ta moj dnar, strošk je velik in če mastno colam, hočm velik...če ne jih bom za kej ubesla....sita sm folka sitnga, prepotentnga, če skos me en rihta k da sm mutava...

jancci: koza?? o tale je pa kruta, in to so prjatli??? user posted image

< Sporočilo je popravil Ploha -- 15.2.2011 14:34:51 >

(odgovor članu Jancci)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?