|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   živalski vrt
23.2.2011 12:26:45   
ELLYAIŠA
1.marca gremo v Ljubljano in bi izkoristili priložnost za ogled živalskega vrta z našo dvainpol letnico. zanima me, če morda kdo ve katere živali je mogoče videti in ali je zdaj v zimskem času sploh smiselno it na tak izlet ali je morda bolje počakati še kak mesec, da bi naša pupa videla čim več živali. 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: živalski vrt
23.2.2011 12:47:07   
mini86
najbolje da greš na njihovo spletno stran in jim pošlješ mail in tako dobiš odgovore iz prve roke..so prijazni in hitro odgovorijo

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu ELLYAIŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: živalski vrt
23.2.2011 13:02:43   
ELLYAIŠA
ma sem že poslala včeraj in čakam na odgovor sem mislila, da bo tukaj katera vedela
vseeno hvala

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: živalski vrt
23.2.2011 13:11:50   
sazi
sem bila s sinom 31.1. V ZOO sva bila sama in je bilo super.
Vidi se (pišem po vrstnem redu ogleda) domače živali, mini živalski vrt, morska leva, tigra, lev in levinja, leopard, slon, nekaj ptičev, žirafe so bile notri, za zebre in noje nisem prepričana, zunaj so bile še alpake in konji, do ograde z medvedi in gor na hrib (kozorogi, gamsi, volkovi...) pa nisva šla. Ogledala sva si še piščankče v valilni hišici in terarij.

(odgovor članu ELLYAIŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: živalski vrt
23.2.2011 16:10:29   
K_a_t_i
Medvedi in volkovi so tudi zunaj. Pa divjad tudi. Pa ježevci in neke zadeve velikim bobrom podobne. Kače si tudi lahko pogledate.
No, meni se zdi, da so samo ptiči tako notri, da si jih ne moreš ogledat. Kar pojdite!


< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 23.2.2011 16:13:25 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: živalski vrt
24.2.2011 7:56:00   
10ka
vidiš lahko: opice (za stekleno steno v ogretem prostoru), morski lev, valilnica, lev, tiger, slon, medved, volk, gamsi, jeleni, nekaj ptičev, žirafe (lahko jih vidiš, so pa na toplem), plazilci, apake, kopibara, noj, zebre...

lev se včasih polula na občinstvo, ki stoji preblizu, zato pazi
bar je do 1.3. zaprt, prav tako so umaknili avtomate za pijačo (so le ob vhodu ZOOja)
igrišče je v polnem obratovanju, če le ni premrzlo
otroški zoo je odprt

_____________________________

http://liliputi.blogspot.com/

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: živalski vrt
24.2.2011 8:01:06   
betty.ford
neke zadeve velikim bobrom podobne


kapibara

lev se včasih polula na občinstvo, ki stoji preblizu


user posted image  tega pa še nisem videla





meni se zoo zdi zanimiv čez vse leto... če je le vreme kolikortoliko sprejemljivo.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: živalski vrt
24.2.2011 9:15:43   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: betty.ford

lev se včasih polula na občinstvo, ki stoji preblizu


user posted image  tega pa še nisem videla


In lahko si srecna... ne samo da polula... ampak dejansko z velikim curkom spricne, da se tezko izognes, ce ima lev namen...:DCe lezi ni problema, ko vidis da je malce razdrazen... se pa raje umakni:P

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: živalski vrt
24.2.2011 11:04:47   
Babsi
Pojdita na hranjenje morskega leva (ob 11h ali 15h), je res luštno za pogledat.

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: živalski vrt
24.2.2011 11:32:57   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: Babsi

Pojdita na hranjenje morskega leva (ob 11h ali 15h), je res luštno za pogledat.

Ja, je lušno, mapak sem že večkra doživela, da v mrzlih zimskih dneh ne hranijo leva s predstavo, ker ni ljudi in je premrzlo - jih čisto razumem.

(odgovor članu Babsi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: živalski vrt
24.2.2011 12:25:24   
Babsi
Me smo bile pred 14 dnevi, ni bilo nekih ljudi, pa je vseeno bil šov.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ideje za igre v gozdu
Otrok lahko v gozdu teče, skače, preskakuje, pleza, čofota, se igra z blatom in peskom, se drsa in sanka, raziskuje in o...
Na družinski izlet z vlakom
Se je vaš otrok že peljal z vlakom? Toplejši dnevi so idealni za družinski izlet z vlakom - po Sloveniji ali za več dni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?