|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z 21 mesečnikom na kavo
16.2.2011 13:03:00   
Sa.Ka
Že od vedno lahko v miru spijem kavo, ker je naša deklica zelo dobrovoljna in komunikativna. Tudi ubogljiva. Smejko mali:)  sem lahko res srečna, da imamo tako.user posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Z 21 mesečnikom na kavo
16.2.2011 13:39:41   
hedviga
jaz z našima 24 mesečnikaoma niti pomislim ne...user posted image
Ok ja, pravila in vse to in dopovedati... ampak pomoje ju lahko (predvsem tamalga) iz kože dam, pa ne bosta zdržala pri miru. sta preveč firbčna, preveč ju nosi okoli.
Mogoče bi bil  tistih nekaj minut ko bi se zamotila s kako hrano...pa še to ni nujno da oba naenkrat.
Pomoje je odvisno tudi od otroka...

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Z 21 mesečnikom na kavo
16.2.2011 15:31:03   
barni
Jaz komot, ker gre tudi naša ful rada na kavo (beri pije sok ali čaj). Kadar smo kje na izletu vedno vpraša, če bomo potem šli na kavo.

To ma verjetno po očiju user posted image . Je pa res, da to ne more trajati v nedogled ampak kake pol ure do 45 minut, kar je čisto dovolj, da spijemo kavo in kak sok. Občasno ji tudi pustim, da gre malo okoli, samo je pač taka, da ne divja in da ne hodi okoli miz drugih gostov, načeloma pa sedi za mizo in se ubada z naročilom pijače in potem s pitjem pa zlaganjem sladkorjev ipd. Če je včasih preveč glasna ji pač povem, da druge okoli moti, da je glasna, ker bi tudi oni radi v miru spili kavo.

Kaj pa vem, verjetno je pač tak otrok. Vsaj nekaj ne? user posted image

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Z 21 mesečnikom na kavo
16.2.2011 17:01:56   
Anonimen
Z naso kar gre. Sicer mi je utopicno pricakovat, da se bom s kako frendico in z naso 2letnico dobila na kavi in da se bova lahko s to frendico kaj posebnega zmenili. To pac negre in si za take primere raje umislim varstvo. Smo ji pa ze od nekdaj dopovedovali, da se v restavraciji ali kaficu ne leta okrog, tako da mirno sedi za mizo in zuli svoj gosti sok s smetano, preklada zlice, sladkorcke itd.

(odgovor članu barni)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Z 21 mesečnikom na kavo
16.2.2011 17:26:39   
ksenija12
Ja, sem lahko v miru spila:) Ampak samo zato, ker smo tako zelo redko šli kam na kavo..in jima je bilo to nekaj novega, neko posebno doživetje. No, dobro, dveletniku je vse novo in doživetje:) Seveda sta tudi onadva dobila zraven kakšen sokec in sta imela tooliko dela s kozarcem, izbiro slamice, prtičkom. Je pa res, da je vse skupaj trajalo maksimalno 20 minut.

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Z 21 mesečnikom na kavo
21.2.2011 14:49:34   
koala.cek
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

Smo šli na kavo nekam, kjer je zraven igrišče. Ali pa toliko prostora, da se lahko otrok znori - ne da bi motil ostale goste.
Dostikrat smo tudi njemu naročili "otroško kavo "(kakav ali pa spenjeno mleko), naročili kak sladoled, smetano,... Največkrat smo mu pa sabo vzeli malico - kakšno sadje ali pa kaj "kruhastega" - to takrat, ko smo šli na kavo v času, ko ima on malico (kar je bilo največkrat).
Na to, da bi sedel zraven in nas gledal je bilo pa utopično pomisliti. In tudi nismo user posted image .


podpisuser posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Z 21 mesečnikom na kavo
21.2.2011 16:41:14   
marjetica8
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Nobenemu ne rata, verjemi. user posted image


podpisuser posted image !!!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Z 21 mesečnikom na kavo
22.2.2011 13:23:14   
barni
IZVIRNO SPOROČILO: marjetica8

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Nobenemu ne rata, verjemi. user posted image


podpisuser posted image !!!


Ja no kot sem napisala, nam kar ratuje. Naša gre zelo rada na kavo in ji je to že samo po sebi dogodek, ki se ga rada udeleži. Zato je to bolj kot ne odvisno od otroka. In naša sedi z nama za mizo in pije svojo pijačko ali je svoj rogljiček. Si tudi sama naroči in gre plačat - to ji je sploh top doživetje. In ne skače naokoli. Če pa ima družbo, potem je že malo drugače, ker jo potegnejo za seboj...tisto je pa malo bolj zoprno, samo po večini, se ne da motit in tudi ona v miru spije svojo pijačko user posted image  Smešna je. SPloh ko včasih doma sama reče, da pejmo na kavo user posted image .

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Z 21 mesečnikom na kavo
24.2.2011 19:16:58   
aprilčica07
HB meni to rata. Ta velik ni problem, tamala, ki je pa sicer totalen živček, pa zunaj da mir in sedi kot pribita, ker ji je vse tako zanimivo.user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Z 21 mesečnikom na kavo
24.2.2011 20:05:15   
sanelaa
Mi imamo en ful dober lokal sredi trga, kjer lahko pijem kavo, mali pa skače okoli in vem da se mu ne more nič zgodit, tamali pa je itak še v vozičku, priden kot bubica.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Z 21 mesečnikom na kavo
24.2.2011 20:17:16   
lucijastar
Naši tornado deklici dam v roke en zavojček sladkorja, pa ga počasi pohrusta z pomakanjem prsta vanj. Nekako je tajming isti kot jaz rabim da v miru spjem kavico, sicer imajo pa v bližnjem lokalu tud coffie too go tako da ni poprblema sploh :)

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   [Brisano sporočilo]
24.2.2011 23:29:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pikipo)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Z 21 mesečnikom na kavo
25.2.2011 8:34:23   
Jada82
Oh ja, mi bomo še videli. Zaenkrat je stara 1 leto, do zdaj je bla v vozičku, je nekako šlo, pa še to sem se kar mogla z njo ukvarjat, tko da tud če sm se s kako kolegico pogovarjala, nekak pol nisem slišala. Smo pa zadnjič bili na kosilu, pa ni več hotela sedet v stolčku, se je hotla sprehajat, tko da kaj veliko od kosila nisem imela. user posted image  Ker sicer se je pa jokala pa zvirala v stolčku. Ker je tud sicer kar divjak user posted image user posted image , bo verjetno s kavicami bolj kriza. No ja, mogoč me pa pozitivno preseneti user posted image  

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?